راهنمایی در مورد gears of war

گفتگو در 'راهنمای قدم به قدم بازی ها' ایجاد شده توسط pcteam, ‏Jan 12, 2008.

1. pcteam

کاربر سایت

سلام من به اینجای بازی که میرسم این یارو غول رو با لیزر میکشم بعد دیگه نمیدونم باید چی کار کنم ! اگر کسی این مرحله رو رد کرده خواهش میکنم منو راهنمایی کنید ! ممنون !

2. MOBHAM

کاربر سایت

نام:
    S.A.E.E.D
    سلام

من تا جایی که یادم باشه کمکت میکنم چون خودم تمومش کردم. ( با توجه به این عکس میگم )

بابا این که کاری نداره غول رو که کشتی میری همونجا پیش غول بعد از سمت راست حرکت میکنی ( سمت راست عکس ) به یه در میرسی بعد میری تو اونوقت اگه یادم باشه با چندتا قفسه کتاب مواجه میشی بعد به سمت چپ پشت اولین قفسه میری یه در میبینی بعد میری تو ادامه میدی.

3. Raminmgpop

کاربر سایت

سلام دوست عزیز این که کار سختی نیست شما باید لیزر اسلحه را روی بدن اون جونور بگیری و وقتی که لیزر حالت دایره ای شکل روی بدن اون شد یک اشعه از آسمان می آید و آن را از بین می بره و در ضمن یادت باشد کلیک چپ موس را باید همیشه گرفته باشی با این اسلحه تا جواب بده این کار را ادامه بده تا بمیره

4. hassan_110

کاربر سایت

نام:
    حسن
    سلام
    بچه ها من او جایی که باید یه غول رو از بین ببرم که هی با سرعت میدوه و خودشو به در و دیوار میزنه موندم. وقتی که می کشم تو محوطه باز زمان شروع میشه به کم شدن و 6 دقیقه وقت دارم بکشمش ولی نمیدونم چجوری؟ میشه یه نفر لطف کنه منو راهنمایی کنه. (میشه گفت از اولین غول های بازی هم هست)
    یا علی مدد

5. Ashlly

کاربر سایت

وقتی میری توی فضای باز میتونی از هدفگیر لیزریت برای گرا دادن استفاده کنی;)

6. hassan_110

کاربر سایت

نام:
    حسن
    سلام
    آقا این کلاغایی که از آسمون میان پدرم من رو در آوردن دارم میرم میبینم یه دفعه ایی حمله کردن ریختن رو سرم لهم کردن. راهیی چیزی نداره که از دستشون خلاص بشم؟
    یا علی مدد

7. Mojtaba

کاربر سایت

نام:
    مجتبی
    سلام

سعي كن جاهايي بري كه نور باشه و تاريك نباشه، اگه بري جاهاي تاريك بهت حمله ميكنن !
    معمولا جاهاي تاريك رو هم ميتوني با منفجر كردن گازها منطقه رو روشن كني...

موفق باشي...

8. hassan_110

کاربر سایت

نام:
    حسن
    سلام
    آقا یه غولی هست که شکل عنکبوته و باید رو موتد مذاب باهاش جنگید . اونو چجوری باید از بین برد؟
    در ضمن این بازی چند ساعن گیم پلی مفید داره؟
    یا علی مدد

9. hassan_110

کاربر سایت

نام:
    حسن
    سلام
    کسی نبود به ما کمک کنه؟:confused:
    یا علی مدد

10. hassan_110

کاربر سایت

نام:
    حسن
  11. M1

M1
    کاربر سایت

این یکی رو اول باید اسلحه هایی که به دو تا دستاش وصله بزنی وقتی اسلحه هاش رو نابود کردی باید به پاهاش شلیک کنی تا تعادلش به هم بخوره و اون کسی که سوارشه (بالای سرش) برای مدت کوتاهی بدون محافظ بشه اونوقت سریع به اون لوکاستی که سوارش شده شلیک کن.

12. prince.ali

کاربر سایت

نام:
    علی
    شما باید اون قسمتی رو که نشانگرت روش قرمز می شه رو بزنا فکر کنم دهنش بود هر دفعه چند قدم میره عقب تا رو یه تیکه پل فلزی میره اونجا پایه های پل رو میزنی می افته تو مواد به جده اعزمش می پیونده:biggrin1:

13. tupac

کاربر سایت

اون مرحله هستش كه قطار نتد ميره بايد اون يارورو بكشم كه درورش پرنده هستش ،چه جوري بكشمش؟:biggrin1:

14. slipknot_ghost

کاربر سایت

نام:
    POURYA
    ان يارو هم اسمش GENERAL ROOM هستش:biggrin1::biggrin1:
    بايد صبر كني ان پرنده ها از دورش برن كنار بعد بزنيش يا اين كه با ان اسلحه اي كه شبيه تيركمان هستش و يه جوراي نارنجك انداز هستش بايد بزني بهش تا پرنده ها برن كنار بعد بزني تا بميره

15. tupac

کاربر سایت

نميميره اخه هرچي تير ميزنيم نميميره پدر سوخته .تيرام تموم شد رمزي چيزي نداره ردش كنيم؟:biggrin1: