Nintendo 3 Bayonetta

22.jpg

نام عنوان:Bayonetta 3
سازنده:Platinum Games
ناشر:
Sega.Nintendo
تاریخ عرضه: نامعلوم

قسمت سوم از عنوان زیبای بایونتا در انحصار کنسول نینتندو سوئیچ در TGA 2017 به همراه کالکشن قسمت اول و دوم در انحصار این کنسول معرفی شدند

latest

ip همچنان متعلق به sega است اما هزینه ساخت بازی به دلیل عدم توانایی سازندگان همانند نسخه دوم توسط nintendo تامین میشود
براساس گفته های کارگردان نسخه 1. hideki kamiya تیم سازنده تمام تلاش خود را برای بهبود بخشیدن به بازی و ارائه بهترین تجربه میکند
اما چیزی درباره اینکه ایا کارگردان این نسخه از سری هست یا نه نگفته است

latest

بروز میشود.........

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
خب درستش کردم اگه بخشی از مطلب جا گذاشتم بگید لطفا
براساس گفته های کارگردان نسخه 1.2 hideki kamiya
کامیا کارگردان نسخه دوم نبود
لینک تیزر هم کار نمیکنه توی آپارات آپلودش کردم اونو بذارید جاش بهتره دیگه برای دیدنش نیازی به دانلود ویدئو نیست

کاور بایونتا 2 دو رو هست :D حرکت جالبی زدن هم برای کسایی که کالکتور هستن خوبه هم اونایی که از اون لوگوی فول دانلود بالای کاور بایونتا 2 بدشون میومد

DWBgXrhUQAA8Lsm.jpg

منبع

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
کامیا کارگردان نسخه دوم نبود
لینک تیزر هم کار نمیکنه توی آپارات آپلودش کردم اونو بذارید جاش بهتره دیگه برای دیدنش نیازی به دانلود ویدئو نیست

کاور بایونتا 2 دو رو هست :D حرکت جالبی زدن هم برای کسایی که کالکتور هستن خوبه هم اونایی که از اون لوگوی فول دانلود بالای کاور بایونتا 2 بدشون میومد

View attachment 84334

منبع
کامیا احتمالا نویسندش باید باشه مثل2 :D

Mohnik

کاربر سایت
Feb 9, 2018
16
سلام دوستان ،نسخه ۱ و ۲ بایونتا الکترونیک‌ واسه خرید از ای-شاپ عرضه شده...به نظرتون صبر کنم نسخه فیزیکیش توی ایران بیاد یا از ای شاپ بخرم؟ کدوم به‌صرفه تره با توجه به اینکه ۱‌و۲ حدود‌۷۰ دلاره؟ فیزیکیش چند‌میشه احتمالا؟ وضمنا من تجریه این سری بازی رو نداشتم فرق ۱ و ۲ چیه کدوم بهتره ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان ،نسخه ۱ و ۲ بایونتا الکترونیک‌ واسه خرید از ای-شاپ عرضه شده...به نظرتون صبر کنم نسخه فیزیکیش توی ایران بیاد یا از ای شاپ بخرم؟ کدوم به‌صرفه تره با توجه به اینکه ۱‌و۲ حدود‌۷۰ دلاره؟ فیزیکیش چند‌میشه احتمالا؟ وضمنا من تجریه این سری بازی رو نداشتم فرق ۱ و ۲ چیه کدوم بهتره ؟
1و2 با هم میشه 60 دلار یکیو بخرید اون یکی تخفیف میخوره
به شخصه دیجیتالتی خریدنو ترجیح میدم و رو پی اس اکثر بازیایی که میگیرم دیجیتالیه ولی رو سویچ نمیشه اینکارو کرد حافظه خود دستگاه خیلی کمه حتما باید یه اس دی کارت داشت که من ندارم فعلا هم علاقه ای به تهیش ندارم
اگه شما هم حافظه اضافه ای ندارید بهتره فیزیکی بگیرید
دانلود کردن با کنسولم خودش یه دردسریه سرعتش کمه و یکم رو اعصابه هرچند حجم بازیا خوشبختانه زیاد نیست که خیلی اذیت کنه
نسخه 1 گیم پلی چالش برانگیز تری داره و درکل جذابه و با اینکه خیلی وقته از زمان عرضش میگذره ولی هنوزم به شدت ارزش تجربه داره تنها مشکلش همین گرافیکشه تو نقد nintendolife هم اشاره کرده بودن بعد از گذشت تقریبا یک دهه نسخه اول گرافیکش قدیمی شده
بنظر من هردو رو برید هم از نظر داستانی به مشکل نمیخورید هم اینکه هردو نسخه ارزش تجربه رو دارن
فیزیکیشم تا چند روز دیگه وارد میشه حالا اینکه چند قیمت بزنن خدا داند
اونم با این قیمت دلار

Mohnik

کاربر سایت
Feb 9, 2018
16
1و2 با هم میشه 60 دلار یکیو بخرید اون یکی تخفیف میخوره
به شخصه دیجیتالتی خریدنو ترجیح میدم و رو پی اس اکثر بازیایی که میگیرم دیجیتالیه ولی رو سویچ نمیشه اینکارو کرد حافظه خود دستگاه خیلی کمه حتما باید یه اس دی کارت داشت که من ندارم فعلا هم علاقه ای به تهیش ندارم
اگه شما هم حافظه اضافه ای ندارید بهتره فیزیکی بگیرید
دانلود کردن با کنسولم خودش یه دردسریه سرعتش کمه و یکم رو اعصابه هرچند حجم بازیا خوشبختانه زیاد نیست که خیلی اذیت کنه
نسخه 1 گیم پلی چالش برانگیز تری داره و درکل جذابه و با اینکه خیلی وقته از زمان عرضش میگذره ولی هنوزم به شدت ارزش تجربه داره تنها مشکلش همین گرافیکشه تو نقد nintendolife هم اشاره کرده بودن بعد از گذشت تقریبا یک دهه نسخه اول گرافیکش قدیمی شده
بنظر من هردو رو برید هم از نظر داستانی به مشکل نمیخورید هم اینکه هردو نسخه ارزش تجربه رو دارن
فیزیکیشم تا چند روز دیگه وارد میشه حالا اینکه چند قیمت بزنن خدا داند
اونم با این قیمت دلار
ممنون...بعد از افت قیمت اولیه نسخه فیزیکی،آیا قیمت فیزیکی بالاتر در میاد یا دیجیتال به نطرتون؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
ممنون...بعد از افت قیمت اولیه نسخه فیزیکی،آیا قیمت فیزیکی بالاتر در میاد یا دیجیتال به نطرتون؟
فیزیکی که قطعا اوایل اومدنش یکم بالاتره ولی بعد یه مدت که قیمتا ثابتتر بشه یه قیمت درمیان
گیفت کارتای ای شاپ هم مثل پی اس نیستن که بشه ارزونتر از قیمت دلار گیرشون آورد

Mohnik

کاربر سایت
Feb 9, 2018
16
فیزیکی که قطعا اوایل اومدنش یکم بالاتره ولی بعد یه مدت که قیمتا ثابتتر بشه یه قیمت درمیان
گیفت کارتای ای شاپ هم مثل پی اس نیستن که بشه ارزونتر از قیمت دلار گیرشون آورد
ممنون...پس منطقی اینه فیزیکی بخریم که اگه به هر دلیل خوایتیم بشه بفروشیم یا تعویض کنیم

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
دوستان لطفا پستی در رابطه با خرید فروش نسخه 1.2 ندید چون ربطی به 3 نداره تاپیکای بخش نینتندو مشکل داره پست اول باید رو همه ی صفحات باشه:D

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
سلام به دوستان عزیز من یه سوال داشتم.تمام نسخه های بایونتا۲ کد نسخه اول رو هم دارن؟چون روی جعبه بازی چیزی ننوشته یه مقدار شک کردم.ممنون میشم جواب بدین

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
سلام به دوستان عزیز من یه سوال داشتم.تمام نسخه های بایونتا۲ کد نسخه اول رو هم دارن؟چون روی جعبه بازی چیزی ننوشته یه مقدار شک کردم.ممنون میشم جواب بدین

نه همشون ندارن

• Like
Reactions: s.snake2

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوست عزیز همشون باید توش کدشو داشته باشن!
کی میگه همه ندارن! فروشش همراه با نسخه ۱هه!

• Like

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
دوست عزیز همشون باید توش کدشو داشته باشن!
کی میگه همه ندارن! فروشش همراه با نسخه ۱هه!
دوست بالایی گفتن.یکی از دوستان هم توی خصوصی گفتن:D.دوتا موضوع هست که احتمال اینکه همه نسخه ها داشته باشن کد رو کمرنگ میکنه.یکی اینه من یه نسخه رودیدم نه روی جعبه نه پشت جعبه هیچ حرفی در مورد کد نزده بود که یه مقدار عجیبه.دوما اینکه nintendo eshop قیمت بایونتا ۱ 30 دلاره و قیمت بایونتا۲ 50 دلار که از ۶۰ دلار معمول برای یه بازی میزنه بالا:D.
یه سوال دیگه هم از دوستان داشتم.من اکانت اصلیم ریجن ۱ هست.اگر من همین بایونتا رو ریجن دو بگیرم با کد،میتونم اکانت دومی بسازم و کد رو وارد کنم یا فقط یه اکانت میشه داشت روی کنسول؟

• Like
Reactions: all4u

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
دوست بالایی گفتن.یکی از دوستان هم توی خصوصی گفتن:D.دوتا موضوع هست که احتمال اینکه همه نسخه ها داشته باشن کد رو کمرنگ میکنه.یکی اینه من یه نسخه رودیدم نه روی جعبه نه پشت جعبه هیچ حرفی در مورد کد نزده بود که یه مقدار عجیبه.دوما اینکه nintendo eshop قیمت بایونتا ۱ 30 دلاره و قیمت بایونتا۲ 50 دلار که از ۶۰ دلار معمول برای یه بازی میزنه بالا:D.
یه سوال دیگه هم از دوستان داشتم.من اکانت اصلیم ریجن ۱ هست.اگر من همین بایونتا رو ریجن دو بگیرم با کد،میتونم اکانت دومی بسازم و کد رو وارد کنم یا فقط یه اکانت میشه داشت روی کنسول؟

برای دیجیتالی وقتی اول نسخه دوم رو بگیری نسخه اول تخفیف میخوره و جمعشون میشه 60 دلار
فیزیکی هم تا جایی که دیدم و فروشنده ها همه میگفتمن که کد نسخه اول توش نیست

• Like
Reactions: all4u and s.snake2

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
برای دیجیتالی وقتی اول نسخه دوم رو بگیری نسخه اول تخفیف میخوره و جمعشون میشه 60 دلار
فیزیکی هم تا جایی که دیدم و فروشنده ها همه میگفتمن که کد نسخه اول توش نیست

این قسمت اکانتتون رو نیدونم تست نکردم اما فکر کنم بتونید بین استورها سوییچ کنید
در ظمن قصیه استور فرق داره مثل بعضی بازیهای ps4 هست که استور جدا هم میفروشه
بنده هم برای دوستم خریدمش چون خودرم قبلا رو ۳۶۰ بازیش کرده بودم توش هم کد بود!اگه هم نباشه میتونید با خدمات نینتندو صحبت کنید و کدتون رو بدون
هیچ نسخه فیزیکی بودن کد نسخه ۱ فروخته نشده!دیجیتالی کلا قضیش فرق داره ! مثل beyound 2 sould که تو استور psn جدا فروخته میشه برای ps4 که اما فیزیکیش پک ۲ گانه است همراه heavy rain

خوب کلا رفتم ببینم چه خبره
دقیقا همون چیزیه که گفتم!نخریییید
دیگه دزدی تو روز روشن
Bayonetta 2 - Nintendo Switch Nintendo
الان این سایت داره میفروشه!رو خود پکیجشم نوشته که کد داخلشه
ولی اینا میگن کد نداره!
این قضیه بوده کد کار نکنه یا به اشتباه توش نباشه
Some Copies Of Bayonetta 2 On Switch Shipped With ...
اما این که نسخه ای فروخته بشه که بدون کد باشه نمیتونم جایی پیدا کنم
فقط و فقط تو داخل ایران این فیلمارو بازی میکنن

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر