امتیازات Dragon Ball FighterZ

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
قطعا قائله رو به لحاظ فروش و حتی امتیازات به Street Fighter V: Arcade Edition خواهد باخت. مگر یه عده معدود انیمه باز بیان سمتش ولی از پشتوانه جامعه گیمری برخوردار نیست. حالا تمام اسکی ها و rip-offـهایی که از روی همین سری SF رفته بماند! من اگر جای کپکام بودم تعقیب قانونی شون میکردم. :D:Laughing:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
قطعا قائله رو به لحاظ فروش و حتی امتیازات به Street Fighter V: Arcade Edition خواهد باخت. مگر یه عده معدود انیمه باز بیان سمتش ولی از پشتوانه جامعه گیمری برخوردار نیست. حالا تمام اسکی ها و rip-offـهایی که از روی همین سری SF رفته بماند! من اگر جای کپکام بودم تعقیب قانونی شون میکردم. :D:Laughing:
استاد بفرما راه خروج از اون وره سری دراگون بال از سال 1985 تا حالا ادامه داره چجوری از sf تقلید کرده؟؟؟استاد این انیمه تو سطح جان طرفدارای خودش داره و نه تنها اونا بلکه گیمرا هم ازش حمایت میکنن شما که با سبک کار arc اشنا نیستی و نمیدونی گیلتی گیر چیه نظر نده
و یه چیز دیگه استاد اگه اینجوریه چرنو تریگر (یکی از بزرگ ترین jrpg های تاریخ) ساخت طراح db پس اونم اسکیه

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
استاد بفرما راه خروج از اون وره سری دراگون بال از سال 1985 تا حالا ادامه داره چجوری از sf تقلید کرده؟؟؟استاد این انیمه تو سطح جان طرفدارای خودش داره و نه تنها اونا بلکه گیمرا هم ازش حمایت میکنن شما که با سبک کار arc اشنا نیستی و نمیدونی گیلتی گیر چیه نظر نده
و یه چیز دیگه استاد اگه اینجوریه چرنو تریگر (یکی از بزرگ ترین jrpg های تاریخ) ساخت طراح db پس اونم اسکیه

چوبین جان قدمت بازیهای فایتینگ سری دراگون بال از دهه 90 شروع شد. که تازه همون موقع هم در برابر سلاطین فایتینگ مثل mk و sf و tekken هیچکی خسابش نمیکرد. حتی x-men هم فروشش بیشتر از این سری هست. از چی دهه 80 حرف میزنی موقعی که سلاطین این ژانر از جلمه SF خیلی وقت پیش کار خودشونو شروع کرده بودند، دراگون بال داشت بازی کارتی می ساخت. =)) همین الان بری "90s fighting games" رو تو گوگل بزنی هرچی بازی از غول های سبک تا گمنام و درپیت رو واست میاره ولی حتی یه اسم از DB نیست. =))

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
مطابق انتظار نمره ی خوبی گرفته. سری دراگون بال از قدیم بازیهای خوبی تو سبک فایتینگ داشته ولی هیشکدومشون به اون صورت جدی و عمیق نبودن و پتانسیل برگزاری تورنمنت نداشتن. اما قضیه FighterZ فرق میکنه چون یه سازنده ی خوب مثل Arc sys پشتشه!
علاوه بر اینکه یه بازی خوب و وفادار به انیمه هست، با چیزایی که ازش دیدم میتونه یه فایتینگ خیلی خوب و جون دار هم باشه.

چوبین جان قدمت بازیهای فایتینگ سری دراگون بال از دهه 90 شروع شد. که تازه همون موقع هم در برابر سلاطین فایتینگ مثل mk و sf و tekken هیچکی خسابش نمیکرد. حتی x-men هم فروشش بیشتر از این سری هست. از چی دهه 80 حرف میزنی موقعی که سلاطین این ژانر از جلمه SF خیلی وقت پیش کار خودشونو شروع کرده بودند، دراگون بال داشت بازی کارتی می ساخت. =)) همین الان بری "90s fighting games" رو تو گوگل بزنی هرچی بازی از غول های سبک تا گمنام و درپیت رو واست میاره ولی حتی یه اسم از DB نیست. =))
نمیدونم این چه حرفیه که میزنی! درسته که دراگون بال فایتینگ "جدی" نداشته به اون صورت، اما اکثر اونایی که فایتینگ بازی میکنن هیچ خصومتی با دراگون بال و بازیهاش ندارن. حتی من که طرفدار SF هستم اصلا همچین حسی نسبت به دراگون بال ندارم! اتفاقا عاشق شخصیت هاشم. نمیدونم چرا کاسه داغتر از آش داری میشی!

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
تو بازی فایتینگ هم متا رو مد نظر قرار میدید :| ( Kaine San ) :/ ، واقعا من هم کاراکترای DBFZ رو دوست دارم ( با اینکه SF و KI ) هم بازی کردم واقعا یه فایتینگ دو بعدی ناب طرفیم .

در آخر عاخه MK :| ? شد بازی ؟

• Like
Reactions: pkarash

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
تو بازی فایتینگ هم متا رو مد نظر قرار میدید :| ( Kaine San ) :/

8req_4oonyjg.gif

یه چایی دور هم باشیم بعد خودمونی شید :|
---
رفع اسپم :

gora_untitled.png

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,465
نام
Nightwing
برادر تاحالا چندتا dragon ball بازی کردی شوما؟:D
اصلا حرفی نیست که Tekken , Mortal kombat بهترین فایتینگ ها هستن
اما SF ? :D اشتباه میزنی . هرچی که قدیمی باشه دلیل بر خوب بودنش نمیشه! بعدشم بازی چیش شبیه street fighter ?! حرکات سریع ؟:D
سبک این بازی تا حدودی از guilty gear الهام گیری شده که خب اون موفق نبود اما این نه تنها یکی از بهترین Dragon ball هاست بلکه جز بهترین فایتینگ های امسال
چهارتا نقدر بخون یکم به روز باش
Street fighter v arcade edition بازی جدا نیست :D ۲ سال پیش عرضه شد نسخه اصلی
خوش باشی

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
بازی رو گرفتم ( Pre-Order ) فعلا که آنلاین نزدم یه خورده مشکلات لابی و فایند کردن داره ولی قصدم مولتی زدن نیست ، کمبو ها خیلی تنوع خوبی داره ، برای تازه وارد ها هم Assist های خوبی رو گذاشته یه سری کمبو های A,A,A یا C,C,C

یوخده مکانیزم اعدادش عجیب غریبه ، ( کمبو هاش ) که من عادت ندارم مثلا یه کمبو Goku اینه

2a 5a 2b 5b j j.a j.b j.a j.2c sd j.a j.b dj j.a j.b j.214b j.b+c j.236d j.214c+d

قضیه شمارهاش یه خورده عادت نکردم ، و دابل جامپ و اِیر دش زدن وسط کمبو هاش ، قدرت Vanish همه کاراکترا دارن یه کمبو ریسته انگار برای کُرنر و اینا ...

یه خورده اسکرین شات

باز هم سوالی بود در مورد بازی در خدمتم

jpsn_20180128175933_1.jpg

k23k_20180128232101_1.jpg

فعلا ترکیب کاراکترم رو انتخاب نکردم

این ویدئو یوتوب هم خوبه برای آموزش و شروع فهمیدن مکانیزم و اینا

www.youtube.com/watch?v=mTUnFnUTFAs

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر