E3 2018

بهترین نمایش E3 2018 ؟

• Sekiro Shadows Die Twice

• Gears of War 5

• Forza Horizon 4

• The Division 2

• Assassin's Creed Odyssey

• َAnthem

• Kingdom Heart 3

• Rage 2

• The Last of Us II

• Ghost of Tsushima

• Spider-Man

• سایر بازی ها

Results are only viewable after voting.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
q361_e3-2018-1070x446.jpg

با سلام خدمت تمام بازی سنتری های گرامی و با تشکر از مدیریت بابت ایجاد تالار اختصاصی

امسال دوستان خیلی خیلی زودتر به پیشواز E3 رفتن که البته با توجه به عناوین قوی که از همین الان حضور آن ها قطعی هست دور از انتظار نیست! امیدواریم که امسال یکی از قوی ترین E3ها رو در پیش داشته باشیم.

مانند سال های قبل این تاپیک به صورت کلی ایجاد شده، اطلاعات کلی از قبیل زمان کنفرانس ها، لینک های تماشا و ... اینجا قرار می گیره. همین طور دوستان می تونن در انتقال اخبار هم کمک کنن و بازی ها و اخباری که خارج از کنفرانس های اصلی هستند و یا هنوز تاپیکی ندارند رو اینجا منتقل کنند.

قوانین کلی این تالار هم مانند کل مجموعه بازی سنتر هست، بنابراین از همه عزیزان خواهشمندیم که موارد رو رعایت کنن.
بحث و کل کل از موارد هیجان انگیز حاشیه E3 هست، اما لطفا با رعایت قوانین باشه، و دوستانی که به موردهای مخالف برخورد کردن خواشمندیم به جای پاسخ مستقیم، از گزینه گزارش استفاده کنن.

کسانی که تاپیک های کنفرانس های اصلی رو ایجاد می کنن باید به این مورد توجه داشته باشن که مسئولیت پست اول اون تاپیک کاملا بر عهده آن ها خواهد بود، تاپیک حتما باید شامل حداقل اطلاعات لازم باشه، با این حال از دوستانی که تجربه کافی در این کار را دارند دعوت می کنم که برای ایجاد تاپیک ها بعد از رسمی شدن زمان کنفرانس اقدام نمایند.
  • تاپیک هایی که پست اول آن ها به روز نباشد و یا از لحاظ اطلاعات و یا ظاهری درخور این تالار نباشد بعد از یک بار اطلاع رسانی به ایجاد کننده واگذار خواهند شد.
  • دوستانی که تمایل به ایجاد نظر سنجی دارند می توانند با مدیران این بخش هماهنگی های لازم را انجام دهند.
  • باز هم اشاره می کنیم که به جای درگیری، از گزینه گزارش به منظور برخورد با موارد تنش زا استفاده کنید.

کنفرانس های خبری

ag49_ea_e3_armin.jpg

BC Topic -- Official Stream -- Twitch -- Youtube -- Full Conference Download Link

7p1t_xbox_e3_armin_2.jpg

BC Topic -- Official Stream -- Twitch -- Youtube -- Full Conference Download Link

j5x5_608x-1sdas.jpg

aoz7_dcrsjoexkaa3xct.jpg

8lm6_ubi_e3_armin_2.jpg

yerc_dcwwrfqxcaagw0v.jpg

s14_sony_e3_armin_6.jpg

n8pu_nintendo_e3_armin.jpg

بازم تشکر از @™MaMaD عزیز که توی فروم فعال نیست اما بابت تاپیک ها همیشه کمک می کنه

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
ببین بین حرف تا عمل زمین تا اسمون فرق هست! من خودم طرفدار amd هستم اینو گفته باشم که نگی داره تخریب میکنه، واقع بینانه به معماری vega نگاه بندازیم..چقدر هایپ پشتش بود مخصوصا vega64 که میگفتن قاتل 1080tiهست! ولی بخاطر چند تا مشکل تو معماری، با کمی تغییر تو فرکانس به شدت مشکل گرم شدن و چند تا مشکل دیگه پدیدار میشد(تمامش تو نت به صورت رسمی هست)در عمل بین 1080 و 1080ti قرار گرفت.... در مورد navi هم حق با شماست الان رفتم road map سال 2015 و 2016 رو دیدم تو اخرین اپدیت نقشه، وسط 2018 تا 2022 کلمه navi هم قرار دادن، ولی باز معلوم نیست سونی از چه معماری استفاده کنه.. ایا واقعا از navi استفاده میکنه یا به کمک amd طراحی ویژه و کاستوم برای ps5 تدارک میبینه... ولی همش تئوری و نظریه هست که ps5 از چه قدرتی با چه ویژگی هایی استفاده میکنه اون کلمه 40 درصد هم حداقل از منطق و توقع خودم بود نسبت به اسکورپیو.. وگرنه بخوام رویایی فکر کنم باید 10 ترافلاپ با حافظه gddr6 و gcn 4 باشه با کلی شتاب دهنده...
خوب قبلا هم اشاره شد که AMD بخاطر قراردادش با سونی بیشتر Man\Power ش رو اختصاص داده بوده به ناوی و عملا وگا رو جدی نگرفته به اون صورت. قرار بود که معماری Polaris بسط و پیشرفت GCN باشه و Vega کلا معماری رو تغییر بده. منتها عملا وگا هم شد ورژن پیشرفته تر پولاریس که خودش ورژن پیشرفته تر GCN بوده. منتها ناوی قضیش فرق میکنه 100 در 100 معماری جدیده و اینجور که بوش میاد قراره همون پیشرفتی رو برای AMD در زمینه ی GPU بوجود بیاره که ZEN تو CPU آورد.

البته این بخش انحصاری بودن ناوی برای من جای سواله. یعنی چی دقیقا؟ یعنی قراره مثل این بازیای جدید انحصاری کنسولی باشه؟ ( رو PC هم بیاد):D یا کلا فقط سونی ازش استفاده میکنه ( انحصاری مطلقه)؟@-) یا کلا حرف مفته؟ انحصاری زمانیه؟ چیه؟

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
خوب قبلا هم اشاره شد که AMD بخاطر قراردادش با سونی بیشتر Man\Power ش رو اختصاص داده بوده به ناوی و عملا وگا رو جدی نگرفته به اون صورت. قرار بود که معماری Polaris بسط و پیشرفت GCN باشه و Vega کلا معماری رو تغییر بده. منتها عملا وگا هم شد ورژن پیشرفته تر پولاریس که خودش ورژن پیشرفته تر GCN بوده. منتها ناوی قضیش فرق میکنه 100 در 100 معماری جدیده و اینجور که بوش میاد قراره همون پیشرفتی رو برای AMD در زمینه ی GPU بوجود بیاره که ZEN تو CPU آورد.

البته این بخش انحصاری بودن ناوی برای من جای سواله. یعنی چی دقیقا؟ یعنی قراره مثل این بازیای جدید انحصاری کنسولی باشه؟ ( رو PC هم بیاد):D یا کلا فقط سونی ازش استفاده میکنه ( انحصاری مطلقه)؟@-) یا کلا حرف مفته؟ انحصاری زمانیه؟ چیه؟

فعلا که AMD اعلام کرده از یکی از مهم ترین پیش رفت های Navi که انتظار می رفت MCM باشه خبری نیست
HBM هم که فعلا در حد همون کارت گرافیک های High-End و راهکار های DC و Workstation و ... می مونه، چون تایید کردن Navi با GDDR6 هم کار می کنه در نتیجه HBM به عنوان همون مموری گرون قیمت محصولات گرون قیمت و محصولاتی که کاربران عام رو هدف قرار ندادن موندگاره فعلا

کلا همکاری سونی با IBM کبیر رو با همکاری سونی با AMD مقایسه نکنید
AMD کمپانی خوبیه اما بالا پایینی خیلی داشته به خصوص این چند سال اخیر

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
منطقی ترین جوابی که به مغزم میرسه اینه که احتمال یک مدل کاستوم و سفارشی شده از navi باشه و طبیعتا لایسنس شده برای کنسول ps5 هست...
امیدوارم 2 کنسوله بودن(ps4 و ps4pro) دیگه تو نسل بعد تکرار نشه... خدا کنه 2020 ps5 معرفی بشه و 2021 توزیع بشه..

• Like
Reactions: benjohn

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
فعلا که AMD اعلام کرده از یکی از مهم ترین پیش رفت های Navi که انتظار می رفت MCM باشه خبری نیست
HBM هم که فعلا در حد همون کارت گرافیک های High-End و راهکار های DC و Workstation و ... می مونه، چون تایید کردن Navi با GDDR6 هم کار می کنه در نتیجه HBM به عنوان همون مموری گرون قیمت محصولات گرون قیمت و محصولاتی که کاربران عام رو هدف قرار ندادن موندگاره فعلا

اصلا اهمیتی نداره که AMD بدرد میخوره یا نه و اینکه شما ازش خوشتون میاد یا نه. سونی و مایکرو اگر بخوان از معماری مشابه نسل هشت استفاده کنن که BC رو کامل براشون ساپورت کنه چاره ای جز AMD ندارن.

منطقی ترین جوابی که به مغزم میرسه اینه که احتمال یک مدل کاستوم و سفارشی شده از navi باشه و طبیعتا لایسنس شده برای کنسول ps5 هست...
امیدوارم 2 کنسوله بودن(ps4 و ps4pro) دیگه تو نسل بعد تکرار نشه... خدا کنه 2020 ps5 معرفی بشه و 2021 توزیع بشه..

منم امیدوارم همینجوری بشه. هر چی نسل بعدی دیرتر بیاد تفاوت بیشتر میشه و نسل بعدی هم هیجان انگیزتر

کنسول بین نسلی هم بعیده دیگه. این نسل سونی و مایکرو هر کدوم دلایلی برای این کار داشتن که در ادامه اون دلایل شاید خیلی اولویت نباشن

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
ببین آخه CDPR که توی ویچر از این چیزا زیاد داشت
یوبی هم که فقط به فکر فروش بیشتره! میبینه یه موجی هست سوار میشه تا دوزار بیشتر دربیاره (گر چه این کار خیلی مشمئز کنندست!)
مثلا اگه GTA VI هم از این چیزا داشته باشه با توجه به سابقه راک استار کسی متعجب نمیشه
ولی آخه شما خودت هم مثل ما یه طرفدار ناتی داگ هستی ، به تاریخ و سابقه ناتی نگاه کن ببین کجاش به این چیزا میخوره؟ از CRASH بگیر و CTR تا سری jack و سریUNCHARTED و حتی TLOU 1 !
واقعا وصله ناجوریست این الصاق lgbt به تاریخچه ناتی

منم که همین رو گفتم لازم نبود به این وضوح حرفم رو تایید کنید!
دقیقا مشکل فقط ناتی داگه وگرنه هر مفسده ای هر جا باشه باشه اشکال نداره توجیهش هم میکنیم ! فقط باید یه دلیلی برای ترول و کوبیدن ناتی داگ پیدا کنیم ! موفق باشید اجمعین

• Like
Reactions: mahdi-ps4

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
من قبل از این فک میکردم ال‌جی‌بی‌تی‌ها عمدتا مظلوم‌نمایی می‌کنن، ولی بعد از تریلر تلو و خوندن نظرات واقعا نظرم عوض شدم و دیدم نگاه محدودی داشتم.
طرف رسما میاد قضیه رو تخطئه می‌کنه می‌گه من خوشم نمی‌آد هیچ، اصلا نباید همچین چیزی باشه!
الانم دارم به این فک می‌کنم به فرض مثال یه نوجوون اینطوری بیاد تو این تاپیک اینارو بخونه روزگار براش سیاه می‌شه و معلوم نیست چی به سر خودش بیاره.
من الان حتی می‌ترسم آدمایی که کنارم تو پیاده‌رو رد می‌شن یکی از اینا باشن. واقعا می‌ترسم ازشون.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad

MCM رو بخاطر این قرار ندادن چون بین پردازنده و کارت گرافیک فق اساسی هست.همین الان نگاه کنید چند درصد بازیها از قابلیت CF یا SLi استفاده میکنند؟چقدر درصد پشتیبانی بازیها از این قابلیت اومده پاینن به نسبت چند سال پیش..خود AMD هم دیگه پیگیر CF نیست...حتی پشتیبانی از 4 کارت رو به 2 کارت رسوندن..همه اینها بخاطر اینه که اون کارایی که باید رو نداره این قابلیت و هزارتا مشکل داره..
جدا از تمام اینا بازیها عموما از تمام قابلیت چند هسته ای استفاده نمیکنند.برید بنچمارکارو ببینید.همین پردازنده Threedripper که از این معماری استفاده میکنه برین ببینید چقدر تو بنچمارکش تاثیر گذار بوده بعد مقایسه کنید با نرم افزار های دیگه که بخوبی از قابلیت MultiCore پشتیبانی میکنن. کلا برای بازیها فرکانس خیلی مهمتره تا هسته..

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
آره واقعا این کنسول میان نسلی ته خیانت به گیمرهاست~X( واقعا انصاف نیست
البته یه راه شاید وجود داشته باشه:-?
ps5 و ps5 pro رو باهم معرفی کنن!
اینجوری راحت pro رو میخریم نگران افت کیفیت بازی ها هم نیستیم!
من خودم بشخصه بعیده وقتی ps5 بیاد سریع نمیرم بخرمش چند سال صبر میکنم وقتی 5 pro اومد میخرمش[-(
وقتی ps4 خریده بودم و ps4 pro معرفی شد حس میکردم سرم کلاه رفته:|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
I've been going to E3 since 1997. Every year I was hoping to run into Mr. Miyamoto and let him know how much his games have impacted my life. This year I finally got to sit down and chat with one of my heroes. Big thanks to @DWBakes for setting up our meeting. Neil Druckmann on Twitter

اینم توضیحات نیل در مورد دیدارش با میاموتو

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
منم که همین رو گفتم لازم نبود به این وضوح حرفم رو تایید کنید!
دقیقا مشکل فقط ناتی داگه وگرنه هر مفسده ای هر جا باشه باشه اشکال نداره توجیهش هم میکنیم ! فقط باید یه دلیلی برای ترول و کوبیدن ناتی داگ پیدا کنیم ! موفق باشید اجمعین
نمیدونی چندسال بود که منتظر ترول و کوبیدن ND بودم! بالاخره دلیل پیدا شد و چهره ی واقعیم رو نشون دادم>:)

یه دوستی چندوقت پیش خوب گفت، هیچوقت در مورد بازی مورد علاقت انتقاد نکن یا نظر منفی نده تو بازی سنتر، چون بعدا بهت میگن هیتر و خودشون میشن فن 2آتیشه :D

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
DfxspKyWsAAjG0L.jpg

نکته جالب لیست این Jump force ـه...
علارغم این که هیچ امیدی ندارم ولی خیلی تو نمایشگاه دیده شده
اسمش هم که حدّاقل تو بر و بساط IGN پربیننده ترین انحصاری مراسم بوده...دمش جیز

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
DfxspKyWsAAjG0L.jpg

نکته جالب لیست این Jump force ـه...
علارغم این که هیچ امیدی ندارم ولی خیلی تو نمایشگاه دیده شده
اسمش هم که حدّاقل تو بر و بساط IGN پربیننده ترین انحصاری مراسم بوده...دمش جیز
خیلی تحویل گرفته شده:D
البته هایپ هم داره جمع شدن کاراکترهای انیمه ای و ... ، اما بدبختی نه نمایشش خوب بود، نه طراحیش خوب بود،نه تیم درست حسابیی پشتشه:D
چرا انقدر تحویل گرفته شده و مثلا J-Stars تحویل گرفته نشد رو نمیدونم:p (شاید به خاطر حضور زورو ساماست:D )

در کل کاش به خاطر این استقبال، باندای یه دستی به سر و روی بازی میکشید! حیفه به خدا:(

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,136
نام
Melkor
البته هایپ هم داره جمع شدن کاراکترهای انیمه ای و ... ، اما بدبختی نه نمایشش خوب بود، نه طراحیش خوب بود،نه تیم درست حسابیی پشتشه
دقیقا گرافیکش انگار خمیریه:| کاشکی بازی رو کلا سل شید میساختن.البته بنظرم گیمپلی فانی داره و این گین چان هم اضافه کنن عالی میشه:D :x

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
اصلا اهمیتی نداره که AMD بدرد میخوره یا نه و اینکه شما ازش خوشتون میاد یا نه. سونی و مایکرو اگر بخوان از معماری مشابه نسل هشت استفاده کنن که BC رو کامل براشون ساپورت کنه چاره ای جز AMD ندارن.

منم امیدوارم همینجوری بشه. هر چی نسل بعدی دیرتر بیاد تفاوت بیشتر میشه و نسل بعدی هم هیجان انگیزتر

کنسول بین نسلی هم بعیده دیگه. این نسل سونی و مایکرو هر کدوم دلایلی برای این کار داشتن که در ادامه اون دلایل شاید خیلی اولویت نباشن

خیلی جالبه که همینجوری بحث رو منحرف می کنی، بنده کجا از این که از AMD خوشم میاد یا نمیاد صحبت کردم؟؟؟!!!

برای BC چاره ای ندارن جز AMD؟؟
شما مثل این که خبر نداری اما محض اطلاعت می گم، Xbox One از بازی های هر دو Xbox Original و Xbox 360 پشتیبانی می کنه ;)
سونی هم خیل علاقه داره یک بازی رو 100 بار به ملت بفروشه، الان شما یک بازی روی PS2 خریدی، روی PS3 از استور دوباره خریدیش، بعد روی PS4 کار نمی کنه دوباره باید بری بخریش :))
کلا تنها کنسول سونی که عین آدم BC داشته PS2 بوده، PS3 که خود فاجعه بود توی این بحث، سری اولش CPU و GPU اه PS2 رو داشت، بعد اومد CPU رو برداشت ار زوش موند GPU، بعد GPU هم برداشت از روش دیگه هیچی نموند جز یک Emulator فاجعه :))

در کل به وضوح مشخصه که سونی به BC اهمیتی نمی ده، مایکروسافت (بزرگترین شرکت نرم افزاری دنیا) هم اگر بخواد BC رو روی نوکیا 1100 هم میاره
BC چیزی نیست که تعیین کننده سازنده قطعات نسل بعد کنسول ها باشه ;) یکی از دلایل اصلی ای که که سازنده ها می رن سمت AMD برای اینه که Cost/Performance پایینی داره

MCM رو بخاطر این قرار ندادن چون بین پردازنده و کارت گرافیک فق اساسی هست.همین الان نگاه کنید چند درصد بازیها از قابلیت CF یا SLi استفاده میکنند؟چقدر درصد پشتیبانی بازیها از این قابلیت اومده پاینن به نسبت چند سال پیش..خود AMD هم دیگه پیگیر CF نیست...حتی پشتیبانی از 4 کارت رو به 2 کارت رسوندن..همه اینها بخاطر اینه که اون کارایی که باید رو نداره این قابلیت و هزارتا مشکل داره..
جدا از تمام اینا بازیها عموما از تمام قابلیت چند هسته ای استفاده نمیکنند.برید بنچمارکارو ببینید.همین پردازنده Threedripper که از این معماری استفاده میکنه برین ببینید چقدر تو بنچمارکش تاثیر گذار بوده بعد مقایسه کنید با نرم افزار های دیگه که بخوبی از قابلیت MultiCore پشتیبانی میکنن. کلا برای بازیها فرکانس خیلی مهمتره تا هسته..

CF و SLI هر دو تکنولوژی های چرتی بودن
AMD که رسما یک ساله بی خیال CF شده
اما MCM بحث دیگه ایه که توی این تاپیک نمی گنجه اما موضوع این بود که MCM قرار بود یکی از انقلاب های Navi باشه که در حال حاضر نیست.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
نمیدونی چندسال بود که منتظر ترول و کوبیدن ND بودم! بالاخره دلیل پیدا شد و چهره ی واقعیم رو نشون دادم>:)

یه دوستی چندوقت پیش خوب گفت، هیچوقت در مورد بازی مورد علاقت انتقاد نکن یا نظر منفی نده تو بازی سنتر، چون بعدا بهت میگن هیتر و خودشون میشن فن 2آتیشه :D
امیر اینجا دیگه همدیگه رو میشناسیم قاعدتا یه فرقی قائل میشیم بین نظری که تو میدی و هیتمن ۲۰۰۰ ! میفهمیم کی خوشش نیومده کی دنبال خوشمزگیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر