آموزش دامپ بازی های 4.05 PS4 Jailbreak

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
با درود
یه سئوال :
من دستگاهم هک کردم چنتا بازی ریختم امروز اومدم وصلش کردم به اینترنت دیدم برای بازی هایی که نصب کردم آپدیت اومده اونارو دانلود کنم یا نه ؟
واسه بازیهای fpkg آپدیت اومده؟ :|

amir894

کاربر سایت
Nov 19, 2015
13
نام
امید
سلام دوستان قضیه دامپ چیه ؟ کسی میتونه توضییح بده ؟ اینکه میگن نحوه دامپ گرفتن از بازی ps4 یعنی چی ؟
دامپ یعنی: کپی یا استخراج دیسک های بازی از ps4 به طوری که برای نصب در دستگاه های دیگر هم بشه استفاده کرد هم اینکه بدون دیسک قابل اجراست
ساده تر: یه بار بازی رو تو ps4 میریزی بعد ازش دامپ میگیری (فایل pkg میگیری) بعد میتونی اون فایل رو تو دستگاه های دیگه نصب و اجرا کنی ! بدون داشتن دیسک اصلی!:Cheesygrin:
البته ورژن دستگاه و چیزای دیگه هم هستن که مهم هستن تو این کار !:clap:

amirc4

کاربر سایت
Jun 2, 2014
46
دامپ یعنی: کپی یا استخراج دیسک های بازی از ps4 به طوری که برای نصب در دستگاه های دیگر هم بشه استفاده کرد هم اینکه بدون دیسک قابل اجراست
ساده تر: یه بار بازی رو تو ps4 میریزی بعد ازش دامپ میگیری (فایل pkg میگیری) بعد میتونی اون فایل رو تو دستگاه های دیگه نصب و اجرا کنی ! بدون داشتن دیسک اصلی!:Cheesygrin:
البته ورژن دستگاه و چیزای دیگه هم هستن که مهم هستن تو این کار !:clap:

بسیار ممنونم از شما

فقط یه سوال دیگه اینکه
مگه نمیشه همون فایل pkg رو لینکش رو گرفت و دانلود کرد ؟ و بعد ریخت تو دستگاه ؟ اینجوری فایل های بازی هارو میگیرن دیگه که برای بازی های دیجیتال استفاده میکنن

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
بسیار ممنونم از شما

فقط یه سوال دیگه اینکه
مگه نمیشه همون فایل pkg رو لینکش رو گرفت و دانلود کرد ؟ و بعد ریخت تو دستگاه ؟ اینجوری فایل های بازی هارو میگیرن دیگه که برای بازی های دیجیتال استفاده میکنن
فایل pkg اصلی رو نمیشه به fpkg تبدیل کرد !!

بعدشم گیریم هم میشد چه کاریه بیای یه بار pkg اصلی رو دانلود کنی بعد بخوای نصب کنی دامپ بگیری و ...

یه دفعه فایلهای fpkg رو دانلود میکنی از تو اینترنت که واسه این هک قابل استفاده و نصبه

amirc4

کاربر سایت
Jun 2, 2014
46
فایل pkg اصلی رو نمیشه به fpkg تبدیل کرد !!

بعدشم گیریم هم میشد چه کاریه بیای یه بار pkg اصلی رو دانلود کنی بعد بخوای نصب کنی دامپ بگیری و ...

یه دفعه فایلهای fpkg رو دانلود میکنی از تو اینترنت که واسه این هک قابل استفاده و نصبه

اها اخه بازی های دامپ شده تو اینترنت کمه و همه بازی های جدید نیستن
نمیشه خودمون بتونیم دامپ بگیریم از دیسک هر بازی ؟

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
اها اخه بازی های دامپ شده تو اینترنت کمه و همه بازی های جدید نیستن
نمیشه خودمون بتونیم دامپ بگیریم از دیسک هر بازی ؟
بازیهای جدید منظورتون چی هست؟ دترویت؟

چون شما فقط میتونید بازیهایی که به فریمور 5.05 و کمتر نیاز دارن رو اجرا کنید و فعلا نمیشه بازیهای جدیدی مثل همین دترویت رو اجرا کرد...

اگه بازی خاصی هم مدنظرتون بود ( که رو این فریمور قابل اجرا باشه ) میتونید تو تاپیک زیر بگید دوستان اگه لینکی سراغ داشته باشن قرار میدن

بازی های دامپ شده برای ps4 فریمور 4.05

amirc4

کاربر سایت
Jun 2, 2014
46
بازیهای جدید منظورتون چی هست؟ دترویت؟

چون شما فقط میتونید بازیهایی که به فریمور 5.05 و کمتر نیاز دارن رو اجرا کنید و فعلا نمیشه بازیهای جدیدی مثل همین دترویت رو اجرا کرد...

اگه بازی خاصی هم مدنظرتون بود ( که رو این فریمور قابل اجرا باشه ) میتونید تو تاپیک زیر بگید دوستان اگه لینکی سراغ داشته باشن قرار میدن

بازی های دامپ شده برای ps4 فریمور 4.05

اره مثلا
دمه شما گرم :)

ehssan_thc

کاربر سایت
Jul 2, 2013
1
23.jpg

با سلام

مقدمه:
امروز قصد دارم براتون نحوه دامپ بازی ها PS4 با داشتن دیسک اورجینال یا دیتای نصب شده در کنسول رو آموزش بدم
برای دامپ بازیها بایستی یا دیسک اورجینال داشته باشید یا دیتای دیجیتالی نصب شده در کنسول.
که برای دامپ بایستی بازیتون حتما اجرا بشه پس یا دیسک اورجینال یا دیتای بازی نصب شده
دیتای بازی ای که قفل شده روی دستگاتون رو نمیشه دامپ گرفت چون اون بازی روی دستگاتون اجرا نمیشه
پس بایستی حتما دیتای بازی هم به صورت قفل شده نباشه.

شروع کار:

خب برای شروع

1-اول دیسک بازی تو رو توی دستگاه قرار بدید تا نصب شود اگر دیتای دیجیتالی دارید که هیچ.

2-بعد نصب, بازی مورد نظرتون رو اجرا کنید همین که بازی لود شد با دکمه PS Home دسته وارد منو PS4 شوید.

3-خب حالا یه هارد اکسترنال با فرمت exFat به پورت Usb کنسول وصل کنید.

4-مرحله آخر دستگاتون رو طبق یکی از 4 روشی که توی آموزش هک گفتیم اکسپلوید کنید.

خب با استفاده از یکی از روش ها وقتی وارد منو میشید بایستی اکسپلوید رو همراه با پی لود Dumber انتخاب

و دستگاتون رو اکسپلوید کنید.

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

بعد از این کار اون بالا به شما ناتیفیشن نشون خواد داد که میگه:
اول هارد رو وصل کنید که شما قبلش انجام دادید
بعد بازی رو ران کنید که شما این رو هم اجرا کردید
اگر همه چی به درستی انجام شده باشد شروع به دامپ بازی مورد نظر شما میکنه
و اگر به چراغ هارد دقت کنید بایستی به صورت چشمک زن دربیاد.
بعد از پایان عملیات هم دستگاه به صورت خودکار خاموش خواهد شد.

خب این از عملیات دامپ,بعد از اینکه دستگاه خاموش شد
هارد رو از PS4 جدا و به کامپیوتر وصل کنید

خب فایهای مورد نیاز رو از اینجا دانلود کنید.

خب حالا داخل پوشه Dump یه ابزار هست به نام gengp4

این برنامه رو اجرا کنید

بعد اجرا بایستی محتویات پوشه بازی که با نام app در هارد ذخیره شده رو به برنامه بدید
بعد گزینه جنریت رو بزنید تا محتویات رو لود کنه و در آخر بعد از نمایش پیغام Done فایل gp4 رو ذخیره کنید.

55.jpg

56.jpg

بعد از ذخیره کردن فایل GP4 این برنامه رو ببندید دیگه با این قسمت کاری نداریم

مرحله آخر

حالا مجدد برگردید به اون ابزاری که دانلود کرده بودید داخل پوشه Fake_PKG_Generator یه برنامه هست به اسم

orbis-pub-gen این برنامه رو اجرا کنید

خب از بالا گزینه File Open رو بزنید و فایل GP4 ساخته شده رو به برنامه بدید.

60.jpg

بعد از سمت راست گزینه Build رو بزنید

61.jpg

در قسمت بعد یه مسیر جهت ذخیره پکیج مورد نظر بدید

62.jpg

در قسمت آخر گزینه بیلد رو بزنید تا محتویات بازی شما رو پکیج تبدیل کنه.

63.jpg

منتظر باشید مراحل ساخت پکیج تموم شه بعد از اتمام ساخت پکیج, بازی رو در دستگاه نصب کنید و لذت ببرید.

چند نکته مهم:
1-برای نصب پکیج های ساخته شده در دستگاه قبلش بازی اورجینال نصب شده
یا بازی دیجیتالی نصب شده در دستگاه رو حذف کنید سپس پکیج بازی دامپ شدتون رو نصب کنید.

2-برای نصب بازی هم توی آموزش هک توضیح دادیم بازیهاتون رو بایستی
تو یه هارد اکسترنال exfat از قسمت Debug setting نصب کنید.

3-برای اینکه بازی تون رو با آپدیت دامپ بگیرید بهتره که قبل از دامپ
آپدیت بازی رو رو دستگاه نصب کنید بعدش دامپ بگیرید.

امیدوارم مورد رضایت شما دوستان قرار بگیره

ارادتمند شما بهنام

18.jpg
لطفا لینک دانلود را اصلاح میکنید

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
برای دامپ اپدیت بازیها کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
من چند تا بازی با اپدیت رو دستگاه داشتم و دامپ کردم ولی برای ساختن PKG فقط خود بازی رو میده
وقتی پچ رو جدا انتخاب میکنم برای ساخت پکیج هم ارور میده

Modmod

کاربر سایت
Jun 12, 2018
67
من چند تا بازی با اپدیت رو دستگاه داشتم و دامپ کردم ولی برای ساختن PKG فقط خود بازی رو میده
سلام منم همین مشکلو دارم عزیز

• Like
Reactions: mehran

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306

دوست عزیز پیام خطا را دقت کن مینویسه فایل دامپ شده بازی را میخواد
شما بدون هیچگونه تغییری در اسم فایل دامپ بازی باید کنار پوشه آپدیت قرار بدین

• Like
Reactions: mehran

mohammad82

کاربر سایت
Jun 20, 2018
2
سلام خسته نباشید اقا من هارد اکسترنال رو به کنسول وصل کردم دامپ رو کامل گرفتم و کنسول خود به خود خاموش شد بعد رفتم سراغ مرحله بعد هارد رو به لپ تاپ وصل کردم با برنامه gengp4 فایل gp4 رو ساختم بعد رفتم سراغ مرحله بعد و برنامه obris-pub-gen رو باز کردم و طبق روشی که گفتید آردس فایل gp4 رو دادم ولی اصلا فایل gp4 واردش نمیشه که pkg رو بسازم و این ارور رو میده [Error] Format of the project file is not valid. (element <scenarios_info> is missing)خواهشا کمک کنید این ارور بخاطر چیه؟

shahab_kookoo

کاربر سایت
Jun 9, 2018
23
سلام خسته نباشید اقا من هارد اکسترنال رو به کنسول وصل کردم دامپ رو کامل گرفتم و کنسول خود به خود خاموش شد بعد رفتم سراغ مرحله بعد هارد رو به لپ تاپ وصل کردم با برنامه gengp4 فایل gp4 رو ساختم بعد رفتم سراغ مرحله بعد و برنامه obris-pub-gen رو باز کردم و طبق روشی که گفتید آردس فایل gp4 رو دادم ولی اصلا فایل gp4 واردش نمیشه که pkg رو بسازم و این ارور رو میده [Error] Format of the project file is not valid. (element <scenarios_info> is missing)خواهشا کمک کنید این ارور بخاطر چیه؟
سلام
black ops 3
رو داری دامپ میگیری ازش؟

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر