Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
فقط در مورد گیم او جن و این چیزا که داره مطرح میشه اومدم یه چیز بگم و برم
کلا با وجود RDR2 چطور میشه به این حتی فکر کرد گیم دیگه ای بهتر از اون باشه
حق هم دارین مقصر خود راکستاره که تاحالا چیزی نشون نداده اما خب بزودی که بازیش اومد باد این تاپیک هم میخوابه
با احترام به همه طرفدارن
راک استار اصلا توی e3 نبود برای همین طبیعیه کسی درحال حاضر به rdr2 فکرم نکنه
CDPR قشنگ راه استیمو داره پیش میگیره. الان استیم بیاد یه بازی بزرگ معرفی کنه بعد از یکی دو روز تاپیکش میخوابه؟ ویچر 3 تا چند سال همه جا حرفش بود و جزو بهترین بازیایی بود که تا حالا منتشر شده سایبرپانک که دیگه جای خودشو داره.
بعدم این فن بازیاتونو برای خودتون نگه دارید لازم نیست تو جایی که کسی نظرش باهاتون یکی نیست همش نظرتونو بگید. برید توی تاپیک خود بازی درموردش با کسایی که تظر مشابه دارن حرف بزنید.
پ.ن: هرچند این پستتون کلا برای متشنج کردن جو تاپیک بود ولی درکل مشخصه شما فقط بازیای راک استارو میبینی نه چیز دیگه‌ای. یه بار با پشتیبانیش حرف بزنید یا کارایی که باعث شده اکثر طرفدارا ازشون متنفر بشن رو ببینید شاید نظرتون درمورد این شرکت عوض شد. عملا برای کسی که بازیشونو خریده هیچ ارزشی قائل نمیشن و جزو بی‌ شعور‌ترین شرکتا محسوب میشن (حداقل از نظر من)

آخرین ویرایش:

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
ROULY رفیق حالت خوبه؟ جدا ؟ اوپن ورد وسترن و با نقش آفرینی این سبکی مقایسه میکنی؟
ویچر بازی نکردی نه؟ اگر بازی کردی یا زبانت افتض بوده یا کلا فازت مخالف با سایبر پانک.

حالا راکستار یه چیزایی از بازیش نشون داده و یه جورایی میشه کیفیت گرافیکی کار رو حدس زد ولی گیم پلی نه
اوضاع سابرپانک از رد دد هم بدتره چون نه گرافیک بازی رو میدونیم چطوریه و نه گیم پلیش پس نمیشه حدس زد چیزی رو
خدا رو چه دیدی یه دفعه دیدیم این بازی به نحوی خفن بود که همه فکشون کف زمین باشه
در کل تا دو ماهه دیگه معلوم میشه:D
پس تا اون موقع بهتره درمورد مقایسه حرفی نزنیم
تا اونجایی که من میشنایمت شمارو ممکنه با یه بازی با متای ۷۰ فکت بچسبه به زمین دیگه این بازی جای خود داره واست

کلا جدا دارم میگم دوستان سایبر پانک یعنی یه بازی خوف شما اسم کمپانیشو یادتون نرفته احیانا؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فقط در مورد گیم او جن و این چیزا که داره مطرح میشه اومدم یه چیز بگم و برم
کلا با وجود RDR2 چطور میشه به این حتی فکر کرد گیم دیگه ای بهتر از اون باشه
حق هم دارین مقصر خود راکستاره که تاحالا چیزی نشون نداده اما خب بزودی که بازیش اومد باد این تاپیک هم میخوابه
با احترام به همه طرفدارن
فرق RDR 2 با سایبرپانک اینکه تا الان هیچ کسی هیچ چیزی شبیه و نزدیک به سایبرپانک رو ندیده فرق دونم اینکه بدون شک RDR 2 یه Amazing job دیگه ست ولی به هیچ عنوان Dream come True نیست مثل سایبرپانک :D.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
ROULY رفیق حالت خوبه؟ جدا ؟ اوپن ورد وسترن و با نقش آفرینی این سبکی مقایسه میکنی؟
ویچر بازی نکردی نه؟ اگر بازی کردی یا زبانت افتض بوده یا کلا فازت مخالف با سایبر پانک.
من خوبم شما چطوری
ویچر هم بازی کردم داداش در شاهکار بودنش شک نیست اما نهایتا توی تاپ ۱۰ این نسل قرار میگیره چه از نظر خودم چه از نظر نمرات..
صحبت من رو دوباره اگه برید بخونید من مقایسه ای بین RDR2 و CP نکردم اتفاقا نظرم هم هست که این دو فاز متفاوتی دارن منظور من همونطور که گفتم گیم او د جن بود دیدم بعضی از دوستان بدون اینکه ذره ای از گیم پلی بازی رو دیده باشن از همین الان دارن بازیو بهترین نسل معرفی میکنن
درسته غیر از سه تریلر چیز بیشتری از Rdr2 ندیدیم اما اطلاعات کافی ازش اومده و تا ۴ ماه دیگه هم مشخص میشه راکستار چی برای سوپرایز کردن ماها داره
شما چی از سایبرپانک دیدی که انقدر هایپی؟
اول شخصه؟
توی درایوینگ سوم شخص میشه؟
خب بعدش چی؟
اگه به تعداد افرادی که روی بازی سایبرپانک دارن کار میکنن هست پس ۱۰۰۰ نفر هم دارن روی rdr2 کار میکنن همه اطلاعات بازی هم اومده و چیزی جز مستر پیس انتظار گیمرها رو نمیکشه
چه از لحاظ داستان چه گیم پلی چه هوش مصنوعی و نوآوری و در نهایت مولتی پلیر اعتیاد اور..
در مورد اون دوستمون که میگه راکستار فلان و بهمان فقط اینو میگم شما ۶۰ دلار دادی مثلا یه gta v خریدی اندازه ۶۰۰ دلار برات انواع و اقسام dlc رایگان قرار داده بازم کفر نعمت میکنید دولوپری که هر موقع بازیی منتشر کرده چیزی جز بالا بردن استاندارد اون نسل نبوده..اونوقت چطور راکستار با اون سابقه درخشان میشه با سی دی رد مقایسه بشه که فقط یه عنوان خوب تو کارنامش هست..
خلاصه کنم من قصد مقایسه این دوتا را ندارم شما خودتون مقایسه کردین
انشالله که بازی خوبیه سایبر

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
من خوبم شما چطوری
ویچر هم بازی کردم داداش در شاهکار بودنش شک نیست اما نهایتا توی تاپ ۱۰ این نسل قرار میگیره چه از نظر خودم چه از نظر نمرات..
صحبت من رو دوباره اگه برید بخونید من مقایسه ای بین RDR2 و CP نکردم اتفاقا نظرم هم هست که این دو فاز متفاوتی دارن منظور من همونطور که گفتم گیم او د جن بود دیدم بعضی از دوستان بدون اینکه ذره ای از گیم پلی بازی رو دیده باشن از همین الان دارن بازیو بهترین نسل معرفی میکنن
درسته غیر از سه تریلر چیز بیشتری از Rdr2 ندیدیم اما اطلاعات کافی ازش اومده و تا ۴ ماه دیگه هم مشخص میشه راکستار چی برای سوپرایز کردن ماها داره
شما چی از سایبرپانک دیدی که انقدر هایپی؟
اول شخصه؟
توی درایوینگ سوم شخص میشه؟
خب بعدش چی؟
اگه به تعداد افرادی که روی بازی سایبرپانک دارن کار میکنن هست پس ۱۰۰۰ نفر هم دارن روی rdr2 کار میکنن همه اطلاعات بازی هم اومده و چیزی جز مستر پیس انتظار گیمرها رو نمیکشه
چه از لحاظ داستان چه گیم پلی چه هوش مصنوعی و نوآوری و در نهایت مولتی پلیر اعتیاد اور..
در مورد اون دوستمون که میگه راکستار فلان و بهمان فقط اینو میگم شما ۶۰ دلار دادی مثلا یه gta v خریدی اندازه ۶۰۰ دلار برات انواع و اقسام dlc رایگان قرار داده بازم کفر نعمت میکنید دولوپری که هر موقع بازیی منتشر کرده چیزی جز بالا بردن استاندارد اون نسل نبوده..اونوقت چطور راکستار با اون سابقه درخشان میشه با سی دی رد مقایسه بشه که فقط یه عنوان خوب تو کارنامش هست..
خلاصه کنم من قصد مقایسه این دوتا را ندارم شما خودتون مقایسه کردین
انشالله که بازی خوبیه سایبر
دلیل اینکه برای سایبرپانک هایپیم چند تا چیزه
اول اینکه سازنده اش CDPR هست. مطمئنا شما هم میگی خب اون هم سازنده اش راکستاره ولی خب این دو شرکت زمین تا اسمون فرق دارن. راکستار یه شرکت خوبه مثل بقیه شرکتها که بازی خوب و با کیفیت میسازه مثل ناتی داگ سانتامونیکا و بتزدا و غیره ولی CDPR چه دوست داشته باشید چه دوست نداشته باشید تو دنیای گیم تکه از لحاظ احترام به مشتری و همیشه مهمترین هدفش جلب رضایت مشتریه. در این مورد هیچ شرکتی تاکید میکنم هیچ شرکتی اصلا در حد و اندازه های CDPR نیست بنابر این باعث میشه پیش خیلی ها مثل من محبوب باشه و ناخوداگاه طرفدار گیمش بشیم

دوم اینکه رد دد هم مثل سایبرپانک نمایش خصوصی داشت برای منتقدان البته قبل از E3 ولی بازخوردها زمین تا اسمون با بازخوردهایی که در مورد سایبرپانک دیدیم فرق میکنه. هرکی رد دد رو دیده میگه یه گیم عالیه و تعریف میکنه ولی اکثر کسانی که سایبرپانک رو دیدن زبونشون بند میاد و تو توصیفش کم میارن. این که ملت عین گیج و منگ ها از نمایش میان بیرون و میگن تحول و گیم اور و تعریف کننده ژانر و اینها دیگه تقصیر ما طرفدارن نیست. چند مورد منتقد ها گفتن فکشون افتاده. دقت کنید منتقد ها نه فنبوی ها. هایپ ما بر اساس حرفهای اونهاست. حالا اصلا ممکنه یک درصد بیاد و گند بزنه و اصلا هایپ ها دروغ باشه ولی فعلا در این لحظه شدت هایپ نشون میده سایبرپانک چیه

مورد سوم رو دوستان توضیح دادن. همچین چیزی تابحال ساخته نشده. رد دد شماره دو هست و قبلا بازی کردیم و مطمئنا شماره یکش هم عالی بود ولی گشت و گذار درست و حسابی در یه دنیای سایبرپانکی برای کسانی که عاشق این ژانر هستن (مثل من ) مثل یه رویا میمونه.
هیچ بازی دیگه ای به این رویا حتی نزدیک هم نشده شاید نزدیک ترینش منکایند دیوایدد بود که وقتی تازه میخواستی از محیط لذت ببری میرسیدی به اخر خیابون و بن بستی که بعدش هیچی نبود. سایبرپانک در عین این که یه پروژه عظیمه یه پروژه نو و تازه هم هست.

مورد بعد این رو بگم بعید میدونم کسی باشه تو این تاپیک که برای رد دد هایپ نباشه. همه مطمئنیم که رد دد عالی از اب درمیاد ولی دلیل نمیشه برای بازی دیگه ای بیشتر هایپ نباشیم و قرار نیست هرچی شما میپسندی تبدیل بشه به سلیقه ما. با وجود تمامی علاقه و احترام به رد دد و هایپی که براش دارم هروقت راکستار هم در یه بازیش اونقدر برای مخاطب ارزش قائل شد که ساید کوئستش به اندازه کوئست اصلی جذاب بود و براش وقت صرف کرد اونوقت یکی مثل من هم ممکنه نظرم عوض بشه نه اینکه اوج ساید کوئستش پول جمع کردن برای خرید سینما و زمین گلف و اینطور وقت تلف کردن باشه.

و مورد اخر اینجا تاپیک سایبرپانکه. مشخصه که ملت باید برای سایبرپانک هایپ باشن نه چیز دیگه.

ادیت : 40 ثانیه اول این ویدئو رو ببینید. این یکی از کسانیه که زبونش بند اومده بود.
watch?v=lmIM6Tq_HDU

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
خالق cyberpunk :

اینجوری که میگه به این زودی نباید منتظر عرضه باشیم
اگر کیفیت بازی هم قد ویچر 3 باشه شخصا حاضرم 10 سال دیگه هم صبرکنم.
هر کدوم از کوئست های اصلی ویچر اندازه یک بازی aaa خط داستانی، شخصت پردازی و انتخاب داشتن.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
خالق cyberpunk :

اینجوری که میگه به این زودی نباید منتظر عرضه باشیم
تا جایی که یادمه بازی برای کنسولهای این نسل تایید شده و فکر میکنم 2019 بیاد . ویچر رو هم اگه درست یادم مونده باشه با همین فاصله زمانی تا انتشار نشون دادن .
ضمنا پانداسمیت خالق سایبرپانکه( بازی رو میزی چند نفره) ولی سازنده بازی نیست. کار اصلیش طراحی بازیهای رو میزیه و فقط برای ایده ها و این مسائل با CDPR همکاری میکنه. بعید میدونم اونقدر ها در جریان ساختش باشه با اطمینان بگه چند سال بعد . فکر میکنم داشته شوخی میکرده.
البته این اطلاعات مربوط به قبل از E3 هست . اگه الان رسما رفته لهستان و تو شرکت رو گیم کار میکنه من اطلاعی ندارم.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
6Q2tzAX.png

سیستمی که سایبرپانک روش اجرا شده و مقایسه کنید با چیزی که راک استار روی PS4 استاندارد به نمایش دراورده
احترام به مشتری هم راک استار با محتویات مولتی پلیر GTA Online یکبار دیگه از نو تعریف کرد و ده ها شرکت روی کنسول به دنبال راک استار حرکت کردند
ستینگ هم هیچ وقت برتری به یک بازی تو بحث کیفیت نمیده

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
View attachment 89442

سیستمی که سایبرپانک روش اجرا شده و مقایسه کنید با چیزی که راک استار روی PS4 استاندارد به نمایش دراورده
احترام به مشتری هم راک استار با محتویات مولتی پلیر GTA Online یکبار دیگه از نو تعریف کرد و ده ها شرکت روی کنسول به دنبال راک استار حرکت کردند
دموی سایبرپانک طبق چیزی که کوتاکو گفته اصلا بهینه نبود. باگ - گلیچ و افت فریم داشت . فکر کنم برای همین آماده نمایش عمومی نبود

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
اصولا TW3 بازی ها رو به دو دسته تقسیم کرد، بازی هایی که بقیه شرکت ها میسازن و بازی هایی که CDPR میسازه :D :D خارج از شوخی برای شخص من در این حد تاثیرگذار بود این بازی و امیدوارم سایبرپانک دوباره بتونه همین کار رو تکرار کنه.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
View attachment 89442

این چیزی که نشون دادن پشت در های بسته روی پی سی بود !؟ :| و انقدر کف و خون قاطی کردن ؟!:| خب با توجه با این مشخصات سحت افزاری که داریم میبینیم بازی بهترین تجربه ای که میتونیم بکنیم روی کنسول های نسل بعد هستش !

اینا چیزی رو باید نشون میدادن که روی کنسول پلی استیشن 4 و کنسول های نسل فعلی بود ! و نه یه پی سی به این قدرت ! کارت گرافیک 1080TI میدونین چقدر پولشه !؟ 32X باس 3000 ؟؟؟!!! مسخره بازیه ! خب راکستار هم میتونه روی چنین سخت افزاری چیزی نشون بده که همه خون گریه کنن ! از این نظر باید کمی فکر کرد و تعصبی صحبت نکرد ! من خودم طرفدار این استدیو هستم به شدت ولی خب دیگه ! کمی این نمایش کف و خون اونم روی این سخت افزار و نه کنسول های نسل فعلی من رو به فکر واداشت ......

از این لحاظ هایپم برای این بازی حداقل روی کنسول های نسل فعلی کم شد ! تعارف نداریم که ....

چیزی که من پیش بینی میکنم نزدیک انتشار کنسول های نسل بعدی این بازی هم منتشر میشه و هم روی کنسول های نسل فعلی منتشر میشه ولی بهترین تجربه میره برای کنسول های نسل بعدی و این کف و خونی که پشت درهای بسته رو دیدین که صد در صد هم همین طور هست ولی برای چنین تجربه ای باید کنسول های نسل بعدی رو داشته باشیم و با بالا رفتن قیمت دلار خدا به داد ما برسه برای کنسول های نسل بعدی !

این بازی صد در صد میترکونه و بی نظیر عمل میکنه ولی خب برای کنسول های نسل فعلی من فکر نکنم بتونیم بهترین تجربه ممکن رو به دست بیاریم ! ( نمیدونم شاید دارم اشتباه میکنم چون این استدیو کارش به شدت درسته ولی خب دیگه ..... )

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دلیل اینکه برای سایبرپانک هایپیم چند تا چیزه
دوم اینکه رد دد هم مثل سایبرپانک نمایش خصوصی داشت برای منتقدان البته قبل از E3 ولی بازخوردها زمین تا اسمون با بازخوردهایی که در مورد سایبرپانک دیدیم فرق میکنه. هرکی رد دد رو دیده میگه یه گیم عالیه و تعریف میکنه ولی اکثر کسانی که سایبرپانک رو دیدن زبونشون بند میاد و تو توصیفش کم میارن. این که ملت عین گیج و منگ ها از نمایش میان بیرون و میگن تحول و گیم اور و تعریف کننده ژانر و اینها دیگه تقصیر ما طرفدارن نیست. چند مورد منتقد ها گفتن فکشون افتاده. دقت کنید منتقد ها نه فنبوی ها. هایپ ما بر اساس حرفهای اونهاست. حالا اصلا ممکنه یک درصد بیاد و گند بزنه و اصلا هایپ ها دروغ باشه ولی فعلا در این لحظه شدت هایپ نشون میده سایبرپانک چیه

مورد سوم رو دوستان توضیح دادن. همچین چیزی تابحال ساخته نشده. رد دد شماره دو هست و قبلا بازی کردیم و مطمئنا شماره یکش هم عالی بود ولی گشت و گذار درست و
watch?v=lmIM6Tq_HDU
اضافه کنم به صحبتهای کوروش که سایبرپانک گشت و گذار عمودی (:D) داره. اگر به ساختمانی دسترسی داشته باشی میتونی از پارکینگ تا پنت هوس ش رو سیاحت کنی!.
قبل گفتم راک استار عالی ولی توی همون قالبی که هست مونده!. GTA 3-4-5-6-7-8-9 و RDR 1-2-3-4-5-6. کار شاخ اینکه دوتا شماره از گیمهات باهم اختلاف قابل توجه داشته باشن برای مثل The Legend of Zelda: Breath of the Wild با The Legend of Zelda: Skyward Sword یا ویچر 2 با 3 یا Super Mario Galaxy با Super Mario Odyssey یا God of War 3 با GoW 2018.
منظورم اینکه کار شاخی نیست برای یه فرمول موفق خط تولید بزنی (Assassins و CoD و Battlefield و ... ).

پ.ن. اف.تاپیک
من dishonored رو بازی کردم و عاشقش بودم ولی شماره دو رو اسکیپ کردم همینطور Bioshock رو .... مستقیم بعد یک رفتم سراق Infinite درمورد GTA هم شماره 4 رو بازی کردم ولی شماره 5 هم نسل قبل هم ورژن نسل جدیدش رو حتی 3 ساعت هم نتونستم بشینم پاش. دیگه افتاده تو ورطه تکرار. همشون عالین متا بالای 90 ولی قبلا تجربه ش کردم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر