بازی های دامپ شده برای ps4 فریمور 4.05

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام لینک بازی اصلی ماله اروپاست ولی دی ال سی ماله امریکاست من دی ال سی رو از این سایت Juegos PS4 دانلود کردم البته نسخه اروپاش رو.
سلام
میشه لینک Dlc نسخه اروپا CUSA04480رو بدی بهم؟ مستقیم باشه بهتر ممنون

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوتا لینک تورنت از نسخه گوتی Dragon Age پیدا کردم ، ولی حجم یکیش ۵۶ گیگه و اون یکی ۴۳ گیگ !! هر دو هم آپدیت ۱.۱۲ رو دارن
تو مشخصات فایل مگنت که نگاه کردم ۴۳ گیگی dlc مولتی رو نداره که خوبه فقط حجم نسخه بیس یا همون ورژن اولیه خود بازی ۳۳ گیگه در حالیکه اونیکی ۴۱ گیگ !
بنظرم نسخه ۴۳ گیگی از روی دیسک Goty Edition دامپ گرفته شده باشه یه چیزی مثل Witcher 3 Goty
در کل اگه مشکلی نباشه همون نسخه ۴۳ گیگی عالیه بنظرم !
فکر کنم اون ۵۶ گیگ رو خودشون از روی کنسول دامپ گرفته باشن !
اینم عکس

آخرین ویرایش:

1mmmrrrkkkk

عضو جدید
Jul 5, 2018
14
سلام داداش.

در مورد سوال اول، کلا به غیر از بازی همه DLC هاش از جمله نسخه BIKES دامپ شده و در نتیجه با ریختنشون دقیقا مثل نسخه با همه محتویات اضافش میشه. من خودم همین کارو کردم.

این DLC ها را فقط رو نسخه Cusa00003 نصب کن تا همه DLC هاش باز بشن و حتما قبلش آپدیت 1.28 هم نصب باشه:

40li_driveclub_1.28_all_dlc_cars_and_bikes_ps4-hf.... - آپلود عکس و فایل رایگان

سوال دوم هم آره میشه ولی این جور نسخه ها در حقیقت همون نسخه عادی بازی ها هستن که با خریدشون یا به صورت کامل تمام DLC ها یا فقط برخی محتویات اضافشون خودکار مجانی میشه و بازم باید دانلودشون کرد. مثلا الان Shadow of War Gold Edition یا Final Fantasy XV Deluxe Edition و بقیه بازی های این شکلی هم کاملا دامپ شدن ولی بازم DLC هاشونو باید دانلود کرد. مگه این که مثل اویل 7 یا هورایزون سازندش نسخه کمپلیت ازش بده که DLC هاش تو خود بازی هستن.
داداش نسخه موتور سواری هم باز میشه

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
داداش نسخه موتور سواری هم باز میشه
آره باز میشه داداش.

دلیل حجم کم فایل هم بخاطر اینه که حجم نسخه موتور سواریش با آپدیت بازی یکی شده ولی قفله و این DLC ها هم یه یه جور کلید برای باز کردن قفلشونه.

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوتا لینک تورنت از نسخه گوتی Dragon Age پیدا کردم ، ولی حجم یکیش ۵۶ گیگه و اون یکی ۴۳ گیگ !! هر دو هم آپدیت ۱.۱۲ رو دارن
تو مشخصات فایل مگنت که نگاه کردم ۴۳ گیگی dlc مولتی رو نداره که خوبه فقط حجم نسخه بیس یا همون ورژن اولیه خود بازی ۳۳ گیگه در حالیکه اونیکی ۴۱ گیگ !
بنظرم نسخه ۴۳ گیگی از روی دیسک Goty Edition دامپ گرفته شده باشه یه چیزی مثل Witcher 3 Goty
در کل اگه مشکلی نباشه همون نسخه ۴۳ گیگی عالیه بنظرم !
فکر کنم اون ۵۶ گیگ رو خودشون از روی کنسول دامپ گرفته باشن !
اینم عکس

سلام بر داداش مهدی.

کلا بازی اصلی همون 42 گیگ هستش و حتی تو خود صفحه استور سونی هم حجمشو همینقدر زده.

نسخه گوتیشم قطعا نیست چون بر خلاف ویچر 3 که DLC هاش تو خود دیسک بود، DLC های نسخه فیزیکی گوتی این بازی را بازم باید دانلود کرد. کلا دیسکش همون نسخه عادیشه.

یه احتمال تفاوت حجمشم شاید این باشه که اونی که اون 33 گیگی را دامپ کرده شاید بعضی محتویاتش مثل دوبله ها و زیرنویس های به غیر از انگلیسی را از بازی حذف کرده. چون زمان ps3 از این کارا زیاد میکردن.

ولی در کل اگه میخوای کاملا مطمین بشی، همون نسخه ای که بازی اصلیش 43 گیگ هست دانلود کن که اگه محتویات آنلاینشو دانلود نکنی میشه 52 گیگ که 9 گیگ تفاوت فکر نکنم خیلی با توجه به حجمی که میخوای دانلود کنی تفاوتی برات داشته باشه:D

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام بر داداش مهدی.

کلا بازی اصلی همون 42 گیگ هستش و حتی تو خود صفحه استور سونی هم حجمشو همینقدر زده.

نسخه گوتیشم قطعا نیست چون بر خلاف ویچر 3 که DLC هاش تو خود دیسک بود، DLC های نسخه فیزیکی گوتی این بازی را بازم باید دانلود کرد. کلا دیسکش همون نسخه عادیشه.

یه احتمال تفاوت حجمشم شاید این باشه که اونی که اون 33 گیگی را دامپ کرده شاید بعضی محتویاتش مثل دوبله ها و زیرنویس های به غیر از انگلیسی را از بازی حذف کرده. چون زمان ps3 از این کارا زیاد میکردن.

ولی در کل اگه میخوای کاملا مطمین بشی، همون نسخه ای که بازی اصلیش 43 گیگ هست دانلود کن که اگه محتویات آنلاینشو دانلود نکنی میشه 52 گیگ که 9 گیگ تفاوت فکر نکنم خیلی با توجه به حجمی که میخوای دانلود کنی تفاوتی برات داشته باشه:D
ممنون
دقیقا خودم هم به همین فکر میکردم که نسخه کم حجم احتمالا فقط زبان انگلیسی باشه !
ولی باز همون ۵۲ گیگی رو میگیرم که مطمئن باشم :D
البته من کلا با تورنت مسکل دارم ببینم میشه دانلودش کرد ، راهی نداره اینارو مستقیم کنیم؟

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
ممنون
دقیقا خودم هم به همین فکر میکردم که نسخه کم حجم احتمالا فقط زبان انگلیسی باشه !
ولی باز همون ۵۲ گیگی رو میگیرم که مطمئن باشم :D
البته من کلا با تورنت مسکل دارم ببینم میشه دانلودش کرد ، راهی نداره اینارو مستقیم کنیم؟
منم یه بار کلا از تورنت دانلود کردم برای هفت پشتم بس بود:D

برای مستقیم کردنشم اگه تو این تاپیک درخواست بازی‌های PS4 با لینک مستقیم داخل ایران پیام بزاری و لینکشو بزاری معمولا میزارش

البته سایت تاپ 2 دانلود هم معمولا بازی درخواستی را میزاره و مدیرشم میگه اگه بازی دارید بگید. مثلا دو روز بعد این که من گفتم نسخه کامل فار کرای 4 را بزارید گذاشتنش. البته تو سایت جدیدش.

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
منم یه بار کلا از تورنت دانلود کردم برای هفت پشتم بس بود:D

برای مستقیم کردنشم اگه تو این تاپیک درخواست بازی‌های PS4 با لینک مستقیم داخل ایران پیام بزاری و لینکشو بزاری معمولا میزارش

البته سایت تاپ 2 دانلود هم معمولا بازی درخواستی را میزاره و مدیرشم میگه اگه بازی دارید بگید. مثلا دو روز بعد این که من گفتم نسخه کامل فار کرای 4 را بزارید گذاشتنش. البته تو سایت جدیدش.
والا به همشون پیام دادم ولی چون تورنته مشکل دارن اکثرا ! خودم هم که نتونستم دانلودش کنم سرعتش پایینه !
کلا نسخه گوتی رو فقط زیپ شیر داره ! یعنی کل نت فقط یه لینک ازش هست! فکر کنم باید بیخیالش بشیم:D

• Like
Reactions: THE BEST BOY

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ممنون من بازی و dlc رو دانلود کردم ،فقط چرا زبان بازی اینجوریه؟ بنظر روسی هست با اینکه رفتم تنظیمات بازی و انگلیسی رو انتخاب کردم بازم روسی( شبیه به روسی) میمونه ، ولی زبان های دیگه مثل فرانسه ، نوشته و منو و اینا درسته
البته منظورم زبان متنی بازی هستا

aliasm

کاربر سایت
May 21, 2017
35
سلام درایور کلوپ dlc گرفتم کد بازی هم یکی هست ولی اصلا انگار نصب نشده و جای dlc علامت سوال هست کسی میدونه باید چیکار کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر