Shadow of the Tomb Raider | PC

hb4o_title_(2).jpg

Title: Shadow of the Tomb Raider
Developer: Eidos-Montréal & Crystal Dynamics
Publisher: Square Enix
Genre: Action/Adventure
Players: Single player, Co-op
Release Date: 14-Sep-2018
Platforms: PC - PS4 - XBOX ONE
بالاخره شایعاتی که چند سال در مورد نسخه ی بعدی Tomb Raider به گوش میرسید، درست بود. این نسخه توسط Eidos-Montréal و Crystal Dynamics ساخته خواهد شد. استودیو Nixxes Software وظیفه ی پورت بازی رو بر روی PC و با کمک Nvidia بر عهده داره. طبق سایت store.square-enix.com برای PC فقط بر روی استیم عرضه میشه و برای اکتیو کردن به اینترنت نیاز دارید.

8xfo_3_story_-_copy.jpg

در Shadow of Tomb Raider همانند بازی های قبلی در نقش لارا کرافت هستید. داستان این شماره ادامه ی دو شماره ی قبلی و پختگی لارا کرافت و تبدیل شدن اش به Tomb raider هست. در Shadow of Tomb Raider باید جلوی آخرالزمان مایاها را بگیرید و دنیا را نجات بدین. در این بین گروه Trinity هم به دنبال یه شی باستانی مایاها هستند. شروع بازی در مکزیک و در روز مردگان اتفاق می افتد. همونطوری که تایید شده این بازی پایان داستان Trinity و پختگی لارا کرافت هست که شروع اش از سال 2013 بود.

a2vv_a333447bdf8f813d935bbb099d0a5f95.jpg

در طول بازی دوستانی هم به کمکتان خواهند آمد. Jonah یکی از شخصیت هایی است که تاکنون تایید شده. دشمنان بازی هم گروه Trinity و رهبر آنان Dominguez می باشد ولی بر خلاف شماره های گذشته در کنار Trinity ، قبیله ی مایاها هم هستند که باید با آنها مبارزه کنید. هر دوی این گروه ها با هم دشمن هم هستند و در طول بازی شاهد درگیری آنها هم خواهید بود. حیوانات متعدی هم در بازی هستند، مانند خرس، آهو، پلنگ و ....

1auu_6d26299fd3fccf25b579da5b0f781fb0.jpg

10ly_4_gearguide_-_copy.jpg
شبیه دو نسخه ی قبلی میتوانید از تیر کمان،چاقو، اسلحه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک استفاده کنید. قابلیت راه رفتن بر روی دیوار با طناب یا بالا رفتن از آن با دو تبر مخصوص خود را هم دارید. قابلیت ارتقای اسلحه و ساخت وسایل و تجهیزات جدید رو هم دارید. برای درست کردن هم به متریال خاص نیاز دارید که میتونید از کشتن پوست حیوانات یا با جست و جوی اجساد دشمنان به دستشون بیارید. به تازگی به صورت PDF تجهیزات لارا منتشر شده و تا جایی که بتونم عکس ها رو ترجمه میکنم و توی همین پست میزارم. عکس ها حجمشون بالاست (~4 مگ)

4z8_5_locations_-_copy.jpg

شروع بازی در مکزیک هست. بازی شامل جنگل های مکزیک، مقبره های مایاها هم هست. بر عکس شماره های قبلی غارهای عظیم زیرزمینی و گشت و گذار در محیط های زیر آبی هم هستید که طبق گفته ی خود سازنده بسیار وسیع تر و شمل تونل های تو در تو و عمیق است. پازل ها هم که جز لاینفک بازی هستند. مقبره ها هم روی زمین قرار دارند و خبری از مقبره های زیر زمینی به وسعت قبل نیستیم. محیط بازی بسیار خطرناکتر و بی رحمتر از قبل می باشد. از وسایل و تجهیزات یا محیط پیرامون خودتون برای غلبه بر دشمنانتون میتونید استفاده کنید. مثلا سریع حمله کنید و بعد بر روی درختان یا سایه ها پنهان بشید. حتی میتونید از گِل برای استتار استفاده کنید. بزرگترین مپ تاریخ بازی های Tomb raider در این شماره قرار داره. مانند نسخه های قبلی شامل چندین مپ میشه که میتونید آزادانه در آنها گردش کنید و ماموریت های فرعی و اصلی رو انجام بدین.

5kfk_e478adca725c7ef103446251b21bfe76.jpg

bghj_media.jpg

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
پست اول رو به روز کردم. امیدوارم که خوب باشه. یه فایل PDF هم در مورد تجهیزات لارا منتشر شده که دو صفحه ی اولش رو ترجمه کردم و گذاشتم پست اول. فقط حجمشون بالاست. ترجمه اش زیاد طول نکشید ولی ویرایش عکس ها خیلی طول کشید ولی در آخر چیز خوبی از آب در اومد. اگه دوستان پسندیدند بقیه صفحات اش هم ترجمه میکنم. نسخه ی کم حجم اون دو صفحه ای که ترجمه کردم رو میزارم توی همین پست.

GearGuide-2.jpg

twld_gearguide-3.jpg

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
حجم بازی حدس می زنید چقدر باشد ؟ مثل gears of war 120 گیگ نباشه اونم برای 6 ساعت گیم پلی =))
حجم بازی gears of war برای مپ های مولتیش هست
حجم این بازی هم با توجه ب دو نسخه قبل شاید بین 35 الی 40 گیگ بشه ولی باز فعلا هیچی معلوم نیس چ برسه ب حجم

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
احساس می کنم نسبت به قبل پس رفت گرافیکی مخصوصا توی چهره ها داشته . در کل امیدوارم راضی کننده و عالی باشه مثل دو نسخه قبل و همون فرمول ادامه بدهد

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
احساس می کنم نسبت به قبل پس رفت گرافیکی مخصوصا توی چهره ها داشته . در کل امیدوارم راضی کننده و عالی باشه مثل دو نسخه قبل و همون فرمول ادامه بدهد
بنظرم گرافیکش پس رفت نداشته ولی صورت لارا توی تریلرها بعضی جاها بد بود
درکل من از نمایش هاش برخلاف بقیه دوستان خوشم اومد. منتظرم تابستون ی حال اساسی بکنم

• Like

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
من گرافیک زیاد برام مهم نیست ( دلیلشم این نیست که لپتاپم از مدیوم-های بیشتر نمیکشه :-":-" )
مهمترین فاکتورا برای من گیم پلی و داستان هستن. گیم پلی RoTR و TR 2013 هر دوتا عالی بود با یه تغییرات جزئی میشه یه حالی بهش داد بنظر من تغییر خاصی نمیخواد!
مهمترین تغییر باید تو داستان باشه! داستان نسخه قبلی تو دیوار بود! امیدوارم بیشتر رو داستان کار کنن!

• Like

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
614
من گرافیک زیاد برام مهم نیست ( دلیلشم این نیست که لپتاپم از مدیوم-های بیشتر نمیکشه :-":-" )
مهمترین فاکتورا برای من گیم پلی و داستان هستن. گیم پلی RoTR و TR 2013 هر دوتا عالی بود با یه تغییرات جزئی میشه یه حالی بهش داد بنظر من تغییر خاصی نمیخواد!
مهمترین تغییر باید تو داستان باشه! داستان نسخه قبلی تو دیوار بود! امیدوارم بیشتر رو داستان کار کنن!
انطوری که گفته شده داستان بازی بسیار تاریک تر هستش و لارا نسبت به قبل تحول شخصیتی پیدا کرده و اینکه داره به چه ادمی تبدیل میشه .
در پیوند با این موضوع مقبره ها تله های سخت تر و خشن تری دارند ، محیط تیره و تاریک تر شده ، مبارزات هم خشونت بیشتری دارند .

• Like
Reactions: Soroush_shz

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
614
من تا الان از بازی راضی بودم . بیشترین بحث چه در نظرات youtube و چه در انجمن ها در مورد گرافیک هست که برخی میگن از نسخه قبل پایینتر امده که به نظر من اینطور نیست .

من یکبار ویدیو بازی قبلی را روی pc دیدم و به نظرم اتفاقا گرافیک بازی پیشرفت داشته فقط صورت لارا برخی جاها کمی عجیبه و اینکه فقط خیلی خیلی کم کلیت گرافیک بازی مصنوعی تر شده و از واقع گرایی ، همانطور که گفتم خیلی خیلی کم فاصله گرفته

• Like
Reactions: hitman68

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر