«3 Bayonetta» به صورت انحصاری برای Switch به نمایش درآمد

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
22.jpg

«Platinum Games» با نمایش تیزری که در The Game Awards به نمایش در آمد، خبر ساخت «3 Bayonetta» را به صورت رسمی اعلام کرد. همانند نسخه دوم، این شماره نیز در انحصار نینتندو بوده و بر روی Switch منتشر خواهد شد. علاوه بر این دو نسخه اول بازی نیز در تاریخ 18 فوریه 2018، به صورت یک باندل برای Switch عرضه خواهند شد.

Read the whole post here.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
:o
يك لحظه متن خبرو خوندم شوكه شدم
فقط معرفي يه ريمستر از نسخه دوم كلي منو خوشحال ميكرد چه برسه به تاييد نسخه سوم
بهترين خبر براي من بود

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arsenalmom

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
بازم انحصاری نینتندو :|

خدایی ندیدنش تو کنسول های قویتر تو این نسل سخته :((
انحصاري سويچ بودنش كه خب معلوم بود ولي جالبه ازون طرف هم dmc انحصاري ps4 شده و اگه هردو توي يك سال منتشر بشن رقابت جالبي بينشون هست هردو عناوين مطرح H&S هستن و احتمالا باعث ميشه رو dmc 5 هم خوب كار كنن تا بتونه با بايونتا رقابت كنه

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
چیزی که منو واقعا خوشحال میکنه اینه که پلاتینوم و نینتندو همچنان فرانچایز رو ساپورت میکنن با اینکه فروشش زیاد خوب نبوده.
بایونتا از بهترین Ip های جدید نسل قبل بود و واقعا حیف میشد اگه ادامه داده نمیشد. با اینکه با کمک نینتندو شماره دوم هم ساخته شد ولی خوب wii u یجورایی یه پلتفرم مرده حساب میشد :D و بازی اونطور که باید دیده نشد :(
پورت باینونتا 1 و 2 رو همه پیش بینی میکردن ولی معرفی شماره سوم :| به شخصه بدجور سورپرایز شدم :D
کلا خیلی خوبه که با موفقیت سویچ بازی یه شانس دیگه داره و کلا هرچه از پلاتینوم رسد نیکوست :D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اینا باید یه انحصاری برا سونی هم بسازن (منظورم انحصاری کامله) هرچی میسازن خفنه:D خیلی دوست داشتم اسکیل باندم بیاد ولی به لطف اون ساپورت خفن ماکرو =)) نامش از صفحه روزگار محو شد:-<

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
انحصاري سويچ بودنش كه خب معلوم بود ولي جالبه ازون طرف هم dmc انحصاري ps4 شده و اگه هردو توي يك سال منتشر بشن رقابت جالبي بينشون هست هردو عناوين مطرح H&S هستن و احتمالا باعث ميشه رو dmc 5 هم خوب كار كنن تا بتونه با بايونتا رقابت كنه
ببخشید فکر کنم هنوز دقیقا مشخص نشده که DMC بعدی انحصاری هست یا نه.
اگر این شایعه زیر درست باشه بازم انحصاری کامل نیست و انحصاری کنسولی هست و در اصل بعدا برای PC میاد.
Rumour: Devil May Cry 5 Is Probably a PS4 Console Exclusive, Claims Updated Leak

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
ببخشید فکر کنم هنوز دقیقا مشخص نشده که DMC بعدی انحصاری هست یا نه.
اگر این شایعه زیر درست باشه بازم انحصاری کامل نیست و انحصاری کنسولی هست و در اصل بعدا برای PC میاد.
Rumour: Devil May Cry 5 Is Probably a PS4 Console Exclusive, Claims Updated Leak
اصلا مشخص نیست وضعیت چجوریه شایعات میگن capcom خودش رفته پیش سونی شاید انحصاری کامل باشه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
اصلا مشخص نیست وضعیت چجوریه شایعات میگن capcom خودش رفته پیش سونی شاید انحصاری کامل باشه
یعنی کپ کاپ رفته پیش سونی گفته تورو خدا بیاین اینو انحصاری کنیم :D
ولی جدا از شوخی کاش انحصاری هیچ کنسولی نباشه این همه منتظر بودیم بابا:-j

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر