Shadow of the Tomb Raider | PC

hb4o_title_(2).jpg

Title: Shadow of the Tomb Raider
Developer: Eidos-Montréal & Crystal Dynamics
Publisher: Square Enix
Genre: Action/Adventure
Players: Single player, Co-op
Release Date: 14-Sep-2018
Platforms: PC - PS4 - XBOX ONE
بالاخره شایعاتی که چند سال در مورد نسخه ی بعدی Tomb Raider به گوش میرسید، درست بود. این نسخه توسط Eidos-Montréal و Crystal Dynamics ساخته خواهد شد. استودیو Nixxes Software وظیفه ی پورت بازی رو بر روی PC و با کمک Nvidia بر عهده داره. طبق سایت store.square-enix.com برای PC فقط بر روی استیم عرضه میشه و برای اکتیو کردن به اینترنت نیاز دارید.

8xfo_3_story_-_copy.jpg

در Shadow of Tomb Raider همانند بازی های قبلی در نقش لارا کرافت هستید. داستان این شماره ادامه ی دو شماره ی قبلی و پختگی لارا کرافت و تبدیل شدن اش به Tomb raider هست. در Shadow of Tomb Raider باید جلوی آخرالزمان مایاها را بگیرید و دنیا را نجات بدین. در این بین گروه Trinity هم به دنبال یه شی باستانی مایاها هستند. شروع بازی در مکزیک و در روز مردگان اتفاق می افتد. همونطوری که تایید شده این بازی پایان داستان Trinity و پختگی لارا کرافت هست که شروع اش از سال 2013 بود.

a2vv_a333447bdf8f813d935bbb099d0a5f95.jpg

در طول بازی دوستانی هم به کمکتان خواهند آمد. Jonah یکی از شخصیت هایی است که تاکنون تایید شده. دشمنان بازی هم گروه Trinity و رهبر آنان Dominguez می باشد ولی بر خلاف شماره های گذشته در کنار Trinity ، قبیله ی مایاها هم هستند که باید با آنها مبارزه کنید. هر دوی این گروه ها با هم دشمن هم هستند و در طول بازی شاهد درگیری آنها هم خواهید بود. حیوانات متعدی هم در بازی هستند، مانند خرس، آهو، پلنگ و ....

1auu_6d26299fd3fccf25b579da5b0f781fb0.jpg

10ly_4_gearguide_-_copy.jpg
شبیه دو نسخه ی قبلی میتوانید از تیر کمان،چاقو، اسلحه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک استفاده کنید. قابلیت راه رفتن بر روی دیوار با طناب یا بالا رفتن از آن با دو تبر مخصوص خود را هم دارید. قابلیت ارتقای اسلحه و ساخت وسایل و تجهیزات جدید رو هم دارید. برای درست کردن هم به متریال خاص نیاز دارید که میتونید از کشتن پوست حیوانات یا با جست و جوی اجساد دشمنان به دستشون بیارید. به تازگی به صورت PDF تجهیزات لارا منتشر شده و تا جایی که بتونم عکس ها رو ترجمه میکنم و توی همین پست میزارم. عکس ها حجمشون بالاست (~4 مگ)

4z8_5_locations_-_copy.jpg

شروع بازی در مکزیک هست. بازی شامل جنگل های مکزیک، مقبره های مایاها هم هست. بر عکس شماره های قبلی غارهای عظیم زیرزمینی و گشت و گذار در محیط های زیر آبی هم هستید که طبق گفته ی خود سازنده بسیار وسیع تر و شمل تونل های تو در تو و عمیق است. پازل ها هم که جز لاینفک بازی هستند. مقبره ها هم روی زمین قرار دارند و خبری از مقبره های زیر زمینی به وسعت قبل نیستیم. محیط بازی بسیار خطرناکتر و بی رحمتر از قبل می باشد. از وسایل و تجهیزات یا محیط پیرامون خودتون برای غلبه بر دشمنانتون میتونید استفاده کنید. مثلا سریع حمله کنید و بعد بر روی درختان یا سایه ها پنهان بشید. حتی میتونید از گِل برای استتار استفاده کنید. بزرگترین مپ تاریخ بازی های Tomb raider در این شماره قرار داره. مانند نسخه های قبلی شامل چندین مپ میشه که میتونید آزادانه در آنها گردش کنید و ماموریت های فرعی و اصلی رو انجام بدین.

5kfk_e478adca725c7ef103446251b21bfe76.jpg

bghj_media.jpg

آخرین ویرایش:

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
چه تغییراتی مثلا ؟

مخفی کاریش به نظرم بهتر شده بود و با ترکیب کردنش با قابلیت شنا تو محیطو یه دستی زدن به دشمنا خوب بود. تو تریلر داستانیشم صحنه های سینماتیک داشت مثل نسخه اول. ظاهرا شخصیتای فرعی مثل جونا قراره مهم ار تر باشن و مثل شماره قبلی ماست نباشن. در کل تو چیزایی که دیدم به نظرم بیشتر به شماره یکش نزدیک شده بود.

• Like
Reactions: kamyy

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
به سلامتی امتیازات اومد و فعلا اون چیزی نیست که باید باشه
احتمالا بازی با کله می خوره زمین :-"
امیدوارم باعث بشه نسخه بعدی رو یکم بهتر کار کنن و تریلر درست حسابی هم بدن:D

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
با این نمرات پایین فکر نکنم ارزش داشته باشه . کلا زیر 80 جالب نبوده (طبق تجربه) البته سری بازی که شما فن اون هستید قضیه اش فرق داره

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
با این نمرات پایین فکر نکنم ارزش داشته باشه . کلا زیر 80 جالب نبوده (طبق تجربه) البته سری بازی که شما فن اون هستید قضیه اش فرق داره
البته همچینم فاجعه نیست بازی نمره 10 داره نمره 4 هم داره و معلومه یـ سریا بدجور از بازی انتظار داشتن یـ سریا هم با انتظار معقول بازی کردن خوششون اومده و 100 درصد با این وضعیت ارزش بازی کردن رو داره به نظرم

92746

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
اره واقع عجیبه یکی 10 میده یکی 4
بازی بنظرم دیگ اینقدر نمیتونه ضعیف بشه. همون حدودای 80 باید میبود
حالا خودم یکی دو روز دیگ بازی میکم امیدوارم بازی لذت بخش باشه

• Like
Reactions: kamyy and s.1

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
-------------

دوستان اگه جای خوب واسه خرید اشتراکی این بازی میشناسن لطفا برام آدرس بفرستن
قبلا از یکی می خریدم ک سایتش بالا نمیاد
فقط این بازی + بتل 5 میخوام داشته باشن

سلام.
اگه سایت پالکس منظورتون هست متاسفانه از طرف هاستینگ کل سایتشون حذف شده.

به شخصه اصلا نمرات برام مهم نیست
مهم اینکه منی که بازی میکنم لذت ببرم
نید فور اسپیدم نمرات بدی بهش دادن ولی من با بازیش حال کردم

دقیقا...مهم سلیقه خود آدم هست که خوشش بیاد یا نه...
البته من کمتر اهل گیم هستم و بیشتر فیلم میبینم، برای همین حتی فیلمهایی بوده که از نظر منتقدا و imdb و نمره پایینی گرفته، ولی وقتی خودم فیلم رو تماشا کردم لذت بردم و خوشم اومده...
برای همین دیگه به امتیازا توجه نمیکنم، امیدوارم این نسخه از بازی هم علارغم نمره ها و... لذت بخش باشه برامون.

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید

3840 × 2160
نمره بازی هر چی می خواد بشه ..لارا همیشه در قلب ما جا داره....اون موقع که لارا داشت با ناتلا , پنجه در پنجه استخوان نرم میکرد , هنوز در مورد به دنیا اومدن یک بابایی تصمیم گرفته نشده بود.... :-"

بعضی ها خیلی خوشحال شدند برای نمره های بازی حالا نیست کل یک بازی ناشناخته!....همش نوآوری و ابداعات خلق الصاعه هست با اون لبه ها و پرتگاه هاش که اولی نه دومی نه سومی حتما میشکنه...دوباره هفت امی....آخ یک خلاقیت تا شانزدهمین لبه جایی خراب نمیشه....

بعد از بازنشسته شدن دکتر جونز , شوخی ها و مبارزه های تن به تن و کتابچه دست نویس و شلاقش به سرقت رفت... نمی دونم سارق یا سارقین کیا بودند ولی روشون نشد کلاهش رو هم بدزدند....کاش اون ایندیانا جونز نسل هفتمی ساخته میشد که بعضی ها الان اینجور جو گیر نمی شدن...>:P

تو فروم کنسول نمی شه از فضایل بازی سخن راند ...سونی فن های غیور و گاها متعصب می ریزن سر آدم و اول می شورن و پهن می کنند بعد پست رو می خونند ...پارسال تو تایپیک رایز آف توم رایدر سایت همسایه یک ایکس باکس فن رو کشتند.....بعدا معلوم شد طرف بخش ps4 رو با کنسول گیم کامیتی اشتباه وارد شده بوده...;))

کمتر شدن نمره ps4 نسبت به ایکس باکس و پی سی خود گواه بر همه چیز هست....

خدایا سونی فن نیاد نیاد نیاد نیاد تو این تایپیک...اگه اومد پستم رو نبینه نبینه نبینه نبینه ...[-o<...صلوات..! نمی خوام دومین کشته راه اثبات برتری های لارا نسبت به نیتن بشم...!! گمان کنم بهتره به فکر یک آرامگاه ابدی برای خود باشم....!:-SS

امیدوارم Codex نیم نگاهی به اخبار ایران و جهان داشته باشه حداقل گفتگوی بعد از خبر سراسری رو دنبال کنه...وضع گیمر های تهی دست ایرانی رو ببینه و بازی رو زود کرک کنه... اشتراکیش هم الان قیمت کل بازی در زمان گل و بلبلی درمیاد نامرد....:((

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357

3840 × 2160
نمره بازی هر چی می خواد بشه ..لارا همیشه در قلب ما جا داره..
همینطوره.البته بازی امتیازش بد نیس و حدود 80 هست ولی خب انتظارا زیاد بود
در آخرم لارا هرچی باشه عقشه.میدونم ک مثل دو نسخه قبلی کلی حال میکنم

• Like
Reactions: New Shredder

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
@mondas
به عنوان کسی که نسخه ی ریبوت یکی از بهترین بازی های نسل هفتم برام بود باید بگم که همون اقا ـه فعلا توی همه سطوح یـ لول از بانو بالاتر سیر میکنه (منهای گیم پلی گسترده تر) این فکته و غیر قابل انکار ! جدای اینا میخوام بدونم نمیشه از هر دو عنوان لذت برد ؟ ایا ایه ای چیزی اومده که حتما این دوتا با هم مقایسه بشن ؟ بخیال باوو
پ.ن : لبه ها رو جالب گفتی تا حالا از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: New Shredder

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر