بازی های دامپ شده برای ps4 فریمور 4.05

x2x3

کاربر سایت
Aug 5, 2015
9
سلام دوستان
میشه با اینترنت شبانه ایرانسل یک.بازی رو دانلود کرد???
الان تست گرفتم میگه ۱۰ mbps
صبح سرور ها جواب میده ((سایت دانلود ها))
اگه چیز دیگه ای رو میشناسید لطفا بگید
.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
تو چند تا بازی برای من هم پیغام خرابی فایل رو می داد . و فقط فایل پکیج رو داشتم
من یه راهی پیدا کردم
بعد از اینکه پیغام خرابی فابل رو نشون داد ...
برید به منوی اصلی . تو notification یه پیغامی اضافه شده که با اسم همون بازی که داشتید نصب می کردید که, دچار مشکل شده ..
روش دکمه X بزنید بعد گزینه Resume . نصب بازی رو دوباره ادامه میده
اینو بیشتر توضیح میدی!؟ آخه از نت نمیگیره که بخواییم Resume بزنیم ،داره از هارد کپی میکنه ، ارور میده حتما

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
دوستان لینک شاتل لند یا لینکی که بشه ریموت انتقال داد به شاتل لند از بازی injustice 2 موجود هست؟ :D

از top2download اصلا نمیشه انتقال داد این بازی رو چون رو سرور 135 شون هست و این سرورشون ظاهرا با شاتل مشکل داره ( سرور 132 هم مشکل داره فقط 130 خوب جواب میده )

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
دوستان لینک شاتل لند یا لینکی که بشه ریموت انتقال داد به شاتل لند از بازی injustice 2 موجود هست؟ :D

از top2download اصلا نمیشه انتقال داد این بازی رو چون رو سرور 135 شون هست و این سرورشون ظاهرا با شاتل مشکل داره ( سرور 132 هم مشکل داره فقط 130 خوب جواب میده )

دانلود بازی Injustice 2 برای PS4

• Like
Reactions: shakib zero

Schmith

کاربر سایت
Nov 19, 2010
54
بله میتونید مشکلی نداره
سلام
دوست عزیز شما GOW رو تموم کردی؟ اگر اشتباه نکنم نسخه duplex سایت p30day رو گرفته بودید...
شنیدم این نسخه آخرای بازی یه جاش گیر میکنه و ایراد داره!
شما و دیگر دوستان اگر این نسخه رو تموم کردین و مشکلی نداشتین بفرمایید ما هم شروع کنیم اگر نه که یکبار دیگه نسخه Blaze و دانلود کنیم...

ممنون

abo3bsa20

کاربر سایت
Dec 7, 2017
81
91JAAJ0wRLL._SX342_.jpg

Hidden Agenda
مستقیم تا 10 روز
سلام
این بازی بعد از ۳ روز دان شد بعدش هم یک روز کامل داشتم اکستراکت میکردم که ایرور میداد در اخر درست شد ولی میشه کسی بگه بازیش باید چجوری اجرا کرد بازی که اجرا میکنم میگه باید نرم افزار اندروید نصب کنی این هم نصب کردم پقتی نرم افزار اندروید اجرا میکنم ایرور میده کسی تونسته بازیش اجرا کنه .؟

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام
دوست عزیز شما GOW رو تموم کردی؟ اگر اشتباه نکنم نسخه duplex سایت p30day رو گرفته بودید...
شنیدم این نسخه آخرای بازی یه جاش گیر میکنه و ایراد داره!
شما و دیگر دوستان اگر این نسخه رو تموم کردین و مشکلی نداشتین بفرمایید ما هم شروع کنیم اگر نه که یکبار دیگه نسخه Blaze و دانلود کنیم...

ممنون
سلام عزیزم :D

آره من نسخه Duplex رو همون روز اول دانلود کردم و بازی رو هم تموم کردم بدون هیچ باگ یا مشکلی ولی ظاهرا بعضیا تو یکی از مراحل مشکل داشتن ...

از اونجایی که این مرحله که میگن مرحله اصلی هست و جزو کارای فرعی نیست پس حتما منم ردش کردم و به مشکل نخوردم که خط داستانی بازی رو تموم کردم :D

• Like
Reactions: Schmith

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام لیست بازیهای ۵.۰۵ شاتل لاند از کجا بیارم که دانلود کنم ؟

خود سایت شاتل لند بازیهای مخصوص هک رو نمیزاره تو سایتش شما اگه مشترک شاتل هستید باید از سایتای دیگه که بازیها رو قرار میدن فایلها رو منتقل کنید به آپلودسنتر شاتل لند بعد از اونجا دانلود کنید :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر