PlayStation Nioh

5k65_nioh-badge-01-ps4-eu-12jul16.png

Developer: Team Ninja
Publisher: Koei Tecmo
Genre: Action RPG
Release Date: 7 Nov 2017
سفر های ویلیام آدامز....
این روزها یکی دیگر از عناوین انحصاری و بلند متا داران , کنسول معظم و بلند مرتبه ps4 نیز به جرگه آرشیو pc گیمر های عزیز پیوست...​
(چه دوست داشته باشید چه نه دیگه کم کم باید به اومدن بازی های بزرگ کنسول ها برای pc عادت کرد ......
در خلال جنگ های خونین بین سونی و ماکروسافت برنده قطعا pc بازها هستند.....)

krdy_picture35.jpg

حال بر آن دیدیم تایپیک این عنوان تحسین شده را به پا داریم (موندم چرا تا حالا کسی نزده ..) بلکه دوستان از تجربیات یکدیگر پند گیرند و گره ای از مشکلات گمیپلی خود بازکنند (مشکلات مربوط به درون بازی مثل کجا برم . ..این آیتم به چه درد می خوره ...غوله رو چجوری بکشم و ....اینا ... تایپیک مشکلات فنی جداست..) و ره توشه ای برای سفر سخت و دوشوار خود محیا سازند....​

akq4_picture2.jpg

در مورد داستان بازی هم همه چیز برمی گرده به آمریتا ...اصلا همه دنبال آمریتا هستند ( با آمریتا رائو اشتباه نشه ..آخه خیلی ها دنبال اونم هستند...) آمریتا یک سری سنگ های جادویی هستند که تو ژاپن اون موقع خیلی زیاد بوده ..از اون ور ملکه الیزابت نمی دونم چندم هم برای پیروزی بر اسپانیا عده ای رو به همراه آقایی که شما باشید (ویلیام آدامز ...ویلیام .....اصلا ویلی صدا کنید راحت باشید..) می فرسته پی آمریتا...مدت ها بعد شما رو تو زندان میندازن ( آخه چرا...) شما هم از اونجا که دلتون طاقت نداره می زنید بیرون ..حین فرار با یک حاج آقایی به نام ادوارد کلی ( ما بهش میگیم حاج ادوارد...بازم شما هر جور راحتین صداش کنید..) در گیر میشین و روح نگهبانتون رو می پیچونن...بعدش نمی دونم چی چی ....نمی دونم چی چی ....شما دوباره می روید ژاپن و....​

uu25_picture34.jpg

اگه طرفداره دارک سولز (سبک گیمپلی و سختی), اونیموشا ( جو و حال و هوای سامورایی )نینجا گایدن ( تیم نینجا و مبارزات سریع و کاتانا ) توی کیدن ( اون oni کله قرمزه آتیشیه...) و از همه مهمتر باز کردن صندوق ها با لگد به روش ریو هایابوسا هستید ...یکی از آرزو هاتون برآورده شده ....بریزید تو بازی و اگه فکر می کنید تو دارک سول خیلی شاخ هستید کور خوندید این بازی یه نموره سخت تره (بخاطر مبارزات سریعتر و ویلیام ضعیف تر , نبودن سپر ,حتی یک در قابلمه هم پیدا نمیشه بگیرید جلوتون ...و همینطور عدم پشتیبانی رسمی از موس...البت غیر رسمیش هست ...)​
پس بازی رو نصب کنید و از مرگ لذت ببرید.....​

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,423
نام
مسلم
سوال: این بازی مثل Dark Souls سخته؟
نه اصلاً مقایسه اش با دارک سولز اشتباه هست و بیشتر شبیه ترکیبی از دیابلو و ویچر و اونیموشا میمونه ولی اگه از نظر سختی میخوای مثل دارک سولز 2 میمونه یعنی اوایل سخته ولی با تمرین و افزایش لول و باز کردن قابلیت های جدید تا حدودی آسون میشه که اینجا بازی میاد یه حرکت چیب میزنه و همون باس های مراحل ابتدایی رو دوباره (و اینبار با رفیق رفقاشون) سر راحت میزاره:D اگه بازم موفق به زدنشون شدی تعداد باس ها یا رفیق هاشون رو افزایش میده و همین فرمول ادامه پیدا میکنه تا به غلط کردن بیوفتی:))
========================
تنوع دشمن های بازی و اسلحه ها خیلی کمه. ماموریت های فرعی هم که عملاً یه سری کارهای تکراری رو توی محیط های تکراری با دشمن های تکراری باید انجام بدی. ماموریت های Twilight هم که تکرار ماموریت های اصلی با لول بالاتر هست. ولی تنوع باس ها خوبه و از زمینی تا هوایی رو پوشش میدن فقط از نظر قدرت بالانس نیستن یعنی یه باسی رو با جون کندن رد میکنی ولی باس مرحله بعدی که قاعدتاً باید قوی تر باشه رو همون بار اول راحت میکشی. سیستم لوت بازی هم که ماشالا هزارتا چیز میده ولی یکیشون بدرد نمیخوره و تنها اسلحه های بدرد بخور بازی رو باید با انجام ماموریت های فرعی یا مبارزه با سامورایی های دیگه پیدا کنی. از بعد تغییر سیو هم بازی دائماً دچار کرش میشه که واقعاً صبر ایوب هم برای تحملش کمه:D پورتش هم اصلاً بهینه و نیست و تا یه ذره آب و هوا عوض میشه بازی هم لکنت میگیره:D ولی با تمام این مشکلات بازم ارزش بازی کردن داره و امیدوارم توی شماره های بعدی تمام این مشکلات حل بشن:>
========================
پ.ن: سری دارک سولز جهان منحصر بفرد، شخصیت های بیاد موندنی و غنای داستانی زیادی داره ولی نمیدونم چرا هر کسی اسمش رو میشنوه اولین چیزی که به ذهنش میاد سختی بازی هست؟:-" نمونه اش یکی از دوستان خودم که از زمانی که مورد رحمت Wyvern قرمز روی پل قرار گرفت دیگه هر کارش کردم حاضر نشد بازی رو ادامه بده:))

پ.ن2: با اتمام سری دارک سولز از این به بعد قراره چی بازی کنیم؟:(

پ.ن: چقدر تعداد بازی هایی که از روی دارک سولز اسکی رفتن زیاد شده. دیگه حتی اگه بخوای یه بازی دو بعدی کژوال محض فان هم بازی کنی همچین سختش کردنش که دارک ولز باید بیاد پیش لنگ پهن کنه:))

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
چقدر لباس توی بازی زیاده ...راحت می تونید تریپ هر نینجا یا سامورایی یا مانک رو بردارید...مثل ریو هابوسا ..سامونوسکه ...هانزو هاتوری سامورایی شودان ....raiden …sodom ...دیگه ..... Liu Bei ....شانگ فی ....فامیل دور.....حتی آقای مجری....

من خیلی دلم می خواست شبیه ریو هایابوسا بشم همه چی هم خوب پیش میرفتا فقط نمیدونم چی شد
شبیه یکی از فرمانده های داعش شدم.....:ninja:

اون مرده هایی که تو گورهای قرمز رنگ هستند و شما از خواب ابدی بیدارشون میکنید تا جیب هاشون رو خالی کنید و یکبار دیگه افقی شون کنید (تقصیر خودشونه...آخه کی با دودست زره و کلاه خود و شلوار تنگ آهنی میخوابه اون هم ابدی.....پاشو دربیار راحت بخواب داداش....پاشو قربونش.....)

حالا وقتی کارشون رو یکسره می کنید یک پوینت های قرمزی می گیرید به نام GLORY .. ......بعدا که گلوریتون زد بالا به امید خدا با پاره پاره کردن ملت....برید چایخونه مخفی ( Hidden Teahouse ) اون پشت مشتا از توی منو روی نقشه...( Starting point )فقط مواظب باشید کسی تعقیبتون نکنه...موسسین این چایخونه و صاحبان مشاغل کلی خون دل خوردن که همه چی مخفی بمونه....این چایخونه بعد از تموم کردن مرحله spider nest castle آزاد میشه ها...بعد از کشتن اون عنکبوته و دیدار با اون آقا کچله سبیل قشنگه ( مالک ایشون هستند... یدونه استکان داره اون هم چایی گذاشته جلوی خودش ...اونوقت اسم اونجا چایخونه هست...نه قلیونی ...نه دوسیبی ...هیچی...طرف خیلی شاد و پیروزه...)

اونجا گلوری میدید تریپ ملت رو برمیدارید از توی منوی trade.... بعد برید تو منوی transform و کاراکتر جدیدتون رو پرو کنید ....نگران چپ چپ نگاه کردن اون بابا سبیل قشنگه نباشید اون بنده خدا چشاش همین جوریه.......@-)

مثلا من پول دادم برای تیپ هانزو هاتوری....حالا توی بازی کنترل هانزو رو بدست گرفتم البته در ظاهر.. در باطن همون ویلیام هستم با همون قدرت لباس های خودم ....دیگه هر چی لباس عوض کنید ظاهرتون هیچ تغییری نمیکنه ولی ویژگی های لباس ها عوض میشه...:Shrewd:

حتی می تونید ظاهر یوکای و یا اون خانمه بود که خیلی مهربون بود ...شمشیر برقی بهتون داد .....
(آخی.....:Lovestruck:..... چه لحظه قشنگی....اون وقت ولیام خنگ راه افتاده دنبال اون دختره ..:Ranting:....:Angry:.......:Censored:....:Locked:...
اون هم بشید البته این کار خیلی هزینه داره... برای این کار باید ملت خفته در حدود 13 تا قبرستون رو به صحنه بیارید و دوباره این ملت حاضر در صحنه رو از صحنه محو کنید و به آغوش سرد خاک بفرستید اون هم فقط و فقط به خاطر یک دختر ...

برادران زحمت کش ناظم انجمن عنایت کنید که دیگه واسه دوتا تیکه لباس spoiler نگذاشتم ...لباس ها هم قرار نیست جلوی جمع عوض بشه که......پس لطفا از هر گونه تماس با این جانب اکیدا خودداری کنید ... باشد که...اجرتون با همون آقا نوبوناگا....

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
صحبت از نوبوناگا شد یا به قول دوست خوبمون ce7en44 آقا نوبوناگا .......=))...همونطور که می دونید ایشون پای ثابت حضوردر نیمی از بازی ها هستند ( تو دوتا بازی دیگه حضور به هم برسونه به امید خدا رکورد ریو از استریت فایتر رو میزنه...)
بازی هایی مثل
Onimusha -Nioh- Nobunaga's Ambition- Romance of the Three Kingdoms- Samurai Warriors
............. pokemon-Warriors Orochi
3 ………

نگاهی بندازیم به چهره آقا نوبوناگا در طبیعت ....البته این عکس مال وقتیه که ایشون رفتن به خدمت مقدس سربازی....یک عکس دیگه هم ازش پیدا کردم که بر و بچز بهزیستی از تو خونه سالمندان ازش گرفته بودند... اونجا خیلی پیر بود و بهش نمی اومد این کارهای بد بدو کرده باشه کچل بود به همراه سه تا ونصفی دندون ...اصلا یه وضعی ...بنابراین ترجیح دادم اون عکس رو نگذارم تا ابهت ایشون پا برجا بمونه در دل دوستان ….

حالا نگاه کنید به چهره ایشون در بازی ها....خودتون تفاوت رو احساس کنید.....
درسته که به این نکته اشاره شده در تاریخ که ایشون از بیماری رایج پولیب بینی رنج می بردند ولی حالا دماغش مقداری پولیب داشته بقیه جاهاش چی داشته که کلا خودش رو در اختیار جراح گذاشته ..... :-?......
باز نوبوناگای اونیموشا یچیزی.....بقیشون تابلو هست زیبایی کارشده...:o

آخرین ویرایش:

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
آقا سعید ببخشید یه سوال داشتم:
کنار بعضی از آیتم های بازی عکس دوتا شمشیر قرمز خیلی کوچولو بصورت ضربدری هست که یه عدد هم کنارش نوشته شده .... این شمشیرهای ضربدری قرمز با اون عدد یعنی چی ؟؟؟

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
نه اصلاً مقایسه اش با دارک سولز اشتباه هست و بیشتر شبیه ترکیبی از دیابلو و ویچر و اونیموشا میمونه ولی اگه از نظر سختی میخوای مثل دارک سولز 2 میمونه یعنی اوایل سخته ولی با تمرین و افزایش لول و باز کردن قابلیت های جدید تا حدودی آسون میشه که اینجا بازی میاد یه حرکت چیب میزنه و همون باس های مراحل ابتدایی رو دوباره (و اینبار با رفیق رفقاشون) سر راحت میزاره:D اگه بازم موفق به زدنشون شدی تعداد باس ها یا رفیق هاشون رو افزایش میده و همین فرمول ادامه پیدا میکنه تا به غلط کردن بیوفتی:))
========================
تنوع دشمن های بازی و اسلحه ها خیلی کمه. ماموریت های فرعی هم که عملاً یه سری کارهای تکراری رو توی محیط های تکراری با دشمن های تکراری باید انجام بدی. ماموریت های Twilight هم که تکرار ماموریت های اصلی با لول بالاتر هست. ولی تنوع باس ها خوبه و از زمینی تا هوایی رو پوشش میدن فقط از نظر قدرت بالانس نیستن یعنی یه باسی رو با جون کندن رد میکنی ولی باس مرحله بعدی که قاعدتاً باید قوی تر باشه رو همون بار اول راحت میکشی. سیستم لوت بازی هم که ماشالا هزارتا چیز میده ولی یکیشون بدرد نمیخوره و تنها اسلحه های بدرد بخور بازی رو باید با انجام ماموریت های فرعی یا مبارزه با سامورایی های دیگه پیدا کنی. از بعد تغییر سیو هم بازی دائماً دچار کرش میشه که واقعاً صبر ایوب هم برای تحملش کمه:D پورتش هم اصلاً بهینه و نیست و تا یه ذره آب و هوا عوض میشه بازی هم لکنت میگیره:D ولی با تمام این مشکلات بازم ارزش بازی کردن داره و امیدوارم توی شماره های بعدی تمام این مشکلات حل بشن:>
========================
پ.ن: سری دارک سولز جهان منحصر بفرد، شخصیت های بیاد موندنی و غنای داستانی زیادی داره ولی نمیدونم چرا هر کسی اسمش رو میشنوه اولین چیزی که به ذهنش میاد سختی بازی هست؟:-" نمونه اش یکی از دوستان خودم که از زمانی که مورد رحمت Wyvern قرمز روی پل قرار گرفت دیگه هر کارش کردم حاضر نشد بازی رو ادامه بده:))

پ.ن2: با اتمام سری دارک سولز از این به بعد قراره چی بازی کنیم؟:(

پ.ن: چقدر تعداد بازی هایی که از روی دارک سولز اسکی رفتن زیاد شده. دیگه حتی اگه بخوای یه بازی دو بعدی کژوال محض فان هم بازی کنی همچین سختش کردنش که دارک ولز باید بیاد پیش لنگ پهن کنه:))
کاملا موافقم دقیقا نمی دونم چرا وقتی اسم دارک سولز میاد همه یاد سختی طاقت فرسا می افتند زیبایی اصلی دارک سولز توی بطن بازی تو لول دیزاین معرکه اش نهفته است به نظرم دارک سولز بازی سختی نیست فقط یکم مهارت می خواد خود دارک سولز ترکیبی از زلدا و آیکو و شادو اف د کلوسوسه (این بازی ها رو خود میازاکی هم تایید کرده که تاثیر زیادی تو ساخت دیمنز سولز براش داشتند) به همراه یه سری ایده های معرکه و انقلابی (مثل باس old monk ) ولی همین تلفیق معرکه و ایده های انقلابی میازاکی باعث ایجاد یه سبک جدید شد که الان مد شده همه می خوان مستقیم از روش اسکی برن
در مورد سختی این زلدا آخری (breath of the wild) چنان دهنی از من سرویس کرد که کل سری سولز به علاوه بلادبورن از من سرویس نکرده بود واقعا بازی سختی بود
حرف زلدا شد بهت پیشنهاد می کنم این شماره آخری رو بازی کنی چون فکر می کنم این بازی مثل نسخه The Legend of Zelda: Ocarina of Time دقیقا آینده دنیای گیم رو تصویر کرده دقیقا مثل همون شماره تا سال ها پایه و اساسی برای ساخت بازی های rpg open world هست

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
کلا به نظرم بازی اولاش سخته یه سری تکنیک داره یاد بگیری باس هارو در عرض ده ثانیه میزنی. مثلا به عنوان مثال شمشیره تکه یه اسکیل داره وقتی میزنه یه دوره 180 داره میزنه میره پشت دشمن در حال این حرکت هم 3-4 تا ضربه کاری بهش میزنه بعد این حرکت اون اسکیل که شمشرو غلاف میکنه با اپگردش که با کی پلاس سریع تر فعال میشه میزنی یه ضربه خفن دیگه همه اینا تو 2-3 ثانیه اتفاق میوفته ولی انچنان دمیجی میزنه که پر میشه حالا گاردین اسپیریت افزایش دمیچ کی داشته باشید mythical art شمشیر که از پشت بیشتر به دشمن میزنید یا گرفته باشید فشنگ پرپر میشه باسه

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,423
نام
مسلم
کاملا موافقم دقیقا نمی دونم چرا وقتی اسم دارک سولز میاد همه یاد سختی طاقت فرسا می افتند زیبایی اصلی دارک سولز توی بطن بازی تو لول دیزاین معرکه اش نهفته است به نظرم دارک سولز بازی سختی نیست فقط یکم مهارت می خواد خود دارک سولز ترکیبی از زلدا و آیکو و شادو اف د کلوسوسه (این بازی ها رو خود میازاکی هم تایید کرده که تاثیر زیادی تو ساخت دیمنز سولز براش داشتند) به همراه یه سری ایده های معرکه و انقلابی (مثل باس old monk ) ولی همین تلفیق معرکه و ایده های انقلابی میازاکی باعث ایجاد یه سبک جدید شد که الان مد شده همه می خوان مستقیم از روش اسکی برن
در مورد سختی این زلدا آخری (breath of the wild) چنان دهنی از من سرویس کرد که کل سری سولز به علاوه بلادبورن از من سرویس نکرده بود واقعا بازی سختی بود
حرف زلدا شد بهت پیشنهاد می کنم این شماره آخری رو بازی کنی چون فکر می کنم این بازی مثل نسخه The Legend of Zelda: Ocarina of Time دقیقا آینده دنیای گیم رو تصویر کرده دقیقا مثل همون شماره تا سال ها پایه و اساسی برای ساخت بازی های rpg open world هست
علاوه بر اینا دارک سولز ارجاعات زیادی هم به مانگای Bersek داره و چند تا از دشمن های بازی هم یادآور همون اثر هستن:>
===========================
شاید باورت نشه ولی من تازه امسال تصمیم گرفتم چند تا از زلداها رو بازی کنم و اونم به این خاطر بود که اتفاقی متوجه شدم که شبیه ساز Wii u ـیی هم وجود داره و breath of the wild رو فیتگرل برای PC فشرده کرده:D اول از همه با Skyward Sword شروع کردم چون شنیدم ابتدای داستان از اونجا شروع میشه و Twilight Princess و Wind Waker و Ocarina of Time توی نوبت هستن تا به شماره آخری برسم:D البته با اینکه از دو دهه قبل اسمش رو زیاد شنیده بودم ولی من کلاً رویکردم به بازی های انحصاری کنسول ها اینجوریه که هر چقدر هم که خوب باشن تا وقتی شرایط بازی کردنشون جور نشه هایپ الکی نمیشم:D نمونه اش هم سری Final Fantasy هست که خیلی وقت پیش یه مانگا از شماره 12 رو خوندم و به نظرم جالب اومد ولی تا وقتی که مطمئن نشدم که روی شبیه ساز اجرا میشه بازیش نکردم (که بعدش هم خیلی ناامید شدم چون داستان خود بازی بیش از حد ساده شده بود) یا مثلا Crisis Core که یکی از بهترین بازی هایی بود که بازی کردم رو بعد از دیدن انیمشین Advent Children تصمیم گرفتم شروع کنم:D ناگفته نمونه که یه هفته هم هست که دوباره جو فاینال فانتزی گرفتم و الان دارم شماره هشتم رو بازی میکنم و شماره هفت و نه و ده و ده-2 HD شده رو هم توی نوبت گذاشتم:-" (کیف میکنی چند تا هندونه با یه دست برداشتم:)))
========================
250px-Kusarigama.png

برای اینکه بحث خارج از تاپیک نشه این kusarigama عجب سلاح جالبیه>:)
موقع مبارزه به چند روش مختلف میشه باهاش کار کرد:
1- اگه حریفت خیلی قلدر باشه و نزدیک شدن بهش خطرناک باشه از گارد بالا استفاده میکنی که بیشترین برد رو داره و وزنه ته زنجیر رو به طرفش پرتاب میکنی
2- اگه حریفت زیاد مالی نباشه ولی مدام دفاع میکنه با گارد پایین میزنیش که که این باعث میشه فرصت نکنه دفاع کنه و اگه هم دفاع کرد به خاطر شدت ضربات ki طرف خیلی زود تموم میشه و خسته میشه
3- هر وقت دیدی چند نفر دورت کردن میتونی از گارد وسط استفاده کنی و اینجوری زنجیر رو دور سرش میچرخونه و همه طرف رو پوشش
4- هر وقت از قدرت خودت مطمئن بودی میتونی از گارد بالا ولی ضربه نزدیک استفاده کنی که هم قدرت رو داره و سرعت
در کل من یکی که عاشقش شدم:>

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
آقا سعید ببخشید یه سوال داشتم:
کنار بعضی از آیتم های بازی عکس دوتا شمشیر قرمز خیلی کوچولو بصورت ضربدری هست که یه عدد هم کنارش نوشته شده .... این شمشیرهای ضربدری قرمز با اون عدد یعنی چی ؟؟؟

اگه منظورتون اینه.....مربوط میشه به حداکثر تعدادی که از اون آیتم می تونید تو حالت PvP با خودتون ببرید.....که اونم آنلاینه و زیاد به کار ما نمیاد........روش حساس نشید....;)

qly_untitled.jpg

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
می دونم ربطی به این تایپیک نداره ولی اگه خاطرتون باشه چند ماه قبل بازی از طرف کوئی تکمو یک بازی ول داده شد تو بازار به نام Warrior All Stars .....

یه قانون نانوشته از قدیم توی شرکت های تهیه کننده وجود داره که میگه اگه شخصیت های خلق شده از عناوین شما زیاد شد یک بازی دورهمی ازشون بدید بیرون ...نمونه هاش هم زیاده دیگه ماریو کارت….ماریو پارتی ….sonic & all star sega racing
playstation all star…super smash bros
حالا نوبت تکمو کویی بود که به این قانون احترام بگذاره....تا ما بار دیگر شاهد ایثار و رشادت های ویلیام آدامز ...این دلاور مرد عرصه شمشیر....در یک بازی دیگر باشیم ... خدا قوت پهلوان..خسته نباشی دلاور....
این بازی توسط امگا فورس ساخته شد (اینها سالی چند تا بازی رو دست میگیرند ) به سبک موشو Musou مثل عناوین dynasty warriors ....اگه با این سبک آشنایی نداشته باشید (مگه میشه ؟ آیا .....) باید عرض کنم خدمت شما که تنها کاری که باید بکنید تو این بازی ها اینه که توی هر مرحله باید چندین هزار موجود بیگناهی رو که از هوش بهره چندانی نبردند از دم تیغ بگذرونید ..همین....

شخصیت های دیگه ای هم از بازی‌های کوئی تکمو مثل برادر ریو هایابوسا ( Ninja Gaiden)، خواهران کاسومی و ماریا روز ( Dead or Alive)، برادر یوکیموری سانادا Samurai Warriors، خواهر سوفی نویمولر Atelier Sophie و برادر ژائو یون Dynasty Warriors و ..خواهر اوکا از Toukidenو .......قابل بازی هستند....
دشمنان بازی ترکیبی هستند از سربازان دنیایی که بازی که در اون اتفاق می افته و بازی های دیگه خیالتون راحت که می تونید تلافی تمام سختی ها و مشقتهایی رو که تو nioh متحمل شدید تو این بازی دربیارید...اینجا دشمنها خودشون میان التماس می کنند ....ویلی بیا منو بکش....

ویلیام در حال کوری خوندن برای لشکر یوکای های نگون بخت.....

ویلیام در کنار برادر ریو و خواهر آیانه......

ویلیام در حال سردادن فریادهای شیره...شیره....به منظور تشویق برادر ریو
البته آیانه هم یه چیزهایی میگه درمورد شیر سماور و اینها....

ویلیام در حال آرکید بازی کردن ...قشنگ معلومه که ریو داره تاسف میخوره به حالش....

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
می دونم ربطی به این تایپیک نداره ولی اگه خاطرتون باشه چند ماه قبل بازی از طرف کوئی تکمو یک بازی ول داده شد تو بازار به نام Warrior All Stars .....

یه قانون نانوشته از قدیم توی شرکت های تهیه کننده وجود داره که میگه اگه شخصیت های خلق شده از عناوین شما زیاد شد یک بازی دورهمی ازشون بدید بیرون ...نمونه هاش هم زیاده دیگه ماریو کارت….ماریو پارتی ….sonic & all star sega racing
... playstation all star…super smash bros

این بازی توسط امگا فورس ساخته شد (اینها سالی چند تا بازی رو دست میگیرند ) به سبک موشو Musou مثل عناوین dynasty warriors ....اگه با این سبک آشنایی نداشته باشید (مگه میشه ؟ آیا .....) باید عرض کنم خدمت شما که تنها کاری که باید بکنید تو این بازی ها اینه که توی هر مرحله باید چندین هزار موجود بیگناهی رو که از هوش بهره چندانی نبردند از دم تیغ بگذرونید ..همین....

حالا نوبت تکمو کویی بود که به این قانون احترام بگذاره....تا ما بار دیگر شاهد ایثار و رشادت های ویلیام آدامز ...این دلاور مرد عرصه شمشیر....در یک بازی دیگر باشیم ... خدا قوت پهلوان ، خسته نباشی دلاور.....

شخصیت های دیگه ای هم از بازی‌های کوئی تکمو مثل برادر ریو هایابوسا ( Ninja Gaiden)، خواهران کاسومی و ماریا روز ( Dead or Alive)، برادر یوکیموری سانادا Samurai Warriors، خواهر سوفی نویمولر Atelier Sophie و برادر ژائو یون Dynasty Warriors و ..خواهر اوکا از Toukidenو .......قابل بازی هستند....
دشمنان بازی ترکیبی هستند از سربازان دنیایی که بازی که در اون اتفاق می افته و بازی های دیگه خیالتون راحت که می تونید تلافی تمام سختی ها و مشقتهایی رو که تو nioh متحمل شدید تو این بازی دربیارید...اینجا دشمنها خودشون میان التماس می کنند ....ویلی بیا منو بکش....

ویلیام در حال کوری خوندن برای لشکر یوکای های نگون بخت.....

ویلیام در کنار برادر ریو و خواهر آیانه......

ویلیام در حال سردادن فریادهای شیره...شیره....به منظور تشویق برادر ریو
البته آیانه هم یه چیزهایی میگه تو مایه های شیر سماور و اینها....

ویلیام در حال آرکید بازی کردن ...قشنگ معلومه که ریو داره تاسف میخوره به حالش....
من الان نفهمیدم جدا پستت شوخیه یا چی
این کاراکترها جدا توی بازی هستن؟

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
من الان نفهمیدم جدا پستت شوخیه یا چی
این کاراکترها جدا توی بازی هستن؟

نه واقعا هستند ..خیلی بیشتر هم هستند....این عکس ها رو هم بجز اولی خودم از توی بازی گرفتم ...بازی تو شهریور برای pc ..ps4 ...psvita.. اومد...بازی هم خیلی قشنگ کارشده و اعتیادآوره....اینم صفحه استیمش...

WARRIORS ALL-STARS / 無双☆スターズ on Steam

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب همونجور که قول داده بودم، این جونور نیمه انسان - نیمه هزارپا رو کتلت کردم/:)

باس سختیه. واقعا سخته. فقط باید به جادو جنبل متوسل بشید وگرنه دست خالی به هیچ عنوان نمیتونید جلوش دووم بیارید. چون سرعت بسیار بالایی داره، هیت باکس های گنده و کامبوهای وحشتناک. اینطور بگم هر ضربه که بخورید باید 4 نعل فرار کنید (البته اگر همون ضربه نکشتون). ضرباتش یا Stamina رو خالی میکنن یا جونتون رو تقریبا خالی میکنه. اگر شمشیرش رو به دست هزارپاییش بده... خب باید توی دور بعد دعا کنید این کارو نکنه:D و در نهایت التماسش کنید Guardianـش رو احضار نکنه چون 1 ضرب از وسطتون رد میشه و شهید میشید:D به طور کلی سختی بازی تازه بعد از اتمام بازی شروع میشه و تازه دارم گرم میشم و چالش رو احساس میکنم:D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
نه واقعا هستند ..خیلی بیشتر هم هستند....این عکس ها رو هم بجز اولی خودم از توی بازی گرفتم ...بازی تو شهریور برای pc ..ps4 ...psvita.. اومد...بازی هم خیلی قشنگ کارشده و اعتیادآوره....اینم صفحه استیمش...

WARRIORS ALL-STARS / 無双☆スターズ on Steam
اره بازیشو دارم ولی فعلا سیستم فروختم و فقط دارم گیم های قدیمی بازی میکنم
این عکسش دیدم یه لحظه فک کنم واسه شوخی یه نفر صرفا عکس رو درست کرده
fa53_star_us_2017-12-07_05-13-25-777.jpg

• Like
Reactions: New Shredder

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
وقتی یه بازی نیاز به مهارت بالا داره یعنی سخته دیگه ! مگر اینکه بخوایین هزارجور تعریف دیگه براش درست کنین!
سری دارک سولز کاملا سخت هست و مدت زمان یادگیریش برای کسب مهارت بالاست
با چشمام دیدم طرف وسط بازی دیگه داشت اشکش درمیود و بازی رو فروخت شاهد این هم بودم که یه نفر دیگه وسط بازی سیم سه راهی برق رو کشید خیلی ها رو هم دیدم که فقط نیم ساعت بیشتر نتونستن دووم بیارن ! در صورتی که هر بازی دیگه ای رو راحت بازی میکنن
اما این سری خیلی ها رو وسط راه بخاطر سخت بودنش پشیمون میکنه و بازی کاملا سخت هست،دیگه همین مونده بود سخت بودن این بازی بره زیر سوال و حمایت کلی کاربر رو به همراه داشته باشه !
نمی خوام پز بدم یا هر برداشتی که دوست دارید داشته باشید ولی این حرف رو با توجه به پلات کردن کل این سری و بازی بلادبورن میگم
در ضمن بعضیا بازی رو چندبار تموم میکنن، مکان تمام ماموریت ها و NPCها رو حفظ میشند فکر میکن بازیه آسونیه ! سخت ترین بازی دنیا هم ده بار تموم کنی برات آسون میشه
میگن معما چون حل گشت آسان شود
-----------------------------------
این Niohهر چقد از بازی های دیگه الهام گرفته باشه سعی کرده بیشتر شبیه دارک سولز باشه که نسبت به اون سری به مراتب آسون تره،حتی برای بار اول

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر