Multi Platform Monster Hunter: World

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 26, 2018
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
MHWorld_E3_art1.jpg

Publisher and Developer : Capcom
Genre: Action RPG
Platforms : PS4 - Xbox One - PC
Release Date: January 26 2018

حالا که فقط حدود 20 روز به عرضه مونده، یه تاپیک برای اخبار، هماهنگی و پیدا کردن تیم برای Co-op لازمه. یه سری اطلاعات تایید شده از بازی + اطلاعاتی که خودم از تجربه‌ی بتا بدست آوردم رو در زیر بصورت تیتروار اعلام می‌کنم که اگه احیانا کسی با بازی آشنا نیست یا اینکه از محتویات بازی اطلاعی نداره، برای تجربه‌ی بازی آماده بشه:

- محتوای داستانی بازی حدود 40 تا 50 ساعت طول می‌کشه و طبق معمولِ نسخه‌های قبل، بعدش تازه ماجرای اصلی شروع میشه که اونم مولتی‌پلیر و Co-op هستش که باعث میشه صدها ساعت دیگه، واسه شکار هیولاهای مختلف و چلنج‌های هفتگی و البته ارتقای اسلحه‌ها و زره‌ها صرف بشه!
- برخلاف نسخه‌های قبلی، کمپین داستانی فقط یه بخش تمرینی برای بخش چند نفره نیست و چالش‌های بزرگ رو هم شامل میشه.
- طبق گفته کارگردان، بازی بعد از عرضه، از رویدادهای هفتگی و آپدیت‌های منظم و رایگان زیادی بهره خواهد برد.
- بازی هم بصورت آفلاین و هم بصورت آنلاین قابل بازیه و حتما نیازی نیست همیشه به اینترنت وصل باشید.
- اغلب مراحل و ماموریت‌ها رو میشه بصورت Co-op که تا حداکثر 4 نفر هست، تکمیل کرد.
- [طبق تجربه بتا] تمام 14 اسلحه‌ی بازی کاملا از نظر کنترل، عملکرد و قابلیت‌ها، متفاوت هستند و ماهر شدن در هر کدومشون، دقت و تمرین جداگانه رو لازم داره.
- [طبق تجربه بتا] برخلاف نسخه‌های قبل، هیچ لودینگ و معطلی خاصی، بین مناطق مختلف وجود نداره و مپ‌های بازی کاملا یکپارچه هستند.
- [طبق تجربه بتا] هوش مصنوعی هیولاها پیشرفت عظیمی کرده و کاملا هوشمندانه، وضعیت نبرد رو بررسی می‌کنن و از هر وسیله‌ای (مثل محیط، عقب‌نشینی و هیولاهای دیگه) برای شکست دادنتون استفاده می‌کنن.
- [طبق تجربه بتا] پوشش گیاهی و جانوری و محیط‌ها کاملا پویا هستند و حس یک حیات وحش واقعی رو منتقل می‌کنند.
- [طبق تجربه بتا] پیشرفتی که رفتار و انیمیشن هیولاها نسبت به نسخه‌ی قبل داشتن فوق‌العادست و در حد یک نسل تفاوت رو در اونها میشه حس کرد.
- [طبق تجربه بتا] از محیط میشه حداکثر استفاده رو کرد و با آیتم‌های متنوع و ساختاری که هر محیط داره، خیلی راحت میشه روند مبارزه رو تغییر داد.
- تجربه‌ی مولتی پلیر بازی کاملا توی این نسخه ریحن فری شده و تمام بازیکنان از سرتاسر جهان، می‌تونن به هم وصل بشن و بازی رو با هم تجربه کنن...پس از نظر پیدا کردن پلیر خیالمون باید راحت باشه (مخصوصا با اعتیادی که ژاپنیا به MH دارن :D)
- [طبق تجربه بتا] وضعیت سرورها در بتا بسیار مناسب بود و خیلی راحت در عرض چند ثانیه می‌شد یه Squad تشکیل داد و شروع به شکار کرد.

بازی 6 بهمن برای PS4 و Xbox One و در پاییز 2018 برای PC عرضه میشه. اگه کسی قصد تهیه بازی رو در روزهای ابتدایی داره، همین‌ جا اعلام کنه و id خودشو بزاره که همه بتونن راحت یه گروه تشکیل بدن. منم سعی می‌کنم تو این روزهای پایانی که به عرضه مونده یه سری اطلاعات تکمیلی راجب اسلحه‌ها، هیولاها و روش‌های مبارزه توی تاپیک قرار بدم که همه با آمادگی بریم سراغ بازی <:-P

آخرین ویرایش:

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
نه اینکه تو دنیای واقعی گوشت حیوونایی که میکشن رو ما نمیخوریم

یا اسیرشون نمیکنیم که ازشون شیر و چیزای دیگه بگیریم

یا پوستشون رو نمیکنیم که لباس درست بکنیم

چون همچین چیزایی رو تو دنیای واقعی نداریم یه سریا مثل شما براشون عجیبه D:
والا این بحثی نیست بخوام ادامش بدم ترجیح میدم راجب تجربه خود بازی صحبت کنیم هم لذت بخش تره هم تاپیک گرمتر میشه ولی اگه جدیه حرفت در جوابت بگم از پوست و گوشت و شیر حیوونا واسه ادامه حیات استفاده کردن هیچ ربطی به کاری که در بازی میکنی نداره.
مثال دقیقش اینه که از اینجا با یه شمشیر بری وسط جنگلای آفریقا یوزپلنگ آفریقایی رو بکشی ازش یوزیسین سورد درست کنی بری باهاش هند ببر بنگال بکشی مثلا باهاش بنگال سورد درست کنی بری سراغ خرس گریزلی و ... نسل هرچی حیوونه برداری.:D
صد البته اگه فکر کردی میگم این سیستم بازی خوب نیست و جذاب نیست و علاقه ای بهش ندارم منظورم رو کاملا اشتباه متوجه شدی. نه تنها بسیار لذت بخش بوده که چه بسی هر چقدر بیشتر ادامه میدم لذت بخش تر هم میشه. بعد هشتاد ساعت تازه گرم شدم.:))
تعجب من از اینه که این ژاپنی ها با این همه بازی و انیمه ایچی و مدرسه ای و کاوایی گری و ذائقه تخیلیشون و از اون طرف اخلاق آروم و صلح جویانشون رو چه حساب همچین گر گرانی رو ساختن و اینقدر به روحیشون خورده و محبوبیت پیدا کرده تو کشورشون. از روز اولین که بازی رو رفتم تنها سوالی که برام پیش اومد همین بود فقط.:|

• Like
Reactions: Jack Sparrow

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
والا این بحثی نیست بخوام ادامش بدم ترجیح میدم راجب تجربه خود بازی صحبت کنیم هم لذت بخش تره هم تاپیک گرمتر میشه ولی اگه جدیه حرفت در جوابت بگم از پوست و گوشت و شیر حیوونا واسه ادامه حیات استفاده کردن هیچ ربطی به کاری که در بازی میکنی نداره.
مثال دقیقش اینه که از اینجا با یه شمشیر بری وسط جنگلای آفریقا یوزپلنگ آفریقایی رو بکشی ازش یوزیسین سورد درست کنی بری باهاش هند ببر بنگال بکشی مثلا باهاش بنگال سورد درست کنی بری سراغ خرس گریزلی و ... نسل هرچی حیوونه برداری.:D
صد البته اگه فکر کردی میگم این سیستم بازی خوب نیست و جذاب نیست و علاقه ای بهش ندارم منظورم رو کاملا اشتباه متوجه شدی. نه تنها بسیار لذت بخش بوده که چه بسی هر چقدر بیشتر ادامه میدم لذت بخش تر هم میشه. بعد هشتاد ساعت تازه گرم شدم.:))
تعجب من از اینه که این ژاپنی ها با این همه بازی و انیمه ایچی و مدرسه ای و کاوایی گری و ذائقه تخیلیشون و از اون طرف اخلاق آروم و صلح جویانشون رو چه حساب همچین گر گرانی رو ساختن و اینقدر به روحیشون خورده و محبوبیت پیدا کرده تو کشورشون. از روز اولین که بازی رو رفتم تنها سوالی که برام پیش اومد همین بود فقط.:|

پس ظاهرا شما یا اولین بازی ژاپنیه که میکنی یا فراموشی گرفتی D:

همین ژاپنیایی گوگولی مگولی که میگی مگه تاحالا بازی کاوایی میساختن که حالا اینو بازی کردی تعجب کردی؟ D: دنیاهای آخر الزمانی و زامبی و کشتار دست جمعی و از بین بردن نسل انسان و همه اینا که تو بازیای ژاپنی بوده رو ندیدی سر مانستر هانتر تعجب کردی؟ D:

• Like
Reactions: IMANOKA

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
پس ظاهرا شما یا اولین بازی ژاپنیه که میکنی یا فراموشی گرفتی D:

همین ژاپنیایی گوگولی مگولی که میگی مگه تاحالا بازی کاوایی میساختن که حالا اینو بازی کردی تعجب کردی؟ D: دنیاهای آخر الزمانی و زامبی و کشتار دست جمعی و از بین بردن نسل انسان و همه اینا که تو بازیای ژاپنی بوده رو ندیدی سر مانستر هانتر تعجب کردی؟ D:
مبحث گوگولی مگولی و کاوایی بودن دیگه با زندگیشون عجین شده تو اکثر اثارشون هست تو همین مانستر هانترم هم هست, کاری به اونش ندارم.
خود کپکام این همه بازی شاهکار ساخته پر از خشونت ولی فلسفه پشت همشون نبرد خیر و شر بوده یا سعی میکنن خصلت های خوب انسانی رو تو بازیشون بگنجونن. یا حداقلش اینه که طرف مجبوره بکشه مجبوره.:D
این اصل همیشه رعایت میشه تو آثار محبوبشون.
فلسفه پشت این بازی که تو نقش متجاوز داری و این همه محبوبیتش تو ژاپن برام عجیبه. اگه محبوبیتش کمترم بود یا حتی شکار کردن دلیل موجهی داشت میگنجید برام.
بقیه آثار محبوبشونو که نگاه میکنی قشنگ میتونی حس کنی چرا ژاپنیا اینقدر دوستش دارن اینو اصلا نمیتونم. البته بازی داستانش مهم نیست فقط بهونه ست که بفرستت سراغ شکارت, اگه بیشتر حالت داستانی داشت احتمالا جور دیگه ای درش میاوردن.:-??

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
البته بازی داستانش مهم نیست فقط بهونه ست که بفرستت سراغ شکارت, اگه بیشتر حالت داستانی داشت احتمالا جور دیگه ای درش میاوردن.:-??
مگه بازی داستان داره؟:)) حتی اسم بخش داستانی براش خنده داره:D
هر کی هم که بازیش کنه میفهمه.... این بازی فقط هدفش سرگرمیه محضه که تو این نظر یک شاهکاره:x

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
مگه بازی داستان داره؟:)) حتی اسم بخش داستانی براش خنده داره:D
هر کی هم که بازیش کنه میفهمه.... این بازی فقط هدفش سرگرمیه محضه که تو این نظر یک شاهکاره:x
این قضیه آزار حیوانات تو بازیو زیاد باهاش شوخی میکنن وگرنه کسی ناراضی نیست.:D
امروز رفتم سراغ دوال بلید یکیشو ساختم به اسم fire & ice بعضی مانسترا مثل دیابلوس رو تو چند دقیقه نابود میکنه. در کل سلاح بدی نبود ولی اصلا اندازه سویچ اکس باهاش حال نکردم برگشتم سر همون اکسم هم لذتبخش ترین سلاح بازیه هم کار باهاش خیلی امن تره نسبت به دوال.
بدی اصلی دوال اینه باید بری بچسبی یه میلیمتری هیولا بدون هیچ دفاع و بدون استامینیایی. واسه اویل بازی شاید خوب باشه ولی تو لول بالا که بعضی tempered مانسترها با یه ضربه میکشنت راحت به فنا میری.:))

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
این قضیه آزار حیوانات تو بازیو زیاد باهاش شوخی میکنن وگرنه کسی ناراضی نیست.:D
امروز رفتم سراغ دوال بلید یکیشو ساختم به اسم fire & ice بعضی مانسترا مثل دیابلوس رو تو چند دقیقه نابود میکنه. در کل سلاح بدی نبود ولی اصلا اندازه سویچ اکس باهاش حال نکردم برگشتم سر همون اکسم هم لذتبخش ترین سلاح بازیه هم کار باهاش خیلی امن تره نسبت به دوال.
بدی اصلی دوال اینه باید بری بچسبی یه میلیمتری هیولا بدون هیچ دفاع و بدون استامینیایی. واسه اویل بازی شاید خوب باشه ولی تو لول بالا که بعضی tempered مانسترها با یه ضربه میکشنت راحت به فنا میری.:))
با سلاح fire & ice باید بشه دیابلو رو تو چند دقیقه زد خیر سرش مثلا rarity 8 :)) از اون سمت هم سلاحیه که دوتا المنت داره هم اتیش و هم یخ که رسما مانستر رو نابود میکنه
ولی خب این سلاح ایتم های مخصوص خودش رو داره کسی که با این سلاح کار میکنه باید میزان استامیناش دوبرابر بقیه هانتر ها باشه بعدشم این سلاح برعکس چیزی که فکر میکنی بهترین سلاح برا جاخالی دادنه زمانی که حالت دراگونش رو فعال میکنی بیشترین جاخالی رو نسبت به سلاح های دیگه داری مثلا اگه تو با سویچ اکس جاخالی بدی ولی از بدشانسی باز ضربه مانسر رو بخوری با حالت دراگون دوال بلید امکان نداره ضربش رو بخوری :D ولی خب بدیی که این سلاح داره اینه که برای مانسترهای بزرگ کار باهاش سخته چون فقط میتونی پاهاشون رو بزنی که اکثریت مانسترها پاهاشون ضربه انچنانی نمیخوره برا همین کسانی که همش با این سلاح کار میکنن بیشتر سعی میکنن بپرن رو سر مانستر تا بزننش زمین بعد اتکاشون رو بزنن( من دیدم طرف نرگیگانگه رو به دوال بلید زده:D) ولی خب سوییچ اکس این چیزا حالیش نمیشه چه مانستر کوچیک چه بزرگ رو میزنه:D برا مثال زدن مانستر anjanath با سلاح دوال بلید یک کابوسه:D چون پاهاش که اصلا دمیج نمیخوره تنها راحی هم که داری اینه که بپری رو سر مانستر تا بزنیش زمین برا خودم اتفاق افتاده که میگم ولی با سویچ اکس میتونی این مانستر رو به مرز توبه برسونی:D قشنگ تو کمتر از 10 دقیقه با یه اپگرید rarity 5 یا 6 میتونی به بدترین شکل ممکن نابودش کنی:D ولی از اون سمت مانستر kirin رو میتونی با سلاح دوال بلید به گریه برسونی:D
برایه همین بنظر من دوال بلید یه سلاح سه ستاره که به معنایه راحته نیست بنظرم در حد یک ستارس:D

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
با سلاح fire & ice باید بشه دیابلو رو تو چند دقیقه زد خیر سرش مثلا rarity 8 :)) از اون سمت هم سلاحیه که دوتا المنت داره هم اتیش و هم یخ که رسما مانستر رو نابود میکنه
ولی خب این سلاح ایتم های مخصوص خودش رو داره کسی که با این سلاح کار میکنه باید میزان استامیناش دوبرابر بقیه هانتر ها باشه بعدشم این سلاح برعکس چیزی که فکر میکنی بهترین سلاح برا جاخالی دادنه زمانی که حالت دراگونش رو فعال میکنی بیشترین جاخالی رو نسبت به سلاح های دیگه داری مثلا اگه تو با سویچ اکس جاخالی بدی ولی از بدشانسی باز ضربه مانسر رو بخوری با حالت دراگون دوال بلید امکان نداره ضربش رو بخوری :D ولی خب بدیی که این سلاح داره اینه که برای مانسترهای بزرگ کار باهاش سخته چون فقط میتونی پاهاشون رو بزنی که اکثریت مانسترها پاهاشون ضربه انچنانی نمیخوره برا همین کسانی که همش با این سلاح کار میکنن بیشتر سعی میکنن بپرن رو سر مانستر تا بزننش زمین بعد اتکاشون رو بزنن( من دیدم طرف نرگیگانگه رو به دوال بلید زده:D) ولی خب سوییچ اکس این چیزا حالیش نمیشه چه مانستر کوچیک چه بزرگ رو میزنه:D برا مثال زدن مانستر anjanath با سلاح دوال بلید یک کابوسه:D چون پاهاش که اصلا دمیج نمیخوره تنها راحی هم که داری اینه که بپری رو سر مانستر تا بزنیش زمین برا خودم اتفاق افتاده که میگم ولی با سویچ اکس میتونی این مانستر رو به مرز توبه برسونی:D قشنگ تو کمتر از 10 دقیقه با یه اپگرید rarity 5 یا 6 میتونی به بدترین شکل ممکن نابودش کنی:D ولی از اون سمت مانستر kirin رو میتونی با سلاح دوال بلید به گریه برسونی:D
برایه همین بنظر من دوال بلید یه سلاح سه ستاره که به معنایه راحته نیست بنظرم در حد یک ستارس:D
اون ستاره ها رو فقط بر حسب ساختار اسلحه دادن که کدوم ساده تره ولی وقتی حرف کار باهاشونه دقیقا برعکسه سخت ترین سلاح ها همون سه ستارهان من لانگ سورد رو اون اول خیلی ازش خوشم میومد برداشته بودم بعد فهمیدم برعکس چیزی که میگن واسه تازه کاراست واسه این که بتونی قدرت کامل سلاح رو بکشی بیرون باید مهارتی در حد خدایی داشته باشی.:))
به طرز عجیبی محبوبترین سلاح بازی هم همین لانگ سورده, سلاح من هشتمه بر حسب اطلاعاتی که یه ان پی سی تو راتن ویل داد بهم.:D
واسه دوال بلید درسته بهترین حمله رو تو سطح شیبدار و پرش رو هیولا داره ولی هر ماموریت شانس بیاری شاید دوبار فرصت همچین کاری داشته باشی بالاخره باید بری تو دلش و دقیقا بغلش کنی تا بتونی بهش آسیب بزنی:D, حملاتشم که مثلا من اون دنسشو که میزدم تا حرکتش کامل نمیشد نمیتونستم جا خالی بدم هیولاهه رفته بود خوابیده بود این داشت هنوز کومبو میزد. البته از حق نگذریم وقتایی که فرصت پیش میومد هیولا رو ببندم به رگبار خیلی حال میداد بعدش برمیگشتم مثلا دیابلوسو بعد یه بار که رفتم تو دلش دیدم جفت شاخا و دم و هرچی متعلقات داشت تیکه پاره کرده بودم ولی خب من درست دستم نیست این سلاح اون حالت سومش رو هم نفهمیدم چطور کنترل کنم. دیابلوس و بلک دیابلوسو میتونستم بزنم ولی دیابلوس بنفش رو ابدا. بیلدمم بد نبود ولی به پای بیلد سوییچم نمیرسید. چندتا اسکیلم بستم که موقع داج دادن عالی شده. خلاصه بیخیال دوال شدم رفتم یه سویچ اکس جدید ساختم.:))
فقط همون صدایی که موقع المنتال دیسچارج میده بسه هر هیولایی خودشو خراب کنه.\m/
چارج بلید هم سلاح خفنیه شاید رفتم سراغ اون یه چیزی تو مایه ها اکسه ولی المنتال دیسچارجش قوی ترین ضربه تو بازیه در حدی که بعضی هیولا ها رو میشه سینگل شات کرد باهاش.:|

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
اون ستاره ها رو فقط بر حسب ساختار اسلحه دادن که کدوم ساده تره ولی وقتی حرف کار باهاشونه دقیقا برعکسه سخت ترین سلاح ها همون سه ستارهان من لانگ سورد رو اون اول خیلی ازش خوشم میومد برداشته بودم بعد فهمیدم برعکس چیزی که میگن واسه تازه کاراست واسه این که بتونی قدرت کامل سلاح رو بکشی بیرون باید مهارتی در حد خدایی داشته باشی.:))
به طرز عجیبی محبوبترین سلاح بازی هم همین لانگ سورده, سلاح من هشتمه بر حسب اطلاعاتی که یه ان پی سی تو راتن ویل داد بهم.:D
واسه دوال بلید درسته بهترین حمله رو تو سطح شیبدار و پرش رو هیولا داره ولی هر ماموریت شانس بیاری شاید دوبار فرصت همچین کاری داشته باشی بالاخره باید بری تو دلش و دقیقا بغلش کنی تا بتونی بهش آسیب بزنی:D, حملاتشم که مثلا من اون دنسشو که میزدم تا حرکتش کامل نمیشد نمیتونستم جا خالی بدم هیولاهه رفته بود خوابیده بود این داشت هنوز کومبو میزد. البته از حق نگذریم وقتایی که فرصت پیش میومد هیولا رو ببندم به رگبار خیلی حال میداد بعدش برمیگشتم مثلا دیابلوسو بعد یه بار که رفتم تو دلش دیدم جفت شاخا و دم و هرچی متعلقات داشت تیکه پاره کرده بودم ولی خب من درست دستم نیست این سلاح اون حالت سومش رو هم نفهمیدم چطور کنترل کنم. دیابلوس و بلک دیابلوسو میتونستم بزنم ولی دیابلوس بنفش رو ابدا. بیلدمم بد نبود ولی به پای بیلد سوییچم نمیرسید. چندتا اسکیلم بستم که موقع داج دادن عالی شده. خلاصه بیخیال دوال شدم رفتم یه سویچ اکس جدید ساختم.:))
فقط همون صدایی که موقع المنتال دیسچارج میده بسه هر هیولایی خودشو خراب کنه.\m/
چارج بلید هم سلاح خفنیه شاید رفتم سراغ اون یه چیزی تو مایه ها اکسه ولی المنتال دیسچارجش قوی ترین ضربه تو بازیه در حدی که بعضی هیولا ها رو میشه سینگل شات کرد باهاش.:|
اون حرکت رقص رو که فقط باید زمانی بزنی که مطمئن شی مانستر نتونه بهت ضربه ای بزنه وگرنه همین طوری خودسر استفاده کنی که راحت میمیری البته اکثریت سلاح ها همچین حرکاتی دارن که باید به موقع استفاده شه معمولا کسانی که از دوال استفاده میکنن همیش ضربات دش و جاخالی رو پشت سر هم تکرار میکنن
من هنوز کامل از مکانیزم های این مانسترها سردرنیاورم ولی چیزی که فهمیدم مانسترهای زمینی موقع ضربه زدن اگه به موقع به پاشون یا یه جایه خاص ضربه بزنی میفتن زمین هر ماستر هم روشش مختلفه برا خودم چندبار به طور اتفاقی پیش اومده وقتی که داشتم از دوال بلید استفاده میکردم(مثلا برا anjanath زمانی که می خواست یورش ببره سمتم یه دش دادم به پاش خورد زمین و رفتم سراغ رقص دوال و هم دمشو زدم و هم سرشو:D و بعدا هر چی سعی کردم نتونستم دوباره این کار انجام بدم:|) برا مانستر های هوایی که اکثریت میشه با فلش یا پرتاب چیزی( که البته همینم زمان خاصی داره) بندازیشون زمین و از این حرکت رقص دوال استفاده کرد
این دیابلو هم که من فقط باهاش حال میکنم زمانی که شاخاش تو دیوار گیر میکنه:)) لامصب ادم خندش میگیره یادش میره بره شاخاش رو بشکنه:D
اما در کل منم با سوییچ اکس بیشتر حال میکنم هم راحته هم اعصابتو کمتر خورد میکنه الان اکثریت المنتاش رو دارم برا مقابله با هر مانستری:D المنت اب,اتیش,برق,فریز و دراگون:D می خوام برم المنت یخش رو هم بسازم ولی لامصب خوشگل ترین المنت یخی که دیدم مال سلاح hammer بود سر همین جریان یه سری رفتم باهاش کار کردم جالب بود حرکاتش قشنگ میزد ولی بنظر خیلی کند میومد منم با سلاح های کند حال نمیکنم
درمورد چارج بلید هم یه سری باهاش کار کردم خیلی خیلی خفن میزذ من که خیلی باهاش حال کردم ولی لامصب به راحتیه سویچ اکس نیست همش باید موقعیت خوب دستت باشه اون المنت دیسچارجش بزنی از اون سمت به خاطر سنگینه سپرش سرعتتو کند میکنه و راحت نمیتونی جاخالی بدی ولی از اون سمت هم قوی ترین سپر رو داره فعلا بازی رو تموم کنم قلق تمام ماسنترها و الدر دراگون ها دستم بیاد بعد مبرم سراغش:-":D

آخرین ویرایش:

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
من تازه بازی رو شروع کردم
این رویداد هورایزن و مگامن چیه داستانش

تعجب من از اینه که این ژاپنی ها با این همه بازی و انیمه ایچی و مدرسه ای و کاوایی گری و ذائقه تخیلیشون و از اون طرف اخلاق آروم و صلح جویانشون رو چه حساب همچین گر گرانی رو ساختن و اینقدر به روحیشون خورده و محبوبیت پیدا کرده تو کشورشون

منم عاشق فرهنگ پاپ کورنی ژاپنم
اما باور کن ژاپنی ها اینقدری که نشون میدن صلح طلب نیستن.
جنایتی که ژاپنیا در چین انجام دادن خودش یه هولوکاسته
نه تنها ژاپن هیچ ملتی نمیتونه ادعا کنه نقطه ی تاریکی در تاریخش وجود نداره

آخرین ویرایش:

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
اون حرکت رقص رو که فقط باید زمانی بزنی که مطمئن شی مانستر نتونه بهت ضربه ای بزنه وگرنه همین طوری خودسر استفاده کنی که راحت میمیری البته اکثریت سلاح ها همچین حرکاتی دارن که باید به موقع استفاده شه معمولا کسانی که از دوال استفاده میکنن همیش ضربات دش و جاخالی رو پشت سر هم تکرار میکنن
من هنوز کامل از مکانیزم های این مانسترها سردرنیاورم ولی چیزی که فهمیدم مانسترهای زمینی موقع ضربه زدن اگه به موقع به پاشون یا یه جایه خاص ضربه بزنی میفتن زمین هر ماستر هم روشش مختلفه برا خودم چندبار به طور اتفاقی پیش اومده وقتی که داشتم از دوال بلید استفاده میکردم(مثلا برا anjanath زمانی که می خواست یورش ببره سمتم یه دش دادم به پاش خورد زمین و رفتم سراغ رقص دوال و هم دمشو زدم و هم سرشو:D و بعدا هر چی سعی کردم نتونستم دوباره این کار انجام بدم:|) برا مانستر های هوایی که اکثریت میشه با فلش یا پرتاب چیزی( که البته همینم زمان خاصی داره) بندازیشون زمین و از این حرکت رقص دوال استفاده کرد
این دیابلو هم که من فقط باهاش حال میکنم زمانی که شاخاش تو دیوار گیر میکنه:)) لامصب ادم خندش میگیره یادش میره بره شاخاش رو بشکنه:D
اما در کل منم با سوییچ اکس بیشتر حال میکنم هم راحته هم اعصابتو کمتر خورد میکنه الان اکثریت المنتاش رو دارم برا مقابله با هر مانستری:D المنت اب,اتیش,برق,فریز و دراگون:D می خوام برم المنت یخش رو هم بسازم ولی لامصب خوشگل ترین المنت یخی که دیدم مال سلاح hammer بود سر همین جریان یه سری رفتم باهاش کار کردم جالب بود حرکاتش قشنگ میزد ولی بنظر خیلی کند میومد منم با سلاح های کند حال نمیکنم
درمورد چارج بلید هم یه سری باهاش کار کردم خیلی خیلی خفن میزذ من که خیلی باهاش حال کردم ولی لامصب به راحتیه سویچ اکس نیست همش باید موقعیت خوب دستت باشه اون المنت دیسچارجش بزنی از اون سمت به خاطر سنگینه سپرش سرعتتو کند میکنه و راحت نمیتونی جاخالی بدی ولی از اون سمت هم قوی ترین سپر رو داره فعلا بازی رو تموم کنم قلق تمام ماسنترها و الدر دراگون ها دستم بیاد بعد مبرم سراغش:-":D
واسه اند گیم اگه با سویچ اکس میری دوتا اسلحه بیشتر نیاز نداری dying light واسه الدر ها و axe of demons با اسکیل non-elemental up واسه بقیه ی جنبدگان. :D
واسه تنوع میخوام برم سراغ چیزای دیگه وگرنه با اکس بی هیچ مشکلی همه هیولاها رو پودر میکنم. با همین المنتال چارجش چه حماسه ها که میشه آفرید.:)) یدفعه سر یه ماموریت ده دقیقه ای تایم داشت تموم میشد لحظه آخر راتیانه اومد پرواز کنه همه نا امید شدن. منم المنتالم هاله ش فعال بود زدم نوک شمشیرم گرفت به دمش سوارش شد یه بیست متر همراهش پرواز کردم بعد که المنتالمو خالی کردم با کله انداختمش زمین کشتیمش خیلی حال کردم. یدفعه هم نمیدونم رو چه حسابی اینجوری شد پریدم رو سر یه مانستر المنتالو خالی کردم بعد بجای این که بپره پایین یه دفعه دیگه پرید رو سرش یه المنتال دیگه زد کشتش دیگه هم همچین صحنه ای رو ندیدم.:((
من تازه بازی رو شروع کردم
این رویداد هورایزن و مگامن چیه داستانش

منم عاشق فرهنگ پاپ کورنی ژاپنم
اما باور کن ژاپنی ها اینقدری که نشون میدن صلح طلب نیستن.
جنایتی که ژاپنیا در چین انجام دادن خودش یه هولوکاسته
نه تنها ژاپن هیچ ملتی نمیتونه ادعا کنه نقطه ی تاریکی در تاریخش وجود نداره
یه رویداد هورایزن بود که تموم شد ست لباس هورایزن میداد حیوونتم شبیه واچرا هورایزن میشد. یه رویداد استریت فایترم داره میاد, که البته واسه بعضیا که بازیشو داشتن الانم هست. هر هفته رویداد های جدید میزاره واسه فانه بیشتر اگه از دستشون بدی اتفاق خاصی نمیافته. یه سری رویداد هفتگی هم جدای از اینا تو ریسرچ سنتر هست که سه تاش رو سعی کن هرهفته کامل کنی جایزه ش میارزه.
هیچ کشوری مسلما همیشه یجور نبوده ما خودمون مثال بارزشیم. همین ژاپنیا که در گذشته ی نه چندان دور تو خیابون راه میرفتن ممکن بود ملت و نصف کنن که ببینن شمشیرشون خدایی نکرده کند نشده باشه :)) ولی الان نظر سنجی کرده بودن بیشترشون حتی حاضر نبودن جنگ شه برن از کشورشون دفاع کنن.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
نه به سختیه نرگیگانگه نه به اسونیه الدر دراگون های بعدش:| بنظرم باید نرگیگانگه باس فایت اخر میبود رسما دهنم اسفالت شد از بس هیت باکس های مسخرش رو خوردم رسما کل میحط رو هیت میده:|
اخر که ما نتونستیم تکی بزنیمش رفیتم سراغ تیمی نمیدونم چی شد شانسمون گرفت دوتا رنک 50 جوینمون شدن تو 10 دقیقه زدنش:| منم فقط داشتم نگاه میکردم:((
بعد از نرگیگانگه رفتم سراغ vaal قیافشو که دیدم گفتم یا خدا اینو دیگه چطوری بزنم در کمال ناباوری تو 15 دقیقه نابودش کردم:| با خودم گفتم WTF ؟ چرا اینقدر اسون بود؟ این حتی از مانستر های دیگه هم زدنش راحت تر بود چرا اسمشو گذاشتن الدر دراگون؟ بعدش رفتم دراگون بعدی دیدم بازم همینطزوریه رفتم سراغ بعدیش دیدم بازم همینطوریه یعنی چی؟:D ست ارمور vaal هم که دیدم عاشقش شدم چقدر خفن بود رفتم سراغ فارم کردنش فکر کنم فردا دیگه بتونم ست کاملشو بگیرم
چیزی که باعث تعجبم شد پتانسیل بازی در زمینه قوی کردن خودته یعنی حد و مرز نداره اینم زمانی فهمیدم که ویدئو های یوتیوب رو دیدم پلیر های هاردکور برا هر مانستر یه ست ارمور بخصوص میبستن اونم نه فقط ست کامل یه مانستر بلکه ترکیبی از ارمورهای مانستر های مختلف استفاده میکردن تا مثلا به یک بوست اتک لول 5 یا ایس اتک لول 5 و خلاصه به اسکیل های خاصی برسن که مثلا بتونن نرگیگانه رو اونم با تریکمون تو کمتر از 2 دقیقه بزنن:| برا هر الدر دراگون یا مانستر هم این ارمور ها فرق میکرد
طرف نرگیگانگه رو اونم با دوال بلید که من فکر میکردم اصلا نمیشه با این سلاح این دراگون رو زد تو 2 دقیقه زد ادم اینا رو میبینه انگیزه پیدا میکنه به سطح اینا برسه ما هم انشالله تا اخرا فروردین به این سطح میرسیم:-":D

• Like
Reactions: IMANOKA

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
نه به سختیه نرگیگانگه نه به اسونیه الدر دراگون های بعدش:| بنظرم باید نرگیگانگه باس فایت اخر میبود رسما دهنم اسفالت شد از بس هیت باکس های مسخرش رو خوردم رسما کل میحط رو هیت میده:|
اخر که ما نتونستیم تکی بزنیمش رفیتم سراغ تیمی نمیدونم چی شد شانسمون گرفت دوتا رنک 50 جوینمون شدن تو 10 دقیقه زدنش:| منم فقط داشتم نگاه میکردم:((
بعد از نرگیگانگه رفتم سراغ vaal قیافشو که دیدم گفتم یا خدا اینو دیگه چطوری بزنم در کمال ناباوری تو 15 دقیقه نابودش کردم:| با خودم گفتم WTF ؟ چرا اینقدر اسون بود؟ این حتی از مانستر های دیگه هم زدنش راحت تر بود چرا اسمشو گذاشتن الدر دراگون؟ بعدش رفتم دراگون بعدی دیدم بازم همینطزوریه رفتم سراغ بعدیش دیدم بازم همینطوریه یعنی چی؟:D ست ارمور vaal هم که دیدم عاشقش شدم چقدر خفن بود رفتم سراغ فارم کردنش فکر کنم فردا دیگه بتونم ست کاملشو بگیرم
چیزی که باعث تعجبم شد پتانسیل بازی در زمینه قوی کردن خودته یعنی حد و مرز نداره اینم زمانی فهمیدم که ویدئو های یوتیوب رو دیدم پلیر های هاردکور برا هر مانستر یه ست ارمور بخصوص میبستن اونم نه فقط ست کامل یه مانستر بلکه ترکیبی از ارمورهای مانستر های مختلف استفاده میکردن تا مثلا به یک بوست اتک لول 5 یا ایس اتک لول 5 و خلاصه به اسکیل های خاصی برسن که مثلا بتونن نرگیگانه رو اونم با تریکمون تو کمتر از 2 دقیقه بزنن:| برا هر الدر دراگون یا مانستر هم این ارمور ها فرق میکرد
طرف نرگیگانگه رو اونم با دوال بلید که من فکر میکردم اصلا نمیشه با این سلاح این دراگون رو زد تو 2 دقیقه زد ادم اینا رو میبینه انگیزه پیدا میکنه به سطح اینا برسه ما هم انشالله تا اخرا فروردین به این سطح میرسیم:-":D

نرگیگانگه که آسون ترین الدر دراگون بود برای من. تو نیم ساعت 3 بار کشتمش. البته بستگی به سلاح داره، من با Insect glaive چنان میزنمش که نمیفهمه از کجا خورده. بهترین سلاح هم همینه به نظرم هم سریع و هم دمیج خوبی میده، راحت هم هر جای دشمن میتونی بزنی. برای هر هیولا هم Kinsect ضد اون انتخاب میکنی

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

جدی تو Kirin و Teostra رو آسونتر از نرگیگانته میدونی؟ >_>

مخصوصا Teostra به نظر من خیلی زیادی وحشی و سخته

این بازیش تجربش مثل دارک سولزه از این نظر که هرکی بازی کنه به نظرش سخت ترین باس و آسونترین باس ها با بقیه احتمالش خیلی زیاده که فرق بکنه

ولی Vaal رو موافقم راحت ترین الدره D: و اینکه الان فارمش نکن اصلا چون بعدا که Tempered Elder Dragon هارو آزاد بکنی برا فارم کردن Decoration و Gem هایی که برا Augment لازم داری بهترین راه فارم کردن Tempered Elder Dragon هاست که من خودم برا این کار اکثرا دارم هی Vaal رو فارم میکنم اینجوری هم سلاح و آرمورش رو میتونم بگیرم از بس فارمش میکنم (که گرفتم) هم Decoration و اون Gem هارو فارم میکنی

خلاصه الان به فکر فارمش نباش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر