بازی های دامپ شده برای ps4 فریمور 4.05

irandvd

کاربر سایت
Nov 7, 2007
122
سلام دوستان یه سوال داشتم من نسخه هکی 1.09 بلاد بورن رو نصب کردم ولی dlc اجرا نمیشه دلیلش چیه ؟ممنون میشم اگه کمکم کنید........
دی ال سیش داخل خود بازی هست، همونی که دانلود کردی اگر Game of the Year Edition بوده پس یعنی DLC رو هم داره
بلادبورن یه دونه DLC بیشتر نداره که اسمش هست Old Hunters
مراحل DLC تو خود بازی تو قسمت Cathedral Church اگر اشتباه نکنم یه قسمتی باید بری تا آزاد بشه (تو یوتیوب روش ورود به بخش DLC بازی هست برو ببین)

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
دوستان اخرین اپدیت بازی هارو هم میشه ریخت رو دستگاه هکی؟
اصن جایی برای دانلودشون هست؟
اپدیت ها هم باید هرکدومشون جدا هک بشن؟
مثلا تو اپدیت جدید god of war قابلیت new game plus عرضه میشه تو نسخه ی هکی هم میشه اجرا کرد اونو؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,974
نام
احمد
دوستان اخرین ورژن last of us remastered چیه؟
اپدیتش هست؟
اخرین اپدیتش 1.9 هست اگر از دانلود ها بازیت رو دانلود کردی اونجا اپدیتش رو هم گذاشته، در غیر این صورت اول ای دی بازیت رو چک کن ببین بهش میخوره یا بعدش دانلود کن

• Like
Reactions: sbAL1REZA

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
God of war 3 remastered هم هستش اپدیتی ؟
تشکر از پاسخگوییتون
از قسمت information بازی بفهمیم بازی آپدیت شده یا نه؟ چون برا من الان زده 1.00 بعد میشه 1.9؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,974
نام
احمد
God of war 3 remastered هم هستش اپدیتی ؟
تشکر از پاسخگوییتون
از قسمت information بازی بفهمیم بازی آپدیت شده یا نه؟ چون برا من الان زده 1.00 بعد میشه 1.9؟
اونو نمیدونم دیگه، ولی خودم هر جا دیدم همین یک فایل هست فکر نکنم باهاش اپدیتی باشه!
اونجا هم برای همه بازی ها زده 1 و اطلاعاتش درست نیست، شما باید موقعه دانلود فایل ها متوجه ورژن بازی ها بشی...مثلا انچارتد های دانلود ها به اخرین نسخه اپدیت هستن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر