پرسش و پاسخ جلبریک PS4

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
دوستان برا انتقال دیتای بازی نمیشه ps4 رو به pc وصل کرد ازونجا ریخت من هارد اکسترنال ندارم هیچ راه دیگه ای نیستش؟

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,918
دوستان تو کدوم پست تاپیک میتونم آموزش هک دستگاه رو پیدا کنم؟ ویدیویی چیزیم هست؟ بعد الان کاستوم فریمور اومده؟ بازیا روی کنسول جیل بریک بدون فایل خاصی بالا میان یا فیکسی چیزی لازم دارن؟ ورژن فریمور دستگاهم 3.15 هست.

آخرین ویرایش:

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
دوستان تو کدوم پست تاپیک میتونم آموزش هک دستگاه رو پیدا کنم؟ ویدیویی چیزیم هست؟ بعد الان کاستوم فریمور اومده؟ بازیا روی کنسول جیل بریک بدون فایل خاصی بالا میان یا فیکسی چیزی لازم دارن؟ ورژن فریمور دستگاهم 3.15 هست.
اموزش صفحه ی اول این تاپیک هست:
آموزش هک PS4 Jailbreak
کاستوم فریمور نیومده، هک روی ofw پیاده شده،

• Like
Reactions: Cait Sith

agent13

کاربر سایت
Mar 29, 2014
55
دوستان به نظرتون الان هک کنم کنسولمو یا صبر کنم یه cfw درست و حسابی بیاد؟ چرا تا الان یه cfw نساختن که کار اجرای بازی ها از روی هارد راحت بشه و بشه بازی های ورژن بالاتر رو پچ کرد تا روی ورژن پایینتر اجرا بشه؟ مثل ps3

Dream game

کاربر سایت
Jul 24, 2014
181
سلام میخوام آدرس ipرو تو نوار آدرس مرور گر ps4تایپ کنم نمیشه فقط داخل نوار سرچ امکان تایپ کردن هست راهینمایی بفرمایید

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
سلام میخوام آدرس ipرو تو نوار آدرس مرور گر ps4تایپ کنم نمیشه فقط داخل نوار سرچ امکان تایپ کردن هست راهینمایی بفرمایید
کنسول رو به نت وصل کنین،حتما حواستون باشه که دانلود اتوماتیک رو غیر فعال کرده باشین و نوتیفیکیشن سیستم فعال باشه که اگر خود کنسول مشغول به دانلود آپدیت کرد متوجه بشین و کنسلش کنین در ضمن بنده هیچ مسئولیتی در قبال مشکلاتی که ممکنه به وجود بیاد ندارم.
Setting
user Guide
support
زیر صفحه YouTube و یا مشابه که شمارو ببره به سرویس های گوگل
Youtube+
Google
و آدرسی که میخاین رو توی گوگل سرچ کنین.

این ویدیو رو ببینین و مثل همین عمل کنین تا برسین به صفحه گوگل
دوستان به نظرتون الان هک کنم کنسولمو یا صبر کنم یه cfw درست و حسابی بیاد؟ چرا تا الان یه cfw نساختن که کار اجرای بازی ها از روی هارد راحت بشه و بشه بازی های ورژن بالاتر رو پچ کرد تا روی ورژن پایینتر اجرا بشه؟ مثل ps3
فعلا خبری از کاستوم فیرمویر نیست،شما جیلبریک کنین.

Attachments

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    85.7 KB · مشاهده: 23
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: all4u

Dream game

کاربر سایت
Jul 24, 2014
181
کنسول رو به نت وصل کنین،حتما حواستون باشه که دانلود اتوماتیک رو غیر فعال کرده باشین و نوتیفیکیشن سیستم فعال باشه که اگر خود کنسول مشغول به دانلود آپدیت کرد متوجه بشین و کنسلش کنین در ضمن بنده هیچ مسئولیتی در قبال مشکلاتی که ممکنه به وجود بیاد ندارم.
Setting
user Guide
support
زیر صفحه YouTube و یا مشابه که شمارو ببره به سرویس های گوگل
Youtube+
Google
و آدرسی که میخاین رو توی گوگل سرچ کنین.

این ویدیو رو ببینین و مثل همین عمل کنین تا برسین به صفحه گوگل
تشکر من منظورم اون ipکه برنامه جیلبریک اندرویید بهت میده هست میخوام اونو داخل نوار آدرس مرورگر تایپ کنم تا اتصال شبکه بین دو تا دیوایس بر قرار بشه
فعلا خبری از کاستوم فیرمویر نیست،شما جیلبریک کنین.

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
سلام.ببخشید ریختن بازی بعد جیلبریک چجوریه؟ینی فایل اورجینال بازی دیجیتالی رو میشه دانلود و نصب کرد و اجرا؟
بازی رو که دانلود کردین و هارد رو فرمت ایکسفت کردین،بازی رو توی روت هارد کپی میکنین و از طریق دیباگ ستینگ->گیم اینستالر نصب میکنین.

• Like
Reactions: kiyor and Cait Sith

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
دوستانی که الان دارن از این هک استفاده میکنن یه توضیحی بدن در مورد این صحبتهایی که میکنن میگن کنسول ری استارت میشه و هنگ میکنه و ... یعنی یه تجربه پر از ضد حال هست؟

ممنونم

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,918
بازی رو که دانلود کردین و هارد رو فرمت ایکسفت کردین،بازی رو توی روت هارد کپی میکنین و از طریق دیباگ ستینگ->گیم اینستالر نصب میکنین.
هارد خود کنسول رو باید فرمت ایکس فت کرد یا یه هارد اکسترنال جداگونه رو؟
بعد این جیل بریک رو انجام بدیم بعدا که کاستوم فریمور اومد میتونیم اونو نصب کنیم؟ من یه دستگاه گرفتم با فریمور 3.15 برای هک، شنیدم انگار همین جیل بریک رو بریزم باز فریمورش بالا میره، درسته؟ اینطوریم پس فردا کاستوم فریمور بیاد ممکنه رو فریمور پایینتر بهتر جواب بده. موندم چیکار کنم.

دوستانی که الان دارن از این هک استفاده میکنن یه توضیحی بدن در مورد این صحبتهایی که میکنن میگن کنسول ری استارت میشه و هنگ میکنه و ... یعنی یه تجربه پر از ضد حال هست؟

ممنونم

این سوال سوال منم هست خواهشا کسی میدونه جواب بده.
یادمه PS3 هم اوایل که هک شده بود این مشکلاتو داشت
راستی این جیل بریک از لحاظ اینکه بشه به کنسول موس و کیبرد و انواع دسته متفرقه زد چطوره؟ چنین چیزایی ممکنه باهاش؟

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
هارد خود کنسول رو باید فرمت ایکس فت کرد یا یه هارد اکسترنال جداگونه رو؟
بعد این جیل بریک رو انجام بدیم بعدا که کاستوم فریمور اومد میتونیم اونو نصب کنیم؟ من یه دستگاه گرفتم با فریمور 3.15 برای هک، شنیدم انگار همین جیل بریک رو بریزم باز فریمورش بالا میره، درسته؟ اینطوریم پس فردا کاستوم فریمور بیاد ممکنه رو فریمور پایینتر بهتر جواب بده. موندم چیکار کنم.
هارد اکسترنال و یا فلش درایو رو ایکسفت فرمت کنین
فعلا خبری از کاستوم فیرویر نیست و نمیشه گفت
در حال حاظر اگر جیلبریک میخاین باید فیرمویر 4.55 رو نصب کنین.

ممنونم
یکبار برای خود من بیشتر پیش نیومده.

amin32

کاربر سایت
May 31, 2016
13
یکبار برای خود من بیشتر پیش نیومده.

دوست عزیز میشه لطفا بگید چه بازی هایی رو تست کردید. واقعیتش من برام کیفیت این جیلبریک خیلی مهم هست. مشکلاتش در چه حد هست. من تا الان صبر کردم کنسول نگرفتم، تا الان که ظاهرا روزنه امیدی باز شده!

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
دوست عزیز میشه لطفا بگید چه بازی هایی رو تست کردید. واقعیتش من برام کیفیت این جیلبریک خیلی مهم هست. مشکلاتش در چه حد هست. من تا الان صبر کردم کنسول نگرفتم، تا الان که ظاهرا روزنه امیدی باز شده!
آنچارتد کالکشن-رزیدنت 7-آنچارتد 4-تومب رایدر-هوی رین و ...
پایداریش بسیار بالا هست و از نظر من مشکلی نداره که نشه رفعش کرد.

• Like
Reactions: all4u and amin32

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر