نمایشگاه/رویداد Bethesda E3 2018 Press Conference

امتیاز شما به کنفرانس چند خواهد بود

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

Results are only viewable after voting.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
لینک های استریم کنفرانس

Twitch | Mixer | YouTube | Twitter | Facebook |
Bethesda.net
sorp_dcsxyvbw4ao_8gr1.jpg

درود . این روز رو یادتون باشه ....
خوب سال جدید , E3 جدید و بالطبع کنفرانس جدید Bethesda :-bd امسال هم قرار Bethesda برای چهارمین سال پیاپی توی E3 کنفرانس برگزار کنه زمان دقیقش به وقت ما میشه دوشنبه 21 خرداد ساعت 06:00 صبح امسال درصد این که عنوان جدید BGS معرفی بشه 50 50 ـه پس خودوتون رو واسه هرچیزی اماده کنید Creating Something Special :">....

9d4y_logo-1.jpg

عنوان جدید
Bethesda Game Studios
گل سر سبد Bethesda Softworks حضورش توی کنفرانس امسال هنوز تایید نشده ولی گمانه زنی و شایعات مختلفی پیرامون بازی جدیدشون ایجاد شده که درصد حضور تیم تاد هاوارد رو توی این E3 واسه نمایش بازی جدیدشون زیاد میکنه اگه شایعات رو در نظر نگیریم از طرفی بتزدا هایپ زیادی رو دور بر کنفرانس امسالش داره ایجاد میکنه که به گفته اقای پیت هاینس قراره برا همه کس و همه نوع سلیقه ای چیزی رو نمایش بدن و همینطور قرار بزرگترین E3 رو از نظر مدت زمان برگزاری رو داشته باشن از یـ طرف دیگه ای هم که BGS بیشتر از همه ی استدیو های بتزدا تا الان استراحت کرده همه اینا باعث میشه که احتمال اینکه بمب مگاتونیشون رو وسط E3 امسال منفجر کنه زیاده بمبی که تا الان Starfield نام گرفته ترد مارکی که زنیمکس مالک بتزدا دائم داره تمدیدش میکنه و احتمال میره که این ترد مارک مربوط به BGS و اسم بازی جدیدشون باشه . بازیی که به گفته تاد هاوراد تو مصاحبه اخیرش سبکش علمی تخیلیه و افراد زیادی (چیزی بالغ بر 300 نفر) دارن روش کار میکنن و طبق شایعات منتشر شده اخیر قراره خیلی بزرگ باشه خیلی و که خوب ظاهرا نمیخوان به این راحتیا قبل E3 معرفیش کنن ! فعلا باید صبر کرد و دید ایا قصد منفجر کردن این بمب رو تو E3 امسال دارن یا موکولش میکنن به E3 بعدی​

Fallout 3 Anniversary Edition/Collection
بتزدا زیاد علاقه ای به Remaster کردن عناوینش نشون نداده تا الان (البته که Skyrim رو همین چند وقت پیش ریمستر کرد) ولی خوب گفتن که زیاد علاقه ای به این کار ندارن با این حال چیزی که ذهن ها رو میتونه سمت چنین ایده ای بکشونه اینه که امسال سالگرد 10 سالگی Fallout 3 محسوب میشه یکی از موفق ترین بازی های بتزدا واسه همین انتظار میره یـ حرکتی سر این عناون واسه ریمستر کردنش یا حتی یـ کالکشن ازش به همراه نسخه ی نیو وگاس واسه کنسولای نسل هشت بزنه​

y6en_logo-2.jpg

DLC داستانی برا The Evil Within 2
Tango Gameworks
پارسال تونسنت با نسخه ی دوم The Evil Within به موفقیت خوبی دست پیدا کنه البته که زیاد نتونست از نظر تجاری بازیش رو به موفقیت برسونه با این حال ظاهرا بتزدا نمیخواد بیخیال این عنوان بشه طبق یـ سری شایعات ظاهرا قراره واسه TEW 2 یـ DLC داستانی منتشر کنه که خوب دور از ذهن نیست چون واسه نسخه ی اول هم همین کار رو کردن باید منتظر بود و دید

87pf_logo-3.jpg

به احتمال زیاد حضور نخواهد داشت
Zenimax Online
توی این چند سال اخیر همیشه نقل مجلس هر ساله بتزدا تو کنفرانس های E3 بوده ولی خوب چیزی که باعث میشه حضورش رو توی کنفرانس امسال تقریبا منتفی بدونیم اینه که بسته گسترش دهنده جدید بازیش به نام Summerset امروز ینی 21 May منتشر میشه و هیچ دلیل برا حضور پیدا کردن در E3 امسال نخواهد داشت مگر اینکه بتزدا به بخواد به رسم هر ساله و به اجبار برا پر کردن زمان کنفرانسش دوباره نمایش داشته باشه که به شخصه احتمالش رو خیلی کم میدونم البته اگه همه چیز طبق برنامه مورد نظرمون پیش بره قطعا نباید حضور پررنگی داشته باشه

8ixs_logo-4.jpg

DLC جدید و به احتمال زیاد Stand Alone برای عنوان Prey (استدیو شهر آستین تگزاس)
Arkane Studios
شامل دوتا استدیو میشه استدیوی واقع در شهر استین ایالت تگزاس پارسال عناون Prey رو منتشر کرد و به موفقیت نسبتا خوبی دست پیدا کرد . میشه گفت DLC داستانی Prey کاملا حتمی ـه چون خودشون چندین بار به صورت مخفی بهش اشاره کردن به تازگی تصویری از لیست اچیومنت بازی منتشر شده که اشاره به این DLC داره که قرار روی کره ماه اتفاق بیوفته یـ گیف هم منتشر کردن با مضمون Resetting Simulation که احتمال Stand Alone بودن این DLC رو زیاد میکنه

عنوان جدید (استدیو شهر لیون فرانسه)
تیم اصلی ارکین در شهر لیون فرانسه واقع شده که سال 2016 عنوان Dishonored 2 منتشر کرد و پارسال هم DLC مستقل Dishonored: Death of the Outsider رو منتشر کردن یک سری شایعات دور و برش ایجاد شده که داره روی عنوانی با کمپین افلان و بخش رقابتی انلاین کار میکنه با این حال طبق چیزی که از این استدیوی سراغ داریم باید حداقل تا E3 سال دیگه صبر کنیم شایدم هم سال بعدش و احتمالش خیلی کمه که در E3 امسال حضور داشته باشه

bir1_logo-5.jpg

به احتمال زیاد حضور نخواهد داشت
MachineGames
اکتبر سال گذشته عناون Wolfenstein II: The New Colossus رو منتشر کرد و بالا فاصله DLC های بازیش رو با فاصله از هم منتشر کرد به خاطر همین حضورش تا حدودی منتفی خواهد بود

cefm_logo-6.jpg
DOOM 2
دو سال از زمانی که id Software عنوان DOOM رو منتشر کرد میگذره . عنوانی که موفقیت های زیادی رو برای بتزدا به ارمغان اورد از فروش گرفته تا نمرات همه و همه بازی رو تبدیل کرد به یکی از موفق ترین بازی های سال 2016 و بهترین شوتر اون سال . به خاطر همین باید 100 درصد منتظر ادامه این عناون باشیم فعلا هیچ شایعه ای دور و بر این عنوان برای حضور در E3 امسال نیست از طرفی هم حضور RAGE 2 در E3 امسال حتمیه که خوب احتمال حضور این عنوان رو در E3 به شدت پایین میاره مگه اینکه بتزدا بخواد دوتا شوتر بزرگ رو همزمان یـ جا نشون بده که دور از ذهنه

طرح امضا :

qsra_save-the-date-for-the-bethesda-e3-2018-showcase.mp4_20180307_002026.gif

iyej_mqdefault.jpg

The Elder Scrolls VI – Official E3 Announcement Teaser

2160

yt1b_mqdefault.jpg

Starfield – Official E3 Announcement Teaser

2160

z5vn_mqdefault.jpg

Fallout 76 – E3 2018 Power Armor Edition Trailer

1080

nky2_mqdefault.jpg

Fallout 76 – Official E3 Trailer

1080

00yt_mqdefault.jpg

Skyrim: Very Special Edition – Official E3 2018 Trailer

1080

1vp_mqdefault.jpg

Prey: Mooncrash – Official E3 Launch Trailer

1080

quwn_mqdefault.jpg

Quake Champions E3 2018 – Play free for a limited time!

1080

3elx_mqdefault.jpg

DOOM Eternal – Official E3 Teaser

1080

udqb_mqdefault.jpg

The Elder Scrolls Online - Official E3 2018 Trailer

1080

xpz8_mqdefault.jpg

The Elder Scrolls: Legends - E3 2018 Official Trailer

1080

vcwd_mqdefault.jpg

RAGE 2 – Official E3 Gameplay Feature

1080

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
فال اوت ریمیک مگاتونه دیگه ؟! ترقه پیازیم نیست ! خسته نشدید از این همه ریمیک و ریمستر این نسل ؟
لزومی نداره ! یعنی چی لزومی نداره ! من واقعا شک شدمه الان ! لزومی نداره نسخه حدید یکی از برزگترین فرانچایز های rpg معرفی بشه ؟
حالا اگه فاینال فانتزی بود میگفتیم لزومی نداره یه چیزی چون ریمیک ۷ هست! همون رو بسازن این نسل عرضه اش کنن هنر کردن

چیزی که از نظر من میتونه مگاتون باشه ! الدر اسکرول یا دومه

هاهاهاها. مگاتون یعنی الدر اسکرول و دووم ! اسیر هایپ زدایی های بچه های تاپیک هم نشدم

خیلی خوشحالم ! والا با این اوصافی که میگفتن تا nسال دیگه خبری از الدر اسکرول نمیشه ! فکر کنم برای اون شایعات در دست ساخت نبودن بلادبورن هم تجدید نظر کنیم ! !

@linkorn90
دیدی معرفی شدن و جفتشون هم با هم معرفی شدن ! جیغ دست هورا

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,081
نام
مــاکــان
همه دنیا میان بازیسنتر رو می خونن
مدیونید اگه فکر کنید بازیسنتر شده ترجمه فارسی Restera و Reddit
این مسئله برا امروز دیروز نیست، عده کمی کلا تو کپی پیست مهارت دارن، از کامنتهای یوتیوب گرفته تا گیمرساید و... من بارها دیدم که ترجمه کلمه به کلمه بوده.
که اگه در مورد خبر باشه مهم نیست، دستشونم درد نکنه که زحمت میکشن، اما همین که میگی بجای نظر خودش میره نظر بقیه ترجمه میکنه خیلی خیلی بده.
بارها هممون دیدیم صداشو در نمیاریم.
قبلا گف بود الان era و... که هیچوقت سر نمیزنم اونجا.
@FUTURE
ناسلامتی خودمون اینجا اینسایدر داریم،یک کنفرانس کامل لیک کرده :D
===================
مکانیک شوتینگ ریج عالی بود، تنها چیزی که مشخصهِ اصلیِ ریج بود، یعنی کاملا خیالم از بابت این مسئله راحت شد.
Doom هم که واقعا شوک شدم، انتظارش نداشتم، Quack con بریم برا نمایش بازی.
===========
در مورد Fallout 76 هم هیچ نظری ندارم، همونقدر که TESO بازی کردم اینم همینطور:D
آقا فردا تادهاوارد هم بیاد بگه TES برا نسل بعد من یکی میگم همین نسل ریلیز میشه، سیاست پافشاری روی عقیده همیشه جواب میده.
دیدید که استارفیلد با TES جفتشون معرفی شدن، برین خونه هاتون:D

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
هاهاهاها. مگاتون یعنی الدر اسکرول و دووم ! اسیر هایپ زدایی های بچه های تاپیک هم نشدم

خیلی خوشحالم ! والا با این اوصافی که میگفتن تا nسال دیگه خبری از الدر اسکرول نمیشه ! فکر کنم برای اون شایعات در دست ساخت نبودن بلادبورن هم تجدید نظر کنیم ! !

@linkorn90
دیدی معرفی شدن و جفتشون هم با هم معرفی شدن ! جیغ دست هورا
Really :|:|:|... صبر ایوب هم اختیار کردی دیگه؟ 2 تا mat painting art و سرهم کردن لوگو این حرف هارو نداره که!
این مسئله برا امروز دیروز نیست، عده کمی کلا تو کپی پیست مهارت دارن، از کامنتهای یوتیوب گرفته تا گیمرساید و... من بارها دیدم که ترجمه کلمه به کلمه بوده.
که اگه در مورد خبر باشه مهم نیست، دستشونم درد نکنه که زحمت میکشن، اما همین که میگی بجای نظر خودش میره نظر بقیه ترجمه میکنه خیلی خیلی بده.
بارها هممون دیدیم صداشو در نمیاریم.
قبلا گف بود الان era و... که هیچوقت سر نمیزنم اونجا.
@FUTURE
ناسلامتی خودمون اینجا اینسایدر داریم،یک کنفرانس کامل لیک کرده :D
===================
مکانیک شوتینگ ریج عالی بود، تنها چیزی که مشخصهِ اصلیِ ریج بود، یعنی کاملا خیالم از بابت این مسئله راحت شد.
Doom هم که واقعا شوک شدم، انتظارش نداشتم، Quack con بریم برا نمایش بازی.
===========
در مورد Fallout 76 هم هیچ نظری ندارم، همونقدر که TESO بازی کردم اینم همینطور:D
آقا فردا تادهاوارد هم بیاد بگه TES برا نسل بعد من یکی میگم همین نسل ریلیز میشه، سیاست پافشاری روی عقیده همیشه جواب میده.
دیدید که استارفیلد با TES جفتشون معرفی شدن، برین خونه هاتون:D
واقعا اون هایی که نظرات دیگران رو میخونن و جای نظر خودشون میزارن حال و روزشون چیه؟ واقعا مغزشون نمیتونه نظر و عقیده زایمان کنه؟ :))....
ماکان داداش نمیخوای از game بازنشسته بشی بعد بزنی تو کار جهان گردی؟:D:-?.. .. ورداشتن 2 تا cg mat painting art درست کردن و logo چسبوندن تنگش و تمام!.. . این شد معرفی؟ .... بعد چی ورداشتن قاراشمیش وار همه چیو تنگ به تنگ هم معرفی و leak کردن:|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Morgoth Bauglir

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
یا خدا هم TES VI رو معرفی کردن هم StarField؟ ای کاش می موندم :((

حرکت غیر قابل پیشبینی بود اصلا انتظار نداشتم. البته ما یادمون نبود بتزدا نگفته که از بازی هایی که هنوز نزدیک عرضه نیستن می تونه تریلر CG بده! گفته بودن تا زمانی که بازی به عرضه نزدیک نشه نشونش نمی دیم و احتمالا نمایش این دو پروژه بزرگ فعلا اتفاق نمی فته!

همینکه تکلیف رو مشخص کردن من راضیم. نمی دونم حالا کدوم میره برای نسل بعد یا اصلا همین نسل می مونن ولی حرکت خفنی بود و کاملا راضیم ^:)^

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
از شانس ما این E3 افتاده تو اوج کار و مشغولیت، نه تنها کنفرانس رو ندیدم بلکه هنوز نرسیدم تریلرها رو هم نگاه کنم، البته امروز عصر بیکارم تصمیم گرفتم کنفرانس رو کامل دانلود کنم از اول ببینم :D ولی خبرها رو که صبح چک کردم، معرفی های خوبی داشتن، اول اینکه باید ببینم این Fallout 76 دقیقا همونی هست که من دوست دارم یا نه :D معرفی TES IV و Starfield هم گویا فقط در حد لوگو بوده ولی همین هم خوبه، آدم خیالش راحت میشه اینا تو مرحله نهایی توسعه قرار دارن و البته خیلی بهتر از اینه چند وقت دیگه خبر ساخته شدنشون به صورت کامل لیک بشه :D در مجموع طبق اخبار به نظر کنفرانس خیلی خوبی برگزار کردن ولی باید ببینم شکل اجرا چطور بوده :D

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
از شانس ما این E3 افتاده تو اوج کار و مشغولیت، نه تنها کنفرانس رو ندیدم بلکه هنوز نرسیدم تریلرها رو هم نگاه کنم، البته امروز عصر بیکارم تصمیم گرفتم کنفرانس رو کامل دانلود کنم از اول ببینم :D ولی خبرها رو که صبح چک کردم، معرفی های خوبی داشتن، اول اینکه باید ببینم این Fallout 76 دقیقا همونی هست که من دوست دارم یا نه :D معرفی TES IV و Starfield هم گویا فقط در حد لوگو بوده ولی همین هم خوبه، آدم خیالش راحت میشه اینا تو مرحله نهایی توسعه قرار دارن و البته خیلی بهتر از اینه چند وقت دیگه خبر ساخته شدنشون به صورت کامل لیک بشه :D در مجموع طبق اخبار به نظر کنفرانس خیلی خوبی برگزار کردن ولی باید ببینم شکل اجرا چطور بوده :D
دانلود نکنی بهتره هیچی نداشت حیف حجم و وقت فقط آخرش ۲ تا تیزر نشون دادن

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
حداقل انتظارم این بود یه چیزی از starfield نشون بدن. Elder همین که تیزر نشون دادن برام کافی بود :D
اما تمام آنلاین بودن Fallout 76 برام ضد حال اساسی بود

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اما متاسفانه آخر هیچکدام از تیزر ها لوگو یکی از شرکت های خیلی خاص و یا کنسول ها نمایش داده نشدن و به همین دلیل به هیچ دردی نمیخورن. :(
جالبه که هر سال این قضیه رو داریم. حتی با وجود TES هم داریم.
============
دوستان میگن مهم نیست طرفداران بتزدا و بازی هاش از کنفرانس راضی باشن. مهم اینه که خوب نبود. :)) کنفرانس دقیقا برا چه کسایی برگزار میشه پس؟ کسایی که قراره بازی هارو بخرن و اخبار شرکت رو دنبال میکنن دقیقا همینایی هستن که طرفدار اینا هستن و از کنفرانس راضی بودن. نظر بقیه افراد که صرفا برا سرگرمی اینجا بودن جدی مهم نیست. :D
به عنوان فردی که فقط انتظار Doom 2 و دی ال سی پری رو داشتم، نه تنها اون دو تا، بلکه چهار تا معرفی دیگه هم نصیبم شد. واقعا هیچ شکایتی ندارم. اگه انتظار داشتم که یه کمپانی خصوصی بیاد اندازه مایکرو بازی نشون بده یعنی واقعبین نیستم راستش. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر