Hideki Kamiya از ایده خود برای Devil May Cry 5 میگوید

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
14394957747098698332.jpg

درود

Hideki Kamiya کارگردان افسانه و خالق سری Devil May Cry اظهارت جالبی را در مورد نسخه ی بعدی سری DMC که اخیرا هم شایعاتی ازش به گوش میرسه بر روی اکانت توئیتر خود منتشر کرد . کامیا فقط به گفتن نظرش در این مورد بسنده میکنه و هیچ اشاره ای به دوست داشتن یا نداشتنش نمیکنه .
در ادامه توضیح میده که این مجموعه میتواند از نظر طراحی به کلی تغییر کنه. با توجه به تغیرات شگفت انگیز و سراسری بازی های اخیر Capcom او بر این باوره که که این مجموعه میتونه یک تغیر اساسی همانند بازی مورد اتتظار استدیوی SIE Santa Monica Studio یعنی God of War داشته باشه :
"من فقط ایده ی خودم را بیان میکنم اما من فکر میکنم وقتش رسیده که DMC یک بازنگری در مورد طراحیش صورت بگیره . یـ نگاه به تغییرات گسترده و شگفت انگیز گرافیک بازی های کپکام بندازید . DMC بعدی میتونه مثل God of War جدید تغییر کنه"

اون ادامه میده :

"به جای ساخت یک بازی "انیمه - هک اند اسلش گونه" شاید کپکام بتونه DMC5 رو واقع گرایانه و سینمایی تر بسازه"

دقایقی بعد اون دوباره اشاره میکنه که احساس میکنه که GoW خیلی خوب و عالی به نظر میاد .در مورد DMC جدید هم میگه که دوست داره یک چیز جدید ببینه یک چیز شگفت انگیز یـ چیز نو ....

Hideki Kamiya Imagines Devil May Cry 5 with a Full Style Change Like God of War

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر