بازی های دامپ شده برای ps4 فریمور 4.05

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
این سایتها www.orbismodding.com/ و PS4 PKG Database معتبر هستن؟!
من doa 5 رو میخواستم از اینا بگیرم حجمش رو زده 2.5 گیگ! درصورتی که با همون تایتل آی دی (CUSA01627) تو سایت downloadgameps3.com حجمش رو زده 8.5 گیگ

کدی که تو اسپویلر نشون میده کجا باید وارد کرد؟ مثلا این حجم 10.3 گیگ doa 5 هست ولی لینک دانلودش کار نمیکنه :
https://forum.darksoftware.net/threads/dead-or-alive-5-last-round-cusa-01627.2961/#post-42066

بعضی کاربراش به جای لینک اصلی، کد میدن که اونو باید تو سایت Base64 Decode and Encode - Online وارد کنی تا لینک اصلی را بهت بده.

اون دو تا سایت هم داداش لینکای بازی هاش مال نسخه های اورجینال هستش و بدرد بازی های هکی نمیخورن و دلیل تفاوت حجمشونم اینه که کلا فقط آپدیت بازی ها را میزارن و خود بازی اصلی را قرار نمیدن.

• Like
Reactions: mgh2225 and Bellic

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام دوستان ، لینکی از Dragon Age نسخه گوتی نیست؟ بدم به ادمین یکی از سایتا بزاره واس دانلود :D

این دی ای سی ها پسورد میخواد
سلام خوبی؟ Nier رو دانلود کردی؟ من از این لینکی که دوستمون از مدیافایر گذاشته میخوام دانلود کنم ، مشکلی که نداره؟آپدیت 1.06 رو هم داره؟
سایتای ایرانی فقط پی سی دی داره که اونم بدون آپدیته!!
راستی فایلاش قابلیت ریکاوری داره؟
ممنون

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام خوبی؟ Nier رو دانلود کردی؟ من از این لینکی که دوستمون از مدیافایر گذاشته میخوام دانلود کنم ، مشکلی که نداره؟آپدیت 1.06 رو هم داره؟
ممنون
سلام داداش.

من بازیشو از همون لینک دانلود کردم و کاملا بدون مشکل اجرا مشه و همراه با آخرین آپدیت هک شده 1.06 هستش.

یه لینک دیگه هم از dlc هاش پیدا کرد که البته سرعت دانلودش از اون قبلیا بهتره ولی چون مال زیپ شار هستش ممکنه برای بعضی ها با شیلتر شکن کار کنه

Filecrypt

پسوردشم darksoftware هست.

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

esioverlord

کاربر سایت
Feb 11, 2017
35
ممنون
سلام لینک بازی اصلی ماله اروپاست ولی دی ال سی ماله امریکاست من دی ال سی رو از این سایت Juegos PS4 دانلود کردم البته نسخه اروپاش رو.

این سایت بالا که قبلا دوست خوبم معرفی کرده بود عالیه سرعت دانلود یکم پایینه ولی بازی ها رو با تمام اپدیت ها و دی ال سی ها میزاره.

اقا یکی به من کمک کنه من هارد 4ترا رو میخوام 2 تراش رو با کنسول فرمت کنم ایا ممکنه؟ منظورم exfat با کامپیوتر نیست.

Last edited by a moderator:
  • Like

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام داداش.

من بازیشو از همون لینک دانلود کردم و کاملا بدون مشکل اجرا مشه و همراه با آخرین آپدیت هک شده 1.06 هستش.

یه لینک دیگه هم از dlc هاش پیدا کرد که البته سرعت دانلودش از اون قبلیا بهتره ولی چون مال زیپ شار هستش ممکنه برای بعضی ها با شیلتر شکن کار کنه

Filecrypt

پسوردشم darksoftware هست.
ممنون ، البته من با زیپ شار مشکل دارم و مجبورم از همون لینکای قبلی بگیرم DLC رو !
راستی نسخه گوتی Dragon Age رو از کجا بگیرم ؟ لینک پرسرعت باشه، مدیافایر خوبه باز
سایتهای داخلی هم که ندارن بازیو !

• Like

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
ممنون ، البته من با زیپ شار مشکل دارم و مجبورم از همون لینکای قبلی بگیرم DLC رو !
راستی نسخه گوتی Dragon Age رو از کجا بگیرم ؟ لینک پرسرعت باشه، مدیافایر خوبه باز
سایتهای داخلی هم که ندارن بازیو !

قربانت داداش.

من لینک نسخه سالشو با آخرین آپدیتش و همه DLC هاشو تو سایتای خارجی پیدا کردم ولی از شانست همشون فقط همون زیپ شارشو دارن و نسخه اروپاییشم هست.

البته لینک مدیا فایر نسخه آمریکاییشم هست ولی DLC هاشو نداره.

در مورد زیپ شار هم من با شیلتر شکن که وصل میشم سایتش راحت بالا میاد و سرعتشم بازم در حد لینکای بدون شیلتر برام جلو میره و تا حالا باهاش مشکلی نداشتم. البته شیلتر شکنی که دارم نسخه پولی هست.

میگم داداش لینک هر کدومو میخوای همینجا بفرستمش. چون همون طور که گفتی سایتای ایرانی نسخه عادیشم حتی ندارن

• Like

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
قربانت داداش.

من لینک نسخه سالشو با آخرین آپدیتش و همه DLC هاشو تو سایتای خارجی پیدا کردم ولی از شانست همشون فقط همون زیپ شارشو دارن و نسخه اروپاییشم هست.

البته لینک مدیا فایر نسخه آمریکاییشم هست ولی DLC هاشو نداره.

در مورد زیپ شار هم من با شیلتر شکن که وصل میشم سایتش راحت بالا میاد و سرعتشم بازم در حد لینکای بدون شیلتر برام جلو میره و تا حالا باهاش مشکلی نداشتم. البته شیلتر شکنی که دارم نسخه پولی هست.

میگم داداش لینک هر کدومو میخوای همینجا بفرستمش. چون همون طور که گفتی سایتای ایرانی نسخه عادیشم حتی ندارن
ممنون
حالا لینک نسخه گوتی رو بفرست شاید یکی تونست مستقیمش کنه ! :D

• Like

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
ممنون
حالا لینک نسخه گوتی رو بفرست شاید یکی تونست مستقیمش کنه ! :D
بفرما داداش.

لینک بازی همراه با آپدیت 1.12

Filecrypt

لینک تمامی DLC هاش به غیر از اون دو تا DLC که برای مولتی پلیر هستن:

Filecrypt

پسوردشونم darksoftware هست.

برای مستقیم کردنشونم به نظرم به سایت نوین دانلود پیام بده چون معمولا بهشون لینک یه بازی رو بدی میزارنش.

• Like

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستان اگه امکهنش هست دو بازی میخوام dead cells و celeste هر دو indie هستن
یا اگه سایتی سراغ دارید برای بازیهای مینی ممنون میشم معرفی کنید

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام
آپدیت 1.23 بازی Final Fantasy XV رو میخوام دانلود کنم ، فقط من بازیو از پی سی دی گرفتم قبلا ،الان آپدیت رو تاپ2دانلود گذاشته!
البته تایتل آیدی یکیه ،امیدوارم بشه ریپکش کرد حجمش هم زیاده!
راستی ارزش داره 29 گیگ دانلود کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر