امتیازات Star Wars Battlefront II

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
73951

Developer : EA DICE
Publisher : Electronic Arts
Engine : Frostbite 3
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
release date : November 17, 2017​
-----------------------------------------------------------
Hobby Consolas : 91
We Got This Covered : 90
Areajugones : 90
Everyeye.it : 86
COGconnected : 86
t's clear that the developers have been paying close attention to player feedback, as this feels like a significant improvement over the previous entry in the series. Major additions like the single-player campaign, the revamped Star Card system and the streamlined game modes all make for a much more robust moment-to-moment playthrough. There's still room for improvement with the loot box system, but it's already been fixed once, and there's every chance that it's only going to get better. The look and feel of Star Wars has been expertly captured in every inch of this game, while the battles are a faithful homage to the most exciting conflicts in the entire series.​
Atomix : 85
JeuxActu : 85
SpazioGames : 85
XGN : 85
Multiplayer.it : 83
3DJuegos : 80
Meristation : 80
GamingTrend : 80
Gameblog.fr : 80
Star Wars Battlefront II draws a line from the past of the license. Complete overhaul of the space combat system, disappearance of the walker mode, addition of classes, significant content at the launch, various objectives, addition of a solo campaign. Everything we have expected in the first one is finally here. Only the cash shop and the feeling of shooting (little bit spineless) are problems. Despite that we have in front of us a complete Star Wars game, especially with best the SW space combat since the X-Wing series.​
DarkStation : 80
Star Wars Battlefront II improves on the original with more maps and heroes, but there are fewer modes, and the online gameplay may waver over time for some. Regardless, the core gameplay is solid, and the new Galactic Assault is excellent. The single-player content is still slim, but the campaign is nonetheless a great inclusion that adds more than you’d think to the official canon. I’m not a huge fan of the Loot Crates, though I’d live with it for the promised free DLC, the first of which has content from The Last Jedi. Still, in a perfect world, Star Cards would be fairer to obtain and unlocking heroes wouldn’t be such a grind. EA plans to keep tweaking the game post launch and adding content through Live Service, and I’m intrigued to see how the game evolves over time. Overall, Star Wars Battlefront II isn’t a shooter for everybody, but it’s a must-have for fans. Indeed, the Force is strong with this one.
GamesRadar+ : 80
GameSpace : 80
GameCrate : 73
Polygon : 70
Cheat Code Central : 70
PlayStation LifeStyle : 70
InsideGamer.nl : 70
EGM : 70
Post Arcade (National Post) : 70
Digital Trends : 70
IGN : 65​
Battlefront 2 does a lot of things right, offering a Star Wars experience that’s stunning to look at and wonderfully faithful to the source material, but it stumbles hard on the delivery. The campaign is amusing but scatterbrained, and worse, in multiplayer the randomized progression systems are downright hostile toward its players. EA has already made two big adjustments to this system in the week leading up to launch alone, and we can only hope that more significant changes are on the way. But right now, the Star Cards system’s frustrating progression is actively driving me away from the multiplayer battles.

GameSpot : 60​
Despite the removal of the microtransactions, player progression is still largely tied to the randomized loot boxes--mitigating player agency and choice in multiplayer.
Metro GameCentral : 60
AusGamers : 60
Shacknews : 60
Game Revolution : 50
M3 : 50

Metacritic(PS4) : 69​

آخرین ویرایش:

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
ای جی ان هم بلاخره نمره خودش رو منتشر کرد مثل این که صبر نکرد تا سیستم بازی رو درستش کنن
از مولتی بازی تعریف کرده و ارزو کرده که این سیستم رو درستش کنند:D
پ.ن: من حقیقتا نمیدونم چرا این سیستم داره منتقدها رو اذیت میکنه من که چیزی حس نکردم تا حالا:D
فقط منتقدها نیستن
یه نگاهی به نظرات کاربرا بنداز تا متوجه بشی که همه گیر دادن به این سیستم
امتیاز متاکریتک کاربرا 0.8 از 5300 رای که فک کنم رکوردی باشه واسه خودش

Attachments

• Star Wars Battlefront II for PlayStation 4 Reviews   Metacritic.png
    Star Wars Battlefront II for PlayStation 4 Reviews Metacritic.png
    75.7 KB · مشاهده: 32
  • Like
Reactions: IMANOKA

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
فقط منتقدها نیستن
یه نگاهی به نظرات کاربرا بنداز تا متوجه بشی که همه گیر دادن به این سیستم
امتیاز متاکریتک کاربرا 0.8 از 5300 رای که فک کنم رکوردی باشه واسه خودش
به خاطر پرداخت های پول واقعی درون برنامه ای و کم پول دادن خوده بازی بعد از پیروزی در مسابقات هست که پلیرها کم دادن.هرچند یوزر اسکور ps4 کلا برای همه بازه و اون هایی هم اصلا بازی نکردن میتونن نمره و بدن و الان هدفشون اینه عقده گشایی کنن چون همیشه گفتن گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده.فعلا یه رقابت افتاده کل پلیرها اومدن به بازی صفر میدن.
من آدمی نیستم که بخوام از بازی ای بی جهت تعریف کنم ولی این عنوان فوق العاده زیبا و ارزشمنده و من همش از جمعه که ریلیز شده دارم با لذت بازیش میکنم اما در کنارشم از این کم پول دادن های پایان مسابقش به شدت عصبانی هستم

• Like
Reactions: i am dead

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
ای جی ان هم بلاخره نمره خودش رو منتشر کرد مثل این که صبر نکرد تا سیستم بازی رو درستش کنن
از مولتی بازی تعریف کرده و ارزو کرده که این سیستم رو درستش کنند:D
پ.ن: من حقیقتا نمیدونم چرا این سیستم داره منتقدها رو اذیت میکنه من که چیزی حس نکردم تا حالا:D
منم حقیقتا نمیدونم چرا شما از اول تاپیک داری از این بازی و سیاست های EA بشدت دفاع می کنی؟:D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
منم حقیقتا نمیدونم چرا شما از اول تاپیک داری از این بازی و سیاست های EA بشدت دفاع می کنی؟:D
مشکل فقط این بازی یا این کمپانی نیست |-: هر بازی که پیشخرید میکنه همین طوره:D:D:D دیگه اگر بازی هم مثل این فاجعه قرن در مورد خرید های درون برنامه ای باشه، یا بازی که مولتی نداشته باشه و زیر 20 ساعت باشه، یا مثل مس افکت یک بازی متوسط به زیر باشه:(

• Like
Reactions: mohsen2012

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
من دفاع کردم؟:|
من که اومدم گفتم با سیاستی که EA گرفته گند میزنه به متاش که زد این که بیایی بگی بازی واقعا زیباست و تمام منتقدها هم دارن همینو میگن میشه دفاع از سیستم پرداخت درون برنامه ای؟
تو که بلدی میری میگردی پست های من رو پیدا میکنی میاری بهم نشون میدی خوب برو دوباره پیداشون کن ببیین کجا من گفتم افرین EA عجب سیستمی راه انداختی:|
من همون اولم گفتم مشکلی با پرداخت های درون برنامه ای ندارم این جور چیزا حکم چالش رو دارن برام برا همین منو اذیت نمیکنن این میشه دفاع؟ حتما باید بیام بگم لعنت به EA با این بازیش تا شما راضی بشی؟ من دارم زیبای های بازی رو میبینم و ازشم لذت میبرم چون دارم با بخش های دیگه بازی حال میکنم میشه دفاع؟ حتما باید حالم از بازی بهم بخوره تا شاها راضی بشین؟:|
مشکل فقط این بازی یا این کمپانی نیست |-: هر بازی که پیشخرید میکنه همین طوره:D:D:D دیگه اگر بازی هم مثل این فاجعه قرن در مورد خرید های درون برنامه ای باشه، یا بازی که مولتی نداشته باشه و زیر 20 ساعت باشه، یا مثل مس افکت یک بازی متوسط به زیر باشه:(
اره شما راست میگی من اصلا NFS رو ریفاند نکردم یا همون مس افکت رو درخواستش رو به سونی دادم ولی چون بازیش کرده بودم اجازه ریفاند نداده بودن:| هنوز من مس افکت رو تموم هم نکردم:| بعد از 10 ساعت از یکی از باس های بازیی خوشم اومد درموردش پست دادم میشه طرفداری از کمپانی نه؟:|
این که من بازیی که 9 یا 16 ساعت گیم پلی بیشتر نداشته باشه بدون انگیزه تکرار رو لایق 60 دلار نمیدونم میشه نظر شخصی درسته؟ فکر نکنم به کسی ربطی داشته باشه نه؟:|
در اخر یه چیزی هست به نام نظر شخصی ممکنه یکی با یه بازی متا 70 حال کنه با یه بازی متا 90 نه باید حتما چون بازی متوسطه ازش تعریف نکنه و همش بهش لعنت بفرسته درسته؟
منطقتون رو شکر

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
من دفاع کردم؟:|
من که اومدم گفتم با سیاستی که EA گرفته گند میزنه به متاش که زد این که بیایی بگی بازی واقعا زیباست و تمام منتقدها هم دارن همینو میگن میشه دفاع از سیستم پرداخت درون برنامه ای؟
تو که بلدی میری میگردی پست های من رو پیدا میکنی میاری بهم نشون میدی خوب برو دوباره پیداشون کن ببیین کجا من گفتم افرین EA عجب سیستمی راه انداختی:|
من همون اولم گفتم مشکلی با پرداخت های درون برنامه ای ندارم این جور چیزا حکم چالش رو دارن برام برا همین منو اذیت نمیکنن این میشه دفاع؟ حتما باید بیام بگم لعنت به EA با این بازیش تا شما راضی بشی؟ من دارم زیبای های بازی رو میبینم و ازشم لذت میبرم چون دارم از بخش های دیگه بازی حال میکنم میشه دفاع؟ حتما باید حالم از بازی بهم بخوره تا شاها راضی بشین؟:|

اره شما راست میگی من اصلا NFS رو ریفاند نکردم یا همون مس افکت رو درخواستش رو به سونی دادم ولی چون بازیش کرده بودم اجازه ریفاند نداده بودن:| هنوز من مس افکت رو تموم هم نکردم:| بعد از 10 ساعت از یکی از باس های بازیی خوشم اومد درموردش پست دادم میشه طرفداری از کمپانی نه؟:|
این که من بازیی که 9 یا 16 ساعت گیم پلی بیشتر نداشته باشه بدون انگیزه تکرار رو لایق 60 دلار نمیدونم میشه نظر شخصی درسته؟ فکر نکنم به کسی ربطی داشته باشه نه؟:|
خب پستای قبلی کاملا مشخصه لازم نیست برم بگردم پیداشون کنم:D
بله نظر شخصیه ولی وقتی توی یک فروم/شبکه اجتماعی به اشتراک میذاری به بقیه هم مربوط میشه:D
حالا که ea پرداخت ها رو موقتا حذف کرده امیدوارم از بازی لذت ببری/یم بیخیال این بحث ها:)

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خب پستای قبلی کاملا مشخصه لازم نیست برم بگردم پیداشون کنم:D
بله نظر شخصیه ولی وقتی توی یک فروم/شبکه اجتماعی به اشتراک میذاری به بقیه هم مربوط میشه:D
حالا که ea پرداخت ها رو موقتا حذف کرده امیدوارم از بازی لذت ببری/یم بیخیال این بحث ها:)
موندم چطور روت شد جواب بدی این ملت کم نمیارن
خوش باشید

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
خیلی بده که یه بازی بخاطر چیزهای اضافی و نبایدها ارزش کار تیم سازنده رو بیاره پایین ، نباید بخش سینگلو میساختن ، نباید خرید درون برنامه ای میداشت ، از نظر من تنها ظلمی که میشه به تیم سازندس ، EA تا الان ثابت کرده همه ی اینا به چیزشه:|
فقط تجارت پرسود .
آبی که از سر گذشت ...
cnnb_screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B1%DB%B1%DB%B2%DB%B1-%DB%B0%DB%B9%DB%B4%DB%B9%DB%B5%DB%B0_crop_540x411.png

• Like
Reactions: blechh and IMANOKA

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
Polygon : 70
Star Wars Battlefront 2 is made up of many different parts that are pretty good, but the whole is consistently undermined by poor choices in the game’s multiplayer economy. No aspect of Battlefront 2 is beyond redemption, but it’s hard to fall in love with any part of it, either. It’s mostly a disjointed, sporadically fun collection of modes set in familiar Star Wars scenes. Because players have no idea what is really being sold to them, or when, you have a big-name launch that gets in the way of itself more than it creates fun. Star Wars fans who feel compelled to try everything in the franchise will probably have an OK time. But the lack of clear vision that Battlefront 2 shows at its debut is too much uncertainty for a AAA shooter, much less one bearing the Star Wars logo.
GameSpot : 60
Despite the removal of the microtransactions, player progression is still largely tied to the randomized loot boxes--mitigating player agency and choice in multiplayer.

• Like
Reactions: Destro

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
گیم اسپات گفته با وجود حذف خریدهای درون برنامه ای با پول واقعی(که البته فکر کنم دوباره بیارنش رو کار) باز هم پلیرا باید خیلی تلاش کنن تا بتونند اکثریت ایتم ها رو باز کنند( البته با وجود این که تو خلاصه نقدش فقط به این وضوع اشاره کرده کاملا معلومه با این نمره قصدش ضربه به EA بوده)
حرفش درسته من باوجود نتیجه خوبی که تو اکثریت مچ ها بدست یارم بطوری که امکان نداره هیرو دستم نیافته فقط تونستم تو 8 ساعت تمام هیروها رو باز کنم(هنوز کلی ایتم مونده) چیز جدیدی هم که فهمیدم بعضی از استارکارت ها خیلی نتیجه بهتری بهت میدن مثلا اگه استارکارت های موثر یه هیرو رو باز کنی تقریبا 40 درصد قوی تر از قبل میشه که خیلی خوبه ولی یه بدی داره اونم اینه که یا باید اینقدر لوت باکس باز کنی تا این کارت ها ازاد بشن یا با کرفتینگ پارت باز و اپگریدشون کنی که هر لوت باکسی که باز میکنی بهت میده ولی اینقدر مقدارش کمه که تا یه هیرو رو بر اساس سلایق خودت شخصی سازی کنی 5 ساعتی یا حتی بیشتر طول میکشه درضمن مقدار کردیتی هم که اخر هر مچ بهت میده با وجود قیمت بالای این لوت باکس ها خیلی کمه ( همون جریان فشار EA برا خرج کردن پول واقعی)
EA با دوکار میتونه مولتیش رو بالانس کنه یکی این که مقدار کردیت دریافتی تو هر مچ و crafting part تو لوت باکس ها رو زیاد کنه یکی هم قیمت لوت باکس ها رو بیاره پایین اونوقت حتی اگه پرداخت های درون برنامه ای برگردن فکر نکنم پلیری بخواد که برا بازی پول خرج کنه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
چرا اینقدر انیمیشن هاش افتضاحه در حد بازی های ایندی هست اما سینگل بدی نداره. مولتیشم خوبه اما کلا با قبلی بیشتر حال کردم.

• Like
Reactions: Polaris

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
@blechh
در مورد پاراگراف آخر پستت... خوب با این دو مورد فلسفه ی لوت باکس رو از بین بردی:D
بحث اینم نیست که ناشرها یک سیستم هیجان انگیز بخوان بزارن تو بازی که:-" همش بحث پوله:D
اگر قرار باشه کسی لوت باکس نخره که مثل قبل، میرن همون DLC حداقل میفروشن که حتی اگر شده، 1% لوت باکس ها پول گیرشون بیاد:D

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
هه هه هه. اون حذف خرید درون بازی توسط EA نه بخاطر اعتراض گیمرها بلکه بخاطر دیزنی بوده! :D طبق گزارش واشینگتن پست و وال استریت ژورنال، مدیر دیزنی با مدیر EA تماس گرفته و مجبورش کرده که اون خریدها رو از بازی حذف کنه. چراکه دیزنی نگرانه این بازخورد منفی Battlefront II روی فروش فیلم بعدی استاروارز یعنی The Last Jedi که قرار 14 دسامبر اکران بشه اثر منفی بزاره. عجب مارموزهایی هستن اینا. :)):D

شرح کامل

• Like
Reactions: IMANOKA

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
هه هه هه. اون حذف خرید درون بازی توسط EA نه بخاطر اعتراض گیمرها بلکه بخاطر دیزنی بوده! :D طبق گزارش واشینگتن پست و وال استریت ژورنال، مدیر دیزنی با مدیر EA تماس گرفته و مجبورش کرده که اون خریدها رو از بازی حذف کنه. چراکه دیزنی نگرانه این بازخورد منفی Battlefront II روی فروش فیلم بعدی استاروارز یعنی The Last Jedi که قرار 14 دسامبر اکران بشه اثر منفی بزاره. عجب مارموزهایی هستن اینا. :)):D

شرح کامل

چه جالب حالا دیزنی شده مدافعه حقوق ملت ! دیزنی خودش گند زده به صنعت بازیسازی چهارتا اسم گردن کلفت از سینما اورده تو صنعت بازی گند زده به همه چیز
برای چندسال حق و حقوق ساخت استاروارز رو به قیمت میلیاردی داده به EA حالا همه معادلات بهم خورده EA میخواد پول دربیاره کل استدیوها رو مجبور میکنه بیخیال بازیهای ارژینال بشین و تا میتونید بازی اقتباسی با کمترین قدرت مانور بسازید
اونر اسکوئر انیکس هم عملا توم ریدر، deus ex، هیتمن رو گذاشته زیر ... تا میتونه مرد اهنی و کاپیتان امریکا بسازه
حالا اینکه اسپایدرمن هم بماند که نمایش پایانی E3 سونی میشه...

یکی نیست به این دیزنی بیشرف بگه خودت بیاد چهارتا استدیو گولاخ تاسیس کن، چهارتا ادم جدید بیار تو صنعت تا میتونی استار وارز و بازی از دنیای مارول بساز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر