Multi Platform PlayerUnknown's Battlegrounds

سازنده
KRAFTON
تاریخ انتشار
December 2017
ناشر
KRAFTON
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی PlayerUnknown's Battlegrounds که در سبک بتل رویال میباشد ابتدای سال جاری توسط Bluehole به صورت دسترسی زودهنگام برای استیم منتشر شد. پابجی از همان ابتدا توانست مخاطبین بسیاری را جذب خود نماید و در حال حاضر با فروش 50 میلیون نسخه ایی پنچمین بازی پرفروش تاریخ است. نسخه X1 با همکاری مایکروسافت در تاریخ 21 آذر سال 96 منتشر شد.

همچنین نسخه PS4 بازی بعد از یکسال برای PS4 تایید و در 16 آذر منتشر خواهد شد.

a02ba96e-3c45-40a8-97b5-b24e87a59eb5.jpg

Developer: PUBG Corporation
Platforms: Xbox One، PS4
Genre: Battle royale
Mode: Multiplayer
Price: 30 USD

دارندگان کنسول Xbox One باید بدانید این اثر بر روی سرویس ارزان قیمت Xbox Game Pass دردسترس میباشد

سبک بازی بدین گونه است که شما به همراه 99 بازیکن دیگر سوار بر هواپیما بر روی نقشه با مساحت 8*8 کیلومتر حرکت میکنید و در زمان مناسب باید از هواپیما خارج شده و در محل مناسب فرود بیایید و تلاش کنید تا اخرین نفر مقابل دیگر بازیکنان زنده بمانید، پابجی به دو صورت اول و سوم شخص قابل بازی میباشد. گفتنی است دسترسی بازیکنان به محیط نقشه به صورت زمانی با دایره ایی ابی رنگ که مشخص است محدود و محدود تر میشود. همچنین بازی حالت گروهی هم دارد و شما میتوانید تا 4 نفر به صورت تیمی وارد نقشه بشوید و برای بقا به مبارزه بپردازید تا انتها برنده بشوید.

لوت کردند یکی از ویزگی های مهم بازی میباشد زیرا شما در ابتدای ورود به نقشه هیچ مهماتی ندارید و باید با گشتن ساختمان ها در محیط بازی لباس، سلاح، ماشین و ... برای خود تهیه کنید. همچنین بازیکنهای کشته شده قابل لوت شدن میباشند.

در انتهای هر مسابقه با توجه به مدت زمانی که زنده مانده اید، تعداد بازیکن های که به انها اسیب زده و یا کشته اید مقدار پولی به شما داده میشود که برای خرید کیس ها قابل استفاده میباشد.

پابجی از قدرت بیشتر Xbox One X بهره میبرد و داری بافت های بهتر، رزولیشن بالاتر، HDR و موارد دیگر است. ولیکن بازی بر روی One معمولی و X به صورت 30 فریم اجرا خواهد شد که به گفته سازندگان ممکن است در اینده شاید دست خوش تغییر بشود.

وظیفه پورت نسخه Xbox One بازی ابتدا اعلام شد توسط یک استدیو اسپانیایی به نام Anticto انجام خواهد پذیرفت، اما سپس با اعلام خبر انتشار بازی توسط مایکروسافت سخن از همکاری بیشتر استدیو های فرست پارتی این کمپانی امد، از جمله همکاری Rare برای بهبود تکنیک های رندر آب، استدیو کوالیشن برای پورت بازی و ...
همچنین وظیفه پورت بازی برای PS4 بر عهده استدیو داخلی پابجی کورپ است

نقشه های قابل دردسترس بازی:
Untitled.png

ویدیو تست فریم بازی: (یوتیوب)

تاپیک اپدیت خواهد

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
اطلاعاتتون در زمینه IT , network , software developer , swift , php و ... بالا ببرین من رشته تحصیلیم و کارم در همین زمینس سالهاست شغلم اینه و میدونم چقدر سخت زبان برنامه نویسی شما دو تا حرف به گوشت خورده یه عکسم انداختی شروع کردین اطلاعات غلط دادنو رو هوا حرف زدن برای یوزرها شما میخوای استیم بیاد بنویسه در کل دنیا چند نفر فعالن حتما دوست دارین با سرورای مایکروسافت هم جمعو تفریق کنن براتون ! هیچ شرکتی بنا به دلایل منطقی خودشون نمیاد این آمارو بده این خودش یه بحث خیلی طولانیه اینم در نظر داشته باشین که بعدها کراس پلتفرم هم شاید بگوشتون خورد اونوقته که اون قطره شما به کل اون اقیانوس یا همون دنیا وصل میشه ! گفتم اگه بد بود بعد نیم ساعت شما کیک چاییتم خوردی دیدی پلیری هم پیدا نکرده که تو چند دقیقه کم پیدا میکنه. حرف شما بخشیش راجب سرورا درست بود! اما به نظر من تمام حرفای شما باد هواست و غلط و ته خنده پابجی هم جمعش میکرد میرفت خونش میون این همه بازیای بقول شما جهان بازه 60 فریم ده !!! :)) فقط نگفتین بازیای که میشناسین آنلاینن با این وسعت و این تعداد پلیر! من تا جایی که تونستم به زبان ساده و مفصل توضیح دادم و منطقی دیگه ادامه بحث نمیدم اسپم نشه موفق باشید.~o)
الان php و سوئیفت و سافتور دولوپر و نتورک و آی تی اینا چه ربطی به بحث داشت؟ :/ از اطلاعاتتون هم مشخصِ سابقه درخشان شغلیتون! :))
از برنامه نویسی گفتید: میدونستید اولین مپی که برای پابجی اومد (erangel) تمام آبجکت ها رو از بلوپرینت های آنریل استفاده کردن؟ و کار کردن با بلوپرینت نیازی به دانش برنامه سازی نداره ( البته با توجه به شغلتون مطمئنم کاملا در جریانید)
از طرف منم که نقل قول میکنید D: من کجا گفتم بازی 60 فریم میده؟ اصلا کنسول توانایی هندل کردن 60 فریم رو داره؟ من گفتم بدون افت فریم وگرنه همه میدونیم کنسول روی 30 فریمشم مونده چه برسه 60 :))
جالبه به من میگین اطلاعات غلط میدم و حرفام باد هواست در صورتی که شما حتی نمیدونی سیستم پلیر کانتر یه کلاینت چجور کار میکنه، نکنه فک کردین میرن دونه دونه سر شماری میکنن واسه هر ریجن؟:))

آخرین ویرایش:

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
این مشکلات افت فریم و باگ رو حقیقتا من روی سیستمم ندیدم توی این 180 ساعت بازی کردن
اما راجع به سرورهای بازی آره موافقم که جدیدا واقعا روی اعصاب هست

و هم اینکه سازنده ها واقعا الان پول دار شدن و باید یه دست اساسی به سر و صورت بازی بکشن

اما با تمام این مشکلات به نظرم هنوز هم توی سبک خودش بهترین بازی موجوده

• Like
Reactions: iHamid

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
رفیق چی میگی ناموسن ؟ بازی روزی 800 هزار پلیر داره تو کل دنیا بعد میگی هر ریجن فرق میکنه ؟ ا چیزی از steam نمیدونی نظر نده=)):))
بازی ارزش 10 دلار داره نه 30 دلار

بله:))

چند ویدیو برای اون دسته از دوستانی که قصد خرید این بازی دارن
جان سینا در pubg

هری پاتر در pubg

اول از همه من متنفرم از این کلمه ناموسن یعنی چی با شخصیت حرف بزنیم.

دوم شما رفتی گشتاتو زدی بیای حرفای بدون منطق بزنی کیلیپهای میکس شده رو پیدا کردی حالا خدا میدونه این کیلیپا ماله کی هست! روز اول ریلیز پابجی بوده ؟!!! به هر حال شما اسکار اینکه فقط در دنیا بازی پابجی هست که باگ داررو در سال 2018 میلادی به خود اختصاص دادید!!! =)) شما چند سالتونه؟ زشته رفتیم سال 2019 نگین اینارو جایی ما ایرانیا چون اقتصاد خوبی نداریم میتوپیم به بازیهایی که میلیونها نفر در دنیا دارن بازی میکنن چرا در توییچ پابجی هیچ وقته نرفته ته اعماق لیست استریم؟! مردم دنیا گیمرا باگ بازی میکنن؟ :)) این طوری فکر نکنیم اگه کسی مثله من پیدا شد انتقاد کرد فکر کنین تحقیق کنین بزنین www.pubg.com برید ببینید چه خبره شاید خبریه یکی مثه من پیدا شده دفاع میکنه شاید واقعا راست بگه!!!!! یاد بگیریم به انتقاد طرف مقابلمون احترام بزاریم فکر کنیم تحقیق کنیم که بعدا رو سیاهی ذغال بهتون نمونه!

سوم باز شد همون بحث شما مدرک بده بازی در دنیا 800-000 پلیر داره فقط جک نگیم رو هوا حرف نزنیم بریم یکم تخقیق کنیم یکی گفت اره بازیش کم پلیره بریم دنبالش ببینیم واقعا همینه هرکی گفت الان شبه مام بگی اره شبه !!! عوض کنیم طرز فکرمونو من بالاتر خیلی صحبت کردم راجب این مورد حرف شمام کاملا غلطه/:)

چهارم اینکه شما برو یوتویب یا همین آپارات سال اول ریلیز رنبو سیکس ببین چی بوده و چی شده !!! مغزت منفجر میشه یادتون میاد چجوری مچ مکینگ میکرد؟! باگاش یادتون هست؟ الان شده برترین بازی یوبیسافت و بخاطر پشتیبا نی از بازیش باگ گیری سروراش یادتون اگه بیاد اوپریشن هلت دادن 3 ماه تموم روی باگا سرورا مچ مکینگ کار کردن همه مسخرشون میکردن سرورای یوبیسافتو عکس سیب زمینی میزاشتن مسخرش میکردن الان چی شده سروراش و مچ میکینگ زیر 20-30 ثانیه تو بازی ای !!!!!!! پابجی داره همین راهو میره تمام بازیای آنلاینی که بخوان موفق بشن اینه مسیرشون پشتیبانی فوق العاده قوی بازی آنلاین بازی آفلاین نیست 1 ماه باگارو فیکس کنی استدیو سازنده بگه به به جه جه عالی شد فروشمونم کردیم خدا حافظتون نه آنلاین خیلی خیلی پیچیدس ما ایرانیا ماریو نمیتونیم بسازیم واقع بین باشیم ! لهستان با همون یدونه بازی ویتچرش چی کار کرد ترکوند الان با سایبر پانکش چه میکنه 7-8 ساال میشنن کار میکنن رو بازیشون سالها برنامه ریزی میکنن کلی کارمند دارن دولتشون حمایت میکنه اینم اضافه کنم شاهد بازیهایی هستیم مثلا مثه NFS PAYBACK مثال دوتا آپدیت داد خدا حافظ آشغال تحویل ملت داد پس منه گیمر خیلی بد بین میشم بهش میبینم پشتیبانی صفر هرچی ما درخواست دادیم کلی چیز اضافه کنن گرافیکش داغون شده پول دادیم چرا دوتا آپدیت جواب ندادن راه دور نریم کال آف دیوتی آشغال من اسمشو گذاشتم ضد ایرانی یا ضد آسیا !! سرور تعطیل ptp پیدا میکنه میندازه بیرون نمونش WWll سرورای اختصاصی ماله خودشونه میرفتم توییچ همشون توپ بازی میکردن لگ پایین پینگ پایین همین الان بلک اوپس 4 اشم خیلی ها دیدم مینالن میندازه بیرون جوین نمیکنه پس پشتیبانی و سرورای بازی ببینید چقدر مهمه ... بگذریم[-x

بخشی از استدیو پابجی بخش تیم ایکس باکس (تیم PC و ps4 هم جدان !) B-)

پنجم بنا هی به عکس گذاشتن باشه بفرمایید من عکس میزارم برای اثبات حرفام FIX PUBG با چشم که دارم میبینم کمپانی پابجی خیلی گسترش داره میده باگ گیریو اضافه کردن ایتمهای جدید مشکلات سرور دی سینک فریم ریت پایداری گان پلی گیم پلی ماشینا مپها اسکینها مچ میکینگ هم زمان روی PC - Xbox - PS4 - mobile دارن کار میکنن اینا گروه کوچیکین بنظرتون! رفتین ببینین از استدیوشون فیلم گرفتن چقدرن و چقدر بزرگه اینا زندگیشون رو برنامس رو قانونه نگاه به خودمون نکنین یادتون باشه فیلم کوتاهی آپارات از تیم پابجی ایکس باکس گذاشته میزارم حتما ببینید خوبه <):) من اگه دفاع میکنم از بازی میدونم که چه راهیو در پیش گرفته الان بازی آنلاین بگی همه میگن رنبو - پابجی چرا جون موفقن چون پشتیابانی عظیمی پشتشه

- - - -
بزنین رو عکسا ببینید با چشمتون فقط بخش فروم پابجی بالای 235.000 فید بک ! انتقادات و پیشنهادات و مشکلات - بالای 57000 گزارش و پست منتشر شده برای رفع باگ اینا فقط ماله PC هست !

عکسای بعدی بخش جدید خلاقانه فیکس پابجی ! خوده عکسها گویا هست دقت کنید یکم اگه بجای اینکه فقط شروع کنید دیگرانو که مخالف شما نظرشونه و بازیو بکوبونید وقت بزارید دقت کنید متوجه خیلی چیزا خواهید شد من بخشیشو براتون میگم نوشته in progress در دست اقدام یا همون در حال کار روی مشکلات سرورا کلاینت مچ میکینگ و ....:x

در آخر امیدوارم هر کس هر بازی که دوست داره بخره حالشو ببره سعی کنیم اطلاعات درست بدیم. من طرفدار پابجی ام و مظمعنم آینده خوبی داره موفق باشید.~o):x

دوست داشتین ادد کنین باهم بریم PSN : iHamid4Wizard :)

آخرین ویرایش:

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
درباره بحث اول من سعی میکنم هیچوقت رو هوا حرف نزنم و حرفام از روی سند و مدرکه:
qzrk_screenshot_(25).png

بازی رو به رشد و توسعس؟ داداش این مال پارسال بود که بازی توی مرحله ارلی اکسس قرار داشت و موقعی که نسخه 1.0 بازی اومد و گفتن بازیمون کامله :|
بله پابجی یوزرای خودشو داره که از قضا همشون چینین :)) شک دارید؟ 4 تا مچ اسکواد رندوم برید تا شکتون کامل برطرف شه
فرمودید تکسچر ها سریع لود میشه، والا ما با ssd همچین چیزی ندیدیم شما با کنسولتون چجور اینو دیدید یکمی عجیبه
درباره ی ریکویل و رجیستر شدن تیر ها هم شما از هر کی که 2 ساعت به بالا پابجی بازی کرده این اواخر بهش بگید کامل براتون توضیح میده جریان از چه قراره
درباره اسکین هم من ایرادی ازش نگرفتم فقط گفتم سازنده های محترم چشم بادومی بازی خوب دارن از این راه جیب مبارکشونو پر میکنن ولی اینکه میگید سازنده از همین راه کسب در آمد میکنه، مگه بازی فری تو پلی که سازنده از راه فروش اسکین پول در بیاره؟ 30 دلار قیمت بازیشه :|
.....
الان این همه بازی جهان باز روی همین کنسولِ چند سال پیش خیلی راحت دارن اجرا میشن ( چه سینگل پلیر چه مالتی پلیر ) اینا افت فریم و هزار تا مشکل کوفت و زهر مار دیگه داشتن؟ ما که ندیدیم :/
درباره آپگرید پی سی هر چند وقت یبار که بحثش جداس و نمیخوام الکی توی تاپیکی که ربطی به این بحث نداره اسپم کنم ولی شما قرار نیس 4 نسل با یه کارت همش روی الترا 60 فریم فیکس بگیرید اونم روی رزولوشن fhd :| میتونین با کمی توئیک کردن تنظیمات از بازی لذت ببرید
بنده هم رفتم سیستم های اند بستم که از شر افت فریم و غیره راحت شم بعد میرم توی پابجی روی های بزور 40 فریم میگیرم :)) لابد پی سی ما ایراد داره وگرنه بازی که خدای بهینه سازی و این داستاناس!!!

حالا شما تازه واستون بازی عرضه شده یکم شوق و ذوق دارید که خب عادیه ولی خیلی از ما ها بازی رو همون موقعی که توی ارلی اکسس بود خریدیم و تا همین الانشم پاش بودیم و مشکلاتی که موقع عرضه اصلا وجود نداشتن و الان خِرشو گرفتن رو دیدیم و لمس کردیم ( بازم مدرک میخواید؟صفحه استیم استور بازی رو ببینید)
قضیه مایکروسافت بازی نداره و سونی خدای صنعت گیم و این داستانا هم کاری ندارم هر کدوم بازی بهتری برای منِ مصرف کننده داشته باشه میرم سمت اون، حالا میخواد خدای صنعت گیم باشه میخواد کفتار صنعت گیم باشه
---------------------------------------------------------------------------
من نه پدر کشتگی دارم با این بازی نه چیزی( پست های سال پیشمو ببینید که از بازی چقدر تعریف میکردم) ولی وقتی سازنده واسه منِ مشنری ارزشی قائل نیس دلیلی نداره من واسش فن بازیه الکی در بیارم
بهرحال بازی رو گرفتید مبارکتون باشه و خدا کنه اینجور که شما میگی باشه و مشکلاتی وجود نداشته باشه ولی ...
داداش لود شدن تکسچر ها چه ربطی به ssd داره؟؟ من با گرافیک سری 700 روی تنظیمات متوسط بالای 40 فریم می گیرم شما چجوری با سیستم های اند 40تا؟؟ مگه گرافیکت چیه؟

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

• Like
Reactions: iHamid

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
اول از همه من متنفرم از این کلمه ناموسن یعنی چی با شخصیت حرف بزنیم.

دوم شما رفتی گشتاتو زدی بیای حرفای بدون منطق بزنی کیلیپهای میکس شده رو پیدا کردی حالا خدا میدونه این کیلیپا ماله کی هست! روز اول ریلیز پابجی بوده ؟!!! به هر حال شما اسکار اینکه فقط در دنیا بازی پابجی هست که باگ داررو در سال 2018 میلادی به خود اختصاص دادید!!! =)) شما چند سالتونه؟ زشته رفتیم سال 2019 نگین اینارو جایی ما ایرانیا چون اقتصاد خوبی نداریم میتوپیم به بازیهایی که میلیونها نفر در دنیا دارن بازی میکنن چرا در توییچ پابجی هیچ وقته نرفته ته اعماق لیست استریم؟! مردم دنیا گیمرا باگ بازی میکنن؟ :)) این طوری فکر نکنیم اگه کسی مثله من پیدا شد انتقاد کرد فکر کنین تحقیق کنین بزنین www.pubg.com برید ببینید چه خبره شاید خبریه یکی مثه من پیدا شده دفاع میکنه شاید واقعا راست بگه!!!!! یاد بگیریم به انتقاد طرف مقابلمون احترام بزاریم فکر کنیم تحقیق کنیم که بعدا رو سیاهی ذغال بهتون نمونه!

سوم باز شد همون بحث شما مدرک بده بازی در دنیا 800-000 پلیر داره فقط جک نگیم رو هوا حرف نزنیم بریم یکم تخقیق کنیم یکی گفت اره بازیش کم پلیره بریم دنبالش ببینیم واقعا همینه هرکی گفت الان شبه مام بگی اره شبه !!! عوض کنیم طرز فکرمونو من بالاتر خیلی صحبت کردم راجب این مورد حرف شمام کاملا غلطه/:)

چهارم اینکه شما برو یوتویب یا همین آپارات سال اول ریلیز رنبو سیکس ببین چی بوده و چی شده !!! مغزت منفجر میشه یادتون میاد چجوری مچ مکینگ میکرد؟! باگاش یادتون هست؟ الان شده برترین بازی یوبیسافت و بخاطر پشتیبا نی از بازیش باگ گیری سروراش یادتون اگه بیاد اوپریشن هلت دادن 3 ماه تموم روی باگا سرورا مچ مکینگ کار کردن همه مسخرشون میکردن سرورای یوبیسافتو عکس سیب زمینی میزاشتن مسخرش میکردن الان چی شده سروراش و مچ میکینگ زیر 20-30 ثانیه تو بازی ای !!!!!!! پابجی داره همین راهو میره تمام بازیای آنلاینی که بخوان موفق بشن اینه مسیرشون پشتیبانی فوق العاده قوی بازی آنلاین بازی آفلاین نیست 1 ماه باگارو فیکس کنی استدیو سازنده بگه به به جه جه عالی شد فروشمونم کردیم خدا حافظتون نه آنلاین خیلی خیلی پیچیدس ما ایرانیا ماریو نمیتونیم بسازیم واقع بین باشیم ! لهستان با همون یدونه بازی ویتچرش چی کار کرد ترکوند الان با سایبر پانکش چه میکنه 7-8 ساال میشنن کار میکنن رو بازیشون سالها برنامه ریزی میکنن کلی کارمند دارن دولتشون حمایت میکنه اینم اضافه کنم شاهد بازیهایی هستیم مثلا مثه NFS PAYBACK مثال دوتا آپدیت داد خدا حافظ آشغال تحویل ملت داد پس منه گیمر خیلی بد بین میشم بهش میبینم پشتیبانی صفر هرچی ما درخواست دادیم کلی چیز اضافه کنن گرافیکش داغون شده پول دادیم چرا دوتا آپدیت جواب ندادن راه دور نریم کال آف دیوتی آشغال من اسمشو گذاشتم ضد ایرانی یا ضد آسیا !! سرور تعطیل ptp پیدا میکنه میندازه بیرون نمونش WWll سرورای اختصاصی ماله خودشونه میرفتم توییچ همشون توپ بازی میکردن لگ پایین پینگ پایین همین الان بلک اوپس 4 اشم خیلی ها دیدم مینالن میندازه بیرون جوین نمیکنه پس پشتیبانی و سرورای بازی ببینید چقدر مهمه ... بگذریم[-x

بخشی از استدیو پابجی بخش تیم ایکس باکس (تیم PC و ps4 هم جدان !) B-)

پنجم بنا هی به عکس گذاشتن باشه بفرمایید من عکس میزارم برای اثبات حرفام FIX PUBG با چشم که دارم میبینم کمپانی پابجی خیلی گسترش داره میده باگ گیریو اضافه کردن ایتمهای جدید مشکلات سرور دی سینک فریم ریت پایداری گان پلی گیم پلی ماشینا مپها اسکینها مچ میکینگ هم زمان روی PC - Xbox - PS4 - mobile دارن کار میکنن اینا گروه کوچیکین بنظرتون! رفتین ببینین از استدیوشون فیلم گرفتن چقدرن و چقدر بزرگه اینا زندگیشون رو برنامس رو قانونه نگاه به خودمون نکنین یادتون باشه فیلم کوتاهی آپارات از تیم پابجی ایکس باکس گذاشته میزارم حتما ببینید خوبه <):) من اگه دفاع میکنم از بازی میدونم که چه راهیو در پیش گرفته الان بازی آنلاین بگی همه میگن رنبو - پابجی چرا جون موفقن چون پشتیابانی عظیمی پشتشه

- - - -
بزنین رو عکسا ببینید با چشمتون فقط بخش فروم پابجی بالای 235.000 فید بک ! انتقادات و پیشنهادات و مشکلات - بالای 57000 گزارش و پست منتشر شده برای رفع باگ اینا فقط ماله PC هست !

عکسای بعدی بخش جدید خلاقانه فیکس پابجی ! خوده عکسها گویا هست دقت کنید یکم اگه بجای اینکه فقط شروع کنید دیگرانو که مخالف شما نظرشونه و بازیو بکوبونید وقت بزارید دقت کنید متوجه خیلی چیزا خواهید شد من بخشیشو براتون میگم نوشته in progress در دست اقدام یا همون در حال کار روی مشکلات سرورا کلاینت مچ میکینگ و ....:x

در آخر امیدوارم هر کس هر بازی که دوست داره بخره حالشو ببره سعی کنیم اطلاعات درست بدیم. من طرفدار پابجی ام و مظمعنم آینده خوبی داره موفق باشید.~o):x

دوست داشتین ادد کنین باهم بریم PSN : iHamid4Wizard :)
جایه این همه تایپ کردن بشین سرچ کن چقدر پلیر داره
استیم روزانه 15 میلیون کاربر داره و روزی 800 هزار پلیر داره pubg تو تمام ریجن ها گرفتی حالا ؟ نشستی داری از pubg شاهکار میسازی
pubg داره راه رینبو میده ؟ واقعا ؟ تو این چند وقت جز اسکین چی داده ؟ بازی یه انتی چیت درست نداره تیرات ریجستر نمیشن
بازی موفق بازی که مدام پشتیبانی بشه مثل r6 / overwatch / fortnite نه بازی مثل pubg که بر اثاث باگ ساخته شده :))
اینم تعداد پلیر ها PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS - Steam Charts

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
داداش لود شدن تکسچر ها چه ربطی به ssd داره؟؟ من با گرافیک سری 700 روی تنظیمات متوسط بالای 40 فریم می گیرم شما چجوری با سیستم های اند 40تا؟؟ مگه گرافیکت چیه؟

عزیز والا تا جایی که میدونم تکسچر سرعت لودش به فرکانس رم و سرعت درایو بستگی داره ‎:|
شما روی چه رزولوشنی بازی میکنی؟بعد خودت داری میگی مدیوم :/ من گفتم الترا روی رزولوشن fhd
کارتمم ۱۰۸۰
ضمنا بنده نگفتم ۴۰ فریم ثابت میگیرم ، توی بعضی صحنه ها ۱۲۰ فریم میگیرم بعد جاهای شلوغ یا داخل بعضی خونه ها که ظاهرا مشکل بهینه سازی دارن تا ۴۰ فریم هم دراپ میشه

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
عزیز والا تا جایی که میدونم تکسچر سرعت لودش به فرکانس رم و سرعت درایو بستگی داره ‎:|
شما روی چه رزولوشنی بازی میکنی؟بعد خودت داری میگی مدیوم :/ من گفتم الترا روی رزولوشن fhd
کارتمم ۱۰۸۰
ضمنا بنده نگفتم ۴۰ فریم ثابت میگیرم ، توی بعضی صحنه ها ۱۲۰ فریم میگیرم بعد جاهای شلوغ یا داخل بعضی خونه ها که ظاهرا مشکل بهینه سازی دارن تا ۴۰ فریم هم دراپ میشه
تکسچر اول توی vram می ره بعد اگه جا نشد توی ram
شما حتما مشکل از گرافیکته

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
@iHamid حاجی ساقیت کیه ؟ Steamchart از کی تا حالا ریجین بندی شد ما نفهمیدیم ؟
درضمن R6 به هیچ عنوان وضعیتش به خرابی و داغونی PUBG نبود من از بتا دارم بازم میکنم.R6 پشتش Ubisoft بود و یکی از بهترین استودیوهاش نه Bluehole:D حالا یه وضعیتی شده که هر بازی فیل شده میگن بعدا درست میشه شما یه نگاه به رینبو بنداز که چی بود و چی شد باو به خدا رینبو تو 6 ماه اول همه مشکلات بزرگش بر طرف شده من همون دوران هم میگفتم بازی اصلا مشکل خاصی نداره الکی بزرگش میکردن این عنوان به بازی AAA هست و یه استودیو بزرگ پشتشه به هیج عنوان نباید باهم مقایسه بشن PUBG اگه قرار بود درست بشه تا الان میشد یه نکته دیگه اینکه بازی تمام انلاین اونم 30 فریم تو سال 2018 ؟ بیخیال. از مدیران خواهش میکنم همون تاپیک بخش XBOX رو منتقل کنن اینجا چون این جوری که معلومه این تاپیک اوضاع خوبی نخواهد داشت.

آخرین ویرایش:

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
@iHamid حاجی ساقیت کیه ؟ Steamchart از کی تا حالا ریجین بندی شد ما نفهمیدیم ؟
درضمن R6 به هیچ عنوان وضعیتش به خرابی و داغونی PUBG نبود من از بتا دارم بازم میکنم.R6 پشتش Ubisoft بود و یکی از بهترین استودیوهاش نه Bluehole:D حالا یه وضعیتی شده که هر بازی فیل شده میگن بعدا درست میشه شما یه نگاه به رینبو بنداز که چی بود و چی شد باو به خدا رینبو تو 6 ماه اول همه مشکلات بزرگش بر طرف شده من همون دوران هم میگفتم بازی اصلا مشکل خاصی نداره الکی بزرگش میکردن این عنوان به بازی AAA هست و یه استودیو بزرگ پشتشه به هیج عنوان نباید باهم مقایسه بشن PUBG اگه قرار بود درست بشه تا الان میشد یه نکته دیگه اینکه بازی تمام انلاین اونم 30 فریم تو سال 2018 ؟ بیخیال. از مدیران خواهش میکنم همون تاپیک بخش XBOX رو منتقل کنن اینجا چون این جوری که معلومه این تاپیک اوضاع خوبی نخواهد داشت.

من نظرمو گفتم نظر همه محترمه میتونه بخشی از حرفامون هم درست یا غلط باشه به هر حال ادامه بحث ندین دیگه امیدوارم پابجی هم بهتر بشه و هر کس دوست داره تجربش کنه موفق باشید. :)

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
به نقل از Deadpoolx :

Gun play پابجی واقعی هست
یعنی بر اساس واقعیت تنظیم شده، شما توی COD از هر فاصله ای روی هِد یارو بزنی میفته اما پابجی هر کدوم از اسلحه ها ریکویل خاص خودشتون رو دارن
به عنوان مثال شما اگر با اسکوپ و KAR بخوای کسی رو از فاصله 400 متری بزنید باید بر اساس فرمول واقعیت نشونه رو تنظیم کنید ، مثلا 3 متر بالاتر یا پایینتر بگیرید
و یا وقتی یارو در حال دویدن هست باید تنظیم کنید چطور شلیک کنید که تا وقتی طرف به اون نقطه خاص میرسه تیر بهش اثابت کنه و ...

کلا هیچ بازی از این نظر قابل مقایسه نیست
------------------------
به نظر حودم هم پابجی به گفته سازنده هاش تا 20 سال آینده گفتن پشتیبانی میشه ! بعید هم نیست به Rainbow six نگاه کنیم یا مثلا کانتر یا همون سیسگو که میگن هنوز پلیرهای خودشو داره من بهش امیدوارم و از طرفدارهای پابجی ام چون خیلی ریل استیک واقعی تره
اره از بس بر اساس واقعیته که با ماهیتابه میتونی جلوی تیر اسلحه هارو بگیری

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

• Like
Reactions: TeTration

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
من که از بس اندازه کل حجم بازی شروع کرد به آپدیت دادن پاکش کردم
اول گفتم تو مرحله بتاست عب نداره ولی بعد ریلیز نسخه اصلی هم آپدیت های اندازه کل بازی داره میده
بازی که نه گرافیک داره نه تکسچر موندم چرا باید انقد افت فریم داشته باشه؟! صحنه شلوغیه اونجوری هم مثه مد کانکوئیست بتلفیلد نداره که تو اون بازی افت فریم نداره که پابجی داره
کنسول من وان اکسه :)))) حتی رو وان اکس هم افت فریم داره مجبور شدن کلیی از تنظیمات و آپشن های گرافیکی رو کم کنن یا دیسیبل کنن بازم افت فریم داره
الان میگه این صد نفره ست جهان بازه اون فلانه
ولی گرافیک بتل کجا این کجا
با این گرافیک دیگه افت نباید داشته باشه مشکل از موتور بازی و بازیسازه که آماتوره
کاری به ۶۰ فریم بودنش ندارم لااقل ثابت باشه فریم ریت پدر چشما درومد والا فورتنایت گرافیکش از لحاظ بصری و تکسچر و اچ دی آر از پابجی خیلی سرتره و افت فریم هم نداره فک کنم ۶۰ باشه رو وان اکس لااقل کاری به کارتونی بودنش ندارم از گرافیک و جلوه های بصریش میگم که کلی هم شلوغ کاریش بیشتر از پابجی عه
یجا گفته شد مایکرو اومده سیبیلشو چرب کرده ی سال انحصاری :)))) مایکرو اومد ریسک کرد و بازی رو حمایت کرد از مرحله اول آورد ایرلی اکسس چیزی که پلی استیشن حتی بش فکرم نمیتونه کنه و اجازه داد اونا در حین اینکه بازی ناقصشونو میدن خرد ملت پول بازیشونو درارن از جامعه گیمرهای اکس باکس و پی سی هم برای بهینه کردنش استفاده کردن حالا رسیده به پلی ۴ هلو برو تو گلو هرچند الانش هم کلی مشکلات داره
این تیم سازنده خیلی آماتور هستن لذا توانایی حل کردن مشکلات رو نداشتن تو این دو سال وگرنه انقد مشکلات هنوز نداشت بازی
به یکی گفتن مرکز زمین همینجاس که منم گف ثابت کن گفت اگه میگی نیس تو ثابت کن
همینکه تا چند ماه پیش از هر ۲۰ فرندلیست من ۱۵ تاشون پابجی بودن و الان ۲ نفر هم نمییزنن منه بی سواد آی تی و تکنولوژی میفهمم که پلیرهای بازی بعد از اومدن بلک اوت چقدر افت کرده
هنوز بازی رو کنسولاشون لانچ نشده فن بازی شون شروع شده

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
اول گفتم تو مرحله بتاست عب نداره ولی بعد ریلیز نسخه اصلی هم آپدیت های اندازه کل بازی داره میده
بازی که نه گرافیک داره نه تکسچر موندم چرا باید انقد افت فریم داشته باشه؟! صحنه شلوغیه اونجوری هم مثه مد کانکوئیست بتلفیلد نداره که تو اون بازی افت فریم نداره که پابجی داره
کنسول من وان اکسه :)))) حتی رو وان اکس هم افت فریم داره مجبور شدن کلیی از تنظیمات و آپشن های گرافیکی رو کم کنن یا دیسیبل کنن بازم افت فریم داره
با این گرافیک دیگه افت نباید داشته باشه مشکل از موتور بازی و بازیسازه که آماتوره
کاری به ۶۰ فریم بودنش ندارم لااقل ثابت باشه فریم ریت پدر چشما درومد والا فورتنایت گرافیکش از لحاظ بصری و تکسچر و اچ دی آر از پابجی خیلی سرتره و افت فریم هم نداره فک کنم ۶۰ باشه رو وان اکس لااقل کاری به کارتونی بودنش ندارم از گرافیک و جلوه های بصریش میگم که کلی هم شلوغ کاریش بیشتر از پابجی عه
یجا گفته شد مایکرو اومده سیبیلشو چرب کرده ی سال انحصاری :)))) مایکرو اومد ریسک کرد و بازی رو حمایت کرد از مرحله اول آورد ایرلی اکسس چیزی که پلی استیشن حتی بش فکرم نمیتونه کنه و اجازه داد اونا در حین اینکه بازی ناقصشونو میدن خرد ملت پول بازیشونو درارن از جامعه گیمرهای اکس باکس و پی سی هم برای بهینه کردنش استفاده کردن حالا رسیده به پلی ۴ هلو برو تو گلو هرچند الانش هم کلی مشکلات داره
این تیم سازنده خیلی آماتور هستن لذا توانایی حل کردن مشکلات رو نداشتن تو این دو سال وگرنه انقد مشکلات هنوز نداشت بازی
همینکه تا چند ماه پیش از هر ۲۰ فرندلیست من ۱۵ تاشون پابجی بودن و الان ۲ نفر هم نمییزنن منه بی سواد آی تی و تکنولوژی میفهمم که پلیرهای بازی بعد از اومدن بلک اوت چقدر افت کرده

احتمالا مشکلات افت فریم بخاطر کنسولتون هست، کنسولتون خرابه :)) چون مشکلات افت فریم من بخاطر خراب بودن کارت گرافیکم بود! :))
پ.ن: طرف کلا ۶۰ تا پست ارسال کرده توی انجمن هر ۶۰ تاشم تعریف و تمجید از پابجی اونم روی کنسولی که دو روز نیس پابجی واسش رلیز شده بوده بعد میگه پابجی بهترین بازی دنیاست و بهتریت دولوپرهای دنیا توی شت هول چیز ببخشید بلوهولن :)) و هر کس از بازی ایراد بگیره قصدش تخریب بازیه و چیزی از it و blah blah blah نمیفهمه

• Like
Reactions: Paradise Lost

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا

يك دليل بيشتر نداره اونم موتور سوپر مزخرف آنريل هست.
چه pubg چه roe جفتشون پرفورنسا افتضاح ،الانم كه واسه كنسولا اومدن ديديم كه چه افتضاحي هست
insurgency هم كه تقريبا يه همچين شرايطي داره با توجه به وسعتش.
غير از فورتنايت كه سنگين نيست آنچنان و خودشون ساختن ديگه هر كي با اين بازي ساخته گند خورده توش،
من مهندس نيستم ولي از چيزي كه مياد زير دستم و بازي ميكنم،به راحتي ميتونم تشخيص بدم كه موتور گرفيكي يه نعمته

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
من از روز EA پابجی رو خریدم، به جرئت میگم مشکلات سرور ها و باگهاش مثل همون روز EA تو استیم هست، بزرگترین نفع رو طرفداران PS4 بردن که روشون به این بازی فوق خراب باز نشد! البته الان هم توصیه میکنم به هیچ عنوان وارد این بازی نشید وگرنه مشکلات سرور شما رو به هلاکت میرسونه:D:|

• Like
Reactions: TeTration

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر