PlayStation Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds

7u5_thefrozenwilds2.png

متا با 50 نفد 83
مجموع امتیاز گیمرها 85

ادامه ای بر موفقیتهای Guerrilla ، باز هم ساندترک های گوش نواز ، مبارزات اپیک ، نماهای رویایی ، گیرایی داستان و شخصیت پردازی .

این گیم پلی که کپچر کردم ، اسپویلی مربوط به داستان نداره ، برای ابتدای بازیه . یه چند روزی درگیر پلات چند تا بازی بودم گذاشتم سرم خلوت بشه که زوم کنم روی هورایزن ، امروز کلا کارو تعطیل کردمو .. مات و مبهوت بازیم .

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
یا حضرت گرافیک :|
منی که بازی اصلی رو جوییدم الان داشتم تازه نقد دیجیتال فاندری رو میدیدم قشنگ کف کردم!
چه آپگریدی شده گرافیک!بهترین افکت برفیه که تا حالا تو عمرم دیدم.ریزش دونه های حجم دار برف ، راه رفتن تو برف و کشیده شدن پای الوی تو برفا قشنگ کاری کرد هنگ کنم نصف شبی:))

• Like
Reactions: J. Constantine

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
هدیه هرمن هالست به تیم Guerrilla

فوق العادست
troh_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B1%DB%B2%DB%B1%DB%B4_%DB%B2%DB%B1%DB%B3%DB%B4%DB%B3%DB%B3-819x614.jpg

اینا رو هم من آماده کردم از طرف هرمن برای کاربران برتر بازیسنتر :D اون دوشیزه ها هم اشانتیون به قید قرعه هدیه داده میشه .

044o_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B1%DB%B2%DB%B1%DB%B4_%DB%B2%DB%B1%DB%B3%DB%B4%DB%B5%DB%B4-512x384.jpg

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان من قبلا با ریجن 2 که دیسک بود بازیو تموم کردم الان ریجن یک دارم با دی ال سی ولی بازی از اول شده خب چون ریجن 1 هست دیگه
حالا سوالم اینه که ایا میشه مستقیم بریم دی ال سی را بازی کنم یا باید بازی را کامل تموم کنم تا بشه برم دی ال سی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر