PlayStation Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds

7u5_thefrozenwilds2.png

متا با 50 نفد 83
مجموع امتیاز گیمرها 85

ادامه ای بر موفقیتهای Guerrilla ، باز هم ساندترک های گوش نواز ، مبارزات اپیک ، نماهای رویایی ، گیرایی داستان و شخصیت پردازی .

این گیم پلی که کپچر کردم ، اسپویلی مربوط به داستان نداره ، برای ابتدای بازیه . یه چند روزی درگیر پلات چند تا بازی بودم گذاشتم سرم خلوت بشه که زوم کنم روی هورایزن ، امروز کلا کارو تعطیل کردمو .. مات و مبهوت بازیم .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
7u5_thefrozenwilds2.png

متا با 50 نفد 83
مجموع امتیاز گیمرها 85

ادامه ای بر موفقیتهای Guerrilla ، باز هم ساندترک های گوش نواز ، مبارزات اپیک ، نماهای رویایی ، گیرایی داستان و شخصیت پردازی .

این گیم پلی که کپچر کردم ، اسپویلی مربوط به داستان نداره ، برای ابتدای بازیه . یه چند روزی درگیر پلات چند تا بازی بودم گذاشتم سرم خلوت بشه که زوم کنم روی هورایزن ، امروز کلا کارو تعطیل کردمو .. مات و مبهوت بازیم .

اومده ؟ فقط دیجیتالیه ؟ چند گیگه

• Like
Reactions: mikelwar

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
دوستان یه سوالی داشتم از اونایی که بازی رو خریداری کردن
تعداد ربات های تازه چندتا هست؟
(منظورم ربات هایی با طراحی کاملا جدید هست)
سلام خوبی آرین ؟ نیستیا ، تعدادش خوبه ولی نمیگم چند تان چون اسپویل میشه برات ، همینقدر بدون جز یکیشون که کار پاکسازی محیطو انحام میده بقیشون برا خودشون باسن ، اتفاقا میخواستم یه گیف از یکیشون بزارم که فقط عظمتشو ببینین اسپویل آنچنانی هم نداشته باشه . آپگرید جدید سلاح خواهید داشت مثلا با نیزت شلیک میکنی مثل گاندولف :D ، آرمورو سلاح جدید ، یه حالو هوای جدید داری
درود
یکم این اخیراً گرفتاری دارم :D
آخه تا اونجا که من دیده بودم یدونه ربات رونمایی کرده بودن میخواستم ببینم که تعداد رباتای اضافه شده همون یکی هست یا بیشتر هستش!:D
گیف رو هم دیدم
خزان شدم... :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .Amirone

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
دوستان یه سوالی داشتم از اونایی که بازی رو خریداری کردن
تعداد ربات های تازه چندتا هست؟
(منظورم ربات هایی با طراحی کاملا جدید هست)
سلام خوبی آرین ؟ نیستیا ، تعدادش خوبه ولی نمیگم چند تان چون اسپویل میشه برات ، همینقدر بدون جز یکیشون که کار پاکسازی محیطو انحام میده بقیشون برا خودشون باسن ، اتفاقا میخواستم یه گیف از یکیشون بزارم که فقط عظمتشو ببینین اسپویل آنچنانی هم نداشته باشه . آپگرید جدید سلاح خواهید داشت مثلا با نیزت شلیک میکنی مثل گاندولف :D ، آرمورو سلاح جدید ، یه حالو هوای جدید داری

GIF
3qd3_ezgif-1-f41624710a.gif

Last edited by a moderator:

mataghavi

کاربر سایت
Nov 20, 2017
3
با سلام
چندتا سوال داشتم امیدوارم کسی بتونه راهنماییم کنه
1- وقتی ی منطقه رو رد میکنیم و تمام ماشینها رو میکشیم اگر دوباره برگردم همه شون زنده شدن،همین مدلیه یا کار خاصی باید انجام داد که من انجام نمیدم؟
2- در قسمت اسلحه ها ،مثلا کمانی که بمب های مختلف رو پرتاب میکنه برای من امکان پرتاب بمب برقی و یخی رو داره نشون میده اگر بخوام بمب آتشی رو هم اضافه کنم چطوری باید انجامش بدم؟ جایگزین یکی از اونا باید بشه یا اضافه میشه؟ از کجا و چجوری؟
همینطور در مورد تله ها
فعلا همینا یادم بود
سپاس که وقت میزارید و جواب میدید

MOEIN.ARROW

کاربر سایت
May 14, 2017
15
دوستان سلام . یک سوال داشتم من HORIZON قبلا تموم کردم و data بازیم پاک شده ولی سیو های بازیم روی ps4 هست ریجن بازیم هم 2 بود می خواستم ببیبنم اگه یه ریجن 2 دیگه بگیرم آیا سیو هایی که دارم روش کار می کنه یا نه ؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
دوستان سلام . یک سوال داشتم من HORIZON قبلا تموم کردم و data بازیم پاک شده ولی سیو های بازیم روی ps4 هست ریجن بازیم هم 2 بود می خواستم ببیبنم اگه یه ریجن 2 دیگه بگیرم آیا سیو هایی که دارم روش کار می کنه یا نه ؟
بله کار میکنه .

• Like
Reactions: 3zarraz

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
باید کار خاصی انجام بدی که برگرده یا اتوماتیک بر می گرده چون من یه ریجن 2 گرفتم گذاشتم ولی بر نگشت . ؟؟
اتوماتیک برمیگرده ،اگر به این ریجن ۲ی که گرفتی مطمئنی یه حالت داره فقط ، بازی قبلیت ریجن ۲ نبوده .

MOEIN.ARROW

کاربر سایت
May 14, 2017
15
سلام
من می خواستم DLC WILD FEOZEN بخرم از ps store ولی اکانت من پلاس هست و اتومات 25 درصد تخفیف میده ولی من میخوام به صورت عادی خریداریش کنم که اگه پلاسم تموم شد بتونم بازم باهاش بازی کنم . راهی هست که عادی بدون درصد تخفیف پلاس بخرمش یا نه باید واستم تا پلاس اکانتم تموم شه ؟

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
سلام
من می خواستم DLC WILD FEOZEN بخرم از ps store ولی اکانت من پلاس هست و اتومات 25 درصد تخفیف میده ولی من میخوام به صورت عادی خریداریش کنم که اگه پلاسم تموم شد بتونم بازم باهاش بازی کنم . راهی هست که عادی بدون درصد تخفیف پلاس بخرمش یا نه باید واستم تا پلاس اکانتم تموم شه ؟
داداش ربطی نداره
بازی هایی که واسه پلاس تخفیف میزنه بخری در صورت تموم شدن پلاس هم میتونی بازی کنی،اونی که شما منظورته بازی هایی هستن که ماهانه واسه پلاس رایگان میشن که در صورت تموم شدن پلاس دیگه نمیشه بازی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر