بازی های دامپ شده برای ps4 فریمور 4.05

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من چیکار کنم دوباره از اول باریو دانلود کنم؟ هر کاری میکنم آخرای نصب ارور خرابی دیتا میده و از اونجایی که فایل های فشرده اش رو حذف کردم امکان اکسترکت دوباره نیست و فقط همون تک فایل pkgش رو دارم!
اینو از p30day گرفته بودم ، الان از دانلودها بگیرم یا باز همون نسخه p30day رو دانلود کنم البته جفتشون هم ریلیز duplex رو گزاشتن .
تو سایت های داخلی نسخه blaze نیست پس مجبورم همینو دانلود کنم دوباره

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
من چیکار کنم دوباره از اول باریو دانلود کنم؟ هر کاری میکنم آخرای نصب ارور خرابی دیتا میده و از اونجایی که فایل های فشرده اش رو حذف کردم امکان اکسترکت دوباره نیست و فقط همون تک فایل pkgش رو دارم!
اینو از p30day گرفته بودم ، الان از دانلودها بگیرم یا باز همون نسخه p30day رو دانلود کنم البته جفتشون هم ریلیز duplex رو گزاشتن .
سلام
من خیلی بازی ها رو از دانلودها دانلود کردم.و خداروشکر مشکلی نداشتن
بازی هایی که دانلود کردم از دانلودها و همگی مشکلی نداشتن :
god of war
ghost recon wildlands
horizon zero dawn complete edition
call of duty ww2
nba2k18 و ...
از سایت p30day هم فقط mortal kombat xl رو گرفتم که بدون مشکل بود
الانم bloodborn goty edition و fallout 4 رو از دانلودها دارم دانلود میکنم
امیدوارم کمکی کرده باشم.
دقیقا کدوم بازی رو مشکل دارید؟

Breaking Bad

کاربر سایت
Aug 15, 2013
25
نام
عرفان
سلام
دوست عزیز شما GOW رو تموم کردی؟ اگر اشتباه نکنم نسخه duplex سایت p30day رو گرفته بودید...
شنیدم این نسخه آخرای بازی یه جاش گیر میکنه و ایراد داره!
شما و دیگر دوستان اگر این نسخه رو تموم کردین و مشکلی نداشتین بفرمایید ما هم شروع کنیم اگر نه که یکبار دیگه نسخه Blaze و دانلود کنیم...

ممنون
سلام دوست عزیز
من نسخه دوپلکس رو دانلود کردم ، مشکلی نداشت تو اجرای بازی
تا آخر هم بازی رو رفتم

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام
من خیلی بازی ها رو از دانلودها دانلود کردم.و خداروشکر مشکلی نداشتن
بازی هایی که دانلود کردم از دانلودها و همگی مشکلی نداشتن :
god of war
ghost recon wildlands
horizon zero dawn complete edition
call of duty ww2
nba2k18 و ...
از سایت p30day هم فقط mortal kombat xl رو گرفتم که بدون مشکل بود
الانم bloodborn goty edition و fallout 4 رو از دانلودها دارم دانلود میکنم
امیدوارم کمکی کرده باشم.
دقیقا کدوم بازی رو مشکل دارید؟
منم تا حالا هر چی از این دوتا سایت گرفتم مشکلی نداشت بجز gow که اخرای نصب ارور خرابی دیتا میداد
دیگه دارم از اول باز دانلود میکنم از p30day . خدا کنه مشکلی نداشته باشه چون قبلی رو هم از اینجا گرفته بودم !
البته دنبال نسخه blaze بودم که نزاشته بودن ، حالا از شانس من تا دانلودم تموم شد میزارن :D

• Like
Reactions: Unkn0w

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
منم تا حالا هر چی از این دوتا سایت گرفتم مشکلی نداشت بجز gow که اخرای نصب ارور خرابی دیتا میداد
دیگه دارم از اول باز دانلود میکنم از p30day . خدا کنه مشکلی نداشته باشه چون قبلی رو هم از اینجا گرفته بودم !
البته دنبال نسخه blaze بودم که نزاشته بودن ، حالا از شانس من تا دانلودم تموم شد میزارن :D
سایت top2download گذاشته این نسخه رو :D

ولی من روز اول همین نسخه p30day رو دانلود کردم و تمومش کردم بدون مشکل شما هم بهتره این سری تا وقتی نصب کامل نشده فایلای زیپ رو پاک نکنی :D

• Like
Reactions: Unkn0w

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
کسی نیست که بدونه؟
چند بار جمله رو خوندم متوجه نشدم منظورتو !!!!

واسه انجام عملیات جیلبریک و هک کنسول شما هم به وب کیت اکسپلویت نیاز داری هم کرنل اکسپلویت ...

همه چی اینجا توضیح داده شده : آموزش هک PS4 Jailbreak

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
دوستان قضیه پچ pes18 حل شد ؟
من نسخه 08282 رو دانلود کردم و اپدیت 1.05 و پچ هم همینطور
پچ رو به اپدیت اضاف کردم و روی کنسول نصبیدم
همه تیم ها اوکی شدن و ... کلا بازی ردیف شد.حجم فایلش هم 8 گیگ شد.
اگر دوستان نیاز دارن بگن تا براشون اپلود کنم.

آخرین ویرایش:

Arminzx

کاربر سایت
Jun 16, 2018
39
سلام دوستان دسگاهه من جیلبریک ۵.۰۵ هستش بعد وسط یازی ریست میشه یا اول لودینگ بازی مثلا واسه فیفا رو عکس رونالدو گیر میکنه که بعدش باید سیم برق رو بکشی تا درست بشه
میخام بدونم راه حلی داره ؟؟؟

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام دوستان دسگاهه من جیلبریک ۵.۰۵ هستش بعد وسط یازی ریست میشه یا اول لودینگ بازی مثلا واسه فیفا رو عکس رونالدو گیر میکنه که بعدش باید سیم برق رو بکشی تا درست بشه
اگه از روش کش مرورگر استفاده میکنید حتما برید سراغ روش اندروید واسه منم این مشکلا پیش اومد از وقتی با روش مرورگر جیلبریک کردم ...

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
سلام
این بازی بعد از ۳ روز دان شد بعدش هم یک روز کامل داشتم اکستراکت میکردم که ایرور میداد در اخر درست شد ولی میشه کسی بگه بازیش باید چجوری اجرا کرد بازی که اجرا میکنم میگه باید نرم افزار اندروید نصب کنی این هم نصب کردم پقتی نرم افزار اندروید اجرا میکنم ایرور میده کسی تونسته بازیش اجرا کنه .؟

شما ابتدا اپ مخصوص بازی رو از گوگل پلی استور بگیرید بعد روی گوشی هات اسپات رو روشن کنید و با ps4 به گوشی وصل بشید و نیازی به اینترنت داشتن نیست

Dream game

کاربر سایت
Jul 24, 2014
181
فکر کنم آخرین ورژن برنامه win rar رو نصب کنی با اون اکسترکت بگیری درست بشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

Arminzx

کاربر سایت
Jun 16, 2018
39
اگه از روش کش مرورگر استفاده میکنید حتما برید سراغ روش اندروید واسه منم این مشکلا پیش اومد از وقتی با روش مرورگر جیلبریک کردم ...
اره از کش مرورگر استفاده میکنم
لعنتی کلی بازی میکنم بعدش ریست میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر