کمپانی «Nintendo» قصد معرفی قابلیت جدیدی را برای کنسول «Nintendo Switch» دارد

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
کمپانی «Nintendo» امروز با باز کردن وبسایتی مرموز و ژاپنی خبر از اعلام قابلیت جدیدی برای کنسول «Nintendo Switch» در ساعت ۷ صبح ۱۸ ژانویه به وقت ژاپن (ساعت ۱:۳۰ دقیقه ی بامداد پنجشنبه به وقت ایران) را داد.​

Switch-Jan-18-Tease_01-17-16.jpg

این کمپانی با انتشار عکس بالا و متن «در ساعت ۷ صبح روز ۱۸ ژانویه، «New Play» با استفاده از نینتندو سوئیچ در این صفحه معرفی خواهد شد.» خبر از قابلیتی جدید برای این کنسول داد.

صفحه‌ی مورد نظر در بخش انگلستان سایت نینتندو نیز با متن « با ما همراه باشید تا تجربه‌ی تعاملی جدیدی را برای کنسول «‌Nintendo Switch» سوئیچ کشف کنید که به صورت خاص برای کودکان و کسانی که در قلبشان کودک هستند ساخته شده است.»

Read the whole post here.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
چیز فوق العاده ای هست و البته فوقالعاده سودمند برای نینتندو
خیلی گرووووونه
80 دلار یک تکه مقوا !!!؟؟؟!
به نظر من قیمتش خیلی نا معقوله

امیدوارم با کیفیت بالا باشه تا مونتاژ کردنش راحت باشه و موندگاری خوبی هم داشته باشه

بهر حال ایده عالی هست اگر اجراش هم عالی باشه دلیل خوبیه برای خرید سوئیچ

• Like
Reactions: che-jaleb

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
رسمن فکم افتاده زمین :| این حجم از خلاقیت خیلی بیسابقست :|
خرید سوییچ خیلی خیلی واجب شد.
راجب قیمت هم قیمت گذاریشون بد نیست. دو پک هست که پک اول Variety pack هست که یک خونه، دوتا ماشین کنترلی، پیانو، چوب ماهیگیری و یک موتور داره +بازیهاشون. این 70 دلار.
پک دوم اون رباته هست که تو تریلر دیدیم و اون 80 دلاره...

نینتندو با سوییچ داره غوغا میکنه...

• Like
Reactions: che-jaleb

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,527
این کارتنا رو من با دست هم درست میکنم ، نیاز به این هزینه ها نیس :D (sarcasm) ، خیلی کودکانس ماجرا (خودشونم قبلش اشاره کردن) وگرنه ایده ی جالبیه و نه تا اون حد که بالا بردنش دوستان

• Like
Reactions: Ozzy the turtle

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
خوش بحال اونایی که الان 4 5 سالشونه :D

کلا نینتندو تو کاراش خیلی خلاقیت به خرج میده و همینم باعث پیشرفتش شده ، راضیم ازش :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
ایده ی جالبیه. منم وقتی بچه بودم بالشتا رو میذاشتم روی هم یدونه هم عمودی جلو، دسته سگا رو دست میگرفتم میرفتم رو بالشتا با این خیال که سوار موتور مسابقه ای ام! :D فقط یچیز در مورد این وسیله اینکه از کارتن ساخته شده نمیدونم دست گرفتن کارتن با گوشه های زاویه دار و سفت زیاد خوشایند باشه یا نه. یا مثلا اون پیانو هه خب به مرور اون کلید هاش خمیده میشن.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
یعنی امکان نداره کسی اینو پیش بینی میکرد :| :D
برام جالبه بدونم ایدش رو کی داد و چجوری برنامه ریزی شد :D

من فقط اون پیانوهه برام خیلی جالب بود، بقیشون هم مینی گیم های خوبی به نظر میرسن ولی پیانو.... :D
ایده ی جالبیه. منم وقتی بچه بودم بالشتا رو میذاشتم روی هم یدونه هم عمودی جلو، دسته سگا رو دست میگرفتم میرفتم رو بالشتا با این خیال که سوار موتور مسابقه ای ام! :D فقط یچیز در مورد این وسیله اینکه از کارتن ساخته شده نمیدونم دست گرفتن کارتن با گوشه های زاویه دار و سفت زیاد خوشایند باشه یا نه. یا مثلا اون پیانو هه خب به مرور اون کلید هاش خمیده میشن.
دقیقا منم اولین چیزی که بهش فکر کردم همین بود، بیشتر برای بچه ها در نظر گرفته شده ولی کارتن زیاد دووم نمیاره :/ مخصوصا دست بچه های کوچیک....
البته نینتندو گفته لازم نیست حتما کارتن هارو از نینتندو بخریم و طرح وسایل مختلف رو رایگان میزارن...

از الان بریم کارتن جمع کنیم :D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
ویدئوی بالا مربوط به Alex Olney از Nintendolife هست که توضیح میده هنوز چیزای زیادی از این پروژه رونمایی نشده

پ.ن: Flappy bird switch edition :D

همینطور مشخص شده با معرفی nintendo labo ارزش نینتندو 2.4% افزایش داشته که یعنی 1.4 میلیارد دلار (منبع)

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
این بازی دقیقا منو یاد بازی warioware ها نینتندو انداخت
دقیقا یه بازی که پر از آیتم ها مختلف , تنوع زیاد از پرتاب دارت - تا رانندگی و ............ داشت که روی کنسول ها مختلف دستی و خونگی نینتندو انداخت

حتی مثلا warioware دو نسخه داشت کنسول دستی nintendo gameboy advance که یکی از این نسخه هم تو کارتریجش سنسور حرکتی شتاب سنج داشت
این ایده nintendo labo ایده به روز شده و البته پر هزینه تر و البته جالب نینتندوه

خیلی جالب بود

چقدر خوب بود این روبات بازیه چی میباشد؟8->

من تو یه سایتی خوندم پکیج کامل 70 دلار
پکیج ربات ها 80 دلار
و اینکه نوشته بود بازی ها دیگه که کمپانی ها دیگه از این قابلیت ها استفاده میکنن قراره وارد بازار بشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: jhoobin

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر