آموزش هک PS4 4.05 با گوشی اندروید

آیا موفق به انجام هک PS4 با اندروید شدید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    39

djmoslemok

کاربر سایت
Aug 23, 2007
351
نام
مسلم
با سلام دوستان برای هک و Exploit با گوشی اندروید شما قبلش باید از طریق لن وweb payload وب رو فعال کرده باشید(آموزشش تو اینجا هست بعد از اون می تونید با آموزش پایین بدون اینترنت و با یک گوشی اندروید عملیات Exploit و هک رو انجام بدید :

1- برنامه KWS رو تو گوشیتون نصب کنید.
2-این فایل : PS4-HEN-VTX دانلود کنید و داخل حافطه گوشیتون بریزید و استخراجش کنید .
3- از تنظیمات KWS گزینه "Home Directory" رو آدرس فولدر Exploit از داخل پوشه ی فایل PS4-HEN-VTX داخل حافظه گوشیتون قرار بدهید . (برای مثال \sdcard\PS4-HEN-VTX\Exploit\)
4-هات اسپات(نقطه اتصال) گوشیتون رو اجرا کنید.
5-تنظیمات PS4 در قسمت شبکه اسکن کرده و به هات اسپات گوشیتون متصل بشید.
6-داخل محیط برنامه KWS گزینه Start Server رو بزنید.
7-داخل مرورگر PS4 آدرسی که در محیط برنامه KWS ذکر شده رو وارید کنید-به عنوان مثال (http://192.168.0.100:8080) دقیت کنید http باشه نه https
8-در دسته PS4 دکمه X رو بزنید اگر درست انجام داده باشید یه پیغام جاوا میاد و OK رو میزنید . و تمام
هم Exploit شد و هم PS4HEN فعال شد و می تونید بازی هم نصب کنید بدون نیاز به اینترنت و کامپیوتر.

با تشکر از وقت شما
سوالی بود در خدمتم
موفق باشید

آخرین ویرایش:

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
سلام دوستان یه سوال داشتم حتما ورژن دستگاه باید 4.5 باشه تا بتونم عملیات هک رو انجام بدم؟ چطور ورژن دستگاه رو به 4.5 تغییر بدم؟ در این روش آنلاین هم میتونم بازی کنم؟

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,588
نام
milad
واقعا ارجینال خور ارزشش یچیز دیگست استفاده از محتویات انلاین،ثبت تروفی،شبکه psn و بازیاش لذت خرید بازی فیزیکی و باز کردن پلمپ و گزاشتن دیسک دستگاه و .............
اما حیف گرونی هر روز بیشتر از دیروزه تو کشور ایران راه جز کپی خور کردن نمونده اونم خرج داره هر کسی دستش نمیرسه 1.5 بده کنسول حیف من اپدیت کردم بدون اطلاع
امیدوارم نسل 9 شرایط تو کشور طوری باشه که همه بتونن بازی اورجینال 20 تا 20 بگیرن به خدا نباید وضعمون این میبود

djmoslemok

کاربر سایت
Aug 23, 2007
351
نام
مسلم
واقعا ارجینال خور ارزشش یچیز دیگست استفاده از محتویات انلاین،ثبت تروفی،شبکه psn و بازیاش لذت خرید بازی فیزیکی و باز کردن پلمپ و گزاشتن دیسک دستگاه و .............
اما حیف گرونی هر روز بیشتر از دیروزه تو کشور ایران راه جز کپی خور کردن نمونده اونم خرج داره هر کسی دستش نمیرسه 1.5 بده کنسول حیف من اپدیت کردم بدون اطلاع
امیدوارم نسل 9 شرایط تو کشور طوری باشه که همه بتونن بازی اورجینال 20 تا 20 بگیرن به خدا نباید وضعمون این میبود
بله دقیق فرمایش شما متین هستش
ولی با این اوضاع اقتصادی کشور و وضع دلار بهترین چیز برای ما همین هک هست در زمینه بازی

• Like
Reactions: AAKH1361

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
دوستان من با این نرم افزار مربوط به موبایل عملیات رو با موفقیت انجام دادم و همه چیز ردیف بود و دیسک بازی متال گیر فانتوم پین هم توی دستگاه بود من زدم با دیسک بازی اجرا شد ( بازی دیسکی اجرا شد نه بازی های هکی ، آخه قبلا بازی های هکب رو بازی میکردم ) و یه دفعه کنسول خاموش شد . با دسته هم دوباره روشن نشد . از برق جدا کردم و زدم تا درست شد.. ایراد از چی میتونه باشه آیا از این برنامه هک بوده یا خیر ؟؟ چی کار کنم دیگه پیش نیاد ؟؟

آخرین ویرایش:

djmoslemok

کاربر سایت
Aug 23, 2007
351
نام
مسلم
دوستان من با این نرم افزار مربوط به موبایل عملیات رو با موفقیت انجام دادم و همه چیز ردیف بود و دیسک بازی متال گیر فانتوم پین هم توی دستگاه بود من زدم با دیسک بازی اجرا شد ( بازی دیسکی اجرا شد نه بازی های هکی ، آخه قبلا بازی های هکب رو بازی میکردم ) و یه دفعه کنسول خاموش شد . با دسته هم دوباره روشن نشد . از برق جدا کردم و زدم تا درست شد.. ایراد از چی میتونه باشه آیا از این برنامه هک بوده یا خیر ؟؟ چی کار کنم دیگه پیش نیاد ؟؟
سعی کنید زیاد روی کنسول payload نزنید تا کمتر هنگ داشته باشی. ولی واسه منم یکی دوبار پیش اومده :مثلا بعد از زدن اکسپلویت و رفت به اجرای بازی همون اول موقع اجرا کنسول خاموش شده .

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
سعی کنید زیاد روی کنسول payload نزنید تا کمتر هنگ داشته باشی. ولی واسه منم یکی دوبار پیش اومده :مثلا بعد از زدن اکسپلویت و رفت به اجرای بازی همون اول موقع اجرا کنسول خاموش شده .
آره واسه منم دقیقا همین جوری یه دفعه کنسول به کل خاموش شد ( مثل این که کنسول رو ناگهانی از پریز جدا کرده باشی بعد چون بعد از روشن شدن اون پیام مربوط به روش صحیح خاموش کردن اومد ) بعد این که منظورتون از زیاد payload نزنیم چی هستش ؟؟ بیشتر از 1 بار که دیگه نمیزنیم و نیازی نیست .

djmoslemok

کاربر سایت
Aug 23, 2007
351
نام
مسلم
آره واسه منم دقیقا همین جوری یه دفعه کنسول به کل خاموش شد ( مثل این که کنسول رو ناگهانی از پریز جدا کرده باشی بعد چون بعد از روشن شدن اون پیام مربوط به روش صحیح خاموش کردن اومد ) بعد این که منظورتون از زیاد payload نزنیم چی هستش ؟؟ بیشتر از 1 بار که دیگه نمیزنیم و نیازی نیست .
چند تا تا الان payload اومده دیگه و هر کدوم کاری رو انجام میده لیستش تو قسمت آموزش با لن هست
اون یه باری که هر بار شما میزنی اسمش payload نیست Exploit هست البته payload PS4HEN رو هم میزنه

djmoslemok

کاربر سایت
Aug 23, 2007
351
نام
مسلم
مثل اینکه سایت PSXHAX یک روش دیگر هم در زمینه اندروید معرفی کرده که اینه و دوستان زحمت آموزش و معرفی شو کشیدند ولی زیاد فرقی با روش قبل نداره
در کل من هات اسپات رو روشن میکنم و KWS و Start server بعد PS4 رو روشن و مرورگر رو باز میکنم خودش Exploit میشه و خوبی این روش اینه که PS4 دیگه به مودم وصل نمیشه که امکان آپدیت و سونی .... هست من ترجیح میدم تو این وضعیت دست PS4 رو از نت کوتاه نگه دارم/.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر