E3 2018

بهترین نمایش E3 2018 ؟

• Sekiro Shadows Die Twice

• Gears of War 5

• Forza Horizon 4

• The Division 2

• Assassin's Creed Odyssey

• َAnthem

• Kingdom Heart 3

• Rage 2

• The Last of Us II

• Ghost of Tsushima

• Spider-Man

• سایر بازی ها

Results are only viewable after voting.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
q361_e3-2018-1070x446.jpg

با سلام خدمت تمام بازی سنتری های گرامی و با تشکر از مدیریت بابت ایجاد تالار اختصاصی

امسال دوستان خیلی خیلی زودتر به پیشواز E3 رفتن که البته با توجه به عناوین قوی که از همین الان حضور آن ها قطعی هست دور از انتظار نیست! امیدواریم که امسال یکی از قوی ترین E3ها رو در پیش داشته باشیم.

مانند سال های قبل این تاپیک به صورت کلی ایجاد شده، اطلاعات کلی از قبیل زمان کنفرانس ها، لینک های تماشا و ... اینجا قرار می گیره. همین طور دوستان می تونن در انتقال اخبار هم کمک کنن و بازی ها و اخباری که خارج از کنفرانس های اصلی هستند و یا هنوز تاپیکی ندارند رو اینجا منتقل کنند.

قوانین کلی این تالار هم مانند کل مجموعه بازی سنتر هست، بنابراین از همه عزیزان خواهشمندیم که موارد رو رعایت کنن.
بحث و کل کل از موارد هیجان انگیز حاشیه E3 هست، اما لطفا با رعایت قوانین باشه، و دوستانی که به موردهای مخالف برخورد کردن خواشمندیم به جای پاسخ مستقیم، از گزینه گزارش استفاده کنن.

کسانی که تاپیک های کنفرانس های اصلی رو ایجاد می کنن باید به این مورد توجه داشته باشن که مسئولیت پست اول اون تاپیک کاملا بر عهده آن ها خواهد بود، تاپیک حتما باید شامل حداقل اطلاعات لازم باشه، با این حال از دوستانی که تجربه کافی در این کار را دارند دعوت می کنم که برای ایجاد تاپیک ها بعد از رسمی شدن زمان کنفرانس اقدام نمایند.
  • تاپیک هایی که پست اول آن ها به روز نباشد و یا از لحاظ اطلاعات و یا ظاهری درخور این تالار نباشد بعد از یک بار اطلاع رسانی به ایجاد کننده واگذار خواهند شد.
  • دوستانی که تمایل به ایجاد نظر سنجی دارند می توانند با مدیران این بخش هماهنگی های لازم را انجام دهند.
  • باز هم اشاره می کنیم که به جای درگیری، از گزینه گزارش به منظور برخورد با موارد تنش زا استفاده کنید.

کنفرانس های خبری

ag49_ea_e3_armin.jpg

BC Topic -- Official Stream -- Twitch -- Youtube -- Full Conference Download Link

7p1t_xbox_e3_armin_2.jpg

BC Topic -- Official Stream -- Twitch -- Youtube -- Full Conference Download Link

j5x5_608x-1sdas.jpg

aoz7_dcrsjoexkaa3xct.jpg

8lm6_ubi_e3_armin_2.jpg

yerc_dcwwrfqxcaagw0v.jpg

s14_sony_e3_armin_6.jpg

n8pu_nintendo_e3_armin.jpg

بازم تشکر از @™MaMaD عزیز که توی فروم فعال نیست اما بابت تاپیک ها همیشه کمک می کنه

آخرین ویرایش:

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
killer7 نمیدونم جریان ناشرش چیه ولی انگار سازنده اسم CAPCOM روهم اورده درصورتی ک ناشر نسخه PC بازی NIS هست

Attachments

• DeKfpWGV4AAv_lK.jpg
    DeKfpWGV4AAv_lK.jpg
    75.1 KB · مشاهده: 18

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
حداقلش تا اینجا از این بازی ها گیم پلی نشون بدن من که راضیم...

Sonic racing
psychonauts 2
Rune ragnarok
Mk11
Serious sam 4
Medievil
Avengers

اینم از دریم لیست ناچیز از یک گیمر پیر فرتوت که میدونم هیشکی براش تره هم خورد نمیکنه...

Darksiders 3
که هم هست و هم نیست...

Devil May Cry
شایعات اینقدر زیاده که اگه کپکام هم نخواد بسازه یهو دیدی سونی جو گیر شد بازی رو معرفی کرد و کپکام رو در عمل انجام شده قرار داد......فقط کپکام جون یخورده مونداسش رو بیشتر کن.....نام کاربری من هر چند املاش غلطه, ولی از رونق افتاده ..دوست دارم دوباره بندازیش سر زبون ها...چند تا عکس هم برای آواتار من کنار بزار ..دستت درد نکنه....

Ninja gaiden 4
تیم نیجا خیلی وقته خبری ازش نیست ..چند ماه پیش گفتن که دارند روی چند تا بازی کار میکنند ...خدا کنه یکیش نینجا گایدن باشه ولی احتمالا Dead or Alive 6 هست ...شاید هم دارند برای سوییچ چیزی می سازند...نینجا گایدن زی هم باشه قبوله حتی ایکس و ایگرگ....فقط انحصاری منحصاری نکنیدش ...بزارید یک سفره ای پهن بشه همه استفاده کنند...

Dead space
EA تو رو خدا ....جون مادرت....تو رو به روح پدرت.....بیا یک خدا بیامرزی برای خودت ردیف کن..!

Torchlight 3 Or Titan quest 2
زیاد فرقی نمی کنه یک چیزی بدن ما سیصد هزار بار کلیک کنیم ...ترکیدیم از بس دیابلو و تورچ لایت از ابتدا تا انتها و برعکس رفتیم...

New TMNT
هرکی میسازه فقط بسازه......ولی بِدن راکستدی بسازه بهتره....خواهشا مسئولین رسیدگی کنن!!

Crash bandicoot
خودشون گفتن 2019 کراش جدید داریم ...ما که چیزی نگفتیم..!! twinsanity رو HD کنند هم جای دوری نمی ره....

Battletoads
ماکرو سافت هم چند ساله ما رو سرکار گذاشته با اون تیشرت کذایی اسپنسر..ایشاالله وایتکس بریزه روش خراب شه...

duke nukem
وای که چقدر برای بی ادب ترین کاراکتر دنیای بازی ها دلم تنگه...فدای اون کلت طلاییت....قربون اون تیکه های + 25 سال و اعمال دور از شان انسانیت شما ....منو کفن کنن امسال دیگه رخ بنما و یک نشونی از خودت بده, ای بزرگوار......

American Mc gees Alice
EA داداش یخورده از Ubi یاد بگیر نصف توئه ...ببین از 2007 تا حالا شونصد تا assassins داده بیرون ...اونوقت تو این همه ip داری هیچی به هیچی....پارسال هم اینا رو به خدا گفتم بهت بگه اما مثل اینکه اهمال کاری کرده و کم گذاشته...اشکالی نداره ...Army of Two هم یادت نره..لطفا!!

Sonic
سگا جون از الان بگم اگه می خوای یک چیزی مثل forces تحویل بدی بهتره هیچی معرفی نکنی و مثل بچه آدم یک گوشه بشینی ...کسی از تو انتظاری نداره...!!ولی گزینه مد نظر خودم اینه که Sonic colors رو بصورت های دیفینیشن رهسپار استور ها بکنی...!

Darkstalkers
کپکام بخدا حیفه ...ip به این توپی داری انداختیش کنار ..الان اگه دست یوبی بود....!! تو که Jedah و Morrigan و Felicia و Hsien- ko رو توی MVC نسل جدید کردی ..یدونه Demitri Maximoff و Lilith و Victor von Gerdenheim هم بزن تنگش , گِردش کن بده بیرون دیگه..!!

lollipop chainsaw
حالا که فهمیدیم گرس هاپر زنده هست خدا کنه ادامه lollipop chainsaw رو هم بسازه دلم برای جولیت یک ذره شده...امیداورم اگه شماره دومی در کار باشه از لباس های نامناسب تر...اهــه اهــه ....منظورم مناسب تر هست!! استفاده بشه تا شان خانواده هم حفظ بشه... یا لااقل برای pc پورتش کنه ..باور کنید می فروشه نه بخاطر خود بازی بلکه بخاطر خود شخص شخیص Juliet

Marvel Ultimate Alliance 3
شما که دو نسخه دادید بیرون سومیش رو هم بدید دیگه.....برای بازی خودتون میگم بخدا...بده سه گانه نباشه...مردم پشت سرتون حرف در میارن..!!
هر چند می دونم اگرم معرفی شه بلیزارد ناقلا اینقدر در گوش اکتی می خونه که بیا آنلاینش کنیم اکتی هم ساده , زرتی گول میخوره..... !!

Lord of Fallen 2
می دونم که اینا دارند روی surge 2 کار میکنند و دستشون بنده ....ولی اگه امکانش هست اون پشت مشت ها یه انباری چیزی خالی کنید و چند نفر بفرستید اونجا و به حول و قوه الهی استارتش رو بزنید ..ثواب داره....

دیگه اینکه IO intractive دست از سر کچل هیتمن برداره بزاره روی سر لینچ ..Kane& Lynch 3 رو بسازه...dlc بازی prey هم واقعیت داشته باشه یخورده تو ماه خمیر بازی کنیم ...
با جون گرفتن سریال Evil Dead یک شماره ازش معرفی بشه یخورده خنده کنیم...تنو دست قیچی با Dark sector جدید برگرده , Shank هم برگرده خوبه دلم یک نمه جر و واجر کردن میخواد..! darkness 3 رو هم بسازید .....همینا دیگه من کلا آدم قناعت پیشه ای هستم به همینا راضیم...

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,420
نام
مسلم
psychonauts 2

Darksiders 3
که هم هست و هم نیست...

Devil May Cry
شایعات اینقدر زیاده که اگه کپکام هم نخواد بسازه یهو دیدی سونی جو گیر شد بازی رو معرفی کرد و کپکام رو در عمل انجام شده قرار داد......فقط کپکام جون یخورده مونداسش رو بیشتر کن.....نام کاربری من هر چند املاش غلطه, ولی از رونق افتاده ..دوست دارم دوباره بندازیش سر زبون ها...چند تا عکس هم برای آواتار من کنار بزار ..دستت درد نکنه....

Ninja gaiden 4
تیم نیجا خیلی وقته خبری ازش نیست ..چند ماه پیش گفتن که دارند روی چند تا بازی کار میکنند ...خدا کنه یکیش نینجا گایدن باشه ولی احتمالا Dead or Alive 6 هست ...شاید هم دارند برای سوییچ چیزی می سازند...نینجا گایدن زی هم باشه قبوله حتی ایکس و ایگرگ....فقط انحصاری منحصاری نکنیدش ...بزارید یک سفره ای پهن بشه همه استفاده کنند...

Dead space
EA تو رو خدا ....جون مادرت....تو رو به روح پدرت.....بیا یک خدا بیامرزی برای خودت ردیف کن..!
این چند تایی که نوشتی رو صد در صد هستم :>
البته برای dead space با پایان اون دی ال سی آخری که بعد از نسخه سوم دادن یه جورایی گند زدن به ادامه ای که قراره برای بازی ساخته بشه، اگه همون بعد از قسمت سوم تمومش میکردن به نظرم برای ادامه ساختن هم دستشون بازتر بود
برای اون تیکه نینجا گایدن هم که قرمز کردم حتماً باز دارن یه ریمستری چیزی برای کنسول های نسل جدید یا شاید هم پورت پی سی قسمت های قبلی رو بیرون میدن، فقط کاش شماره سوم رو پورت نکنن:-"

• Like
Reactions: New Shredder

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
سالها تو کف یک dino crisis و onimusha موندم.نمیدنم capcom چرا بازیهای به این قشنگی بیخیال شده:((

onimusha که شایعات در موردش زیاده:D؛ البته احتمالا ریمسترش نه نسخه جدید:D:-" در مورد Dino Crisis هم دست رو دلمون نذار که خونه:(( شاید دیدی حالا که با میکامی قرارداد بستن (شایعه) گفتن بهش بیا یه نسخه جدید ازش بساز:D احتمالا انحصاری سونی:D بخاطر اینکه اسم میکامی آوردم بخاطر این بود که قبلا گفته یه ایده های براش دارم:D حالا کو تا اجرا کردن:D وگرنه هیچ خبری ازش نیست چه ریمیک چه نسخه جدید. ولی من کلا امیدوارم capcom بیاد و یه دفعه ای ریمیک Resident Evil 3: Nemesis رو معرفی کنه.:(( دوست دارم صدای استارز استارز گفتن نمسیس رو بازم بشنوم:((

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
onimusha که شایعات در موردش زیاده:D؛ البته احتمالا ریمسترش نه نسخه جدید:D:-" در مورد Dino Crisis هم دست رو دلمون نذار که خونه:(( شاید دیدی حالا که با میکامی قرارداد بستن (شایعه) گفتن بهش بیا یه نسخه جدید ازش بساز:D احتمالا انحصاری سونی:D بخاطر اینکه اسم میکامی آوردم بخاطر این بود که قبلا گفته یه ایده های براش دارم:D حالا کو تا اجرا کردن:D وگرنه هیچ خبری ازش نیست چه ریمیک چه نسخه جدید. ولی من کلا امیدوارم capcom بیاد و یه دفعه ای ریمیک Resident Evil 3: Nemesis رو معرفی کنه.:(( دوست دارم صدای استارز استارز گفتن نمسیس رو بازم بشنوم:((

اونیموشا گفتی... آه از نهادمان برآوردی ...! یاد اون جمله گِنِگِتو افتادم که میگفت : we meet again samanoske

با رزیدنت 3 شدید موافقم ...استارز گفتنش یک اپیلاسیون کامل بود برای من.....فقط خدا کنه دست به ترکیب جیل ولنتاین نزنن ...دوباره بیان یک لباس یک تکه کارگری تنش کنن...اصلا به قول شاعر گفتنی : همه گیمرا تو نَخِتن تو کف دامن و پیرهنتن..!

اَه چرا E3 شروع نمیشه پس...

...از بس رفتم تو رویا و اومدم بیرون راه ورود و خروج رویا هام جر خورد.....

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
عجیبه برای کنفرانس اسکوئر انیکس کسی تاپیک نزده
بازیهای خیلی خوبی برای نمایش دارند اونجرز، LiS 2، kingdom hearts 3، توم ریدر، left alive، بازسازی FF VII، شوتر جدیدی که با همکاری People can fly میسازند

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
بازیهای خیلی خوبی برای نمایش دارند اونجرز، LiS 2، kingdom hearts 3، توم ریدر، left alive، بازسازی FF VII، شوتر جدیدی که با همکاری People can fly میسازند
People can fly داره شوتر ميسازه؟!!!!!
جريان چيه دوسته عزيز اطلاعاتي داري كه به چه صورته :D

Bulletstorm واقعا محشر بود

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
People can fly داره شوتر ميسازه؟!!!!!
جريان چيه دوسته عزيز اطلاعاتي داري كه به چه صورته :D

Bulletstorm واقعا محشر بود

اطلاعات زیادی نیومده ازش فقط استدیو people can fly اعلام کرده در حال ساخت یک شوتر جدید هستند که ناشر بازی اسکوئر انیکس هست :D
مثل اینکه بازی بزرگی هم هست چون دوتا استدیو جدید تو انگلیس و لهستان تاسیس کردند (زیرمجموعه) در کل 150 نفر روی بازی در حال کار هستند

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: esm nadaram

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
SE امسال که عالیه! ولی بدبختی یه حسی میگه همه بازی هاشون (یا حداقل معروفا!) تو بقیه ی کنفرانس ها حضور خواهند داشت:D شاید برای اینه که کسی حسش نیمده تاپیک بزنه...

ولی در راه خدا یه فن SE تاپیکش رو بزنه عالی میشه:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان

Avenger، اپیزودهای بعدی FFXV و Dragon Quest و دو سه تا بازی خفن دیگه هم هست:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر