Multi Platform Monster Hunter: World

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 26, 2018
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
MHWorld_E3_art1.jpg

Publisher and Developer : Capcom
Genre: Action RPG
Platforms : PS4 - Xbox One - PC
Release Date: January 26 2018

حالا که فقط حدود 20 روز به عرضه مونده، یه تاپیک برای اخبار، هماهنگی و پیدا کردن تیم برای Co-op لازمه. یه سری اطلاعات تایید شده از بازی + اطلاعاتی که خودم از تجربه‌ی بتا بدست آوردم رو در زیر بصورت تیتروار اعلام می‌کنم که اگه احیانا کسی با بازی آشنا نیست یا اینکه از محتویات بازی اطلاعی نداره، برای تجربه‌ی بازی آماده بشه:

- محتوای داستانی بازی حدود 40 تا 50 ساعت طول می‌کشه و طبق معمولِ نسخه‌های قبل، بعدش تازه ماجرای اصلی شروع میشه که اونم مولتی‌پلیر و Co-op هستش که باعث میشه صدها ساعت دیگه، واسه شکار هیولاهای مختلف و چلنج‌های هفتگی و البته ارتقای اسلحه‌ها و زره‌ها صرف بشه!
- برخلاف نسخه‌های قبلی، کمپین داستانی فقط یه بخش تمرینی برای بخش چند نفره نیست و چالش‌های بزرگ رو هم شامل میشه.
- طبق گفته کارگردان، بازی بعد از عرضه، از رویدادهای هفتگی و آپدیت‌های منظم و رایگان زیادی بهره خواهد برد.
- بازی هم بصورت آفلاین و هم بصورت آنلاین قابل بازیه و حتما نیازی نیست همیشه به اینترنت وصل باشید.
- اغلب مراحل و ماموریت‌ها رو میشه بصورت Co-op که تا حداکثر 4 نفر هست، تکمیل کرد.
- [طبق تجربه بتا] تمام 14 اسلحه‌ی بازی کاملا از نظر کنترل، عملکرد و قابلیت‌ها، متفاوت هستند و ماهر شدن در هر کدومشون، دقت و تمرین جداگانه رو لازم داره.
- [طبق تجربه بتا] برخلاف نسخه‌های قبل، هیچ لودینگ و معطلی خاصی، بین مناطق مختلف وجود نداره و مپ‌های بازی کاملا یکپارچه هستند.
- [طبق تجربه بتا] هوش مصنوعی هیولاها پیشرفت عظیمی کرده و کاملا هوشمندانه، وضعیت نبرد رو بررسی می‌کنن و از هر وسیله‌ای (مثل محیط، عقب‌نشینی و هیولاهای دیگه) برای شکست دادنتون استفاده می‌کنن.
- [طبق تجربه بتا] پوشش گیاهی و جانوری و محیط‌ها کاملا پویا هستند و حس یک حیات وحش واقعی رو منتقل می‌کنند.
- [طبق تجربه بتا] پیشرفتی که رفتار و انیمیشن هیولاها نسبت به نسخه‌ی قبل داشتن فوق‌العادست و در حد یک نسل تفاوت رو در اونها میشه حس کرد.
- [طبق تجربه بتا] از محیط میشه حداکثر استفاده رو کرد و با آیتم‌های متنوع و ساختاری که هر محیط داره، خیلی راحت میشه روند مبارزه رو تغییر داد.
- تجربه‌ی مولتی پلیر بازی کاملا توی این نسخه ریحن فری شده و تمام بازیکنان از سرتاسر جهان، می‌تونن به هم وصل بشن و بازی رو با هم تجربه کنن...پس از نظر پیدا کردن پلیر خیالمون باید راحت باشه (مخصوصا با اعتیادی که ژاپنیا به MH دارن :D)
- [طبق تجربه بتا] وضعیت سرورها در بتا بسیار مناسب بود و خیلی راحت در عرض چند ثانیه می‌شد یه Squad تشکیل داد و شروع به شکار کرد.

بازی 6 بهمن برای PS4 و Xbox One و در پاییز 2018 برای PC عرضه میشه. اگه کسی قصد تهیه بازی رو در روزهای ابتدایی داره، همین‌ جا اعلام کنه و id خودشو بزاره که همه بتونن راحت یه گروه تشکیل بدن. منم سعی می‌کنم تو این روزهای پایانی که به عرضه مونده یه سری اطلاعات تکمیلی راجب اسلحه‌ها، هیولاها و روش‌های مبارزه توی تاپیک قرار بدم که همه با آمادگی بریم سراغ بازی <:-P

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
:x
اقا راستی یک سوال چی ببندیم که استامینا کمتر مصرف شه؟ یا سریع تر پر شه؟ چارمی! اسکیلی یا ایتم خلاصه هر چیزی که به استامینا کمک میکنه؟؟؟؟

برا هر 2 این مورد ها اسکیل وجود داره که هم آرمورت میتونه داشته باشه هم میتونی decoration بزاری که این اسکیلارو بده یا هم میتونی charm داشته باشی براشون

یکیش اسمش اسکیلش Constitutionئه که خوراک Bow هاست توضیح اسکیلش:

Reduces Stamina depletion when performing stamina-draining moves such as evading, etc

درواقع باعث میشه جاخالی دادن یا تیر ول دادن با تیرکمون کمتر استامینا مصرف بکنی

ولی برا هم دوال بلید هم تیرکمون این عالیه: Marathon Runner که توضیحش اینه:

Slows down stamina depletion for actions which continuously drain stamina (such as dashing).

برا دوال بلید باعث میشه تو demon mode استامینات آرومتر کم بشه یا برا تیرکمون باعث میشه وقتی داری شارژ میکنی کمتر استامینا استفاده بشه

برا زود پر شدن استامینا هم اینه: Stamina Surge

• Like
Reactions: blechh

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام
من با چند تا از دوستام بازی رو میریم ... اونها از من زودتر بازی رو شروع کردن و بعد از اینکه مانستر آخر داستان ( زینو جیوا ) رو زدن هانتر رنکشون از 16 آپ شد به 29 ولی برای من این اتفاق نیفتاد و بعد از داستان رنکم 17 شد

دلیلش چی میتونه باشه ؟ میشه به انجام دادن ماموریتهای فرعی ربط داشته باشه؟

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
امروز داشتم میرفتم سراغ دیابلو با سلاح دوال بلید که یک دفعه یک نفر جوینمون شد خلاصه رفتیم سراغش کلا یارمون داشت فقط منو نگاه میکرد:D به معنایه واقعی دیابلو نابود شد شاخاش بالاش دمش به طرز فجیعی نابود شدن:))
خوبیه دوال بلید نسبت به بقیه سلاح ها اینه که میتونی راحت باهاش اتک به جهت های مختلف بدی و مثل بعضی از سلاح ها قفلی رو یه جهت اتک نمیده(البته این بخاطر لاک مسخره بازیه:|) برا همین میشه از خیلی ضربات مانسترها رو در حین اتک دادن جاخالی بدی چون ضربات dash داره
امروزم با خودم گفتم برم سراغ سوییچ اکس برا همین رفتم سراغ مانسترهای اول بازی سلاحش که واقعا خداست ضربات سنگینی هم میزنه تا حالا اینقدر سریع با یک اسلحه pukei pukei رو نزده بودم ولی چیزی که برام جالب بود دمیجی بود که مانستر ها نسبت به ارمور من میدادن ارمورم خیلی قوی نیست rarity 4 هستش ولی انگار جلوم بجایه یه مانستر پشه بود:)) اصلا ضرباتش دمیج کم نمیکرد دقیقا یاد دارک و بلاد افتادم:x این از اون بازیاس که تازه دور دوم میفهمی بازی چیه مثل دارک و بلاد\m/
بازی که واقعا داره مثل چیز حال میده:x
اقا راستی یک سوال چی ببندیم که استامینا کمتر مصرف شه؟ یا سریع تر پر شه؟ چارمی! اسکیلی یا ایتم خلاصه هر چیزی که به استامینا کمک میکنه؟؟؟؟
خوشحالم خوشت اومده از سویچ اکس\m/
خودم که نمیتونم ازش دل بکنم ولی میخوام برم سراغ یه اسلحه دیگه اونو امتحان کنم احتمالا منم دوال بلد بردارم یه خوبی دیگه هم که داره چون سریعهه پارالایز یا بلست و المنتها دیگه خیلی روش جوابه.

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
سلام
من با چند تا از دوستام بازی رو میریم ... اونها از من زودتر بازی رو شروع کردن و بعد از اینکه مانستر آخر داستان ( زینو جیوا ) رو زدن هانتر رنکشون از 16 آپ شد به 29 ولی برای من این اتفاق نیفتاد و بعد از داستان رنکم 17 شد

منم وقتی تموم شد 28 شدم از 15 شما احتمالا خیلی زود تموم کردی بازی و فقط هم مراحل داستانی رو رفتی.
آره دیگه هرچی مانستر بیشتری شکار کنی رنکت بالاتر میره.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
سلام

یعنی باهم مولتی رفتین زدینش؟ اگه آره ممکنه ماموریت داستانی یکی از دوستاتون بوده و برا شما نبوده چون فقط یه بار اینجوری هانتر رنک رو یهویی میبره بالا این ماموریت و اینجوری نیست هر بار اینو برید انقدر اضافه بکنه

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
مرحله آخر اینجوری نیست که چون خیلی امتیاز داره لول رو بالا ببره, وقتی بازی تموم شه level cap باز میشه واست و لول واقعیت رو بر اساس exp بهت میده قبلش بر اساس پیشرفت داستان بهت لول میده تا مرحله آخر که لولت میرسه به همون پونزده یا شونزده.
کلا هر چندتا مانستری که میکشی یه لول اضافه میشه بهت.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
یعنی باهم مولتی رفتین زدینش؟ اگه آره ممکنه ماموریت داستانی یکی از دوستاتون بوده و برا شما نبوده چون فقط یه بار اینجوری هانتر رنک رو یهویی میبره بالا این ماموریت و اینجوری نیست هر بار اینو برید انقدر اضافه بکنه
اونها قبلا زده بودنش ... بعد وقتی من به مانستر آخر رسیدم اونها اومدن جوین شدن رفتیم زدیمش ... البته من احتمال میدم به خاطر کم رفتن ماموریتهای فرعی هستش ... چون دوستام اکثر ماموریتها رو رفته بودن قبل از زدن زینو جیوا

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
مرحله آخر اینجوری نیست که چون خیلی امتیاز داره لول رو بالا ببره, وقتی بازی تموم شه level cap باز میشه واست و لول واقعیت رو بر اساس exp بهت میده قبلش بر اساس پیشرفت داستان بهت لول میده تا مرحله آخر که لولت میرسه به همون پونزده یا شونزده.
میشه اینطور نتیجه گرفت که تا قبل باس آخر هر چی میشن فرعی بری امتیازهاش رو جمع میکنه و بعد از زدن باس بهت میده و بر همون اساس لول آپ میشی

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
میشه اینطور نتیجه گرفت که تا قبل باس آخر هر چی میشن فرعی بری امتیازهاش رو جمع میکنه و بعد از زدن باس بهت میده و بر همون اساس لول آپ میشی
آره دقیقا اینجوری هم میشه گفت. اگه بازی رو گرفتی که آنلاین بازی کنی و ادامه بدی همه مراحل فرعی, event ها, delivery quest های تو research center رو برو خیلی چیزها واست باز میکنه و ارتقاع میده که لازم میشه.
کلا اگه اینجا بچه ها هستن که آنلاین میزنن یه گروه تشکیل بدید باهم بریم بد نیست.

• Like
Reactions: .:AC MilaN:.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
الان دو روزه تازه رسیدم به بخش High Rank اونم بعد از 36 ساعت بازی:D بازی تو این بخش تازه شروع میشه چون دیگه میری سراغ فارم کردن همین دیروز از بس zora رو فارم کردم تونستم ست کامل ارمورش به همراه سلاح دوال بلیدش رو بگیرم چقدر ارمورش قشنگه لامصب:x
سلاح دوال بلیدش هم که بی نهایت بیرحم المنت Blast هم که داره قشنگ میشه باهاش سلاخی کرد یه Dash میدی 120تا المنت blast به مانستر دمیج میده:D
البته چند روزه چسبیدم به سویچ اکس لامصب سلاحش عالیه اگه باهاش خوب بازی کنی اصلا رو زمین نیستی همش رو کله مانستره دمیج میدی:D مخصوصا سلاحت المنت فریز هم داشته باشه:D یه بار با یکی رفتیم یه مانستر کپچر کنیم فقط 3600تا با سویچ اکس به مانستره دمیج دادم مانستره داشت فحش میداد:D
ولی با این که سویچ اکس سلاح قویه ولی بر حسب تجربه مانستر ها رو یه خورده سریع تر میشه با دوال بلید زد مخصوصا اگه از ایتم های افزایش استامینا استفاده کنی یه جاخالی یه دش:D همینطور تکرارش کن میبینی یه ماسنتر HR رو تو 5 دقیقه زدی:D
ولی نمیدونم چرا باز دلم می خواد با سویچ اکس بازی کنم:-"

• Like
Reactions: leonpro and FUTURE

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131
دوستان سلام . یه چنتا سوال دارم :
1 . بازی با نت تایپ 3 مشکل داره ؟ چند بار سعی کردم ولی اصلا کانکت نشد .
2 . من لولم رو از کجا باید بفهمم !؟
3 . بازی skill داره ؟ یعنی جایی هست که قدرت و اینجور چیزا برای کاراکتر باز میشه ؟ چون چیزی من پیدا نکردم !

گناه دارن بخدا این حیوانات ... آخه چه گناهی کردن که باید بریم سلاخیشون کنیم آخه !!!:-s:-s:-s زبون بسته ها دارن زندگیشون رو میکنن ... این آخر کار که دیگه جونی برای جونوره نمونده صداشون خیلی بده ... و بعد ضربه آخر و آهنگ پیروزی ... #:-S

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
3 . بازی skill داره ؟ یعنی جایی هست که قدرت و اینجور چیزا برای کاراکتر باز میشه ؟ چون چیزی من پیدا نکردم !

گناه دارن بخدا این حیوانات ... آخه چه گناهی کردن که باید بریم سلاخیشون کنیم آخه !!!:-s:-s:-s زبون بسته ها دارن زندگیشون رو میکنن ... این آخر کار که دیگه جونی برای جونوره نمونده صداشون خیلی بده ... و بعد ضربه آخر و آهنگ پیروزی ... #:-S
نت تایپ سه من بازی نکردم ولی کلا ایده آل نیست واسه بازی آنلاین اگه میتونی عوضش کن, تو نت دو واسه من خوبه ولی بعضی وقتا پیش میاد از سرور بیرونم کنه.
یه هانتر رنک داری تو صفحه منو تو مشخصاتت همون بالا نوشته رو سیوتم هست همون اول که وارد میشی hr 10 مثلا.
اسکیل خود کاراکترت نداره بیس بازی اینجوریه که باید اسکیل ها رو با بستن و ست کردن تجهیزات و جمها و بوسترها واسه خودت بچینی.
کلا نمیدونم این ژاپنی ها به این آرومی و مظلومی رو چه حساب این بازی رو ساختن, میری تو یه جزیره که حیووناش زندگی خودشونو دارن میکنن هرچی جنبنده ست میکشی و به اسارت میگیری, تازه اونایی که اسیر میکنی نمیکشی بعد تو آرنا در اسارت و فلاکت میکشی.:))

• Like
Reactions: Jack Sparrow

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نت تایپ سه من بازی نکردم ولی کلا ایده آل نیست واسه بازی آنلاین اگه میتونی عوضش کن, تو نت دو واسه من خوبه ولی بعضی وقتا پیش میاد از سرور بیرونم کنه.
یه هانتر رنک داری تو صفحه منو تو مشخصاتت همون بالا نوشته رو سیوتم هست همون اول که وارد میشی hr 10 مثلا.
اسکیل خود کاراکترت نداره بیس بازی اینجوریه که باید اسکیل ها رو با بستن و ست کردن تجهیزات و جمها و بوسترها واسه خودت بچینی.
کلا نمیدونم این ژاپنی ها به این آرومی و مظلومی رو چه حساب این بازی رو ساختن, میری تو یه جزیره که حیووناش زندگی خودشونو دارن میکنن هرچی جنبنده ست میکشی و به اسارت میگیری, تازه اونایی که اسیر میکنی نمیکشی بعد تو آرنا در اسارت و فلاکت میکشی.:))

نه اینکه تو دنیای واقعی گوشت حیوونایی که میکشن رو ما نمیخوریم

یا اسیرشون نمیکنیم که ازشون شیر و چیزای دیگه بگیریم

یا پوستشون رو نمیکنیم که لباس درست بکنیم

چون همچین چیزایی رو تو دنیای واقعی نداریم یه سریا مثل شما براشون عجیبه D:

• Like
Reactions: IMANOKA

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

جدا بازی اینجوریه؟:|

مدت ها بود دنبال همچین چیزی بودم8-> خیلی حال میده>:)

• Like
Reactions: Jack Sparrow

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر