همه نشانه‌ها اشاره به رونمایی از «Resident Evil 2 Remake» دارند

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
ظاهرا نشانه‌های زیادی اشاره به «Resident Evil 2 Remake» دارند. «Capcom» چند ماه‌ای می‌شود که ریمستری از سری «Resident Evil» منتشر نکرده‌ است، خب شاید بخاطر این عنوان است. به نظر می‌رسد نشانه‌ها حاکی از رونمایی قریب الوقوع RE 2 Remake و تاریخ انتشارش هستند.

resident-evil-2.jpg

اولا، یک سایت به نام این بازی وجود دارد که ما دو چیز در باره آن می دانیم؛ این صفحه متعلق به Capcom است و دیگری این که این سایت به صورت یک صفحه خالی سفید رنگ است که در آن کلمه “OK” وجود دارد. احتمالا OK اشاره به این دارد که چگونه تهیه کننده «Yoshiaki Hirabyashi» وجود این عنوان را آشکار کرد.

صفحه توییتر ژاپنی RE، یک سرتیتر جدید دارد که به صورت یک فضای خالی است که باید با عنوانی پر شود.

در نهایت، مستقیم‌ترین نشانه از توییتر برای تیم توسعه نشات می‌گیرد؛ توییتی که در پایین مشاهده می‌کنید، نکات جالبی دارد.

DT1wA7XVQAEaxiX-1024x768.jpg

در این عکس به راحتی می‌توانید «Dummy Finger» را مشاهده کنید که در دمو «Resident Evil 7» سر و صدای زیاد به پا کرد، دیگری لبه یک شی است که ظاهرا مثل ماشین‌های تایپ قدیمی به نظر می‌رسد؛ محل ذخیره‌سازی مشهور در Resident Evil کلاسیک.

نکته جالب این است که همه‌ی این اتفاقات چند روز قبل از 21 ژانویه که می‌شود سالگرد بیست سالگی RE2، به وقوع پیوستند.

منبع

Read the whole post here.

آخرین ویرایش:

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
یه سری چیزا مث اینکه دیروز لیک شده که اگه صحت داشته باشه باید گفت کپکام گند زده رفته
DUGRnemXUAUz6zh-1-e1516583619795.jpg

با توجه به توییت کامیا
من فک می کنم رونمایی بازی دیروز کنسل شده
آخر 2018 خیلی برای عرضه بازی دیره
به نظرم بازی تو چرخه باطل گیر کرده و هنوز نمیدونن چیکار کنن چون دوربین روی شونه نا خود آگاه هم اکشن میشه و هم به استایل بازی نمیخوره

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
یه سری چیزا مث اینکه دیروز لیک شده که اگه صحت داشته باشه باید گفت کپکام گند زده رفته
View attachment 83517

با توجه به توییت کامیا
من فک می کنم رونمایی بازی دیروز کنسل شده
آخر 2018 خیلی برای عرضه بازی دیره
به نظرم بازی تو چرخه باطل گیر کرده و هنوز نمیدونن چیکار کنن چون دوربین روی شونه نا خود آگاه هم اکشن میشه و هم به استایل بازی نمیخوره
اتفاقا این چیزی که من میبینم اگه باشه خیلی امیدوار شدم ! لباس ها مختلف و سوم شخص بودن بازی ، زاویه رو شونه هم حتما مساوی نیست با اکشن شدن البته اگه درست پیاده سازه کنند . ایدا حتما بخش جداگونه داشته باشه با سلاح متفاوت ، در کل اگه همینطور که نوشته میکسی از RE2 و RE4 باشه عالیه فقط گرافیک رو باید حسابی خوب در بیارند

• Like
Reactions: benjohn

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
اتفاقا این چیزی که من میبینم اگه باشه خیلی امیدوار شدم ! لباس ها مختلف و سوم شخص بودن بازی ، زاویه رو شونه هم حتما مساوی نیست با اکشن شدن البته اگه درست پیاده سازه کنند . ایدا حتما بخش جداگونه داشته باشه با سلاح متفاوت ، در کل اگه همینطور که نوشته میکسی از RE2 و RE4 باشه عالیه فقط گرافیک رو باید حسابی خوب در بیارند
دوربین روی شونه نمیتونه ترسناک باشه این عملا تو خیلی از بازی ها ثابت شده و نا خداگاه بعد از چند مرحله حس اکشن رو القا می کنه مگر اینکه دوربین داینمیک باشه روی بعضی از صحنه ها عوض بشه

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
دوربین روی شونه نمیتونه ترسناک باشه این عملا تو خیلی از بازی ها ثابت شده و نا خداگاه بعد از چند مرحله حس اکشن رو القا می کنه مگر اینکه دوربین داینمیک باشه روی بعضی از صحنه ها عوض بشه
این که با زاویه دوربین رو شونه هم میشه حس ترس رو القا کرد یا نه جای بحث داره (که به نظره من میشه) ولی در کل رزیدنت های کلاسیک که RE2 هم شاملشه هیچوقت یه بازی صرفا نرسناک نبوده , قرار نیست اولویت اول و آخر بازی فقط ترس باشه چون اصلش هم اینطوری نبود . ریمیک رزیدنت اویل 2 باید سوم شحص باشه چون اصلش هم سوم شخصه چون شخصیت قوی مثل لیان و کلیر و ایدا رو قراره هدایت کنیم (تازه هر کدوم کاستوم های خاص خودشون هم دارن) و شخصیت پردازی و روایت داستان بازیه به نظره من طوریه که باید سوم شخص باشه و سوم شخص هم بهترین گزینه در حال حاضر زاویه دوربین روی شونه هست . فقط باید درست پیاده سازی کنند

• Like
Reactions: benjohn and IMANOKA

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
به نظر شما این به اندازه کافی ترسناک نیست؟:D

اینا نسخه بتا ریمیک بود که فن ها ساخته بودن و capcom جلوشونو گرفت

• Like
Reactions: jhoobin

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
من ویدیو هم عکسارو دیدم خیلی ترسناک نبود البته شاید چون خوب ساخته نشده بود
درسته
من بازیش کردم اتمسفرش عالیه ولی ترسناک نیست خیلی،کلا re ها ترسشون هیجانی هست مثلا نمسیس که یهو میومد:D
یه حالتی هم که این بتایی که فن ها ساخته بودن داشت این بود که هم سوم شخص رو شونه بود هم دوربین کلاسیک ثابت

• Like
Reactions: jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
درسته
من بازیش کردم اتمسفرش عالیه ولی ترسناک نیست خیلی،کلا re ها ترسشون هیجانی هست مثلا نمسیس که یهو میومد:D
یه حالتی هم که این بتایی که فن ها ساخته بودن داشت این بود که هم سوم شخص رو شونه بود هم دوربین کلاسیک ثابت

مگه میشه بازی کرد؟؟؟
بنظرمن دوربین سوم شخص بیشتر دلهره اوره تا ترسناک ولی مشکلاتی هم در بازی فن ها وجود داره اونم بحث سرعت زامبی هاست که مشخصه با این سرعت کند و کنترل راحت تر دوربین سوم شخص اصلا ترسناک نمیشه و میشه راحت فرار کرد پس دلیلی برای ترس نداره مگر اینکه سرعتشون زیاد کنن که شاید با محیط همخونی تداشته باشه:-?هرچند تو این بتا اتمسفر عالیه ولی زامبی ها خوب ساخته نشدن اون پیکسلی هاش ترسناک تر بود:D

• Like
Reactions: p990_judi

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
به نظر شما این به اندازه کافی ترسناک نیست؟:D

اینا نسخه بتا ریمیک بود که فن ها ساخته بودن و capcom جلوشونو گرفت
عکس کجا گیم پلی کجا
دوربین روی شونه درسته ممکنه ترسناک باشه اما بعد از چند مرحله کاملا اکشن میشه
و هیچوقت توی این دوربین شما جامپ اسکیر نداری

• Like
Reactions: IMANOKA

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
مگه میشه بازی کرد؟؟؟
بنظرمن دوربین سوم شخص بیشتر دلهره اوره تا ترسناک ولی مشکلاتی هم در بازی فن ها وجود داره اونم بحث سرعت زامبی هاست که مشخصه با این سرعت کند و کنترل راحت تر دوربین سوم شخص اصلا ترسناک نمیشه و میشه راحت فرار کرد پس دلیلی برای ترس نداره مگر اینکه سرعتشون زیاد کنن که شاید با محیط همخونی تداشته باشه:-?هرچند تو این بتا اتمسفر عالیه ولی زامبی ها خوب ساخته نشدن اون پیکسلی هاش ترسناک تر بود:D
اره میشه بازی کرد اسمش هم re2 alpha 1.50 بود
ترسش بنظرم زیاد مهم نیست چیزی که ما میخواییم یه بازی با اتمسفر خفن و گیم پلی مناسب تو راکون سیتی با کیفیت نسل 8 :D

• Like
Reactions: gamer1998y

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر