PlayStation Nioh

5k65_nioh-badge-01-ps4-eu-12jul16.png

Developer: Team Ninja
Publisher: Koei Tecmo
Genre: Action RPG
Release Date: 7 Nov 2017
سفر های ویلیام آدامز....
این روزها یکی دیگر از عناوین انحصاری و بلند متا داران , کنسول معظم و بلند مرتبه ps4 نیز به جرگه آرشیو pc گیمر های عزیز پیوست...​
(چه دوست داشته باشید چه نه دیگه کم کم باید به اومدن بازی های بزرگ کنسول ها برای pc عادت کرد ......
در خلال جنگ های خونین بین سونی و ماکروسافت برنده قطعا pc بازها هستند.....)

krdy_picture35.jpg

حال بر آن دیدیم تایپیک این عنوان تحسین شده را به پا داریم (موندم چرا تا حالا کسی نزده ..) بلکه دوستان از تجربیات یکدیگر پند گیرند و گره ای از مشکلات گمیپلی خود بازکنند (مشکلات مربوط به درون بازی مثل کجا برم . ..این آیتم به چه درد می خوره ...غوله رو چجوری بکشم و ....اینا ... تایپیک مشکلات فنی جداست..) و ره توشه ای برای سفر سخت و دوشوار خود محیا سازند....​

akq4_picture2.jpg

در مورد داستان بازی هم همه چیز برمی گرده به آمریتا ...اصلا همه دنبال آمریتا هستند ( با آمریتا رائو اشتباه نشه ..آخه خیلی ها دنبال اونم هستند...) آمریتا یک سری سنگ های جادویی هستند که تو ژاپن اون موقع خیلی زیاد بوده ..از اون ور ملکه الیزابت نمی دونم چندم هم برای پیروزی بر اسپانیا عده ای رو به همراه آقایی که شما باشید (ویلیام آدامز ...ویلیام .....اصلا ویلی صدا کنید راحت باشید..) می فرسته پی آمریتا...مدت ها بعد شما رو تو زندان میندازن ( آخه چرا...) شما هم از اونجا که دلتون طاقت نداره می زنید بیرون ..حین فرار با یک حاج آقایی به نام ادوارد کلی ( ما بهش میگیم حاج ادوارد...بازم شما هر جور راحتین صداش کنید..) در گیر میشین و روح نگهبانتون رو می پیچونن...بعدش نمی دونم چی چی ....نمی دونم چی چی ....شما دوباره می روید ژاپن و....​

uu25_picture34.jpg

اگه طرفداره دارک سولز (سبک گیمپلی و سختی), اونیموشا ( جو و حال و هوای سامورایی )نینجا گایدن ( تیم نینجا و مبارزات سریع و کاتانا ) توی کیدن ( اون oni کله قرمزه آتیشیه...) و از همه مهمتر باز کردن صندوق ها با لگد به روش ریو هایابوسا هستید ...یکی از آرزو هاتون برآورده شده ....بریزید تو بازی و اگه فکر می کنید تو دارک سول خیلی شاخ هستید کور خوندید این بازی یه نموره سخت تره (بخاطر مبارزات سریعتر و ویلیام ضعیف تر , نبودن سپر ,حتی یک در قابلمه هم پیدا نمیشه بگیرید جلوتون ...و همینطور عدم پشتیبانی رسمی از موس...البت غیر رسمیش هست ...)​
پس بازی رو نصب کنید و از مرگ لذت ببرید.....​

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
قبل از هر چیز جا داره تشکر کنم از زلزله احتمالی تهران و همینطور قدردانی کنم از گسل اشتهارد و سایر گسل ها ی عزیز که با تکون ندادن خودشون ...:-SS...اجازه دادند من در بازی پیشروی کنم و برگ دیگری از سرگذشت دوست خوبمون ویلیام رو ورق بزنم...ممنون ...:-s...لطف کردید...:((...
فقط دوستان ببخشید اگر یه خورده بد خط مینویسم یا همراه با غلط های املایی ....
آخه ما در حالت آماده باش کامل هستیم....فقط نمیدونم چرا دستام میلرزه...

:cry2: Boss Fight پانزدهم :cry2:

Gasha dokuro
در افسانه ژاپنی آورده اند که : Gashadokuro از استخوان های مرده هایی که در اثر جنگ یا گرسنگی مردند قبل از اینکه دفن بشوند بوجود میاد با ارتفاعی حدود 15 برابر یک انسان...شب ها چون خوابش نمیگیره میزنه بیرون...بعد محض خنده , مسافرای تنها رو گیرمیاره و کله شون رو مثل بادوم زمینی خرد میکنه آخه عاشق خوردن خونی هست که میپاشه بیرون ...
اون لحظه که خون میپاشه بیرون نمی دونید چه ذوقی میکنه....آخی ..عزیزم....:love:

اینجا هم ادوارد اینا باخت در جنگ رو می اندازند گردن ناداوری در صورتی که این جنگ هم مثل بقیه جنگ ها سه امتیاز داره واین باخت هیچ چی از ارزش های اونها کم نمیکنه ولی تو کتشون نمیره که ...خلاصه یک کارایی میکنه دور از شان ورزشکاری و جوانمردی ...اینطوری میشه که این حاجیمون پا به عرصه وجود میزاره...>:)

این غول بزرگ ترین باس بازی هست بطوری که شما زیر پاهاش سوسکی بیش نیستید....همینطور آسون ترین باس نیز هست ......یادتون نره توی مرحله کریستال قرمز ها رو تبدیل وضعیت کنید به زرد امریتایی....و تا میتونید living weapon مفتی پر کنید......
کافیه چند ضربه به خارپاشنه اش بزنید ..طرف قارپ میافته زمین ...از تپه ها بالا برید و خودتون رو به سرش برسونید و عمل جراحی مغز باز رو انجام بدید....فراموش نکنید که ایشون علاوه بر دو تا پا دو تا دست و یک قفسه سینه هم داره ...می تونید روی اونجاها هم سرمایه گزاری شایسته انجام بدید .....:-B..

هیچ ربطی به اینجا نداره ها ولی بابا بزرگ های گیم می دونندکه توی تقریبا قسمت اعظمی از شماره های Castlevania , یک غول آخر هست به نام Legion ...که اون هم از جمع شدن صدها جنازه ایجاد شده ...به شکل توپی از اموات ...یاد و نامش گرامی.....فقط می خواستم بگم که ببینید ژاپنی ها چقدر از ما جلوترند ما جنازه هامون رو خاک میکنیم روشم دودست چلوکباب میزنیم تا خستگی مون در بره...اونوقت ژاپنی ها ازشون غول آخر درست میکنند......

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
زدم به سیم آخر و توی نقشه سوم درجه سختی Way of The Strong و لول 217 بودم و یه راست رفتم باس آخر با لول 310 :))
جالب بود که تونستم مرحله رو تموم کنم و بازی رو تموم کنم و بعدش پیام اومد که Way of The Demon باز شد:D رفتم یه نگاه انداختم و دیدم مرحله اول بازی لول 470 میخواد :)) خیلی شیک و مجلسی از بازی اومدم بیرون:D
فقط آیتم های Ethereal هست که باعث میشه همچنان ادامه بدم. دستم بهشون برسه برمیگردم همه وضعیت ها رو شخم میزنم:D

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
این بازی برام اجرا نمیشه یه صفحه کوچیک باز میشه هیچ اتفاقی نمیفته
cpu :g1840
ram: 8
gpu:Hd انبرد
عزیز واقعا انتظار داری با gpu آنبرد بازی هم بتونی بکنی؟ بهتره بری سراغ بازی‌های قدیمی نسل هفتم یا بازی‌های ایندی.

• Like
Reactions: New Shredder

Max Payne Pay

کاربر سایت
Aug 1, 2014
1,799
نام
ابراهیم
من بازیو گرفتم و با نصب آپدیت ها و پشتیبانی از موس و بهتر شدن پورت بازی واقعا عالی شده بود خیلی خوشم اومد ازش ولی من یه مشکلی با سختی که تو اینطور بازیاست دارم و برای همین زیاد بازیش نمیکنم و ازین قضیه تقریبا ناراحتم چون خیلی از اتمسفر و گیم پلی بازی خوشم اومد!:D
راه حلی چیزی ندارید که بتونم با این سختی کنار بیام؟!:D

• Like
Reactions: New Shredder

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
عزیز واقعا انتظار داری با gpu آنبرد بازی هم بتونی بکنی؟ بهتره بری سراغ بازی‌های قدیمی نسل هفتم یا بازی‌های ایندی.
مشکلش gpu نیست . این مشکل همه دارن
باهمین جدید gpu hitman abssulotion -dishonored 2 -warfram skyforg call af duty بلا اوردم
کلا هربازی بالا اورده .
سرچ کردم تو استیم هم همه همین مشکل دارن
همینطور با سیستم های قوی

_ARTAS_

کاربر سایت
Sep 26, 2012
25
من بازیو گرفتم و با نصب آپدیت ها و پشتیبانی از موس و بهتر شدن پورت بازی واقعا عالی شده بود خیلی خوشم اومد ازش ولی من یه مشکلی با سختی که تو اینطور بازیاست دارم و برای همین زیاد بازیش نمیکنم و ازین قضیه تقریبا ناراحتم چون خیلی از اتمسفر و گیم پلی بازی خوشم اومد!:D
راه حلی چیزی ندارید که بتونم با این سختی کنار بیام؟!:D
راستش منم بازی های مثل این و دارک سولز رو نه میتونم از جو و محیطش دل بکنم و نه حوصله دارم صد بار صفحه YOU DIE رو ببینم. در نتیجه از یک راهکار بسی ساده استفاده میکنم اونم ترینر هستش حالا برا اینکه بازی خیلی کشکی هم نشه فقط از ایتم نامحدود استفاده میکنم :D تا بازی کمی ساده تر شه.

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
~X( Boss Fight شانزدهم ~X(

Ishida mitsunari

previously on nioh....

خب در قسمت قبل شاهد بودیم بعد از پیروزی شما در نبرد سکیگاهارا (نبرد سکیگاهارا بزرگترین و تقریباً مهم‌ترین نبرد در طول تاریخ ژاپن است. که در اون توکوگاوا ایه‌یاسو Tokugawa Ieyasu که رفیق فاب شما نیز هست به ایشیدا میتسوناری پیروز میشه....اینا برا ما بازیه ولی برای ژاپنی ها تاریخه وا...)...ایشیدا میتسوناری که گول وسوسه های ادوارد رو خورده بود و اسیر اشتباه فرار میکنه میره توی کوهستان (بلکه جنگجویان کوهستان کمکش کنند ...ولی از بد شانسی جنگ جویان کوهستان عروسی دعوت بودند رفتند شهرستان ...)

خلاصه آقایی که شما باشید ویلیام میره دنبالش و ادوارد دوباره یه کرمی میریزه بعد میتسوناری تبدیل میشه به آگامون....نمی دونم چرا یهویی یاد سامونوسکه وقتی شیطانی میشد افتادم ....:-s

شمشیر ایشون مجهز به عنصر باد هست پس برای کشتن شما رو بادش خیلی حساب کرده لطفا جاخالی فراموش نشه....خوشبختانه اون منطقه از لحاظ سوق الجیشی به نفع شماست ...اگه نمی خواهید ناکام به دیدار خالق و معبود خویش که همانا سرچشمه همه خوبی ها و کمال مطلق هست نایل شوید کلا زیاد دورش بگردید ..
اگه از omniyo magic استفاده کنید و سرعتش رو بکاهید یا با رعد و برق راحت از پسش برمیاید

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
:no:Boss Fight هفدهم :no:

Obsidian Samurai
تو بین گاردین ها جای بعضی حیوانات خالیه مثل فیل یا کرگدن و یا حتی خرس... ولی وقتی چشمم به جمال روی ایشون (Yasuke ) روشن شد....
بعد از مواجهه با این غول شما تازه متوجه میشید که اولین خارجی بین چشم بادومی ها نیستید و قبل شما هم وسترن سامورایی بوده البته از نوع سیاهش.... (این هم واقیه ها )

نکته جالب برای خودم استیج این مبارزه بود ...توی MK4 یک استیج هست که روی در و دیوار کله مار پره که خونه رپتایله که دوباره توی آرماگدون هم مرمت و بازسازیش کردن ...اینجا خیلی شبیه اونجاست با این تفاوت که اینجا قرمزه و اونجا سبز بود ...

نمی دونم باس ها کم آوردند یا من زیاد... دیگه خیلی راحت میشه از سدشون عبور کرد...
این مبارزه نیز خیلی آسونه توی یوتیوب دیدم یکی با شمشیر چوبی کشتش همش parry می کرد....این برادر حاجی تبر داره و کنده ... وقتی خون جلوی چشماش رو میگیره و تبرش رو میچرخونه البته بهتره بگیم تبر اونو میچرخونه ...اون موقع شما زیاد تو پر و بالش نباشید بهتره....درک کنید الان عصبانیه برید یه دور بزنید بعدا بیایید ...کاتانا هم داره بعضی موقع ها در میاره تو هوا فر میده ... چهارتا ستون هم اون وسط هست که میتونید خودتون رو از دیدگانش مخفی کنید..

یدونه تبر پیدا کردم نمیدونم از کجا همینطوری جیب های شلوار ویلیام رو گشتم توش بود اسمش رو هم یادم نمیاد نکبت....ولی عنصر earth داشت و دمیجی حدود 840 850 میداد تا درش آوردم طرف گرخید .... من هم با همون کار محافظ شخصی آقا نوبوناگا رو یکسره کردم...البته دوستان اشاره می کنند نیزه با mid stance هم خوبه......
به سوی نوبوناگا و فراتر از آن...:Excited:

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
>:)>:)>:) Boss Fight هجده نوزده بیست >:)>:)>:)

i42l_picture5.gif

مطالب زیر حاوی اسپویل شدید داستانی است
پس خواهشا اگر کمتر از 18 سال دارید عاجزانه این صفحه را ببندید ....
این چرت و پرتا چیه میگم آخه .....منظورم اینه که نخون داداش.....

توی این مرحله بانو اوکاتسو و هانزو شما رو همراهی میکنند ..از همون اول باهاشون قرار گذاشتم تقسیم وظایف کنیم اینطور که اون ها یوکای ها رو تکه پاره کنند من هم وظیفه جمع کردن آمریتا ها رو به عهده بگیرم در غیر این صورت من نیستم ..خدا رو شکر اونها هم قبول کردند ....همه چی داشت خوب پیش میرفت که ناگهان به خاطر لرزش یکی از گسل های اطراف قلعه آزوچی به نام 安土城 مسیر ارتباطی که داشتم ازش رد میشدم فرو ریخت من ماندم تنهای تنها ...حالا میشد بر غم و اندوه دوری از یاران فایق اومد ولی به درد امریتای مرده خوری چگونه آیا؟ ناچار راهم رو ادامه دادم و هر چی جلوتر رفتم از حجم دشمنان کاسته و به باس ها افزوده شد....

اونجا مجبورید برای روشن کردن چراغ های یک آسانسور با 4 غول آخری که قبلا از خجالتشون دراومدید دوباره در بیایید که عبارتند از این عزیزان عضو کارگروه فرهنگ و هنر شیطانی....(خوب شد اینا اومدن اگه کارگروه اقتصاد و دارایی شون میومد ...نابود بودید)

این عکس مربوط به انتخابات دوره سوم حزب شیطانی هست ..تازه پشتشم تقویم بود

طبق یک سنت قدیمی استدیو تیم نینجا اینجا هم با یک باس فایت 3 لبه طرفید یعنی 3 تا مبارزه پشت سر هم با 3 غول آخر خفن یعنی اینا تا دهن شما رو .......نمیگذارند تیتراژ بالا بیاد.. این کار شون خاستگاه تاریخی اجتماعی داره بطوریکه این سنت توی نینجا گایدن های قدیمی و جدید هم بهش پرداخته شده) گفته باشم اینجا هم همین وضعه نشید مثل اون حاجی ای که سیدش رو کشتند...

خوشتیپی اتفاقی نیست

ادوارد خیلی سینمایی از اودا نوبوناگا پرده برداری می کنه... نوبوناگا هم تازه از خواب بیدار شده اعصاب نداره...البته ویلیام اشاره میکنه که غرض براشتن توپی هست که افتاده بود تو حیاطشون ولی کار از کار گذشته...>:/

ایشون به همه فنون رزمی و غیر رزمی و همینطور عناصر طبیعی و غیر طبیعی مجهز هستند حتی فنون آشنای باس فایت های دیگه
( این حرکت خودجوش و مردم نهاد اسکی من رو یاد شوجینکو از MK انداخت )

من چند تا سلاح رو با استنس های متفاوت روی این شیرمرد امتحان کردم و فقط شمشیر بزرگ , همینطور نیزه با استنس میانی گره گشا بود حواستون باشه وقتی شمشیرش مثلا عنصر آتیش گرفت اسلحه آتیشی شما روش اثر نداره...حرکت خطرناک ایشون ...همه حرکتاش مرگ آفرینه ...

می تونید از جادویی که زره حریف رو ضعیف میکنه استفاده ابزاری بکنید....کندش بکنید ..زره خودتون رو قوی کنید....اثر ضرباتش رو کم کنید ..برقیش کنید ... آتیشی کنید ...سمی بکنیدش ...
خلاصه هر کاری می تونید بکنید ,بکنید...
واگرنه نوبوناناگا شما رو میکنه...برقی ..آتیشی...نابود

نوبوناگا که می بینه پای مصالح کشور و امنیت ملی درمیونه گول حرف های ادوارد رو نمیخوره ..

ادوارد در حال اجرای مراسم برره ای ژاپنی ها

ادوارد که ضایع شده بود میره طبقه بالا در رو روخودش قفل میکنه ..حالا وظیفه شماست برید و از دلش در بیارید حتی شده با کاتانا ....اول رفتم پشت در گفتم: عجیجم عجقم اومدم سوپلایزت بتنم دلو وا می تنی ....بعد دیدم در بازه.. کلی ضایع شدم ...تصور نمیکردم یک دلخوری کوچیک باعث بشه ادوارد به سمتم حمله کنه ...دیگه حرمت ها بین ما شکسته شده بود من هم تصمیم گرفتم همه چی رو همون جا کات کنم ...

مبارزه با ادوارد از اونی که فکر میکنید آسون تره.. فقط بعضی موقع ها دست میکنه توی شکمتون و دنبال کلیه شما میگرده اگه بتونید کلیه خودتون رو ازش مخفی نگه دارید بلای خاصی نمیتونه به سرتون بیاره...

این اوروچی ها از دوربین فراری هستند بس که خجالتی اند عکس ازشون پیدا نمیشه که...
این عکس رو هم با کلی رو انداختن وخواهش و التماس که برای مریض می خوام
از آلبوم یکی از آشناهاشون کش رفتم...

در آخر اوروچی که ماری هست با هشت سر(نشمردم دقیق از بس شلوغ بود ولی قاعدتا باید هشت تا باشه )... پسر عموی ناتنی ایشون یعنی هیدرا رو توی God of war زیارت کردید ولی اون به خاطر ژن معیوب یکی از سراش در نیومد...

نه اینکه مبارزه سخت باشه ها هرج و مرج زیاده شما نمیدونید از کجا خوردید در اصل حکم خرس وسط رو دارید ...کاش آماتراسو اینجا میومد کمک....من که پشت آمریتاها پناه گرفتم و با تیر و تفنگ , جادو و شوریکن , سنگ و بشقاب.. کاسه.. دمپایی پاره.. کلا هر چی میشد پرتاب کرد پرتاب کردم تا ایشون رضایت داد که بمیره....درسته تیتراژ پخش میشه ولی نهضت هنوز ادامه داره و همینطور اپیلوگ....

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید

بازی رو که تموم کنید علاوه بر 3 تا دی ال سی که باقی مونده یک جایی باز میشه به نام Abyss اون بالای نقشه سمت چپ دقیقا بالای twilight missions....
توی توضیحاتش اومده که ...

“epic battles and unique challenges for the most skilled players.”

که ترجمه فارسیش میشه اگه چیز ..چی میگن به فارسی.. شما بهش چی میگین؟ آهان ..اگه جیگر دارید برید توش ...البته ما بهش میگیم جیگر بعضی ها ممکنه معلم زبانشون بهشون چیز دیگه ای یاد داده باشه ...پرسیدم اون هم درسته....زیاد درگیر ترجمه نشید...​

خلاصه من فقط برای ارضای حس کنجکاوی رفتم توش ...​

یادتونه توی castlevania یه آقای زامبی مهربون میومد با قایق دنبالتون می بردتون به سوی تباهی....این جا هم درست دم در تونلی منتهی به یک جای خفن وحشتناک (جرات نکردم برم تو ..آخه رقم بالایی امریتا تو جیبم بود ولی معلوم بود تریپ زورگیری هست .... برادرانی که ترجمه شامل حالشون میشه خواهشا اون تو یه سر و گوشی آب بدند ....شامل ما که نشد...:">

اونجا پایانه ای مسافربری برای شما ترتیب داده شده که چند تا یوکای مهربون با اون قایق درازا برای خدمت گذاری به شما در اون محل آمادگی لازم رو دارند....یکیشون که از بقیه مسن تر بود خیلی اصرار کرد من هم روش رو زمین ننداختم سوار شدم منو برد یک جایی شبیه همایش با عنوان روابط تاثیر گذار در شکل‌گیری انگاره‌های جادو در عصر کهن .....
اونجا کلی جادوگر ریختند سرم با هم کلی خوش گذروندیم آخرش هم اون جادوگر دختره بود دستیار جادوگر عینکیه هست کچله ( آخ کچلیش جزو اسپویلر بود تو رو خدا ببخشید گزارش ندید ..خدا رو خوش نمیاد منو بخاطر یک کله کچل از بازی سنتر بندازند بیرون..) آره دیگه آخرش اون هم اومد استقبالم و منم جوگیر شدم یه فایت دورهمی باهاش زدم ....دوباره برگردوندم دم در مترو ...یعنی همون غاره ...
بعد سوار یکی دیگه شدم ..ایشون منو برد یک جایی که اهالیش زیاد خون گرم نیستند ...خودش گذاشت رفت نامرد...من موندم اونجا غریب و تنها...حالا چجوری برگردم داره شب میشه....:((...

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
Epilogue Boss Fight :>

از ژاپن با عشق....

Hundred eyes

John Dee در وقت اداری

تو این مرحله ارجاعات مستقیم به رزیدنت اویل رو میتونید شاهد باشید یعنی اولین جرقه ها با بازی کردن nioh به ذهن اسپنسر زده شده تا اون قصر لعنتی رو ساخت و جیل عزیز ما رو دچار حادثه کرد ...خدا ازش نگذره...

اگه با کشتن ادوارد تو ژاپن مشکل داشتید اینجا با 3 ادوارد آزمایشگاهی چه خواهید کرد (راست میگن خارج آزادیه ها ادوارد تا تو ژاپن بود کلی لباس تنش میکرد حتی سرش رو هم می پوشوند ولی تو لندن با یک حوله 30 سانتی دور کمرش جلو روتون وایستاده و غش غش می خنده...)

John Dee در پایان وقت اداری

در اصل وظیفه مشخص کردن راهبرد ها و سیاست های کلی مسیر پیش رو , به عهده ایشون بوده و عمرش رو صرف مطالعه و تحقیق و دسیسه و کارشکنی کرده اونم پشت میز توی زیرزمین تو لندن , نه ژاپن که مهد دلیرانه , پس انتظار نداشته باشین براتون کاکه بانشین بزنه ...یه باک گاردین پر کنید ....همه چی حله....این پدرجان غوله اپیلوگه ....برازنده ایشون نیست به عنوان باس آخر روش حساب کنید .... بین خودمون باشه من به همه در و همسایه گفتم نوبوناگا غول بوده خواهشا اگه از شما هم پرسیدن ما رو ضایع نکنید...:D

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Epilogue Boss Fight :>

از ژاپن با عشق....

Hundred eyes

John Dee در وقت اداری

تو این مرحله ارجاعات مستقیم به رزیدنت اویل رو میتونید شاهد باشید یعنی اولین جرقه ها با بازی کردن nioh به ذهن اسپنسر زده شده تا اون قصر لعنتی رو ساخت و جیل عزیز ما رو دچار حادثه کرد ...خدا ازش نگذره...

اگه با کشتن ادوارد تو ژاپن مشکل داشتید اینجا با 3 ادوارد آزمایشگاهی چه خواهید کرد (راست میگن خارج آزادیه ها ادوارد تا تو ژاپن بود کلی لباس تنش میکرد حتی سرش رو هم می پوشوند ولی تو لندن با یک حوله 30 سانتی دور کمرش جلو روتون وایستاده و غش غش می خنده...)

John Dee در پایان وقت اداری

در اصل وظیفه مشخص کردن راهبرد ها و سیاست های کلی مسیر پیش رو , به عهده ایشون بوده و عمرش رو صرف مطالعه و تحقیق و دسیسه و کارشکنی کرده اونم پشت میز توی زیرزمین تو لندن , نه ژاپن که مهد دلیرانه , پس انتظار نداشته باشین براتون کاکه بانشین بزنه ...یه باک گاردین پر کنید ....همه چی حله....این پدرجان غوله اپیلوگه ....برازنده ایشون نیست به عنوان باس آخر روش حساب کنید .... بین خودمون باشه من به همه در و همسایه گفتم نوبوناگا غول بوده خواهشا اگه از شما هم پرسیدن ما رو ضایع نکنید...:D

به سلامتی باس ها و بازی تموم شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
Reactions: soltanmasoud

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
به سلامتی باس ها و بازی تموم شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با اجازه بزرگتر ها ......بــــــــلــــــــــــــــــــــــــــــه.........
البته دور اول که دست گرمی هست تازه قبل از تموم کردن , باس فایت های دوتایی هم باز میشه مثلا نوبوناگا به همراه یوکی اونا.....که خودش مرد خر میخواهد و گاو کهن.....
دور دوم کلی انگیزه مضاعف دارید برای بازی مثلا قابلیت آپگرید کردن ارواح محافظ تون رو پیدا میکنید تا 30 تا Lvl ...اجازه میده دو تا از این حیوانات دوست داشتنی با خودتون توی مرحله ببرید یا تازه آیتم ها اسلحه ها و لباس های مارک دار سبز رنگ خارجی و برند , خودشون رو به شما نشون میدهند ...
(تا حالا یک مشت بنجل تنتون می کردید یا اگه پشت اسلحه ای که دستتون میگرفتید نگاه میکردید مارک برادران عباسی بجز گرجعلی ..کاملا مشخص بود.....) به همراه صد ها هدیه نقدی و غیر نقدی دیگر.....
اینا موندن که باس فایت های دی ال سی +1 هستند
ولی خیالتون راحت دیگه نمیام اینجا مضخرف بنویسم ...
سعی میکنم توی خفا سرشون رو زیر آب کنم......

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر