کیفیت پایین تصویر پلی استیشن 2

گفتگو در 'PlayStation 2' ایجاد شده توسط mo-hammad, ‏Dec 14, 2017.

1. mo-hammad

کاربر سایت

سلام - من یه ps2 دسته 2 خریدم واسه خواهر زادم - مثلا بازی fifa2018 رو اجرا میکنم تو حین بازی تصویر خیلی پیکسلی و کیفیت پایین هست مثلا بازیکنا خیلی تو حین بازی پیکسی و بی کیفیتن مث زمانی که تو کامپیوتر کیفیت بازی رو تو تنظیمات رو ضعیف میزاری چجوری میشه ؟ ولی مثلا وقتی صحنه آهسته نشون میده تصویر بازیکن شفاف و خوبه یا مثلا خطا میکنی میخواد کارت بده چون بازی از حرکت افتاده و داره فیلم لحظه کارت گرفتن رو نشون میده تصویر اون موقع شفافه - فیش پشت تلویزیون که ps2 وصله

قرمز - زرد و سفیده - خواستم ببینم مثلا hdmi میشه زد ؟ تبدیل داره ؟ اگر داره و بزنیم درست میشه ؟ چیکار ش کنم ؟

سوال دوم من هم اینه :

میخوام بازی ps2 که دانلود کردم واسش رایت کنم فقط سرعت 16 رایت میکنه و نمیخونه ps2 امتحان کردم اینم نمیدونم چیکار کنم

جای فلش داره ps2 همین بازی رو iso رو اکسترکت کنم فایلاش رو بریزم تو فلش وصل کنم به ps2 اجرا میشه ؟

2. IMANOKA

کاربر سایت

نام:
    Iman
    به lcd وصل کردی؟
    باید با کابل کامپوننت وصل کنی،کابل 5 فیش

mo-hammad این نوشته را Like کرده است.
  3. mo-hammad

کاربر سایت

آره به lcd وصله راستش من اصلا آکاهی ندارم - چون ما که بچه بودیم واسمون نمیخریدن که همش تو کوچه خیابونا بودیم
    :p
    الان واسه خواهر زادم خریدم - پس برم کابل کامپوننت بگیرم ؟هر 5 تا فیش وصل میشه پشت lcd ? آخه lcd همه ی مادگی ها پشتش رنگاش مث همه یعنی

سه تا قرمز -سفید - زرد در بالا و سه تا از همین رنگا پایینه . یه سوال دیگه میدونید چرا تو دسته بازی این دکمه آنالوگ که شوک هست خاموش نمیشه تا با جهت ها کار کنیم ؟

4. silent ops

کاربر سایت

کابل کامپونت ps2 هیچ تاثیری نداره تو کیفیت رو lcd فقط چند تا بازی بیشتر کیفیت 720 یا 1080 ساپورت میکنن مثل گرانتوریسمو 4 و غیره ..کابل کامپونت فقط رو تلویزیونهای قدیمی کاربرد داره
    که جای ورودی کابل 5 رنگ داره..که کیفیت بازی شفاف تر میکن ..ولی رو lcd خیلی خوب نیست کیفیت تصویر ..

mo-hammad این نوشته را Like کرده است.
  5. mo-hammad

کاربر سایت

پس هیچ راهی نیست ؟ مثلا مبدل hdmi یا همچین چیزی ؟ راجع به دسته بازی هم میشه راهنمایی کنید ؟ آیا دسته مشکل داره

6. silent ops

کاربر سایت

Ps2 تصویرhd هم ساپورت میکن به وصیله این تبدیل که تو ایران اصلا موجود نیست..

71RfxBwyhjL._SL1500_.jpg

7. mo-hammad

کاربر سایت

خوب نمیشه از تبدیل اون سه تا فیش av قرمز و سفید و زرد به hdmi استفاده کرد ؟ یعنی یه مبدل باشه اون سه تا فیش بخوره بهش بعد از این سمتش فیش hdmi باشه وصل کرد به پورت hdmi ?

8. silent ops

کاربر سایت

من خودم امتحان نکردم از طریق این تبدیل 3 فیش به hd ولی این تبدیل استاندارد خود سونی ..بازیها رو بدون کادر وشفاف با وضوع بالا اجرا میکن..ولی لا موجود

9. mo-hammad

کاربر سایت

آخرین سوالم اون کابل کامپوننت که گفتم چجوری بزنم به lcd ? همونطور که گفتم :
    lcd همه ی مادگی ها پشتش رنگاش مث همه یعنی

سه تا قرمز -سفید - زرد در بالا و سه تا از همین رنگا پایینه .

یه سوال دیگه میدونید چرا تو دسته بازی این دکمه آنالوگ که شوک هست خاموش نمیشه تا با جهت ها کار کنیم ؟

10. silent ops

کاربر سایت

جای رنگشون معلوم ..دوتا قرمز داره با زرد آبی سفید سبز ..اگه اشتباع زدی جای رنگ قرمز جا به جا کن ..تا درست ..ولی قبل از هر چیز تو قسمت تنظیمات ps2 systemگزینهsystem canfigurationقرار بده رو camponet video out ..تا کابل شناسایی کن ..اگه کابل وصل نباشه عمل نمیکن..طبق تصاویر زیر اجرا کن ..
    دسته ps2 dualshock 2 هست همیشه چراقش روشن ..تو اجرای بازیها مثل ps1 نیست که خاموش بشه بستگی به بازی داره که با جهت کار کن آنالوگ نباش ..بازی مثل تیکن 5 میشه با جهت بازی کرد و فوتبال غیره ..

459537863.jpg

ec325f4f_vbattach164282.jpeg

PS2 Component via QED no EXT sync.jpg

alisantori این نوشته را Like کرده است.
  11. Sony+

کاربر سایت

داداش چه کاریه PS2 خریدی کلی هم میخوای خرج کابل و تبدیل بکنی چپ و راست کنی آخرشم هیچی به هیچی تازه اگر کلون نشده باشه دستگاهت.یه PS3 کپی خور شده حسابی بخر بازیهای PS1 و PS2 و PS3 و PSP رو همشو اجرا کن با بهترین کیفیت.

ahmadreza_mo این نوشته را Like کرده است.
  12. mo-hammad

کاربر سایت

درسته راستش واسه بچه گرفتم خواستنم ببینم اگر راهی داره یا مثلا تو آپشن هاش باید ور رفت و مثلا رزولوشن رو افزایش داد و اینا اگر راحته انجام بدم اگر نه که خب همینو بازی کنه بسش هست

13. mghadiri7340

کاربر سایت

سلام به همه چطوری زبان پلی استیشن 2 رو تغییر بدیم؟؟؟
    اگه کسی از دوستان اطلاعاتی داره به ماهم بگه یاد بگیریم.
    الان هم زبان پلی 2 من چین هستش میخوام عوضش کنم

14. H.K.Z05

کاربر سایت

دوست عزیز میتونی از مالتینا بخری ولی خیلی گرون در میاد تازه دردسرم داره. کلا من هم به ال سی دی وصل میکردم مشکل داشت و به معمولی که اصن هیچ!
    ps2 تون چیه ؟ فت یا اسلیم؟ من فت دارم استوک ژاپن و فکر میکنم دستگاه قدیمیم که اسلیمه به دلیل اینکه بیش از حد از ps2 کار کشیده شده تصویر بخوبی نمیده چون مقایسه کیفیت تصویر فت با اسلیم من(جفتشو دارم:Gunner::Cheesygrin:)واقعا فاحش هست!!!
    ده ساله اسلیم دارم 2 ماهه تقریبا که فت دارم!!!!که به دلیل استفاده زیاد اسلیم تو 10 سال میشه فهمید که تصویر کمی افت کرده
    راستی داداچ mghنمیدونم چیچی ! به دومین بخش توی صفحه بوت برو بعدش توی یکی از مکعب هاش میتونی اسم زبانو ببینی و تغییرش بدی

#14 H.K.Z05, ‏Sep 22, 2018 at 1:27 AM
    آخرین ویرایش: ‏Sep 22, 2018 at 1:42 AM