PlayStation Nioh

5k65_nioh-badge-01-ps4-eu-12jul16.png

Developer: Team Ninja
Publisher: Koei Tecmo
Genre: Action RPG
Release Date: 7 Nov 2017
سفر های ویلیام آدامز....
این روزها یکی دیگر از عناوین انحصاری و بلند متا داران , کنسول معظم و بلند مرتبه ps4 نیز به جرگه آرشیو pc گیمر های عزیز پیوست...​
(چه دوست داشته باشید چه نه دیگه کم کم باید به اومدن بازی های بزرگ کنسول ها برای pc عادت کرد ......
در خلال جنگ های خونین بین سونی و ماکروسافت برنده قطعا pc بازها هستند.....)

krdy_picture35.jpg

حال بر آن دیدیم تایپیک این عنوان تحسین شده را به پا داریم (موندم چرا تا حالا کسی نزده ..) بلکه دوستان از تجربیات یکدیگر پند گیرند و گره ای از مشکلات گمیپلی خود بازکنند (مشکلات مربوط به درون بازی مثل کجا برم . ..این آیتم به چه درد می خوره ...غوله رو چجوری بکشم و ....اینا ... تایپیک مشکلات فنی جداست..) و ره توشه ای برای سفر سخت و دوشوار خود محیا سازند....​

akq4_picture2.jpg

در مورد داستان بازی هم همه چیز برمی گرده به آمریتا ...اصلا همه دنبال آمریتا هستند ( با آمریتا رائو اشتباه نشه ..آخه خیلی ها دنبال اونم هستند...) آمریتا یک سری سنگ های جادویی هستند که تو ژاپن اون موقع خیلی زیاد بوده ..از اون ور ملکه الیزابت نمی دونم چندم هم برای پیروزی بر اسپانیا عده ای رو به همراه آقایی که شما باشید (ویلیام آدامز ...ویلیام .....اصلا ویلی صدا کنید راحت باشید..) می فرسته پی آمریتا...مدت ها بعد شما رو تو زندان میندازن ( آخه چرا...) شما هم از اونجا که دلتون طاقت نداره می زنید بیرون ..حین فرار با یک حاج آقایی به نام ادوارد کلی ( ما بهش میگیم حاج ادوارد...بازم شما هر جور راحتین صداش کنید..) در گیر میشین و روح نگهبانتون رو می پیچونن...بعدش نمی دونم چی چی ....نمی دونم چی چی ....شما دوباره می روید ژاپن و....​

uu25_picture34.jpg

اگه طرفداره دارک سولز (سبک گیمپلی و سختی), اونیموشا ( جو و حال و هوای سامورایی )نینجا گایدن ( تیم نینجا و مبارزات سریع و کاتانا ) توی کیدن ( اون oni کله قرمزه آتیشیه...) و از همه مهمتر باز کردن صندوق ها با لگد به روش ریو هایابوسا هستید ...یکی از آرزو هاتون برآورده شده ....بریزید تو بازی و اگه فکر می کنید تو دارک سول خیلی شاخ هستید کور خوندید این بازی یه نموره سخت تره (بخاطر مبارزات سریعتر و ویلیام ضعیف تر , نبودن سپر ,حتی یک در قابلمه هم پیدا نمیشه بگیرید جلوتون ...و همینطور عدم پشتیبانی رسمی از موس...البت غیر رسمیش هست ...)​
پس بازی رو نصب کنید و از مرگ لذت ببرید.....​

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
:Boxing:Boss Fight هشتم :Boxing:
یوکی-اونا یا یوکی-ئونا که ترجمه آن در فارسی زن برفی می‌شود، در اساطیر و فولکلور ژاپن روحی خبیث و خطرناک است که در کولاک و برف بر مردمان نمایان می‌شود و با واداشتن آنان به خوابیدن، آنان را طعمه مرگ می‌سازد.
یوکی ئونا در هیئت زنی زیبا و رعنا بر افراد نمایان می‌گرددد.

منبع : ویکی پدیا فارسی

فریب نخورید

این خانم همونطور که خودش میگه خیلی وقته تنها بوده...همینکه شما از در تو میاین.. فکر می کنه خواستگار هستید بعد که می فهمه ولیام هستید نه خواستگار ...می افته به جونتون...:-??

شما اصلا نترسید بخاطر بیارید که چند سال قبل آقای فریزر رو از پا در آوردید , خانم فریزر که عددی نیست ...خوشبختانه ایشون بخاطر کیمونویی که می پوشند و حجابی که دارند محدودیت هایی نیزدارند( البته حجاب محدودیت نیستا.. سوتفاهم نشه.... برای ایشون اینجوریه ) پس مبارزه از دور رو ترجیح می دهند ولی بعضی وقتا حرصش می گیره با چوب دنبالتون میکنه پس حرصش رو در نیارید..B-(

اگه فرز باشید و به موقع از یخ های که به طرفتون پرت میکنه جاخالی بدید پیروزی از آن شماست در غیر این صورت سرنوشتی جز مرگ براتون رقم نخواهد خورد ...پس وقتی دیدید رو هوا داره قندیل درست می کنه خودتون رو زیاد تکون بدید ......خواهشا نخون ...تکون بده...
اینجا اسلحه های دور برد هم کاربرد داره به شدت...برید ته زمین مبارزه و اسنایپ کنید..:Sniper:

خوشبختانه اینجا از بغل کردن خبری نیست ...شاید هم از تیپ من خوشش نیومد ...نمی دونم شاید شما رو کرد....بغل....
یادتون باشه این جا تمومه ماجرا نیست... نوبوناگا رو که می شناسید آیا ....فقط یادآوری کنم شاید ایشون رو کنار اوشون دیدیم دوباره ...شاید وقتی دیگر...

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
یک توضیح کوچیک در مورد سیستم آب و برق بازی..... منظورم استفاده از عناصر مختلف روی سلاح ها بدم بد نیست...
این عناصر ( Elemental Effects ) به چند دسته تقسیم میشند که هر کدوم با یک رنگ مخصوص توی بازی مشخص هستند و دقیقا این رنگ ها توی گاردین تون و خصوصیتش هم وجود داره مثلا هر جا رنگ بنفش دیدید مربوط میشه به عنصر زمین یا خاک که گاردین گاو یا عنکبوت هم این رنگی با خصوصیاتی که پایین عرض میکنم هست.....
همینطور اینجا مثل دارک سول نمیتونید یک اسلحه حلبی پیدا کنید بدید آهنگر براتون آتیشی کنه...این خصوصیت ها تو بعضی از اسلحه ها به طور ذاتی و فابریک کارخونه وجود داره ...باقیش رو باید بمالید روش که موقتی هست.....

آتش ( Fire نارنجی ) باعث میشه دشمن آتیش بگیره و هر چند لحظه یک بار دمیج بخوره (معنی آتیش به جون کسی انداختن رو اینجا کاملا میشه درک کرد ) ولی هواستون باشه با dodging از مدت فعال بودنش (اگه روی اسلحه آتیش بمالید) کم میشه...
آب : (water آبی ) باعث میشه ضربه های بعدی دمیج بیشتر بدن نسبت به حالت عادی در اصل ضربه هاتون بیشتر به گوشت و استخون دشمن ها اثر می کنه حدود 20 درصد.....مقایسه کنید یک پس گردنی به گردن خشک رو با گردن خیس....
باد : (wind سبز ) باعث میشه دشمن ها زود break بشند بعدش شما parry کنید همینطور شدت ضربه های فیزیکی دشمن رو هم کاهش میده....
برق : (lightning زرد ) هم دمیج میده و هم باعث میشه طرف سرعتش کم بشه
خاک یا زمین : ( earth بنفش ) باعث میشه دشمن مصرف Ki ش دو برابر بشه. با زدن دمیج خاک میشهKi دشمن ( خط زیر نوار سلامتی دشمن ) رو کم کنی و با چند تا ضربه ببریش تو حالت بی دفاع و دخلشو بیاری (روی اسکلتی ها خیلی خوب جواب میده ....
اینها رو میشه روی اسلحه ها مالید (با مصرف آیتم amulet مربوط به اون عنصر یا بهتره از جادو مربوط به اون استفاده کنید چون هر بار تو شراین دعا کنید پر میشه )یا گلوله هاش رو پرتاب کنید (اینم با جادو ) یا از شوریکن و کونای آغشته به این عناصر استفاده کنید...
حالا انتخاب با شماست که از کدوم یکی از این صورت های انرژی پاک و تجدید پذیر برای لذت بردن بیشتر از قتل عام شیاطین استفاده کنید......:devil:

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
سرانجام پشتیبانی رسمی از mouse قراره به بازی اضافه بشه ...طی یک پچ که 30 نوامبر برای بازی میاد ..​

Fortunately, Koei Tecmo and Team Ninja are remedying this in a patch arriving on November 30th. Announced via
Twitter, the patch will also include some bug fixes and customizable key bindings

منبع :Nioh PC Port Getting Mouse Support After All

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
:-SSboss fight هفتم :-SS

Joro gumo

برای شکست خانم عنکبوتو ابتدا باید به نقطه ضعف ایشون واقف باشید ..نقطه ضعف همه عنکبوت ها هم یجاشون بیشتر نیست (تو dark souls , darksiders , okami , lord of fallens و..... با این موجودات روبرو شدید و می دونید کجاشون رو میگم ...در هر صورت اگر نمی دونید کجاشه , دنبال رنگ زرد باشید...) نکته دوم اینکه این بانو هم خیلی سریع هستند هم قوی.. اگه معمولی مبارزه می کنید رو حالت دویدن باشید و از هر فرصتی برای رسیدن به اونجایی که گفتم ...همون زرده... استفاده کنید....:-w

اگه از Onmyo Magic استفاده می کنید Sloth Talismans کار رو خیلی آسون میکنه (کلا برای همه غول ها کاربرد داره..) یک ذره بپاشید روش و حالش رو ببرید ....زرده فراموش نشه... (این تلسم طرف رو اسلوموشن میکنه در حد max payne ..)
تا یادم نرفته بگم ....اینجا هم نگذارید بغلتون کنند [-x (باس دوم پیش این هیچی بود) از اونجا که عنکبوت ها موجودات احساساتی هستند خیلی گرم و صمیمی این کار رو انجام میدن ولی مشکل اینجاست که شما طاقت این همه صمیمیت رو ندارید و خدایی ناکرده به دیار باقی خواهید شتافت....:-h

این کویلگه ؟؟؟:| پسر اصلا هیج تفاوتی با کویلگ تو دارک سولز نداره رسما کپی پیسته

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
این کویلگه ؟؟؟:| پسر اصلا هیج تفاوتی با کویلگ تو دارک سولز نداره رسما کپی پیسته

این کجاش اونه....اون یک عنکبوته که یک خانم روش وصله ولی این یک خانمه که یک عنکبوت بهش وصله ...بعدشم اگه دقت کرده باشید این کیمونو می پوشه و اون استغفرالله ....زبونم لال هیچی .....اینها فرق نیست ....براستی چرا آیا....؟؟
اگه می خواهید بحث تقلید و ورزش های زمستانی و اسکی رو به میون بیارید باید بگم که ایده ترکیب یک زن با عنکبوت توی باس فایت ها رو خودم به شخصه تو پارازیت ایو و همینطور اوکامی دیدم ...پس این بدین معنی هست که دارک سول 1 هم متقلبی بیش نیست....

امیدوارم قرار دادن عکس خواهر Quelaag من رو از صفحه بازی سنتر محو نکنه ...خدایا خودت رحم کنه....

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
این کجاش اونه....اون یک عنکبوته که یک خانم روش وصله ولی این یک خانمه که یک عنکبوت بهش وصله ...بعدشم اگه دقت کرده باشید این کیمونو می پوشه و اون استغفرالله ....زبونم لال هیچی .....اینها فرق نیست ....براستی چرا آیا....؟؟
اگه می خواهید بحث تقلید و ورزش های زمستانی و اسکی رو به میون بیارید باید بگم که ایده ترکیب یک زن با عنکبوت توی باس فایت ها رو خودم به شخصه تو پارازیت ایو و همینطور اوکامی دیدم ...پس این بدین معنی هست که دارک سول 1 هم متقلبی بیش نیست....

امیدوارم قرار دادن عکس خواهر Quelaag من رو از صفحه بازی سنتر محو نکنه ...خدایا خودت رحم کنه....
باور کن هیچ فرقی ندارن دقیقا عین کویلگه اگه بخوایم دقیق تر بگم عین Scorpioness Najka تو دارک سولز 2 می مونه
اینکه دارک سولز از خیلی بازی های قبل از خودش الهام گرفته (مثل اوکامی و شادو اف د کلوسوس) هیچ شکی نیست ولی دیگه کپی پیست نکرده البته از این بازی خوشم اومده احتمالا میگیرمش ولی نشد این نکته رو اشاره نکنم

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
x_x Boss Fight نهم x_x

White Tiger

توی محل ما وقتی بارون می باره تو کوچه ها کرم های خاکی پیدا میشند ولی تو محل ویلیام اینا بارون که میاد حیوون های وحشی محل رو قرق می کنند ...برای اثبات حرف هام همین بس که اون غوله بود که مثل ببر بود (باس سوم ) و شما با ناجوانمردی احتمالا ..>:)..راهی دیار باقیش کردید ...اینجا برگشته و تو کوچه برای خودش دور دور میکنه.. لازم نیست از این عزیز سفر کرده بترسید چون شما دیگه اون آدم سابق نیستید و تومنی دوزار روتون رفته...ولی ایشون همون آقایی که بودند هستند....اینجا دیگه باید رودر رو.. چشم در مقابل چشم مبارزه کنید ..fair play کامل
(خدا شاهده ..خودم وقتی ایشون می افتاد زمین نمی زدمش تا بلند بشه )
ولی کلا این مرحله یجوریه ..شب , تاریک , شما هم دست تنها .....
تو رو خدا بیشتر مراقب خودتون باشید...
وقتی با باس این مرحله روبرو میشید اولین چیزی که میگید احتمالا اینه که " فکر کنم یک گربه سیاه پشمالو دیدم البته از نوع سفیدش" ...باس فایت این مرحله هم تحت تاثیرمستقیم بارون حیوانیست وحشی اسمش تایگره ولی بیشتر میزنه Hello Kitty باشه ...مراقب باشید پنجولی نشید.....چشم های ایشیون هم یه چیزی هست تو مایه های سایکلوپس تو ایکس من... که نه تنها هیچ محافظی نداره بلکه هیچ کنترلی هم روش نداره..
اشعه لیزرش که دربیاد تقریبا به همه جا میپاشه....ولی شما همون مراقب پنجه هاش باشید ..
پنجه هاش شما رو نکشه بقیه جاهاش هم نمی کشه ...

نمی خوام اسپویل داستانی بشه ولی فکر کنم میشه ....اون گربه کوره بود که همراهیتون میکرد بعضی جاها...
اینجا میاد کمک کنه ...که خوب ...کارها همیشه اونجوری که می خواهیم پیش نمیره ...
همش تقصیر ادوارد کلی نامرده (الهی بمیره به حق...[-o<) ...که باعث میشه دست رو دوستتون بلند کنید..و..

آخرین ویرایش:

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید

[/spoiler]

استاد ببخشید یه سوال داشتم:
اون سه تا مربع کوچیک که پایین سمت چپ صفحه بازی ( دقیقا زیر آیتم شورتکات های سمت چپ صفحه ) که شامل سه عدد مربع کوچک هست که روی یکیش عکس شمشیر و روی دومی عکس ستاره و روی سومی هم عکس یه کارت هست .. اینها چی هستن ؟؟؟
من هر چی دقت میکنم کاربرد اینها رو نمیفهمم ....

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,398
نام
مسلم
سلام
آقا من به یه مشکل اساسی برخوردم و اونم اینه که موقعی که ماموریت Memories of Death-Lilies رو انتخاب میکنم بازی توی صفحه لودینگش مشکل پیدا میکنه و دچار infinite loading میشه، یعنی موسیقی همچنان پخش میشه و آیکون لودینگ سمت راست صفحه هم داره حرکت میکنه ولی لودینگ تموم نمیشه و حتی 50 دقیقه هم صبر کردم و تموم نشد وهر راهی هم که فکر کنید امتحان کردم و توی فروم های خارجی هم چند نفر همین مشکل رو داشتن ولی راه حلی براش پیدا نکرده بودن.
حالا اگه کسی سیو بعد از مرحله Memories of Death-Lilies رو داره بی زحمت دریغ نکنه چون توی اینترنت فقط سیو کاملش هست که اونجوری هم ماموریت ها تبدیل به Twilight شدن و خیلی سختر هستن:d
پیشاپیش خیلی ممنون، اجرتون با آقا نوبوناگا:x

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
استاد ببخشید یه سوال داشتم:
اون سه تا مربع کوچیک که پایین سمت چپ صفحه بازی ( دقیقا زیر آیتم شورتکات های سمت چپ صفحه ) که شامل سه عدد مربع کوچک هست که روی یکیش عکس شمشیر و روی دومی عکس ستاره و روی سومی هم عکس یه کارت هست .. اینها چی هستن ؟؟؟
من هر چی دقت میکنم کاربرد اینها رو نمیفهمم ....

اون مربع ها مربوط میشه به پوینت هایی که برای اسکیل گرفتی تا حالا ....باید بری تو منو (همونجا که item , equip , system ...اینها هست ) یک تب هم هست به اسم Learn skill ...اون مربع که عکس شمشیر داره مربوط میشه به سامورایی اسکیل که می تونی برای خریدن فن ها و حرکات جدید روی اسلحه ها خرجش کنی.....اون عکس شوریکن (ستاره ) برای قابلیت های نینجایی هست و اون یکی برای جادو....بعضی از این مهارت ها قفل هستند و نمیشه خریدشون....باید یک سری ماموریت توی dojo انجام بدی تا قابلیت خریدشون فعال بشه ( بیشتر مربوط به جادو و نینجتسو هست...).......این عکس هم من نیستم ( من اینقدر ضایع لباس نمی پوشم )از تو اینترنت برداشتم....

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بازی رو تموم کردم. لول 130. شد 55 ساعت.
به طور کلی بازی خوب و با ارزشیه اما چندتا ایراد اساسی داره. سختی بازی در حد جکه. باس آخر رو وقتی میزدم خنده-م گرفته بود. کلا تمام باس های بازی جک بودن. تنوع محیط و دشمن ها داغون بود و کلا بازی خلاصه شده توی چندتا جک و جونور که از اول تا آخر بازی تکرار میشن. تنوع سلاح هم زیاد جالب نبود و همه سلاح ها شبیه به هم بودن.
سیستم لوتینگ بازی خیلی خوب بود. بخش ساخت و ساز سلاح ها و آهنگری واقعا خوب بود. نکته جالب بازی بخش زره ها بود که میتونستی شکلشون رو به هر زره دیگه ای تغییر بدی و دست بازیکن رو برای شخصی سازی کاملا باز میگذاشت.
با تمام خوبیاش به نظرم بازی خیلی پایین تر از دارک سولزه.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بازی رو تموم کردم. لول 130. شد 55 ساعت.
به طور کلی بازی خوب و با ارزشیه اما چندتا ایراد اساسی داره. سختی بازی در حد جکه. باس آخر رو وقتی میزدم خنده-م گرفته بود. کلا تمام باس های بازی جک بودن. تنوع محیط و دشمن ها داغون بود و کلا بازی خلاصه شده توی چندتا جک و جونور که از اول تا آخر بازی تکرار میشن. تنوع سلاح هم زیاد جالب نبود و همه سلاح ها شبیه به هم بودن.
سیستم لوتینگ بازی خیلی خوب بود. بخش ساخت و ساز سلاح ها و آهنگری واقعا خوب بود. نکته جالب بازی بخش زره ها بود که میتونستی شکلشون رو به هر زره دیگه ای تغییر بدی و دست بازیکن رو برای شخصی سازی کاملا باز میگذاشت.
با تمام خوبیاش به نظرم بازی خیلی پایین تر از دارک سولزه.
انقدر دارک سولز زدی این برات حکم جوک داره ما که شکنجه شدیم

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
انقدر دارک سولز زدی این برات حکم جوک داره ما که شکنجه شدیم
شما هم یکم دارک سولز بازی کن من بهت قول میدم پشیمون نمیشی
این بازی رو هم شروع کردم یکم بیشتر بازیش کنم نظرم رو کامل در موردش میگم

• Like
Reactions: New Shredder

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
شما هم یکم دارک سولز بازی کن من بهت قول میدم پشیمون نمیشی
این بازی رو هم شروع کردم یکم بیشتر بازیش کنم نظرم رو کامل در موردش میگم
من ۳ اش یکم بازی کردم بازی خوبیه ولی خیلی وسیع هست محیط ها بزرگن باید گشت و گذار کرد زیاد وقتش ندارم زمان گیره

• Like
Reactions: Pyramid Head

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من ۳ اش یکم بازی کردم بازی خوبیه ولی خیلی وسیع هست محیط ها بزرگن باید گشت و گذار کرد زیاد وقتش ندارم زمان گیره
تازه شماره سوم رو میگی خیلی وسیعه و محیط ها بزرگن دارک 3 بازی هست که بانفایر هاش خیلی زیادن و همین کار رو خیلی برای بازیکن ساده تر می کنه و البته مپ بازی به نسبت دارک 2 خیلی کوچکتره و البته برعکس دارک سولز 1 که تا اواسط بازی چیزی به اسم فست تراول نداشت و بعد از نیمه های بازی هم فست تراول نصفه و نیمه بهت میداد خیلی ساده تره
من پیشنهاد می کنم وقتی رو که برای nioh گذاشتی برای دارک 3 هم بگذاری واقعا بازی بی نظیریه و حیفه انقدر راحت بیخیالش بشی اگه خیلی تو این سبک تازه کار باشی 35 ساعت بیشتر طول نمی کشه بازی رو تموم کنی (همه باس ها رو کامل بزنی )

• Like
Reactions: Paradise Lost

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر