E3 2018

بهترین نمایش E3 2018 ؟

• Sekiro Shadows Die Twice

• Gears of War 5

• Forza Horizon 4

• The Division 2

• Assassin's Creed Odyssey

• َAnthem

• Kingdom Heart 3

• Rage 2

• The Last of Us II

• Ghost of Tsushima

• Spider-Man

• سایر بازی ها

Results are only viewable after voting.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
q361_e3-2018-1070x446.jpg

با سلام خدمت تمام بازی سنتری های گرامی و با تشکر از مدیریت بابت ایجاد تالار اختصاصی

امسال دوستان خیلی خیلی زودتر به پیشواز E3 رفتن که البته با توجه به عناوین قوی که از همین الان حضور آن ها قطعی هست دور از انتظار نیست! امیدواریم که امسال یکی از قوی ترین E3ها رو در پیش داشته باشیم.

مانند سال های قبل این تاپیک به صورت کلی ایجاد شده، اطلاعات کلی از قبیل زمان کنفرانس ها، لینک های تماشا و ... اینجا قرار می گیره. همین طور دوستان می تونن در انتقال اخبار هم کمک کنن و بازی ها و اخباری که خارج از کنفرانس های اصلی هستند و یا هنوز تاپیکی ندارند رو اینجا منتقل کنند.

قوانین کلی این تالار هم مانند کل مجموعه بازی سنتر هست، بنابراین از همه عزیزان خواهشمندیم که موارد رو رعایت کنن.
بحث و کل کل از موارد هیجان انگیز حاشیه E3 هست، اما لطفا با رعایت قوانین باشه، و دوستانی که به موردهای مخالف برخورد کردن خواشمندیم به جای پاسخ مستقیم، از گزینه گزارش استفاده کنن.

کسانی که تاپیک های کنفرانس های اصلی رو ایجاد می کنن باید به این مورد توجه داشته باشن که مسئولیت پست اول اون تاپیک کاملا بر عهده آن ها خواهد بود، تاپیک حتما باید شامل حداقل اطلاعات لازم باشه، با این حال از دوستانی که تجربه کافی در این کار را دارند دعوت می کنم که برای ایجاد تاپیک ها بعد از رسمی شدن زمان کنفرانس اقدام نمایند.
  • تاپیک هایی که پست اول آن ها به روز نباشد و یا از لحاظ اطلاعات و یا ظاهری درخور این تالار نباشد بعد از یک بار اطلاع رسانی به ایجاد کننده واگذار خواهند شد.
  • دوستانی که تمایل به ایجاد نظر سنجی دارند می توانند با مدیران این بخش هماهنگی های لازم را انجام دهند.
  • باز هم اشاره می کنیم که به جای درگیری، از گزینه گزارش به منظور برخورد با موارد تنش زا استفاده کنید.

کنفرانس های خبری

ag49_ea_e3_armin.jpg

BC Topic -- Official Stream -- Twitch -- Youtube -- Full Conference Download Link

7p1t_xbox_e3_armin_2.jpg

BC Topic -- Official Stream -- Twitch -- Youtube -- Full Conference Download Link

j5x5_608x-1sdas.jpg

aoz7_dcrsjoexkaa3xct.jpg

8lm6_ubi_e3_armin_2.jpg

yerc_dcwwrfqxcaagw0v.jpg

s14_sony_e3_armin_6.jpg

n8pu_nintendo_e3_armin.jpg

بازم تشکر از @™MaMaD عزیز که توی فروم فعال نیست اما بابت تاپیک ها همیشه کمک می کنه

آخرین ویرایش:

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
من نگفتم از مسئولان گرفته شده که. من حرفم اینه که خیلیا احساسی رای میدن. خیلیاشون مطمئن باش همین آدمایی هستن که ناراحتن چرا سونی IP جدید معرفی نکرده. همون آدما الان دارن در مورد بازیهای سونی حرف میزنن. تاثیر دراز مدت نمایش سونیه که اهمیت داره نه احساس مقطعی افراد

شرمنده ولی با "احساسی" و "ناراحت" خطاب کردن مردم در هیچ جای دنیا اعتبار یک رای گیری رو زیر سوال نمی برن
از نظر شما رای هاشون درست نیست، نظرت محترم اما دلیل بر این نمی شه که بر اساس حرف های شما کلیتش رو زیر سوال برد :)

صبر می کنم نظرسنجی تموم بشه، نتیجه نهاییش رو اینجا می زارم :)

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
شرمنده ولی نتایج نظر سنجی رو با "احساسی" و "ناراحت" خطاب کردن مردم در هیچ جای دنیا، اعتبار یک رای گیری رو زیر سوال نمی برن
از نظر شما رای هاشون درست نیست، نظرت محترم اما دلیل بر این نمی شه که بر اساس حرف های شما کلیتش رو زیر سوال برد :)

صبر می کنم نظرسنجی تموم بشه، نتیجه نهاییش رو اینجا می زارم :)
چرا حرف دهن من میزاری برادر؟ من کی زیر سوال بردم. من دارم میگم ضمن احترام به این نظر سنجی. در نهایت در دراز مدت اونی برندست که بتونه نظرات رو جلب بکنه. من اگر بلیط خریده بودم رفته بودم نمایشا رو ببینم مسلما از نمایش مایکرو لذت بیشتری میبردم. بهترین نمایش مال مایکرو بود. منتها اینجا بحث اینه که کی برده. در این زمینه من میگم سونی برندست چون بیشترین نظرها به بازیاش جلب شد. بعد از نمایش مایکرو که همه هم لذت بردن هیچ کسی با خودش نمیگه وای عجب نمایشی برم وان بخرم. چون روی PC یا PS4 ی که قبلا خریده همشونو داره.
اما بعد نمایش سونی خیلی از مایکروفنا مطمئن باش نظرشون جلب شد. این یعنی سونی برده

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
برنده ی E3 کسیه که مردم در مورد بازیاش حرف میزنن. یعنی به نتیجه ای که میخواسته رسیده. مایکرو هم البته بنظرم برنده شده تا حدی. چون تونسته نظرات رو کمی مثبت تر کنه. ولی برنده ی اصلی سونیه. یوتیوب و توییتر و .... همه پر شده از بحث تلو 2 و اسپایدر من و گوست آو تسوشیما
برای تو اینطوریه لابد چون چیزای مربوط به سونی رو فالو میکنی نظرات دیگه رو ندیدی :lol:

• Like
Reactions: PRINCE.OF.IRAN

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
Best of E3 2018 Awards - IGN

IGN جایزه هاش رو پخش کرد...
ظاهراً برنده امسال با اقتدار از پشت درب های بسته Cyberpunk 2077 ـه...

نتیجه رای مخاطب های سایت هم ایناست
1.Cyberpunk 2077
2.The Last of Us Part 2
3.Super Smash Bros.Ultimate

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
این نظر سنجی از خود مردم توی تویتر گرفته شده و کماکان در جریانه، از همونایی که توی همه جا حرف می زنن و بحث می کنن :)

اینم یک نظر سنجی توی ResetEra که البته جامعه آماریش فعلا خیلی کمه:
resetera.JPG
من نمیدونم شما چی رو میخوای نشون بدی(:|میخوای نشون بدی تو بازی سنتر یه عده بچه فن بوی نوب هستن که نظرات چرند میدن و شما خوبی:-tخب که چی:-??

• Like
Reactions: SHAYAN1999

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
نبودن Super Smash Bros Ultimate رو تو نظرسنجی میذاریم به حساب این که بازی مال نینتندوئه و احدی بهش رای نمیده...چرا Cyberpunk 2077 رو نذاشتید؟ :D
البته میدونم تعداد گزینه های نظرسنجی محدوده ولی خب الویت این بازی هم خیلی بالاست

هر چند با توجه به جو سایت کلّاً چیزی به اسم نظرسنجی بیهوده است :D
یاد پارسال میفتم :D

ولی برنده ی اصلی سونیه. یوتیوب و توییتر و .... همه پر شده از بحث تلو 2 و اسپایدر من و گوست آو تسوشیما

من خودم اگه سونی تو اجرا اون قدر گند نمیزد بهترین نمایش E3 میدونستم اش...نمایش هاش محشر بود
ولی خب حرفم اینه که یوتیوب و توییتر من خرابن :D پر بازی هایی که میگی نیست...
البته نمیگم دروغ میگی...صفحه توییتر شما پر از Fanbase سونیه و مال من سرشار از صفحه های نینتندویی و From Software ـی (و نومورایی...عشقم KH3) نمیشه گفت کلّ فضای مجازی رو یه بازی گرفته...الان سر همه ی بازی ها داره صحبت میشه

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
از زمانی که پابجی ترکونده دومین E3 هست که میگذره و خبری از عرضه این بازی برای PS4 نیست
فورتنایت در عرض 24 ساعت دو میلیون بار بر روی سوییچ دانلود میشه و اکانت خیلی ها که قبلا روی PS4 بازی کردند غیرقابل استفاده هست
هیچ خبری از سرویس های جدید نیست
الدراسکرول و استارفیلد برای نسل بعد تایید شدند ولی هیچ خبری خوشایندی برای پشتیبانی از نسل قبل PS5 نیست و یا حتی در قدرت برتر از Xbox باشه
ماه ها شایعه انحصاری بودن DMC V در یک ان دود میشه میره هوا
بازیهای انحصاری اکثرا تاریخ عرضه ندارند

در سمت مقابل

مایکروسافت تمام شایعه ها مبنی بر عدم حضور فیزیکی کنسول Xbox در نسل بعدی رو از بین میبره
تمام حرف و حدیث ها من باب بازیهای تمام مولتی پلیر محور که پیرامون گیرز و هیلو و استدیو های جدید بودند از بین میبره
نمایش بازیهای انحصاری واقعا قدرتمند بودند برخلاف اکثر سالهای گذشته و چهره جدیدی از کیفیت بازیهای فرست پارتی مایکروسافت دیدیم
سرویس ها گسترده تر شدند
به جز Halo اکثره بازیها برای 2019 تاریخ خوردند

همون بیست و خرده ایی درصد هم که به سونی رای دادند به خاطر نمایش مافوق تصور دلست بود وگرنه سونی کم کم داره کنترل رو از دست میده (حداقل با این کنفرانس ها اینطوری برداشت میشه) و یا اینکه میدونه باوجود دلست و خدای جنگ و شاید در اینده GoT توپ تکونش نمیده !

ادیت: چیزی که فکرمیکنم مایکروسافت با این کنفرانس تونست شرایط رو کنترل کنه، منظور جو عمومی هست چیزی که در انتهای نسل قبل و ابتدای نسل جدید نداشت و نتیجه رو مشاهده کردیم

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
نبودن Super Smash Bros Ultimate رو تو نظرسنجی میذاریم به حساب این که بازی مال نینتندوئه و احدی بهش رای نمیده...چرا Cyberpunk 2077 رو نذاشتید؟ :D
البته میدونم تعداد گزینه های نظرسنجی محدوده ولی خب الویت این بازی هم خیلی بالاست

هر چند با توجه به جو سایت کلّاً چیزی به اسم نظرسنجی بیهوده است :D
یاد پارسال میفتم :D

من خودم اگه سونی تو اجرا اون قدر گند نمیزد بهترین نمایش E3 میدونستم اش...نمایش هاش محشر بود
ولی خب حرفم اینه که یوتیوب و توییتر من خرابن :D پر بازی هایی که میگی نیست...
البته نمیگم دروغ میگی...صفحه توییتر شما پر از Fanbase سونیه و مال من سرشار از صفحه های نینتندویی و From Software ـی (و نومورایی...عشقم KH3) نمیشه گفت کلّ فضای مجازی رو یه بازی گرفته...الان سر همه ی بازی ها داره صحبت میشه
نه اتفاقا میتونم برات پادکست فنای بی منطق مایکرو بزارم تو پادکستشون به کنفرانس سونی نمره ی صفر و یک و دو اینا دادن ولی در عین حال بیست دقیقه در مورد خفنی TloU 2 صحبت کردن و اینکه میخوان PS4 بخرن فقط برای همین بازی.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
zzor_img_۲۰۱۸۰۶۱۵_۱۴۲۱۲۶.jpg

بچه های سایبر پانک برایان دکارت رو دعوت کردن غرفه شون و جمع اندروید ها جمع شده ! ( حالا نمیدونم ربات های انسان نمای سایبر از چه دسته این و اسمشون چیه)
نکته جالب برایان اینه که اکتیو ترین فرد e3 بوده ! اگه برید اینستا سرچ کنید e3 هشتاد درصد تصاویر و فیلم ها مریوط،به ایشونه خودش به تنهایی دو سه برابر سونی برای بازی تبلیغ کرد مجانی ! به لطف قابلیت های فنی qd و اسکن چهرشون ! هیچ تفاوتی هم بین کارکتر و بازیگرش حس نمیکنیم!

vld5_34029144_465583390562338_8272278926751956992_n.jpg

cuhl_34983030_470241216737724_4701162114327248896_n.jpg

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
zzor_img_۲۰۱۸۰۶۱۵_۱۴۲۱۲۶.jpg

بچه های سایبر پانک برایان دکارت رو دعوت کردن غرفه شون و جمع اندروید ها جمع شده ! ( حالا نمیدونم ربات های انسان نمای سایبر از چه دسته این و اسمشون چیه)
نکته جالب برایان اینه که اکتیو ترین فرد e3 بوده ! اگه برید اینستا سرچ کنید e3 هشتاد درصد تصاویر و فیلم ها مریوط،به ایشونه خودش به تنهایی دو سه برابر سونی برای بازی تبلیغ کرد مجانی ! به لطف قابلیت های فنی qd و اسکن چهرشون ! هیچ تفاوتی هم بین کارکتر و بازیگرش حس نمیکنیم!
چقدر شبیه شه لعنتی =))

• Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
از زمانی که پابجی ترکونده دومین E3 هست که میگذره و خبری از عرضه این بازی برای PS4 نیست
فورتنایت در عرض 24 ساعت دو میلیون بار بر روی سوییچ دانلود میشه و اکانت خیلی ها که قبلا روی PS4 بازی کردند غیرقابل استفاده هست
هیچ خبری از سرویس های جدید نیست
الدراسکرول و استارفیلد برای نسل بعد تایید شدند ولی هیچ خبری خوشایندی برای پشتیبانی از نسل قبل PS5 نیست و یا حتی در قدرت برتر از Xbox باشه
ماه ها شایعه انحصاری بودن DMC V در یک ان دود میشه میره هوا
بازیهای انحصاری اکثرا تاریخ عرضه ندارند

در سمت مقابل

مایکروسافت تمام شایعه ها مبنی بر عدم حضور فیزیکی کنسول Xbox در نسل بعدی رو از بین میبره
تمام حرف و حدیث ها من باب بازیهای تمام مولتی پلیر محور که پیرامون گیرز و هیلو و استدیو های جدید بودند از بین میبره
نمایش بازیهای انحصاری واقعا قدرتمند بودند برخلاف اکثر سالهای گذشته و چهره جدیدی از کیفیت بازیهای فرست پارتی مایکروسافت دیدیم
سرویس ها گسترده تر شدند
به جز Halo اکثره بازیها برای 2019 تاریخ خوردند

همون بیست و خرده ایی درصد هم که به سونی رای دادند به خاطر نمایش مافوق تصور دلست بود وگرنه سونی کم کم داره کنترل رو از دست میده (حداقل با این کنفرانس ها اینطوری برداشت میشه) و یا اینکه میدونه باوجود دلست و خدای جنگ و شاید در اینده GoT توپ تکونش نمیده !

ادیت: چیزی که فکرمیکنم مایکروسافت با این کنفرانس تونست شرایط رو کنترل کنه، منظور جو عمومی هست چیزی که در انتهای نسل قبل و ابتدای نسل جدید نداشت و نتیجه رو مشاهده کردیم

باشه بابا مایکرو برد اصلا برنده نسل شد ! نیاز نیست چیزای عجیب غریب بگیم ! سونی وقتی هنوز کنسول نسل بعدش رو معرفی نکرده برای چی باید بیاد سرویس ها وسیاست هاش رو اعلام کنه !؟
شایعه هم فکر کنم اسمش روشه شایعه!

سونی گاد رو هم دو ماه قبل عرضه تاریخ انتشارش رو اعلام کرد گیر دیگه ای پیدا نکردی بدی؟؟؟!

اون پابجی هم که پولای مایکرو انحصاری کنسولیش کرده انگار
.....
خوشحال باشید ملت مایکرو یه چند ساعت کمپین هم برای بازیاش میسازه و تمام مولتی پلیر نیست ! چه قدر خوبه مایکرو !

تو کنفرانسی که مایکرو اومد بازی که حتی در حد کانسپته به پیش ساختم نرسیده معرفی کرد ! حتی کنسول نسل بعدشم بدون هیچ مقدمه و توضیحی تایید کرد !

کاملا مشخصه کدوم یکی وضعیت از دستش خارج شده ! مایکرو یا هر چی داشت و نداشت اومد این e3 ! سونی با چهار تا بازی که دو تاش رو سه سال پیش معرفی کرده بود !

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
باشه بابا مایکرو برد اصلا برنده نسل شد ! نیاز نیست چیزای عجیب غریب بگیم ! سونی وقتی هنوز کنسول نسل بعدش رو معرفی نکرده برای چی باید بیاد سرویس ها وسیاست هاش رو اعلام کنه !؟
شایعه هم فکر کنم اسمش روشه شایعه!

سونی گاد رو هم دو ماه قبل عرضه تاریخ انتشارش رو اعلام کرد گیر دیگه ای پیدا نکردی بدی؟؟؟!

اون پابجی هم که پولای مایکرو انحصاری کنسولیش کرده انگار
.....
خوشحال باشید ملت مایکرو یه چند ساعت کمپین هم برای بازیاش میسازه و تمام مولتی پلیر نیست ! چه قدر خوبه مایکرو !

تو کنفرانسی که مایکرو اومد بازی که حتی در حد کانسپته به پیش ساختم نرسیده معرفی کرد ! حتی کنسول نسل بعدشم بدون هیچ مقدمه و توضیحی تایید کرد !

کاملا مشخصه کدوم یکی وضعیت از دستش خارج شده ! مایکرو یا هر چی داشت و نداشت اومد این e3 ! سونی با چهار تا بازی که دو تاش رو سه سال پیش معرفی کرده بود !
مایکرو بلافاصله بعد از شایعات pS4 Pro از پروژه ی اسکورپیو رو نمایی کرد. الان هم شایعات PS5 قوی شده. حتی خبر اومده که معماری Navi شرکت AMD منحصرا برای سونی طراحی شده. اینه ایشون هم از پروژه اسکارلت رونمایی کردن.

AMD’s GPU roadmap has been substantially aligned to meet semi-custom needs ever since it won the PS4 and Xbox One contracts. In a piece earlier today, we actually explored some of those links and how they may have impacted AMD’s overall roadmap in the past five years. But the links may actually go deeper than we thought. There are reports that Navi isn’t just aligned to Sony’s roadmap — it’s a chip that AMD built explicitly for Sony, even when doing so pulled resources away from Vega.

This information, reported by Jason Evangelho at Forbes, would explain a few things. When AMD first talked about Vega at its Sonoma event in 2015, it stated Polaris would be a major GCN revamp, while Vega would be, if not a complete break with GCN, a full-scale, ground-up rearchitecting. While it’s true that Vega makes some significant changes to GCN and was obviously rebuilt to focus on hitting higher clock speeds, clock-for-clock, Vega isn’t much more efficient than GCN was in shipping titles.
در حدی این قرارداد براشون مهم بوده که حتی از منابع Vega خرج کردن که Navi معماری غولی در بیاد و سونی رو راضی نگه دارن

شاید بعضی متوجه نباشن این یعنی چی. به بیان ساده AMD اومده Road map یا همون مسیر سیاسی کمپانی رو تغییر داده تا معماری انحصاری برای سونی بوجود بیاره.

آخرین ویرایش:

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
من بعید نمی دونم مایکروسافت نسل بعد بره سراغ nvidia چون یه خبری اومده بود قابلیت ray tracing دایرکت ایکس با همکاری nvidia روی چیپ volta شدنیه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
سوالی برام پیش اومده چرا اسم رمز کنسول MS اسکارلته:D قرمز...همممم....:D
باید Jade میزاشتن:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
نظر شخصی من درباری نمایش ها، که بدون ترتیب انهایی که خوشم امد رو مینویسم.

Cyberpunk: سایبرپانک شاید از بسیاری از جهات بهترین نمایش E3 باشه، حداقل برای من. ستینگ بازی انقدر خوبه که اصلا نمیشه در موردش صحبت کرد! حسی که من از نمایش بازی داشتم دیدن آمریکا قرن 20 با استایل رباتی و مدرن بود. و یه چیزی توی بازی هست که نمیشه توصیفش کرد اما باعث میشه عاشق بازی بشی. گرافیکش هم مثل نمایش سه تا بازی پایین برای نسل قعلی قابل هضم نیست.

KHIII: از اون جهاتی که سایبرپانک بهترین نمایش E3 نیست، KHIII بهترینه:D بدون هیچ توضیح و دلیلی KHIII شاهکار و جواهر نسل هشتمه. و حتما باید فن این بازی باشید تا بدونید چرا.

The Last of Us Part 2: نمایش بازی رو هنوز نتونستم درک کنم. سیستم انیمیشن بازی، AI و پیس بازی انقدری جلوتر از باقی بازی هاست که انگار یه کاتسین یا یه چیز اسکریپت شده بود! در صورتی که همه میدونیم گیم پلی هست و نباید از ND انتظار چیز دیگه ای داشت. کلا نمایش لست 2 چه از نظر گیم پلی و چه گرافیک کامل یه نسل جلوتر از باقی بازی هاست.

Ghost of Tsushima: ایضا ایشون هم درک اینکه داره روی PRo اجرا میشه سخته. محیط وسیع، داینمیک، اون نور پردازی وحشتناک، انیمیشن ها، چیش به بازی های دیگه این نسل میخوره؟ فقط کافیه نمایش ایشون رو با یه بازی مثل Sekiro مقایسه کنید، هرچقدر ایشون به بازی های PS3 شبیه تره GoT هم میخوره برای PS5 باشه. گذشته از گرافیک گیم پلی بازی برای من خیلی دوست داشتنی هست. سال هاست منتظر یه بازی سامورایی واقع گرایانه بودم که توش جک جونور نباشه. GoT دقیقا کعبه آمال و آرزوهای منه. و دقیقا حس مبارزه یه سامورایی واقعی رو میده.

Death Stranding: این بازی کماکان مبهم و تاریکه. گیم پلی مشخصی نشون ندادن، شاید چون هنوز چیز خاصی برای نمایش نداشتن و به احبار سونی گیم پلی رو نشون دادن. با این حال DS هنوز خاص ترین بازی نسل برای منه و به سوالات زیادی که نمایش های قبل ایجاد کردن جواب خوب و جالبی داد. گرافیک DS هم مثل نمایش های دیگه سونی انقدر خوبه که نمیشه باور کرد روی Pro باشه.

Spiderman: اسپایدرمن از نظر گرافیکی به پای 4 تا نمایش بالا نمیرسه اما از نظر گیم پلی یکی از فان ترین بازی هایی هست که تا الان دیدم. مبارزات بازی انقدر خوب طراحی شدن که تو نمایش نسبتا طولانی به سختی میشه یه حرکت تکراری رو دید. و بازی چه کارگردانی خوبی داره. دقیقا شخصیت فان اسپایدرمن و ست پیس های عجیب غریب کامیک بوکی رو به بهترین شکل ممکن به بازی منتقل کردن. معرفی ویلن های بازی هم بسیار عالی بود.

GeoW5: هرچقدر نمایش اولیه GeoW4 بد بود این یکی خوبه. و با اینکه چیز خاصی از گیم پلی نشون ندادن اما مشخصه بازی داره رو به جلو حرکت میکنه. من سوپر فن این سریم و GeoW5 کامل تونست منو راضی نگه داره.

Halo Infinite: و در آخر جناب هیلو! باز از ایشون چیز خاصی نشون داده نشد اما همونی که نمایش دادن به همراه توضیحات به قدر کفایت هایپ کننده هست. و باز انقدر خوب به نظر میرسه که نشه باور کرد این نسل میاد. به هر صورت اگه سونی و مایکرو ایسگاه ملت رو نگرفته باشن و همه این بازی ها و نمایش هاشون متعلق به همین نسل باشه با اختلاف از همه بازی های دیگه جلوترن.

Resident Evil 2: ریمیک 2 بهترین چیزی هست که میتونست باشه. سازنده ها قبول ندارن بازیشون بازسازی کامل شماره دومه چون تفاوت فقط توی ارتقا گرافیک نیست و RE2 در حال حاضر اون چیزی شده که زمان ps امکان ساختش نبود. دیدن بازی محبوب قدیمیم با گیم پلی و استایل جدید انقدر خوب بود که بتونه با اینکه واقعا بازی جدید نیست باز یکی از بهترین های E3 باشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر