امتیازات Star Wars Battlefront II

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
73951

Developer : EA DICE
Publisher : Electronic Arts
Engine : Frostbite 3
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
release date : November 17, 2017​
-----------------------------------------------------------
Hobby Consolas : 91
We Got This Covered : 90
Areajugones : 90
Everyeye.it : 86
COGconnected : 86
t's clear that the developers have been paying close attention to player feedback, as this feels like a significant improvement over the previous entry in the series. Major additions like the single-player campaign, the revamped Star Card system and the streamlined game modes all make for a much more robust moment-to-moment playthrough. There's still room for improvement with the loot box system, but it's already been fixed once, and there's every chance that it's only going to get better. The look and feel of Star Wars has been expertly captured in every inch of this game, while the battles are a faithful homage to the most exciting conflicts in the entire series.​
Atomix : 85
JeuxActu : 85
SpazioGames : 85
XGN : 85
Multiplayer.it : 83
3DJuegos : 80
Meristation : 80
GamingTrend : 80
Gameblog.fr : 80
Star Wars Battlefront II draws a line from the past of the license. Complete overhaul of the space combat system, disappearance of the walker mode, addition of classes, significant content at the launch, various objectives, addition of a solo campaign. Everything we have expected in the first one is finally here. Only the cash shop and the feeling of shooting (little bit spineless) are problems. Despite that we have in front of us a complete Star Wars game, especially with best the SW space combat since the X-Wing series.​
DarkStation : 80
Star Wars Battlefront II improves on the original with more maps and heroes, but there are fewer modes, and the online gameplay may waver over time for some. Regardless, the core gameplay is solid, and the new Galactic Assault is excellent. The single-player content is still slim, but the campaign is nonetheless a great inclusion that adds more than you’d think to the official canon. I’m not a huge fan of the Loot Crates, though I’d live with it for the promised free DLC, the first of which has content from The Last Jedi. Still, in a perfect world, Star Cards would be fairer to obtain and unlocking heroes wouldn’t be such a grind. EA plans to keep tweaking the game post launch and adding content through Live Service, and I’m intrigued to see how the game evolves over time. Overall, Star Wars Battlefront II isn’t a shooter for everybody, but it’s a must-have for fans. Indeed, the Force is strong with this one.
GamesRadar+ : 80
GameSpace : 80
GameCrate : 73
Polygon : 70
Cheat Code Central : 70
PlayStation LifeStyle : 70
InsideGamer.nl : 70
EGM : 70
Post Arcade (National Post) : 70
Digital Trends : 70
IGN : 65​
Battlefront 2 does a lot of things right, offering a Star Wars experience that’s stunning to look at and wonderfully faithful to the source material, but it stumbles hard on the delivery. The campaign is amusing but scatterbrained, and worse, in multiplayer the randomized progression systems are downright hostile toward its players. EA has already made two big adjustments to this system in the week leading up to launch alone, and we can only hope that more significant changes are on the way. But right now, the Star Cards system’s frustrating progression is actively driving me away from the multiplayer battles.

GameSpot : 60​
Despite the removal of the microtransactions, player progression is still largely tied to the randomized loot boxes--mitigating player agency and choice in multiplayer.
Metro GameCentral : 60
AusGamers : 60
Shacknews : 60
Game Revolution : 50
M3 : 50

Metacritic(PS4) : 69​

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
2017-11-14_130309.jpg

کمترین User Score سال؟ :D:|
===================
من چنتا از نقدا رو خوندم و امیدوار بودم که حداقل کمپین 6-5 ساعته‌ی بازی خوب از آب دربیاد...تا اونجایی که من توی نقدا خوندم، کمپین از نظر نویسندگی و صداپیشگی خیلی خوبه ولی مثل اینکه توی داستان ریسک زیادی نکرده و یه جورایی قابل پیش‌بینی عمل کرده و بیشتر روی همون رویکرد آشنای فیلم‌ها مانور داده...این یه جورایی واسه من ناامیدکنندست چون هم EA زمان معرفی خیلی روش مانور داد و هم اینکه نویسنده‌ی Spec Ops: The Line روی بخش داستانی کار کرده بود، واسه همین انتظار نوآوری یا حداقل یه روایتی که تا حالا توی دنیای SW ندیدیم رو داشتم...
بخش چند نفره هم که قشنگ با خوندن نقدا معلومه که یه وقت تلف‌کنی عظیمه...ساعت‌ها واسه بدست آوردن چیزایی که واسه داشتنش 60 دلار دادی، باید تلاش کنی و کارای تکراری انجام بدی و آخرشم یه نفر دیگه با خرید کردنش بیاد جلوت مانور بده :| البته خیلیا از مکانیک‌ها و کلیت گیم‌پلی تعریف کردن و باید بگم که واقعا حیف شد :| دقیقا بازی مثل یه تله می‌مونه که اول 60 دلار میدی میخریش...بعد با خرید درون‌برنامه‌ایش مواجه میشی و واسه اینکه وقتت یا 60 دلارت هدر نرفته باشه، چند ده دلار دیگه هم خرجش می‌کنی تا به چیزایی که میخوای دست پیدا کنی و بعدش میفهمی که هم پولت هدر رفت و هم زمانت :D
متاسفانه اینم رفت کنار اون بازیایی که یکی دو سال دیگه با قیمت 10 دلار فقط واسه تجربه‌ی کمپینش میخرم:|:D

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
قسنگ منتقدها انگار شمشیر کشیدن برای EA نقد میخونی طرف ۵ داده میگه بازی عالیه مولتیش پیشرفت کرده و.. بعد پرداخت درون برنامه شرماوره ولی بازی عالیه !
اون ۶ داده بخش تک نفره متوسط ولی مولتی عالیه ولی پیشرفت توش پیچیده اس و ۶ !
کلا انگار EA یک ذهنیت منفی واسه سایت ها ایجاد کرده

به نظرم این نوع از رفتار در مقابل ناشری مثل EA واقعا لازم هست. 2-3تا از بازی هاش با سر بخورن زمین درست میشه.
نسل قبل DLC می فروخت، این نسل آیتم و هیرو. 60دلار پول بازی میدی ولی همون روز اول یکی با پول قوی تری هیرو میخره و میزنه رنده ات میکنه!
باز اگه اسکین بفروشه مشکلی نیسن

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
متاسفانه اینم رفت کنار اون بازیایی که یکی دو سال دیگه با قیمت 10 دلار فقط واسه تجربه‌ی کمپینش میخرم
EA Access \m/ :D هر چی با پرداخت درون بازی دارن گند میزنن، عوضش با Access جبران میکنن. این بازی هم احتمال خیلی زیاد تو نیمه اول 2018 به Access می پیونده :D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
View attachment 81753

===================
من چنتا از نقدا رو خوندم و امیدوار بودم که حداقل کمپین 6-5 ساعته‌ی بازی خوب از آب دربیاد...تا اونجایی که من توی نقدا خوندم، کمپین از نظر نویسندگی و صداپیشگی خیلی خوبه ولی مثل اینکه توی داستان ریسک زیادی نکرده و یه جورایی قابل پیش‌بینی عمل کرده و بیشتر روی همون رویکرد آشنای فیلم‌ها مانور داده...این یه جورایی واسه من ناامیدکنندست چون هم EA زمان معرفی خیلی روش مانور داد و هم اینکه نویسنده‌ی Spec Ops: The Line روی بخش داستانی کار کرده بود، واسه همین انتظار نوآوری یا حداقل یه روایتی که تا حالا توی دنیای SW ندیدیم رو داشتم...
بخش چند نفره هم که قشنگ با خوندن نقدا معلومه که یه وقت تلف‌کنی عظیمه...ساعت‌ها واسه بدست آوردن چیزایی که واسه داشتنش 60 دلار دادی، باید تلاش کنی و کارای تکراری انجام بدی و آخرشم یه نفر دیگه با خرید کردنش بیاد جلوت مانور بده :| البته خیلیا از مکانیک‌ها و کلیت گیم‌پلی تعریف کردن و باید بگم که واقعا حیف شد :| دقیقا بازی مثل یه تله می‌مونه که اول 60 دلار میدی میخریش...بعد با خرید درون‌برنامه‌ایش مواجه میشی و واسه اینکه وقتت یا 60 دلارت هدر نرفته باشه، چند ده دلار دیگه هم خرجش می‌کنی تا به چیزایی که میخوای دست پیدا کنی و بعدش میفهمی که هم پولت هدر رفت و هم زمانت :D
متاسفانه اینم رفت کنار اون بازیایی که یکی دو سال دیگه با قیمت 10 دلار فقط واسه تجربه‌ی کمپینش میخرم:|:D
دقیقا برعوس گفتی کنپین اتفاقا ضعیف اکثرا از موبتی تعریف کردن کسی نگفته وقت تلف کنی به نظرم چون مولتی باز نیستی این حرف میزنی دیگه بجز یکسری استودیو محدود مثل بتسدا که وقت میزارن رو کمپین EA و اکتیویژن و یوبی سافت رقابتشون تو مولتی گذاشتن

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
View attachment 81753

===================
اگه هر کدومتون از دایس انتظار یه بخش داستانیه ناب داشتین پس باید الان پوکر فیس بشید هیچکی از دایس انتظار یه بخش داستانیه خوب نداره
بعدشم من خیلی ممنون میشم بهم بگی اون منتقدی که گفته مولتی تکراریه کیه؟ خیلی دلم می خواد برم ازش بپرسم یه بازی باید چیار کنه تا تو بهش بگی تکراری نیست هر چی انتقاد به بازی وارد کنی امکان نداره بتونی به مولتیه بازی ایراد وارد کنی مولتیه بازی همه چی داره همه چی فقط دوتا ویدئو از بازی ببین تا بفهمی چه پیشرفت عظیمی نسبت به نسخه اول داشته نقدهایی هم که ماخوندیم با اونایی که تو پست اول نقل و قول کردم کاملا نشون میده منتقدا چقدر با مولتی و هسته گیم پلی حال کردن
در اخرم علیرضا تو بدرد بازی های مولتی محور نمیخوری قشنگ هم از کامنتا و عکس پروفایل معلومه:D همون بچسبی به سینگل پلیرهای 9 ساعته 60 دلاری بسه:D(البته هرکی سلیقه ای داره) منم میچسبم به بازیا مولتی محور:D

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
View attachment 81753

===================
الان مثلا مولتی بتلفیلد و COD رو بازی میکنی به دانشت افزوده میشه که مولتی این وقت تلف کنیه؟

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
EA Access \m/ :D هر چی با پرداخت درون بازی دارن گند میزنن، عوضش با Access جبران میکنن. این بازی هم احتمال خیلی زیاد تو نیمه اول 2018 به Access می پیونده :D
آره راست میگی <:-P بعضی موقع‌ها یادم میره X1 دارم! هنوز بهش عادت نکردم :D بزودی EA Access رو هم امتحان می‌کنم <:-P
اگه هر کدومتون از دایس انتظار یه بخش داستانیه ناب داشتین پس باید الان پوکر فیس بشید هیچکی از دایس انتظار یه بخش داستانیه خوب نداره
بعدشم من خیلی ممنون میشم بهم بگی اون منتقدی که گفته مولتی تکراریه کیه؟ خیلی دلم می خواد برم ازش بپرسم یه بازی باید چیار کنه تا تو بهش بگی تکراری نیست هر چی انتقاد به بازی وارد کنی امکان نداره بتونی به مولتیه بازی ایراد وارد کنی مولتیه بازی همه چی داره همه چی فقط دوتا ویدئو از بازی ببین تا بفهمی چه پیشرفت عظیمی نسبت به نسخه اول داشته نقدهایی هم که ماخوندیم با اونایی که تو پست اول نقل و قول کردم کاملا نشون میده منتقدا چقدر با مولتی و هسته گیم پلی حال کردن
در اخرم علیرضا تو بدرد بازی های مولتی محور نمیخوری قشنگ هم از کامنتا و عکس پروفایل معلومه:D همون بچسبی به سینگل پلیرهای 9 ساعته 60 دلاری بسه:D(البته هرکی سلیقه ای داره) منم میچسبم به بازیا مولتی محور:D
آقا تو بازیو پیش‌خرید کردی و قابل درکه که دوست نداری قبول کنی بازی گند زده :D
من از DICE (البته دایس این روزها) انتظار بخش داستانی ناب نداشتم...ولی از Walt Williams و تجربه‌ی کاریش انتظار زیادی داشتم، مخصوصا اینکه خود EA هم خیلی روی این بخش روش مانور داد...البته بخش داستانی تا اونجایی که من توی نقدا دیدم با توجه به زمان کمش خوب و قابل قبول بوده...
امکان نداره از مولتی بشه ایراد گرفت؟ داداش همه ریختن دارن سیستم پیشروی توی مولتی رو می‌کوبن دیگه :| همون نقدایی که خودت گذاشتی توی تاپیک رو نخوندی؟ :D
بعدشم دم به دیقه Loot Box باز کردن و ساعتها جمع کردن امتیاز واسه باز کردن یه هیرو که خیلیا به خاطر بازی کردن باهاش 60 دلار دادن و حالا فقط باید چند ساعت وقتشونو تلف کنن که بتونن اون شخصیت رو آزاد کنن، اگه مفهوم کارای تکراری نمی‌ده، دیگه نمیدونم معنی تو از تکراری بودن چیه...کلا سیستم پیشروی تو بازی داغونه. من خودمم ویدیوهای زیادی از بازی دیدم و قشنگ می‌دونم که گیم‌پلی و محتوای بازی چه پیشرفت عظیمی داشته (همونطور که توی پست قبلیم هم گفتم، ولی مثل اینکه تعصب نذاشته ببینی :D) ولی این سیستم پیشروی قشنگ نابود کرده بازیو و اجازه نمیده با خیال راحت از بازی لذت ببری. خیلی از سایت‌ها از جمله همین GameSpot و IGN هم بهش اشاره کردن و نیازی نیست برم یکی یکی ازشون نقل قول بیارم... واسه همین هم گفتم که واقعا حیف شد، چون میدونم بازی محتوای خیلی خوبی رو داره که توسط این Grind کردن و انجام کارهای تکراری و زمانبر واسه رسیدن بهشون، قشنگ نابود شده.
در آخر هم بگم که تو هنوزم داری کیفیت بازیارو با مدت زمانشون میسنجی پس واقعا SW Battlfront 2 واسه تو ساخته شده :D فک کنم اگه EA میگفت واسه آزاد کردن یه اسلحه واسه 40 ساعت دور یه مپ رو سینه خیز طی کن، با کمال میل قبول می‌کردی...چون مدت زمان بازیو میبره بالا و محتوا حساب میشه و از این حرفا :D:|
الکی هم بحث عکس پروفایل و سینگل باز بودن منو وسط نکش :D اگه همه از بازی تعریف می‌کردن و فقط من بودم که ایراد گرفتم، حرفت درست بود ولی خودت بازخوردا رو می‌بینی... در آخر هم نیازی نمیبینم که بیام واست از تعداد ساعاتی که پای مولتی‌پلیر، BF1 و BF4 و TLOU و ... بگم. اگه اینجا نمیام دنبال Squad بگردم و دربارش کامنت بدم، دلیل نمیشه که کلا مولتی رو گذاشتم کنار <:-P همین Lawbreakers بدبخت رو چند نفر بازی کردن؟ فک کنم فقط من بودم و رفقا :D:|...بازی 30 دلاری که خیلی از کثافت‌کاریای این روزها توش نبود و به خاطر اینکه مارکتینگ قوی پیشتش نبود و بازار این جور بازیا شلوغ بود، خیلی راحت شکست خورد.
در کل امیدوارم EA با آپدیت‌ها این مشکلات و این سیستم مسخره رو برداره و همگی مثل آدم از محتویات بازی لذت ببریم...
الان مثلا مولتی بتلفیلد و COD رو بازی میکنی به دانشت افزوده میشه که مولتی این وقت تلف کنیه؟
مثل اینکه اینجا خیلیا با معنی وقت تلف کردن آشنا نیستن :D
وقت تلف کردن ربطی به اینکه بهت دانش اضافه میشه یا نه نداره...اون چرت و پرتایی که توی مدرسه یادمون میدادن رو بزارید کنار :D
"وقتی از کاری که داری انجام میدی لذت نمی‌بری و در مورد بازیها، وقتی که به جای استفاده از امکانات یه بازی که براش پول دادی، دوباره بازی یه بن بست جلوت میزاره که باید برای ساعت‌های متوالی به نحوه‌ای که دوست نداری بازی کنی و امتیاز جمع کنی تا بالاخره هیروی موردعلاقت رو آزاد کنی و در نهایت به روشی که لذت می‌بری بازی کنی، این میشه وقت تلف کنی!" وقت تلف کنی چیزیه که خیلی راحت میشه جلوش گرفته بشه ولی EA و بعضی از شرکتا دارن ازش سو‌ءاستفاده می‌کنن...
البته EA خیلی راحت، راه‌حل این وقت تلف کنی رو هم داره...بیشتر پول بده و از اول اونطوری که دوست داری بازی کن :D<:-P قشنگ داره وقت خودتو به زور ازت میگیره و بعدش همون وقت رو با قیمت خون باباش، بهت دوباره می‌فروشه...زورگیری از این مدرن‌تر نداریم و به زودی همگی بهش عادت می‌کنیم، نگران نباشید :D
دوستان ببخشید از توضیحات زیاد...بعضی از مسائل نیاز به شفاف سازی داشت :D

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
مثل اینکه اینجا خیلیا با معنی وقت تلف کردن آشنا نیستن :D
وقت تلف کردن ربطی به اینکه بهت دانش اضافه میشه یا نه نداره...اون چرت و پرتایی که توی مدرسه یادمون میدادن رو بزارید کنار :D
"وقتی از کاری که داری انجام میدی لذت نمی‌بری و در مورد بازیها، وقتی که به جای استفاده از امکانات یه بازی که براش پول دادی، دوباره بازی یه بن بست جلوت میزاره که باید برای ساعت‌های متوالی به نحوه‌ای که دوست نداری بازی کنی و امتیاز جمع کنی تا بالاخره هیروی موردعلاقت رو آزاد کنی و در نهایت به روشی که لذت می‌بری بازی کنی، این میشه وقت تلف کنی!" وقت تلف کنی چیزیه که خیلی راحت میشه جلوش گرفته بشه ولی EA و بعضی از شرکتا دارن ازش سو‌ءاستفاده می‌کنن...
البته EA خیلی راحت، راه‌حل این وقت تلف کنی رو هم داره...بیشتر پول بده و از اول اونطوری که دوست داری بازی کن :D<:-P قشنگ داره وقت خودتو به زور ازت میگیره و بعدش همون وقت رو با قیمت خون باباش، بهت دوباره می‌فروشه...زورگیری از این مدرن‌تر نداریم و به زودی همگی بهش عادت می‌کنیم، نگران نباشید :D
دوستان ببخشید از توضیحات زیاد...بعضی از مسائل نیاز به شفاف سازی داشت :D
EA که فعلا پوینت لازم برا انلاک کردن هیرو ها رو اورده پایین، مطمئن باش بیشتر از اینم میاره پایین...
البته این حرکت جالبی نیست و امیدوارم ریشه کن بشه ولی خب خیلی دارید بازی رو میکوبید به خاطر این موضوع! تمام پیشرفت بازی فاکتور گرفته شده و گیر دادن به این! از اونور هر منتقد سه چهار نمره کم کرده فقط به این دلیل! شما بازی رو میگیرید برا هیرو شدن؟

• Like
Reactions: HIGH DEVS

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی رسما میگه پول بده آیتم بهتر بخر، وقتی این هست یعنی یه عده میخرن و گند میزنن تو بازی، یعنی بازی p2w هستش و به فروش اسکین و کاستوم خلاصه نمیشه، به طور خلاصه یعنی اساسی ر*یدن بچه‌های EA :D
اگه اشتباه متوجه شدم شفاف سازی کنین :D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
EA که فعلا پوینت لازم برا انلاک کردن هیرو ها رو اورده پایین، مطمئن باش بیشتر از اینم میاره پایین...
البته این حرکت جالبی نیست و امیدوارم ریشه کن بشه ولی خب خیلی دارید بازی رو میکوبید به خاطر این موضوع! تمام پیشرفت بازی فاکتور گرفته شده و گیر دادن به این! از اونور هر منتقد سه چهار نمره کم کرده فقط به این دلیل! شما بازی رو میگیرید برا هیرو شدن؟
اگه نخوان بکوبن که تو بازیای آینده رسما فقط باید با پول بازی کرد
خیلی مسخره بود بین بازیای اینجوری و بازیایی که هیچ پرداخت درون برنامه ای نداشتن فرقی نبود
کار درست همینه که ازشون نمره کم بشه بیشتر ازینم باید نمره کم بشه

پ.ن: Metro GameCentral هنوز بازیو نقد نکرده؟ تو نقد NFS payback خیلی خوب تیکه مینداخت :D
But if you do make the mistake of buying Need For Speed Payback, or get it as an unwanted present, then just do what the name suggests and get a refund as quickly as possible.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر