تاریخ عرضه «Red Dead Redemption 2» اعلام شد

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
750001bd09b2452ef0d01fab0965ff76d63c535c.jpg

بر اساس اعلام رسمی «Rockstar»، عنوان مورد انتظار «Red Dead Redemption 2» در تاریخ 28 اکتبر 2018 عرضه خواهد شد. راکستار با عذرخواهی از طرفدارن این بازی بابت تاخیر در انتشار آن، دلیل تاخیر را تلاش برای بهبود بیشتر بخش‌های مختلف بازی اعلام کرده است. همچنین تصاویر جدیدی منتشر شده و در هفته‌های آینده نیز اطلاعات بیشتری از RDR2 منتشر خواهد شد.​

Read the whole post here.
Red Dead Redemption 2 is Coming October 26th 2018 - Rockstar Games

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خیلی خبر خوبی بود ! ترافیک بهار خیلی سنگین بود و از پس نصفشم بر نمیومدیم ! حداقل یکیش رفت اخر سال بشه برای پول جور کردن

• Like
Reactions: x-x

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
صنعت گیم تو این چن سال خیلی عجیب غریب شده!
فکر کنم ازین به بعد باید منتظر یه بازی تو نسل از راکستار باشیم!
یادش بخیر یه زمانایی Gta IV میومد بعد دو سال بعدش RDR بعد سال بعد ازون مکس پین ۳....
فکر کنم باید اون زمانارو فراموش کنیم.
شاید شرکت های دیگه برای ساختن بازیهای پر هزینه به مشکل بربخورن،ولی کلا راک استار همون GTA V رو هم که حساب کنیم اونقدر درامد بخاطرش کسب کرده که بتونه راحت ۶-۵ تا AAA بسازه و باز سر هر کدوم سود های انچنانی کنه!!:|:|کلا شرکتیه که بازیهای فوق العاده ای میسازه و هممون هم میدونیم،بازیهایی هم که ازش برامون خاطره ساز بودن یکی دوتا نیستن ولی یه جاهایی خیلی رو اعصاب گیمر جماعت راه میرن مثل بی توجهی طولانیه مدتوشون به عنوان سرشار از پتانسیلی مثل Bully....... به شخصه بیشتر از GTA منتظر اینم که یه نسخه ی متحول شده ی در حد استاندارد هایی که خود راک استار داره از Bully ببینم اما خب حالا حالاها شدنی نیست.......

کلا روی کلی صحبتم اینه که راک استار و Take Two مشکل مالی ندارن و اوضاع مالیه بسیار مطلوبی دارن،اینا بیشتر به سیاست گذاری های مایکروسافت برمیگرده که از یه طرف زمان میذاره و بهترین ممکن رو تحویلت میده و از طرف دیگه جون به لبتم میکنه تا پروژه اش رو تحویلت میده!!:D

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
به نظر من دلیل این گپ طولانی که بین GTAV و RDR2 بوجود اومد موفقیت عجیب غریب و بی سابقه V بود که بی دلیل هم نبود و هنوز هم ادامه داره;به کیفیت بازی کاری ندارم وضعیتش مشخصه ولی Rockstar یا حالا Take-Two با زیرکی اواخر نسل قبل بازی رو داد بیرون تا بتونه ریمستر رو هم در نسل جدید با یه سری تغییرات به ظاهر جزئی لانچ کنه و در نتیجه قطعاً خیلی ها از جمله خودم با اینکه همون نسل قبل بازی رو جویدیم ریمستر رو هم خریدیم :D یعنی نه تنها فروش بازی رو تمدید کرد واسه یه نسل بلکه باعث شد خیلی ها دومرتبه پول بدن و بخرن که در واقع مجبور کرد خودش رو که پشتیبانی از V رو هم چنان در الویتش بذاره که منطقی هم بود.اما RDR رو زود معرفی کرد (با توجه به اینه هنوز از V سیر نشده بود) وگرنه قطعاً *R اونقدر منابع و نیرو داشته و داره (مثل سال های 2013-2008 که 4 تا بازی بزرگ لانچ کرد) که می تونست RDR2 رو توو این 5 سال بعد از V بسازه.تأخیر اول کاملاً قابل پیش بینی بود اما تأخیر دومی نه و با توجه به اعتمادی که به *R دارم (حالا شایدم حرفم احساسی باشه :D) به نظرم همین بهار هم بازی میومد هیچی کم نداشت!به هر حال ما به عنوان مصرف کننده مجبوریم به ساز سیاست شرکت ها برقصیم دیگه

یه چیز دیگه هم این که من خودم عاشق Bully ام بخصوص چون دوران زندگیم با دوران بازی توو یه برهه بود ولی دیگه الان راکستار مار خورده افعی شده :D قطعاً ساخت Bully موفقیت V رو حتی توو مقیاس پایین تر هم نخواهد داشت شاید همین RDR2 هم نداشته باشه حتی!ولی به هر حال امیدوارم که بعد از RDR2 بازم شاهد خلاقیت راکستار باشیم حتی شاید در حد یک IP جدید :D

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
شاید شرکت های دیگه برای ساختن بازیهای پر هزینه به مشکل بربخورن،ولی کلا راک استار همون GTA V رو هم که حساب کنیم اونقدر درامد بخاطرش کسب کرده که بتونه راحت ۶-۵ تا AAA بسازه و باز سر هر کدوم سود های انچنانی کنه!!:|:|کلا شرکتیه که بازیهای فوق العاده ای میسازه و هممون هم میدونیم،بازیهایی هم که ازش برامون خاطره ساز بودن یکی دوتا نیستن ولی یه جاهایی خیلی رو اعصاب گیمر جماعت راه میرن مثل بی توجهی طولانیه مدتوشون به عنوان سرشار از پتانسیلی مثل Bully....... به شخصه بیشتر از GTA منتظر اینم که یه نسخه ی متحول شده ی در حد استاندارد هایی که خود راک استار داره از Bully ببینم اما خب حالا حالاها شدنی نیست.......

کلا روی کلی صحبتم اینه که راک استار و Take Two مشکل مالی ندارن و اوضاع مالیه بسیار مطلوبی دارن،اینا بیشتر به سیاست گذاری های مایکروسافت برمیگرده که از یه طرف زمان میذاره و بهترین ممکن رو تحویلت میده و از طرف دیگه جون به لبتم میکنه تا پروژه اش رو تحویلت میده!!:D
منم نمیگم که مشکل مالی دارن میگم که ۲ تا موضوع وجود داره
۱.زمان ساخت و هزینه بازیها خیلی بالارفته. یه زمانی تقریبا سالی یبار GTA داشتیم که یکی ازونا بنظر خیلیا بهترین نسخه تو سریه (SA)
اما الان راکستار برای اینکه به استانداردهای خودش پایبند باشه مجبوره مدت زمان بیشتری مارو منتظر بزاره
۲.اما بنظر من حتی با وجود دلیل بالا این همه گپ بین دوتا بازی راکستار همش توجیه کیفیت و زمانبر بودن اون نیست.
کلا راکستار تو این نسل داره بیشتر به سوددهی و پول دراوردن توجه میکنه تا نواوری و خلق چیزهای جدید....
V قشنگ پتانسیل DLC داستانی رو داشت اما راکستار راکستار زمان IV نیست که رو این چیزا هزینه کنه میببینه Gta Online فوقالعاده درامدزا هستش پس تمرکزشو اونجا میزاره با اینکه بنظر من اون دوتا DLC ارزش IV رو بیشتر کردن..
یه موردی هم که ازین سرچشمه میگیره عدم خلق IP توسط راکستاره!
فراموش نکنیم که سره Agent چی اومد بازی ای که میتونست یه استاندارد بشه برای بازی های هم سبکش....

• Like
Reactions: SPRADA and Milad_HW

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به نظر من دلیل این گپ طولانی که بین GTAV و RDR2 بوجود اومد موفقیت عجیب غریب و بی سابقه V بود که بی دلیل هم نبود و هنوز هم ادامه داره;به کیفیت بازی کاری ندارم وضعیتش مشخصه ولی Rockstar یا حالا Take-Two با زیرکی اواخر نسل قبل بازی رو داد بیرون تا بتونه ریمستر رو هم در نسل جدید با یه سری تغییرات به ظاهر جزئی لانچ کنه و در نتیجه قطعاً خیلی ها از جمله خودم با اینکه همون نسل قبل بازی رو جویدیم ریمستر رو هم خریدیم :D یعنی نه تنها فروش بازی رو تمدید کرد واسه یه نسل بلکه باعث شد خیلی ها دومرتبه پول بدن و بخرن که در واقع مجبور کرد خودش رو که پشتیبانی از V رو هم چنان در الویتش بذاره که منطقی هم بود.اما RDR رو زود معرفی کرد (با توجه به اینه هنوز از V سیر نشده بود) وگرنه قطعاً *R اونقدر منابع و نیرو داشته و داره (مثل سال های 2013-2008 که 4 تا بازی بزرگ لانچ کرد) که می تونست RDR2 رو توو این 5 سال بعد از V بسازه.تأخیر اول کاملاً قابل پیش بینی بود اما تأخیر دومی نه و با توجه به اعتمادی که به *R دارم (حالا شایدم حرفم احساسی باشه :D) به نظرم همین بهار هم بازی میومد هیچی کم نداشت!به هر حال ما به عنوان مصرف کننده مجبوریم به ساز سیاست شرکت ها برقصیم دیگه

یه چیز دیگه هم این که من خودم عاشق Bully ام بخصوص چون دوران زندگیم با دوران بازی توو یه برهه بود ولی دیگه الان راکستار مار خورده افعی شده :D قطعاً ساخت Bully موفقیت V رو حتی توو مقیاس پایین تر هم نخواهد داشت شاید همین RDR2 هم نداشته باشه حتی!ولی به هر حال امیدوارم که بعد از RDR2 بازم شاهد خلاقیت راکستار باشیم حتی شاید در حد یک IP جدید :D

یک نکته تغییرات V از نسل هفتم به نسل هشتم واقعا جزئی نبود یکی از بهترین بازسازی ها در کمترین مدت بود، و اصلا دوربین اول شخص (یعنی کلی انیمیشن جدید) و ... به بازی اضافه شد
نکته دوم اتفاقا راک استار اینکه پایه V رو برای نسل هفتم گذاشت خیلی ریسک بزرگی کرد از جمله عقب افتادن بازی از لحاظ بصری و ... در مقابل بازیهای هم سبک (واچ داگز) ولی خب بازم راک استار نشون داد تفاوت کیفیت تولیداتش رو با باقی کمپانی ها

چیزی که میخوام بگم زیرکی و این حرفا نبود شرایط تولید بازی از زمان اغاز پروژه تا زمانی که به اتمام رسید اینجوری اقتضاء میکرد که در اواخر نسل هفتم عرضه بشه

و اینکه زمان عرضه GTA V از سازنده ها یک مصاحبه میخوندم که میگفت زمان SA کل یک ماشین تو بازی پوزنده قطعه بود ولی برای V هم فقط درب ماشین شامل پونزده قطعه است!

اینکه به نظرم منتظر باشیم هرسال یک بازی جدید از راک استار ببینیم خوبه بد نیست ولی اینکه هر چندسال یکبار راک استار یک بازی بده کلا استانداردها رو کیلومتری جا به جا کنه خیلی بهتر و دلچسب تره

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
یک نکته تغییرات V از نسل هفتم به نسل هشتم واقعا جزئی نبود یکی از بهترین بازسازی ها در کمترین مدت بود، و اصلا دوربین اول شخص (یعنی کلی انیمیشن جدید) و ... به بازی اضافه شد
بله من هم عرض کردم "به ظاهر جزئی"به این منظور که در عین سادگی خیلی تأثیر گذار بود و ارزش دوباره بازی کردنش رو برد بالا
نکته دوم اتفاقا راک استار اینکه پایه V رو برای نسل هفتم گذاشت خیلی ریسک بزرگی کرد از جمله عقب افتادن بازی از لحاظ بصری و ... در مقابل بازیهای هم سبک (واچ داگز) ولی خب بازم راک استار نشون داد تفاوت کیفیت تولیداتش رو با باقی کمپانی ها

چیزی که میخوام بگم زیرکی و این حرفا نبود شرایط تولید بازی از زمان اغاز پروژه تا زمانی که به اتمام رسید اینجوری اقتضاء میکرد که در اواخر نسل هفتم عرضه بشه

و اینکه زمان عرضه GTA V از سازنده ها یک مصاحبه میخوندم که میگفت زمان SA کل یک ماشین تو بازی پوزنده قطعه بود ولی برای V هم فقط درب ماشین شامل پونزده قطعه است!
نظر شما محترمه ولی به نظر من این یه استراتژی تر و تمیز بود :D اگر *R (یکی از غول های صنعت گیم!) این هوش رو نداشته باشه و نتونه از شرایط موجود در صنعت گیم با اطلاع از منابع و توانایی هاش به نفع خودش استفاده کنه باید تعجب کرد!حرفت درمورد پروسه ساخت بازی هم درسته ولی قطعاً میدونین که شرکت های بزرگ چندین سال جلو تر رو پیش بینی می کنن و یه لیوان آب جا به جا میشه اونجا دلیل داره :D و باید هم اینطور باشه چون این لازمه یه سازمان موفق ـه.و در مورد جمله آخرت درسته کیفیت ساخت بازی ها بالا رفته و طبیعتاً چالش برانگیز تر شده اما پیشرفت فناوری و تکنولوژی مثلاً از سال 2004 تا 2013 رو هم نمیشه نادیده گرفت!
اینکه به نظرم منتظر باشیم هرسال یک بازی جدید از راک استار ببینیم خوبه بد نیست ولی اینکه هر چندسال یکبار راک استار یک بازی بده کلا استانداردها رو کیلومتری جا به جا کنه خیلی بهتر و دلچسب تره
منم با حرفت موافقم ولی باید قبول کرد راکستار بعد از V یکم پشتش باد خورد البته بهش حق میدم :D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
صحت اطلاعات توسط Trusted review تایید شده وبسایت

در دنیای جهان‌باز Red Dead Redemption 2
می‌توانید مکان‌های بسیاری را مانند Armadillo و Ridgewood کشف کنید. تمامی این مناطق دارای فروشگاه‌های مرکزی، اسلحه‌ فروشی‌ها و خلافکارهای مختلفی هستند. همچنین می‌توانید تمامی پول‌های خود را در شرط‌بندی خرج کنید. فروشگاه‌های فروش اسلحه نیز ظاهرا روشی برای تهیه تجهیزات با نرخ پایین‌تر هستند. همچنین می‌توانید انتظار این را داشته باشید که شخصیت‌های غیرقابل بازی طی روزها و شب‌های مختلف به این اماکن سر بزنند. لوازم نقلیه نیز در بازی شامل: واگن‌های معدن‌چیان، ارابه و کالسکه می‌شود. تمامی آن‌ها دارای حالت‌های مختلف مانند زره‌پوش و یا پرسرعت هستند. اما فعلا مشخص نیست که می‌توان آن‌ها را شخصی‌سازی کرد یا خیر.

یادداشت‌ها حاکی از آن است که از قطار می‌شود برای جابجایی در دنیای بازی استفاده کرد. بعلاوه می‌توان قطارها را بطور کامل پیمایش و با شخصیت‌های داخل آن صحبت کرد. در کنار بخش تک‌نفره، بازی دارای مراحل فرعی نیز می‌باشد. با انجام چالش‌های اسب‌سواری می‌توانید رتبه سوارکاری خود را افزایش دهید. همچنین در ادامه بخش ماهیگیری را خواهیم داشت که بنظر می‌رسد از جزئیات بالایی برخوردار خواهد بود. بعنوان مثال انتخاب نوع طعمه و لوازم مختلفی که برای خرید مهیا هستند. حتی می‌توانید یک سطح کرم نیز خریداری کنید!

عنوان Red Dead Redemption 2 این اجازه را خواهد داد تا بازیکنان بخش کمپین و چندنفره را بصورت اول‌شخص تجربه کنند. یادداشت‌ها خبر از این می‌دهند که عنوان مذکور دارای انیمیشن‌های خاصی است که با سبک بازی کاملا همخوانی دارد. ویژگی Dead Eye باری دیگر در بازی حضور خواهد داشت، اما اینبار با قابلیت‌های بیشتر نظیر: امتیازات ردیابی در مناطق و یافتن حیوانات نزدیک.

اقدامات بازیکنان در طول بخش کمپین بازی موجب آشکار شدن وقایعی خواهد شد که متناسب با شخصیت‌هایی که با آن‌ها تعامل می‌کنید متغیر خواهد بود. براساس نوع برخورد بازیکنان در بازی امکان تغییر نتایج مراحل، ماموریت‌ها و دیالوگ‌ها وجود خواهد داشت. بمانند تمامی عناوین راکستار “درجه تحت تعقیب” بودن بازیکنان در بالای صفحه نمایش داد می‌شود و براساس نوع اعمالتان کاهش یا افزایش می‌یابند. بعنوان نمونه حمله به یک عابرپیاده جرم کوچکی تلقی می‌شود، اما قرق یک رستوران و کشتن تمامی افراد داخل آن جرم به مراتب سنگین‌تری دارد. و در نهایت اگر دشمنان را بطرز خاصی زخمی و یا آن‌ها را اسب‌ها پایین بکشید، دیالوگی بین شما و فرد اجرا خواهد شد که یا می‌توانید به‌زور از آن‌ها اطلاعات بگیرید و یا اینکه با دریافت مبلغی از کشتن آن‌ها صرف نظر کنید.

• Like
Reactions: Milad_HW

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر