E3 2018

بهترین نمایش E3 2018 ؟

• Sekiro Shadows Die Twice

• Gears of War 5

• Forza Horizon 4

• The Division 2

• Assassin's Creed Odyssey

• َAnthem

• Kingdom Heart 3

• Rage 2

• The Last of Us II

• Ghost of Tsushima

• Spider-Man

• سایر بازی ها

Results are only viewable after voting.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
q361_e3-2018-1070x446.jpg

با سلام خدمت تمام بازی سنتری های گرامی و با تشکر از مدیریت بابت ایجاد تالار اختصاصی

امسال دوستان خیلی خیلی زودتر به پیشواز E3 رفتن که البته با توجه به عناوین قوی که از همین الان حضور آن ها قطعی هست دور از انتظار نیست! امیدواریم که امسال یکی از قوی ترین E3ها رو در پیش داشته باشیم.

مانند سال های قبل این تاپیک به صورت کلی ایجاد شده، اطلاعات کلی از قبیل زمان کنفرانس ها، لینک های تماشا و ... اینجا قرار می گیره. همین طور دوستان می تونن در انتقال اخبار هم کمک کنن و بازی ها و اخباری که خارج از کنفرانس های اصلی هستند و یا هنوز تاپیکی ندارند رو اینجا منتقل کنند.

قوانین کلی این تالار هم مانند کل مجموعه بازی سنتر هست، بنابراین از همه عزیزان خواهشمندیم که موارد رو رعایت کنن.
بحث و کل کل از موارد هیجان انگیز حاشیه E3 هست، اما لطفا با رعایت قوانین باشه، و دوستانی که به موردهای مخالف برخورد کردن خواشمندیم به جای پاسخ مستقیم، از گزینه گزارش استفاده کنن.

کسانی که تاپیک های کنفرانس های اصلی رو ایجاد می کنن باید به این مورد توجه داشته باشن که مسئولیت پست اول اون تاپیک کاملا بر عهده آن ها خواهد بود، تاپیک حتما باید شامل حداقل اطلاعات لازم باشه، با این حال از دوستانی که تجربه کافی در این کار را دارند دعوت می کنم که برای ایجاد تاپیک ها بعد از رسمی شدن زمان کنفرانس اقدام نمایند.
  • تاپیک هایی که پست اول آن ها به روز نباشد و یا از لحاظ اطلاعات و یا ظاهری درخور این تالار نباشد بعد از یک بار اطلاع رسانی به ایجاد کننده واگذار خواهند شد.
  • دوستانی که تمایل به ایجاد نظر سنجی دارند می توانند با مدیران این بخش هماهنگی های لازم را انجام دهند.
  • باز هم اشاره می کنیم که به جای درگیری، از گزینه گزارش به منظور برخورد با موارد تنش زا استفاده کنید.

کنفرانس های خبری

ag49_ea_e3_armin.jpg

BC Topic -- Official Stream -- Twitch -- Youtube -- Full Conference Download Link

7p1t_xbox_e3_armin_2.jpg

BC Topic -- Official Stream -- Twitch -- Youtube -- Full Conference Download Link

j5x5_608x-1sdas.jpg

aoz7_dcrsjoexkaa3xct.jpg

8lm6_ubi_e3_armin_2.jpg

yerc_dcwwrfqxcaagw0v.jpg

s14_sony_e3_armin_6.jpg

n8pu_nintendo_e3_armin.jpg

بازم تشکر از @™MaMaD عزیز که توی فروم فعال نیست اما بابت تاپیک ها همیشه کمک می کنه

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اینجور که داره پیش میره فکر نکنم معرفی سورپرایزی برای E3 بمونه، یا همه از قبل به صورت رسمی دارن معرفی می شن، یا لیک می شن، اون هایی هم که الان سالم در برن، روز های قبل کنفرانس ها لیک میشن .... :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
اینجور که داره پیش میره فکر نکنم معرفی سورپرایزی برای E3 بمونه، یا همه از قبل به صورت رسمی دارن معرفی می شن، یا لیک می شن، اون هایی هم که الان سالم در برن، روز های قبل کنفرانس ها لیک میشن .... :D
پارسال کنفرانس E3سونی ولا یک سورپرایز داشت، اونم بازسازی SOTC بود!
که یه روز قبلش لو رفت:| اگر لو نمیرفت حداقل انقدر تو ذوق نمیزد و برعکس همین یدونه بسی خبر خفن و خوفی میبود!!!!

امسال که انتظاری نداریم... DMCهم که تمام و کمال لیک شد حتی=)) ، کلا وضعیت از نظر خبر و بازی های جدید این E3 جالب نمیزنه=))

تیزر TR هم به سلامتی لیک شد...البته اون احتمالا تریلر/گیم پلی خفن برای E3 تدارک دیدن و نه یک تیزر:-"
از SE منتظر Avengers هم هستیم! این لعنتیا پس کی میخوان اطلاعاتی ازش بدن:| البته یه تریلر خفن ازش توی E3 بدن هم بسی عالی میشه:x

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
امیدوارم سکوت مرگ آور بی خبری از Concrete Genie تو E3 بشکنه
لعنتی اون سیستم نقاشیش و موجودات عجیب غریبش از ذهنم خارج نمیشه ، ایدش رو خیلی دوست دارم
الان فکر کنم یکساله که هفته ای یکبار نام بازی رو گوگل میکنم ولی دریغ از یک شایعه =((

جدای از بازیهایی که بصورت طبیعی همه منتظر تیزرشون هستن من واقعا تیزر جدیدی از Concrete Genie هم میخوام 8->

• Like
Reactions: Ludens

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
امیدوارم سکوت مرگ آور بی خبری از Concrete Genie تو E3 بشکنه
لعنتی اون سیستم نقاشیش و موجودات عجیب غریبش از ذهنم خارج نمیشه ، ایدش رو خیلی دوست دارم
الان فکر کنم یکساله که هفته ای یکبار نام بازی رو گوگل میکنم ولی دریغ از یک شایعه =((

جدای از بازیهایی که بصورت طبیعی همه منتظر تیزرشون هستن من واقعا تیزر جدیدی از Concrete Genie هم میخوام 8->
Concrete Genie مگه همین 6-5 ماه پیش توی Paris Games Week معرفی نشد؟! چطور یه ساله داری اسم بازیو گوگل می‌کنی؟ :D فک کنم انقدر منتظری، این چند ماه واست یه سال گذشته :D
سکوت خبری کجا بود، توی همین PSX کلی گیم‌پلی ازش نشون دادن...دو سه ماه بی‌خبری که چیزی نیست...من چی پَ که 5 ساله منتظر Below هستم! :|

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
Concrete Genie مگه همین 6-5 ماه پیش توی Paris Games Week معرفی نشد؟! چطور یه ساله داری اسم بازیو گوگل می‌کنی؟ :D فک کنم انقدر منتظری، این چند ماه واست یه سال گذشته :D
سکوت خبری کجا بود، توی همین PSX کلی گیم‌پلی ازش نشون دادن...دو سه ماه بی‌خبری که چیزی نیست...من چی پَ که 5 ساله منتظر Below هستم! :|

سکوت خبری کجا بود ؟ یک شایعه واسه نمونه نشونم بشده
برا من یک سال گذشته ، برا شما چند ماه بوده به من مربوط نیست :D انتظار زمان رو طولانی میکنه
البته من بیشتر منظورم اعلام تاریخ انتشار بود :D دلیل استفادم از کلمه شایعه هم همین بود

راستی من نگفتم تیزر نیست ، گفتم خبر/شایعه نیست که برام از وجود کلی گیم پلی تو PSX پرده پرداری میکنی :|
اگه یک بازی مثل TLOU بود یک سال هم برا بی خیری زیاد بی ربط نیست چون این بازیها پروسه ساختشون پر کار تر از بازی مورد نظر من هست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر