بازی یه شغله نه اعتیاد!

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
الان قوانین رو کامل خوندم و متوجه شدم که اپارات اصلا ارزش وقت گذاشتن برای درامد زایی نداره :-?
گفته 30 درصد هر کلیپ باید مشاهده بشه تا هر بازدید حساب بشه ! اون پایین هم دکمه دانلود گذاشته :|
مطمئنا در ویدیو های با مدت طولانی (بالای 10 دقیقه )خیلی ها همون چند ثانیه اول نگاه کنن و بعدش دانلود میکنن که بازدید محسوب نمیشه ! یعنی ممکنه یه ویدیو 100 هزار بازدید داشته باشه و فقط 1000 تاش قابل قبول باشه !
کی دانلود میکنه این روزا ؟! در ضمن کجا این قانونو نوشته؟! اپارات پول نمیده که! سباوژن پول میده! و درصدی که پول میده خیلی هم خوبه نمیگم مثله یوتوبه ولی بازم داره پیشرفت میکنه
کاری به درصدی که طرف ویدیو رو دیده نداره پول دادنشون(تو تبلیغشون اول ویدیو میبینی یعنی خودش بازدید) ، شما روی بازدید بهت پول میدن... بازم منبع داری بده من هیچ جا نخوندم الکی شایعه درست نکن
شاید بعضی ها بخوان این کارو ادامه بدن

• Like
Reactions: sa-sot1

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
کی دانلود میکنه این روزا ؟! در ضمن کجا این قانونو نوشته؟! اپارات پول نمیده که! سباوژن پول میده! و درصدی که پول میده خیلی هم خوبه نمیگم مثله یوتوبه ولی بازم داره پیشرفت میکنه
کاری به درصدی که طرف ویدیو رو دیده نداره پول دادنشون(تو تبلیغشون اول ویدیو میبینی یعنی خودش بازدید) ، شما روی بازدید بهت پول میدن... بازم منبع داری بده من هیچ جا نخوندم الکی شایعه درست نکن
چقدر میده؟ لینکشو واسم پ.خ کن:D

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
شایعه چیه ؟!
آپارات
به طور واضح نوشته که 30 درصد هر ویدیو باید دیده بشه تا بازدید پذیرفته بشه !
شاید شما دانلود نکنی ولی خیلی ها دانلود میکنن !
یوتوب حتما یه چیزی میدونه که جلوی دانلود ویدیو ها رو میگیره !
اگه کسی قصد فعالیت داره توصیه میکنم ویدیو 3-4 دقیقه بیشتر نباشه چون هر چه قدر طولانی تر بشه احتمال بازدید پذیرفته شده کمتر میشه

اونیم که تو آپارات نوشته اینه که کلا باید 30 % دیده شه یعنی من 2 % میبینم 5 نفر 10% میبینن اونو داره میگه نه اینکه منه تک نفر 30% ویدیو رو تکی ببینم (اینجوری باشه که بدرد لای جرزم نمیخوره)
با آپاراتیا که دارن در آمد کسب میکنن صحبت کردم میدونم داستان چیه
والا این جمله معنیش اینی که شما میگی نمیشه !
مبنای محاسبه هر بازدید تماشای حداقل ۳۰ درصد از هر ویدیو توسط کاربر می باشد.

باز دوستان دیگه میتونن نظر بدن که معنی این جمله یعنی چی !

آخرین ویرایش:

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
الان قوانین رو کامل خوندم و متوجه شدم که اپارات اصلا ارزش وقت گذاشتن برای درامد زایی نداره :-?
گفته 30 درصد هر کلیپ باید مشاهده بشه تا هر بازدید حساب بشه ! اون پایین هم دکمه دانلود گذاشته :|
مطمئنا در ویدیو های با مدت طولانی (بالای 10 دقیقه )خیلی ها همون چند ثانیه اول نگاه کنن و بعدش دانلود میکنن که بازدید محسوب نمیشه ! یعنی ممکنه یه ویدیو 100 هزار بازدید داشته باشه و فقط 1000 تاش قابل قبول باشه !
اونیم که تو آپارات نوشته اینه که کلا باید 30 % دیده شه یعنی من 2 % میبینم 5 نفر 10% میبینن اونو داره میگه نه اینکه منه تک نفر 30% ویدیو رو تکی ببینم (اینجوری باشه که بدرد لای جرزم نمیخوره)
با آپاراتیا که دارن در آمد کسب میکنن صحبت کردم میدونم داستان چیه

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
شایعه چیه ؟!
آپارات
پسته قبلیمو بخون تو همون صفحه هم نوشته نوع بازدید آپارات با سباویژن فرق داره تو همون لینکم زده (سباویژن بهت پول میده نه آپارات)
  • مبنای محاسبه هر بازدید ، تماشای حداقل ۳۰ درصد از هر ویدیو توسط کاربر می باشد. = کلا اینقدر ببینن جمعی جزو ویدیوی درآمد زایی حساب میشه - یعنی من 2 % میبینم 5 نفر 10% میبینن اونو داره میگه نه اینکه منه تک نفر 30% ویدیو رو تکی ببینم
  • فقط ویدیوهای بیشتر از 2 دقیقه شامل برنامه کسب درآمد از آپارات می شوند.
  • توجه داشته باشید صحت بازدیدها توسط سرویس صباویژن سنجیده و راستی آزمایی خواهند شد در نتیجه قطعاً بازدیدهای پذیرفته شده با تعداد بازدید نمایش داده شده آپارات تفاوت خواهند داشت

آخرین ویرایش:

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
شایعه چیه ؟!
آپارات
اگه کسی قصد فعالیت داره توصیه میکنم ویدیو 3-4 دقیقه بیشتر نباشه چون هر چه قدر طولانی تر بشه احتمال بازدید پذیرفته شده کمتر میشه

والا این جمله معنیش اینی که شما میگی نمیشه !
مبنای محاسبه هر بازدید تماشای حداقل ۳۰ درصد از هر ویدیو توسط کاربر می باشد.

باز دوستان دیگه میتونن نظر بدن که معنی این جمله یعنی چی !

نتونستم ویدیو پیدا کنم ولی نگا صباویژن رو کلک + بازدید + لایک پول میده
این ویدیو قدیمیه داره یه باگو توضیح میده ولی خودت ببینی متوجه میشی
اختلال درامدزایی ساعت 22 تا 24 برای پشتیبانی صباویژن

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
یعنی واقعا هیچکس نیست علاقه به اینکار داشته باشه !!؟؟ پس این همه ادم الان تو اپارات دارن فعالیت میکنن اصن تو بازیسنتر نیستن که... مگه بهترین فروم بازیرو نداره؟!؛؛ کجان این گیمرای mature

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
بعضی از ویدئو های گیم من تو آپارات تا 50 هزارتا هم بازدید داره تو خود یوتیوب هم 2هزار تا 6 هزار بازدید دارم،اینکارا وقت تلف کردنه می خوای درآمد زدایی داشته باشی بگرد یه کار پیدا کن من همینجوری آپلود میکنم خودش بازدید میخوره !
اما معمولا برای یوتیوب باید اینطوری باشه که شما جز اولین کسایی هستین که داره راجع به اون بازی کلیپ آپلود میکنه وگرنه باید آدم مشهوری باشی که بعد از گذشت تاریخ عرضه فلان بازی بازم ویدئو های مربوط بهش بازدیدش بالا باشه

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
بعضی از ویدئو های گیم من تو آپارات تا 50 هزارتا هم بازدید داره تو خود یوتیوب هم 2هزار تا 6 هزار بازدید دارم،اینکارا وقت تلف کردنه می خوای درآمد زدایی داشته باشی بگرد یه کار پیدا کن من همینجوری آپلود میکنم خودش بازدید میخوره !
اما معمولا برای یوتیوب باید اینطوری باشه که شما جز اولین کسایی هستین که داره راجع به اون بازی کلیپ آپلود میکنه وگرنه باید آدم مشهوری باشی که بعد از گذشت تاریخ عرضه فلان بازی بازم ویدئو های مربوط بهش بازدیدش بالا باشه
پس چجوریه رفیقه من ویدیوهاش داره ۱۰۰۰ بازدید میخوره داره ماهی ۶۰۰ از آپارات در میاره؟ اینا همش الکیه وقت تلف کردنه؟ یعنی چی این حرف شما یعنی کلا باید ۲۰ یوتوبر داشته باشیم تو بخش گیم که کلا پول در میارن
اشتباه نکن راهشو بلد نیستی یوتوب الان یه شغل شده 7۰٪ کاربراشم دارن پول در میارن نمیگم زیاد ولی خیلیاشون دارن به سوی پیشرفت میرن...شما خودتون دارین اینهمه ویدیو میزارین میگین ...یه جوری میگین انگار میخاین کسایه دیگه نیان تو این کار!... در کل موفق باشین
من هدف از زدن این تاپیک راهنمایی بود ولی انگار هنوز زوده برای گیمرای ایرانی ... همه ساز مخالف میزنن....همون بهتر معتاد صداتون کنن
موفق باشین

• Like
Reactions: amirv2 and mahan.bs

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
پس چجوریه رفیقه من ویدیوهاش داره ۱۰۰۰ بازدید میخوره داره ماهی ۶۰۰ از آپارات در میاره؟ اینا همش الکیه وقت تلف کردنه؟ یعنی چی این حرف شما یعنی کلا باید ۲۰ یوتوبر داشته باشیم تو بخش گیم که کلا پول در میارن
اشتباه نکن راهشو بلد نیستی یوتوب الان یه شغل شده 7۰٪ کاربراشم دارن پول در میارن نمیگم زیاد ولی خیلیاشون دارن به سوی پیشرفت میرن...شما خودتون دارین اینهمه ویدیو میزارین میگین ...یه جوری میگین انگار میخاین کسایه دیگه نیان تو این کار!... در کل موفق باشین
من هدف از زدن این تاپیک راهنمایی بود ولی انگار هنوز زوده برای گیمرای ایرانی ... همه ساز مخالف میزنن....همون بهتر معتاد صداتون کنن
موفق باشین
نتیجه صنعتی و سنتی همینه
این حرفا رو از کجا میاری؟70 درصد دارن پول در میارن؟این 70درصد چقدر در میارن؟اصلا میدونی قوانین کسب درامدش چیه؟اصلا شرایطش برات فراهم میشه؟
اینکه تو خونه بهت میگن معتاد مشکل فرهنگیه:-t تو خونه ما یکبار هم به من نگفتن معتاد !اولین بار از تو میشنوم !پس باید تاپیک فرهنگی ایجاد میکردی
اگه رفیقت داره پول درمیاره ازش یاد بگیر تو هم در بیار حداقل بازدید ویدئو هات رو برسون به 10 تا بعد بیا بقیه رو راهنمایی کن :/

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
نتیجه صنعتی و سنتی همینه
این حرفا رو از کجا میاری؟70 درصد دارن پول در میارن؟این 70درصد چقدر در میارن؟اصلا میدونی قوانین کسب درامدش چیه؟اصلا شرایطش برات فراهم میشه؟
اینکه تو خونه بهت میگن معتاد مشکل فرهنگیه:-t تو خونه ما یکبار هم به من نگفتن معتاد !اولین بار از تو میشنوم !پس باید تاپیک فرهنگی ایجاد میکردی
اگه رفیقت داره پول درمیاره ازش یاد بگیر تو هم در بیار حداقل بازدید ویدئو هات رو برسون به 10 تا بعد بیا بقیه رو راهنمایی کن :/
گوگل ادسنس دیگه چیزی داره که توضیح بدم؟ داداش اینهمه یوتوبر الکی نیست یه مشت الاف میشینن اینهمه ویدیو با کیفیت میسازن؟! تاحالا بدون adblock رفتی یوتوب همه تبلیق روشونه...حالا twitch رو نمیخوام بگم.
منم هدفم راهنمایی بود و پیشرفت کردن باهم تا جایی که میدونستم راهنمایی خواستم بکنم ، مهم نیست الان چقدر بازدید میخورم چون تازه شروع کردم اتفاقا خوبم داره میخوره....
معلومه شما نمیخوای دیگران بیان تو این کار
در کل بازم میگم جامعه به ما گیمرا میگه معتاد در حالی که شغله خیای پر طرفداریه....

• Like
Reactions: mahan.bs

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
..همون بهتر معتاد صداتون کنن
موفق باشین

داداش حالا مگه تمام گیمر های اون ور آب از این طریق و یوتوب پول در میارن که اگه جز این نباشه صرفن (معتاد به گیم) تعریف بشن! بعدش دوست مون درست میگن معتاد خطاب کردن گیمرها به مسائل و تعاریف فرهنگی برمیگرده و صد البته هیچ اهمیتی نداره که چهارتا آدم بی اطلاع و معمولن پیرمرد و پیرزن توی آشنایان از این حرف ها و برچسب ها به آدم بزنه
وگرنه با اوضاع و شرایط الآن اکثر پدر و مادر ها ترجیح میدن بچه شون همون (معتاد به گیم) باشه تا چیز دیگه ای!

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر