نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2018 Press Conference

نمایش کدام بازی را بیشتر دوست داشتید؟

• Anthem

• The Division 2

Results are only viewable after voting.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
2pzh_beyond-good-and-evil-2-artworks-12-pc-games_b2article_artwork.jpg

8lm6_ubi_e3_armin_2.jpg

Wf-YB65pl1cQmA

با سلامی مجدد و خیلی گرم خدمت بازی سنتری های عزیز، دوستان یوبی فن و عزیزان عزیزتر از جان یوبی هیتر :x:D

باز هم قراره در خدمت شما عزیزان باشیم با کنفرانس E3ـی دیگه و مجددا هم مسئولان ارشد یوبی که در بازی سنتر حضور دارند به بنده اطلاع دادند که تاپیک مانند سال گذشته ایجاد و پیش برده شود.

البته امسال از سایر دوستان عقب افتادیم، هنوز هم که هنوزه (هنوز یعنی آخرای 19 اسفند) تاریخ و ساعت کنفرانس تایید نشده، اما وجودش حتمی هست!

سال گذشته کنفرانس می رفت که کاملا جدید و غیر قابل پیش بینی باشه، اما با درایت فراوان مسئولان یوبی، هرچی عنوان بزرگ بود توی ماه March معرفی شد، حالا یا فقط اسم یا لوگو یا اصلا نمایش کامل، به همون روال (گویا حال کردن با این روش) امسال گفتن یکم خفن تر عمل کنیم، توی یک Livestream ساده اومدن و The Division 2 رو معرفی کردن (اینجاست که می گن مااااا..شا.....ه)، اینجوری بود که همه، حتی خود استودیو سازنده هم شوکه شد!

اما امسال در کل برنامه مشخص تری در پیش هست، قاعدتا نماش از عنوان های The Crew 2، Skull & Bones, The Division 2, Starlink, Beyond Good & Evil 2 رو خواهیم داشت به علاوه گل سر سبد مجلس Just Dance (20)18

طبق برنامه مالی این شرکت هم در سال مالی 2018-2019 شاهد عرضه 4 عنوان AAA خواهیم بود که تا به حال 3 تا از اون ها مشخص هستند (البته از من می شنوین به اون لیست اعتمادی نیست، Skull & Bones بهش می خوره به تاخیر اساسی رو در پی داشته باشه، The Division 2 هم اصولا نباس زود بیاد!)

حدس و گمان ها رو هم از پست اول حذف می کنیم، آنتی هایپ هم به شدت روندش رو حفظ می کنیم، باشد که رستگار هم شویم.

اخبار و شایعات و .... به همین پست اضافه می شن، نظر سنجی از الان خیلی زوده، اما به موقع اون ها هم راه اندازی می شن، اطلاعات دقیق کنفرانس و انشالله بعد از اون لینک دانلود هم با فونت درشت در خدمت شما عزیزان قرار می گیره!

خدارو شکر اینجا زیاد به حاشیه نمی ره، اما به هر حال از همکاری شما سپاسگذار خواهیم بود.

لیست بازی هایی که احتمال نمایش آن ها در کنفرانس بالاست

ftax_beyond_good_amp_evil_2.jpg

Beyond Good & Evil 2

این بازی رو شاید بتوان یکی از جاه طلبانه ترین پروژهای یوبیسافت دانست و نمایش گسترده از آن توسط تیم ساخت تایید شد.

wt9w_the_division_2.png

Tom Clancy's The Division 2

ساخت بازی تقریبا در ماه های اول عرضه نسخه نخست بازی استارت خورده و تایید شده که از بازی در طی کنفرانس E3 2018 رونمایی می شود.

6r1s_logo.jpg

Assassin's Creed Odyssey
خلاصه بعد از n+1 لیک و شایعه و درد و مرض این عنوان هم به صورت رسمی با یه گیف لگد زنیِ خشونت بار معرفی شد و پرونده 3 تا عنوان AAA امسال یوبی رو بست. سورپرایز بی سورپرایز!!!

pi4d_for_honor_season_6.jpg

For Honor's Season VI "Heroes March"

آپدیت بعدی بازی For Honor قرار است دارای محتویات زیادی باشد به حدی که می تواند زمانی از کنفرانس E3 را به خود اختصاص دهد.

f2u7_skull_amp_bones.jpg

Skull & Bones

بازی با محوریت دزدان دریایی که سال گذشته معرفی شد، اما اطلاعات زیادی از آن زمان منتشر نشده، می توان انتظار نمایش های بیشتری از بخش داستانی بازی را داشت.

hudn_the_crew_2.jpg

The Crew 2

این بازی با گسترش در تمام بخش های موجود در نسخه اول قرار است در انتهای ماه June عرضه گردد، اما می توان انتظار نمایشی جدید از بازی، رونمایی از محتوای Season Pass و همچنین اعلام تاریخ Beta بازی در جریان کنفرانس را از آن داشت.

llyu_starlink.jpg

Starlink - Battle for Atlas

یکی دیگر از IPهای جدید یوبیسافت این بازی بود که سال گذشته معرفی شد. این بازی که می خواهد گجت های فیزیکی را وارد گیم پلی خود کند توسط شعبه Toronto یوبیسافت برای همه کنسول های نسل حاضر در حال ساخت است، البته تا به حال نسخه PC آن تایید نشده است.

tux9_transference.jpg

Transference

بازی VR که توسط Elijah Wood و استودیوش با همکاری یوبیسافت مونترال در حال ساخت هست و سال گذشته با دمویی کوتاه معرفی شد. با توجه به حضور Elijah Wood در E3 Colossum می توان انتظار نمایش جدیدی از این بازی را نیز داشت.

pve_just_dance.jpg

Just Dance

اصلا بدون این سری کل کنفرانس ارزش دیدن نداره!!! حالا همه بیان وسط یکم کالری بسوزونیم :D

آپدیت های خبری

2fe2_dxxufjbx4aausah.jpg
  • ادامه عنوان Tom Clancy's The Division در برنامه هفتگی بازی معرفی شد. بازی حدودا بیش از 2 سال در مرحله ساخت توسط استودیو Massive Entertainment با همکاری چندین شعبه دیگه از Ubisoft هست. اطلاعات دیگه ای از بازی داده نشده و باید منتظر اطلاعات بیشتر در E3 بود!

xe9i_photo_2018-03-13_15-55-37.jpg
  • لیست شدن نسخه جدید از سری Splinter Cell در وبسایت Amazon کانادا! (رسمی بود تاپیک PC هم شیرینی برای من :D)
  • گزارش سال مالی 2017-2018 هم در تاریخ 17 ماه May منتشر می شه، احتمالا از برنامه برای امسال هم مواردی گفته بشه. البته امیدوارم که همه چیز رو لو ندن!

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
جدی جدی دارن Watch dogs 3 رو میسازن. حدود دو سال هم هست که دارن روش کار میکنن. اسپلیتر جدید هم هست. انگار بر عکس پارسال قرار توی E3 با نمایش گیمپلی و ترایلر تایید بشه نه یه هفته قبلش توی یه سایت!!!!!

Watch Dogs 3 Confirmed by Ubisoft Smartphone Assistant

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
جدی جدی دارن Watch dogs 3 رو میسازن. حدود دو سال هم هست که دارن روش کار میکنن. اسپلیتر جدید هم هست. انگار بر عکس پارسال قرار توی E3 با نمایش گیمپلی و ترایلر تایید بشه نه یه هفته قبلش توی یه سایت!!!!!

هنوز گزارش مالی سال رو منتشر نکردن، شاید مثل پارسال توی اون تایید بشن :D:D:D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد

نسخه یک چه اشی بود، که نسخه دو بود، حالا هم دارن نسخه 3 رو میسازند:D یعنی اگر گاو این حماقت یوبی رو داشت بجای شیر الان ازش طلا میتونستی بدوشی=)) از نسخه یک تا الان گفته با WD سری GTA رو به چالش میکشیم، GTA V هنوز سر جاشه، اینا هنوز یک چیز درست حسابی نساختند...:D
یوبی اصولا همه بازی هاش از یک قائده پیروی میکنن، و همشون از خوب به بالا هستند، ولی این WD رو من از نسخه اولش تا دو اش هیچی ازش ندیدم...یک بازی خشک، ونچسب و مرده، که میخواد ادای یک بازی جهان باز رو دربیاره:)) بجای اینا یوبی بهتره بره سر ای پی های خودش مثل Rayman,prince of persia,Splinter, و ... که هر کدوم تو سبک خودشون خدایی هستن واسه خودشون...

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
من Watch Dogs 2 رو که اصلا ازش خوشم نیومد، کلا 1 ساعتم نتونستم بازیش کنم، نسخه اولش رو تا آخر رفتم که دیگه آخراش واقعا داشت خوابم می گرفت اما 2 اش کلا به من نساخت

به امید Rayman و نمایش خوف از BGE2 :D

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
نه مسخره کنید نه فحش ام بدین:D ولی بدجور دلم میخواد قبل از هرگونه خبر، سال مالی و ... یه سری حدسیات در مورد بازی های امسال یوبی بزنم. اول به این تاریخ های ریلیز نگاه کنید:
Assassin's Creed Unity November 11, 2014
Far Cry 4 November 18, 2014
Assassin's Creed Syndicate October 23, 2015
Rainbow Six Siege December 1, 2015
The Division March 8, 2016
Watch Dogs 2 November 15, 2016
Steep December 2, 2016
For Honor February 14, 2017
Ghost Recon: Wildlands March 7, 2017
Mario + Rabbids August 29, 2017
South Park: TFbW October 17, 2017
Just Dance 2018 October 24, 2017
Assassin's Creed Origins October 27, 2017
Far Cry 5 March 27, 2018
The Crew 2 June 29, 2018
در بیشتر مواقع ریلیز بازیهاش رو Oct و Nov و Dec و March میزاره. اینم بگم که حداقل از 2014 تا الان دو تا بازی شوتر رو نزدیک به هم ریلیز نمیکنه. امسال هم فکر کنم چهار تا بازی ریلیز میکنه. اولیش که Crew قطعی شده. دومیش که باید Oct باشه فکر کنم Skull & Bones باشه که تم Assassin داره. میمونه Dec/Nov که فکر کنم Spliter cell باشه و بعدیش هم march که فکر کنم Division 2 باشه. حدس زدن ریلیز خیلی خیلی سخته. البته یه احتمال دومی هم هست که خیلی بعیده. roadmap که برای Division 1 نشون دادن تا Sep 2018 بود که یه احتمال هم هست که division 2 همون Oct 2018 ریلیز بشه و اگه اینطور باشه Splinter cell میره برای march 2019 و جاش رو Skull & Bones میگیره. خیلی خیلی بعیده . خط اش میزنم
نسخه یک چه اشی بود، که نسخه دو بود، حالا هم دارن نسخه 3 رو میسازند:D یعنی اگر گاو این حماقت یوبی رو داشت بجای شیر الان ازش طلا میتونستی بدوشی=)) از نسخه یک تا الان گفته با WD سری GTA رو به چالش میکشیم، GTA V هنوز سر جاشه، اینا هنوز یک چیز درست حسابی نساختند...:D
یوبی اصولا همه بازی هاش از یک قائده پیروی میکنن، و همشون از خوب به بالا هستند، ولی این WD رو من از نسخه اولش تا دو اش هیچی ازش ندیدم...یک بازی خشک، ونچسب و مرده، که میخواد ادای یک بازی جهان باز رو دربیاره:)) بجای اینا یوبی بهتره بره سر ای پی های خودش مثل Rayman,prince of persia,Splinter, و ... که هر کدوم تو سبک خودشون خدایی هستن واسه خودشون...
از نظر من هم بزرگترین مشکلشون هم همینه. نباید از GTA تقلید کنه. باید راه خودش رو بره. واقعا پتانسیل حوبی داره ولی همیشه خراب میکنن و واقعا نمیدونم این دفعه بازی خوبی ازش در بیاد. برای بار دوم باید درستش میکردن. نسخه ی اولش که متاسفانه سر قضیه دانگرید و افت پرفومانس بدجور خراب شد، حتی در آخر و با چندین پچ، پرفومانس اش بد بود. شماره دومش از نظر پرفومانس بد نبود ولی داستان و ماموریت های کسل کننده و آشغالی داشت. حتی شخصیت بازی هم اصلا به دل آدم نمچسبید. خیلی چیزا باید تغییر کنه. اول اینکه بیخیال GTA بشن. کار خودشون رو بکنن. داستان خوب، پرفومانس خوب. یه تغییر اساسی مثل AC:O یا FC5 که بازی رو زیر و رو کردن و هر دوشون هم خوب فروختن (مخصوصا FC5). اگه من بودم وقت و پولم رو سر این بازی هزینه نمیکردم. واقعا نمیدونم چرا اینکار رو میکنن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Paradise Lost

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
من احساس می کنم این Skull & Bones تاخیر خفنی می خوره! کلا از سال مالی 2018 خارج می شه!

در مورد Rayman هم فکر نمی کنم به این زودی ها خبری بشه، چون کل استودیو روی Beyond Good & Evil 2 دارن کار می کنن، و اینکه Raymanـی که خود Ancel نسازه که فایده نداره :D فشار کاری هم فکر کنم تازگیا روش طوری زیاد شده که اصلا پستی هم نمی ده! دوتا بازی AAA همزمان کار کردن خیلی حرفه!

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
IGN یه ویدیو گذاشته از کنفرانس Ubisoft و اینکه چه بازی هایی ممکنه نمایش داده بشن. نکته ی جالب دقیقه 1:25 ویدیو است که به دیویژن 2 اشاره داره.
We know thats going to be a early 2019 game

به نظرم اگه (اگه) Skull & bones تاخیر بخوره جاش رو میده به یه محتوا برای Assassin. حالا یا یه DLC با همون یونان که میگفتن. شایدم اون ماه بازی AAA ریلیز نکنن. چون Red dead میاد:))

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
یه قسمت عظیمی از اینکه از داستان و ... WD2 و AC:O خیلی ها خوششون نیومد مربوط به لودینگ های خیلی زیاد می شه به نظرم. 2000 جا گفتم بازم می گم، این صفحه سیاه های 1 ثانیه ای که موقع شروع دیالوگ با شخص یا شروع کوئست میان بدترین چیزی هستن که توی بازی های یوبیسافت هست، و متاسفانه تقریبا تو همه بازی هاشونم هست:|

• Like
Reactions: armin_shadow

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
10y_4-20-2018_3-46-31_am.jpg

David Leitch کارگردان فیلم های Deadpool 2 و Atomic Blonde کارگردانی فیلمی که بر اساس The Division ساخته می شه رو بر عهده گرفته. Jessica Chastain و Jake Gyllenhaal هم از بازیگرهای سرشناسی هستن که توی این فیلم ایفای نقش می کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر