آموزش دامپ بازی های 4.05 PS4 Jailbreak

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان تو بيشتر فروماي خارجي گفته شده كه اين كه سوني باگ را تو فريمور 5.50 هم برطرف نكرده خبر خوبي نيست و باعث ميشه اين هكي كه ظاهرا قرار بود تا فريمور 5.05 بياد فعلا به اين زودي ها خبري ازش نباشه و همون خصوصي باقي بمونه. دليلش بخاطر چيه؟

H05E1N

کاربر سایت
Sep 14, 2013
63
با سلام
من بازی رو دامپ کردم (البته نتونستم با روش گفته شده در اینجا اینکار رو بکنم. مجبور شدم از برنامه اندروید استفاده کنم)
وقتی میزنم پکیج بساره این اخطار ها رو میده
Format of the elf file is not valid. (warning) (eboot.bin, already stripped, which must not be stripped)
Format of the elf file is not valid. (warning) (iksemelGNMm.prx, already stripped, which must not be stripped)
Format of the elf file is not valid. (warning) (libfmod.prx, already stripped, which must not be stripped)
Format of the elf file is not valid. (warning) (libfmodstudio.prx, already stripped, which must not be stripped)
Format of the elf file is not valid. (warning) (libtbb.prx, already stripped, which must not be stripped)
Format of the elf file is not valid. (warning) (oskGNMm.prx, already stripped, which must not be stripped)

واسه بازی drive club با کد (CUSA00003) همه این اخطارهارو داده بود.
اما واسه آنچارتد با آی دی (CUSA00918) اولی رو مطمنم و بقیه رو یادم نیست داده بود یا نه.
حالا مشکل از منه یا اینا رو برای همه نشون میده؟!!!

sub+zero

کاربر سایت
Nov 12, 2012
67
دوستان سلام
در مورد دامپ تو 4.55 من بعد از این که دامپرها الان دو تا پوشه از بازی درست میکنن مشکل ساخت pkg دارم کسی میتونه کمک کنه؟

H05E1N

کاربر سایت
Sep 14, 2013
63
سلام. وقتی میخوام از طریق هاست اکسپلویت پی لود رو بفرستم حدود یک دقیقه بعد از انتخاب و دستور ارسال time out میده. مشکلاز کجاست؟
upload_2018-3-16_11-31-5.png

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
سلام دوستان برای ساخت بکیج چرا درایو C باید به اندازه حجم بازی فضای آزاد داشته باشه در صورتیکه محل ذخیره جای دیگری هست؟

fo75_63.jpg

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
سلام
اموزش ناقصه...
چجوری اپدیت بازیهارو نصب کنیم(کنسول وصل بشه به اینترنت یا اپدیت میشه به ورژن بالاتر یا بن میشه)
با پک اینستالر میشه
بعد بازیهای هکی که ریختم میشه اپدیتشون کرد.
تو فورم های خارجی گذاشته بودن میشه اپدیتشون کرد مستقیم ان چجوریاس؟

آخرین ویرایش:

H05E1N

کاربر سایت
Sep 14, 2013
63
سلام
اموزش ناقصه...
چجوری اپدیت بازیهارو نصب کنیم(کنسول وصل بشه به اینترنت یا اپدیت میشه به ورژن بالاتر یا بن میشه)
با پک اینستالر میشه
بعد بازیهای هکی که ریختم میشه اپدیتشون کرد.
تو فورم های خارجی گذاشته بودن میشه اپدیتشون کرد مستقیم ان چجوریاس؟
طبق تست هایی که من کردم نمیشه آپدیت رو رو بازی های دامپ شده نصب کرد. باید دیسک بازی رو بزارید و آپدیت کنید و بعدش خودتون دامپ کنید که دوتا فولدر میده (یکی خود بازی و یکی پچ). بعد از هر کدوم پکیج میسازین و بعدش نصب میکنین به راحتی.
اما اگه بخواین از فایل آپدیت اوریجینال آپدیت کنید و فقط بازی دامپ شده رو دارین به نظر من فعلا نمیتونین

• Like
Reactions: Emad .kia

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
سلام دوستان دامپ بازیهای بافریمور بالای ۴.۵۵ چطور انجام میشه الان دیدم BattleField 1 رو برای دانلود گذاشتن ؟؟؟!! مگه بازی برای نصب از روی دیسک دستگاه رو مجبور به اپدیت فریمور نمیکنه !؟؟پس چطور بازی دامپ شده؟؟؟!

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
طبق تست هایی که من کردم نمیشه آپدیت رو رو بازی های دامپ شده نصب کرد. باید دیسک بازی رو بزارید و آپدیت کنید و بعدش خودتون دامپ کنید که دوتا فولدر میده (یکی خود بازی و یکی پچ). بعد از هر کدوم پکیج میسازین و بعدش نصب میکنین به راحتی.
اما اگه بخواین از فایل آپدیت اوریجینال آپدیت کنید و فقط بازی دامپ شده رو دارین به نظر من فعلا نمیتونین
سلام
نه داداش امد ولی ماها بلد نیستیم
دقیقا نمیدونم چجوری کار میکنه
اسم یکی از برنامه ها هم اینه
PS4-AIO Portable 1.6.0
اصلا بخوای فایل اپدیت کنی رو بازی اورجینال چجوری باید عمل کرد؟

H05E1N

کاربر سایت
Sep 14, 2013
63
من
سلام
نه داداش امد ولی ماها بلد نیستیم
دقیقا نمیدونم چجوری کار میکنه
اسم یکی از برنامه ها هم اینه
PS4-AIO Portable 1.6.0
اصلا بخوای فایل اپدیت کنی رو بازی اورجینال چجوری باید عمل کرد؟
این برنامه رو امتحان کردم جواب نمیده. اصلا به برنامه ربط نداره. من حتی یه فایل آپدیت کمتر از 4 گیگ و تک پارت خواستم رو فیک پکیج نصب کنم که نشد.

Emad .kia

کاربر سایت
Jun 24, 2009
64
سلام دوستان
من ی هارد ۲ ترا my passport دارم که exfat فرمت کردم
اما زمانی که dumper رو اینجکت میکنم هیچ اتفاقی نمیافته
توی دستگاه م هارد رو نمی شناسه
ممکنه لطفا راهنمایی کنید آیا مشکل از هارد م هس یا روش اجرا
هم از روش al azif رفتم هم برنامه اندروید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟