1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
  بستن اطلاعیه

Yuzu | Nintendo Switch Emulator

گفتگو در 'شبیه ساز ها' ایجاد شده توسط FableBW, ‏Jan 16, 2018.

 1. FableBW

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 4, 2016
  ارسال ها:
  868
  نام:
  Sepehr
  [​IMG]

  شاید هنگامی که عنوان این تاپیک را بخوانید، فکر کنید که امکان ندارد و این پست یک دروغ است. باید بگوییم که کاملا در اشتباه هستید. کنسول Nintendo Switch یکی از سه کنسول نسل هشتم گیمینگ است. این کنسول یک کنسول هیبرید است. یعنی هم میتوان به عنوان یک کنسول خانگی از آن استفاده کرد، هم به عنوان یک کنسول دستی یا Hanheld. همچنین این کنسول از یک چیپ Tegra ساخت شرکت Nvidia بهره مند است که قدرت نسبتا بالایی دارد که برای یک کنسول دستی ایده آل است.

  اما این کنسول نیز از تب شبیه سازی در رایانه های شخصی در امان نماند. تب شبیه سازی که قدمتش بسیار زیاد است که نه تنها شبیه سازی دیگر دستگاه ها بر روی رایانه های شخصی، که حتی شبیه سازی سیستم عامل های همان دستاه بر روی یک دیگر نیز اهمیت بالایی دارد.

  شبیه ساز Yuzu قرار است کنسول Nintendo Switch را بر روی رایانه های شخصی شبیه سازی کند. این شبیه ساز توسط تیم سازنده شبیه ساز Citra، که شبیه ساز دیگر کنسول دستی نینتندو یعنی Nintendo 3DS است، ساخته شده است.
  این شبیه ساز هم اکنون در حال ساخت است. فعلا از این شبیه ساز تنها میتوان برای مصارف آموزشی مانند مهندسی معکوس این کنسول و اجرای برنامه ها و بازی های Homebrew استفاده شود. به گفته سازندگان این شبیه ساز فعلا قادر به اجرای بازی های بزرگ این کنسول نیست.


  این شبیه ساز یک شبیه ساز متن باز یا Open Source است که زیر لایسنس GPLv2 است. شما میتوانید به سورس های این شبیه ساز که در زبان C++ نوشته شده اند دسترسی داشته باشید.


  Yuzu Emulator Home Page : yuzu · yuzu
  Yuzu Emulator Wiki : Home · yuzu
  Yuzu Emulator GitHub Page : GitHub - yuzu-emu/yuzu: Nintendo Switch Emulator
   
  dishdish, m.a.t, mondas و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. ce7en44

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 4, 2009
  ارسال ها:
  960
  نام:
  مسلم
  Citra که خیلی شبیه ساز بهینه ای هست امیدوارم اینم به همون خوبی در بیاد:D
   
  dishdish, m.a.t, FableBW و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 3. raya2

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 21, 2008
  ارسال ها:
  5,844
  خب, اولین ورژن های این شبیه ساز اومدن:

  Downloads · yuzu
   
  dishdish, m.a.t, FableBW و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.