یک گزارش خبر از ساخت PS5 / PS5 Portable / PS6 در آینده می دهد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
موندم واسه نسل بعد می خوان چیکار کنن دیگه چیزی نمونده که بخواد remastered بشه xD
جدا از اینکه باید نمکدون طلایی رو بهتون اهدا کنن ! نگران نباشید بازیایی که این نسل ساختن و نسل های قبل به اسم 4k. واقعی ریمستر میکنن میدن دست ملت

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خیلی توییت بی معناییه. کلا پروسه تحقیق و توسعه کنسول به این راحتیا نیست. مطمئنا خود سونی و مایکروسافت و نینتندو هم دقیقا نمیتونن بگن کنسول نسل بعدیشون کی وارد بازار میشه. معمولا به این صورت هست که شما یه زمان رو در نظر میگیری و سعی میکنی تا اون تاریخ کنسولت آماده بشه حالا تا این اتفاق بیفته صد تا حادثه ممکنه پیش بیاد که مشخصات فنی تاریخ رلیز و .... رو تحت الشعاع قرار میده علاوه برا مسائل فنی مسائل مربوط به بازاریابی هم مطرحه. حالا میشه حدودی نظر داد ولی اینکه کنسول دو نسل بعد هم بگی دیگه خیلی حرفه

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوب با چه سندی با چه مدرکی ؟ .
اینکه کنسول PS5 حدودا اواخر 2019 یا ماه های اول 2020 بیاد چیز شگفت انگیزی نیست نیازی به پیش بینی هم نیست مشخصه اما اون PS5 پرتال خودش کلی خنده داره سونی بیاد PS5 کپ نینتندو بسازه ؟ سونی که همش به دنبال قدرت و افراد Hardcore هستش ؟
سونی PS vita فدای PS4 کرد بعد بیاد کنسول دستی جدید بسازه ؟ مسخره نیست ؟

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
به نظر من دوره کامپیوترهای حجیم و سنگین و پر سر و صدا گذشته. دنیا به سمت پُست پی‌سی‌هایی مثل گوشی و تبلت رفته. حیف که برا اندروید و ios بازی خوب نمیسازن وگرنه بنده تاحالا هزار دفعه کامپیوترم رو فروخته بودم. درسته که قدرت گوشی کمتر از pc هست ولی خوشبختانه این روزا قدرت گوشیها انقدر بالا رفته که من رو راضی نگه داره. تنها مشکلی که هست اینه که خود تولید کننده های بازی نمیخوان بازیهای خوبشون رو برای گوشی ریلیز کنن وگرنه شدنیه. در آینده نچندان دور فقط دیتاسنترها و مراکز خاص خریدار pc های سنتی خواهد بود و نه کاربران خانگی. کنسولها هم چاره ای ندارن جز اینکه خودشونو با این تغییرات همراه کنن. نینتندو سوییچ اولیش بود. سونی و باید به فکر portable کردن کنسولهای آیندشون باشن.

• Like
Reactions: alisantori

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به نظر من دوره کامپیوترهای حجیم و سنگین و پر سر و صدا گذشته. دنیا به سمت پُست پی‌سی‌هایی مثل گوشی و تبلت رفته. حیف که برا اندروید و ios بازی خوب نمیسازن وگرنه بنده تاحالا هزار دفعه کامپیوترم رو فروخته بودم. درسته که قدرت گوشی کمتر از pc هست ولی خوشبختانه این روزا قدرت گوشیها انقدر بالا رفته که من رو راضی نگه داره. تنها مشکلی که هست اینه که خود تولید کننده های بازی نمیخوان بازیهای خوبشون رو برای گوشی ریلیز کنن وگرنه شدنیه. در آینده نچندان دور فقط دیتاسنترها و مراکز خاص خریدار pc های سنتی خواهد بود و نه کاربران خانگی. کنسولها هم چاره ای ندارن جز اینکه خودشونو با این تغییرات همراه کنن. نینتندو سوییچ اولیش بود. سونی و باید به فکر portable کردن کنسولهای آیندشون باشن.
این حرف ها کاملا اشتباه هستش و قدیمی تمام تحلیلگرای که این حرف ها رو میزدن الان حرف هاشون پس گرفتن مشخصا فروش سخت افزار و دستگاه های به قول شما حجیم چیز دیگه ای داره میگه چون دستگاه های قابل حمل بازار خودش داره و قوی شده دلیل بر این نیست که دیگه کسی TV نمیخره و دنبال TV نمیره چون موبایل یا تبلت هستش یا اینکه کسی PC نمیخره چون لپتاپ و تبلت هستش لپتاپ نمخره چون تبلت هستش این حرف ها مسخره هستش به خاطر اینکه هر کدام از این ها بازار خودشون دارن و نیاز بخشی از جامعه بر طرف میکنن دنیای هیچ کدام هم تمام نشده و نمیشه و در آینده نه چندان دور هم این اتفاق ها نمیفته بیخودی خودتون گول نزنین چون شما نیازی نداری دلیل نمیشه بقیه نداشته باشن چون یک چیزی قوی شده دلیل نمیشه که بتونه کار بقیه انجام بده قدرت به تنهایی به معنی انجام دادن کارهای دیگه و بر طرف کردن نیاز های جامعه نیست همون جوری که PC نه بازار کنسول گرفت نه موبایل و تبلت بازار کنسول و دستی و یا کنسول خانگی این هم همونه همه در کنار هم بازار خودشون و مشتری خودشون سرویس بهشون ارائه میکنن.

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
خیلی توییت بی معناییه. کلا پروسه تحقیق و توسعه کنسول به این راحتیا نیست. مطمئنا خود سونی و مایکروسافت و نینتندو هم دقیقا نمیتونن بگن کنسول نسل بعدیشون کی وارد بازار میشه. معمولا به این صورت هست که شما یه زمان رو در نظر میگیری و سعی میکنی تا اون تاریخ کنسولت آماده بشه حالا تا این اتفاق بیفته صد تا حادثه ممکنه پیش بیاد که مشخصات فنی تاریخ رلیز و .... رو تحت الشعاع قرار میده علاوه برا مسائل فنی مسائل مربوط به بازاریابی هم مطرحه. حالا میشه حدودی نظر داد ولی اینکه کنسول دو نسل بعد هم بگی دیگه خیلی حرفه
خوب با چه سندی با چه مدرکی ؟ .
اینکه کنسول PS5 حدودا اواخر 2019 یا ماه های اول 2020 بیاد چیز شگفت انگیزی نیست نیازی به پیش بینی هم نیست مشخصه اما اون PS5 پرتال خودش کلی خنده داره سونی بیاد PS5 کپ نینتندو بسازه ؟ سونی که همش به دنبال قدرت و افراد Hardcore هستش ؟
سونی PS vita فدای PS4 کرد بعد بیاد کنسول دستی جدید بسازه ؟ مسخره نیست ؟

شرکت ها همیشه روی طراحی ها و ایده های بلند مدت شون فکر می کنن (مثلن شاید روی همین پرو قبل از لانچ ps4 معمولی فکر کرده باشن) غیر طبیعی نیست حتی اگه به ps6 و تاریخ لانچ هم فکر کرده باشه سونی
درباره ی ps5 پرتابل باید بگم اون موقع دیگه دغدغه ی 4k حل شده و باید به دنبال ایده های جدید باشن برای سود بیشتر ! و هیچ بعید نیست با تکنولوژی اون روز بخوان کنسول پرتابلی بسازن با قدرت ps5 که این خودش کم چیزی نیست و اگه استقبال از کنسول های پرتابل خوب باشه احتمال داره سونی سمتش بره

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: alisantori

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
دوست دارم هر چه زودتر کنسول دستی جدید سونی معرفی شه بعد ببینمش و ازش لذت ببرم :love:
حال میخواد کنسول دستی باشه میخواد مثل نینتندو سوییچ کنسول هیبریدی باشه و ..........
البته ترجیه میدم کنسول دستی با گرافیک و کیفیت فوق العاده و باتری که حداقل 10 ساعت یه سره جواب بده
دیگه چی میشه :love:

• Like
Reactions: IMANOKA

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
شما کلا معنای مولتی پلتفرم رو یه تنه بردی زیر سوال:D چیزی که سرمایه خیلی از ناشر ها تکیه به اونه.
شرکت های بازیسازی هدفشون پوشش حداکثر پلتفرم ها و گیمرهاست.
نکته بعدی اینکه بازی های 3rd party زیادی هستند که مثال نقض برای فرمایشات شما هستند.
و در آخر من هاردکور گیمری نمیشناسم که PC یا کنسولش رو بفروشه و بگه اینا دیگه بدرد نمیخورن. دوره، دوره ی گوشی های موبایل و پرتابله!

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
شما کلا معنای مولتی پلتفرم رو یه تنه بردی زیر سوال:D چیزی که سرمایه خیلی از ناشر ها تکیه به اونه.
شرکت های بازیسازی هدفشون پوشش حداکثر پلتفرم ها و گیمرهاست.
نکته بعدی اینکه بازی های 3rd party زیادی هستند که مثال نقض برای فرمایشات شما هستند.
و در آخر من هاردکور گیمری نمیشناسم که PC یا کنسولش رو بفروشه و بگه اینا دیگه بدرد نمیخورن. دوره، دوره ی گوشی های موبایل و پرتابله!
من واقعاً نمیفهمم مالتی پلتفرم و 3rd پارتی چه ربطی به حرفهایی که من زدم داشت؟ یا اصلاً چه منافاتی با حرفای من داشت؟ من حرفم این بود که کنسولها حالت portable ندارن و تاحالا شکل سنتی‌شون رو حفظ کردن، اما در اینده باید به سمت portable شدن پیش برن، همون کاری که نینتندو با جدیدترین کنسولش کرد. خب شما میخوای بگی اگه این کنسولا پرتابل بشن، پلتفرم بودنشون از بین میره؟!! :)) بعد اونوخ این صحبتا چه ربطی به بازیها و استدیو‌های 3rd پارتی داشت؟؟؟ :|:(( اونا بر اساس سخت افزار، بازیشون رو پورت میکنن. اون چس‌ناله هاشون هم همش الکیه. بوی پول به دماغشون بخوره همه جوره پایه ان.
فقط اون قسمت صحبتت در مورد گیمرای هاردکور به صحبتای من مربوط میشد که در این مورد هم عرض شود هاردکورها هم یه درصد مشخصی از گیمرا هستن نه کل جماعت گیمرا، که از همون اول بیشتر به pc تمایل دارشتن نه به کنسول. و قرار هم نیست یک کنسول بتونه همه رو راضی نگه داره، چون سلایق مختلف هست.
یادمون نره که محبوبیت کنسولها بخاطر بازیهای اختصاصی‌شونه نه قدرت پردازش.

• Like
Reactions: raya2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر