PlayStation Nioh

5k65_nioh-badge-01-ps4-eu-12jul16.png

Developer: Team Ninja
Publisher: Koei Tecmo
Genre: Action RPG
Release Date: 7 Nov 2017
سفر های ویلیام آدامز....
این روزها یکی دیگر از عناوین انحصاری و بلند متا داران , کنسول معظم و بلند مرتبه ps4 نیز به جرگه آرشیو pc گیمر های عزیز پیوست...​
(چه دوست داشته باشید چه نه دیگه کم کم باید به اومدن بازی های بزرگ کنسول ها برای pc عادت کرد ......
در خلال جنگ های خونین بین سونی و ماکروسافت برنده قطعا pc بازها هستند.....)

krdy_picture35.jpg

حال بر آن دیدیم تایپیک این عنوان تحسین شده را به پا داریم (موندم چرا تا حالا کسی نزده ..) بلکه دوستان از تجربیات یکدیگر پند گیرند و گره ای از مشکلات گمیپلی خود بازکنند (مشکلات مربوط به درون بازی مثل کجا برم . ..این آیتم به چه درد می خوره ...غوله رو چجوری بکشم و ....اینا ... تایپیک مشکلات فنی جداست..) و ره توشه ای برای سفر سخت و دوشوار خود محیا سازند....​

akq4_picture2.jpg

در مورد داستان بازی هم همه چیز برمی گرده به آمریتا ...اصلا همه دنبال آمریتا هستند ( با آمریتا رائو اشتباه نشه ..آخه خیلی ها دنبال اونم هستند...) آمریتا یک سری سنگ های جادویی هستند که تو ژاپن اون موقع خیلی زیاد بوده ..از اون ور ملکه الیزابت نمی دونم چندم هم برای پیروزی بر اسپانیا عده ای رو به همراه آقایی که شما باشید (ویلیام آدامز ...ویلیام .....اصلا ویلی صدا کنید راحت باشید..) می فرسته پی آمریتا...مدت ها بعد شما رو تو زندان میندازن ( آخه چرا...) شما هم از اونجا که دلتون طاقت نداره می زنید بیرون ..حین فرار با یک حاج آقایی به نام ادوارد کلی ( ما بهش میگیم حاج ادوارد...بازم شما هر جور راحتین صداش کنید..) در گیر میشین و روح نگهبانتون رو می پیچونن...بعدش نمی دونم چی چی ....نمی دونم چی چی ....شما دوباره می روید ژاپن و....​

uu25_picture34.jpg

اگه طرفداره دارک سولز (سبک گیمپلی و سختی), اونیموشا ( جو و حال و هوای سامورایی )نینجا گایدن ( تیم نینجا و مبارزات سریع و کاتانا ) توی کیدن ( اون oni کله قرمزه آتیشیه...) و از همه مهمتر باز کردن صندوق ها با لگد به روش ریو هایابوسا هستید ...یکی از آرزو هاتون برآورده شده ....بریزید تو بازی و اگه فکر می کنید تو دارک سول خیلی شاخ هستید کور خوندید این بازی یه نموره سخت تره (بخاطر مبارزات سریعتر و ویلیام ضعیف تر , نبودن سپر ,حتی یک در قابلمه هم پیدا نمیشه بگیرید جلوتون ...و همینطور عدم پشتیبانی رسمی از موس...البت غیر رسمیش هست ...)​
پس بازی رو نصب کنید و از مرگ لذت ببرید.....​

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
همونجوری که گفتم بازی از موس پشتیبانی نمی کنه اگه گیم پد دارید که حالش رو ببرید ...با کیبورد هم میشه یک مقدار ناراحت بازی کرد ...ولی یک برنامه ای هست که دوستمون توی تایپیک مشکلات قرار داده که میشه کامل با موس هم بازی کرد گفتم اینجا قرار بدم اگه مخالف قوانین نباشه (اگرم باشه که خداحافظ من بن شدم .....:-h...:((....)

GPDSCK 3.1.rar

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
درود
ممنون بابت ایجاد تاپیک،
این بازی سختیش با دارک متفاوته؟تو دارک می مردی پانیش هم داشت و باس ها هم خیلی سخت بودن و همچنین راه رسیدن به باس ها... اینجا قضیه چطوره؟منظورم اینه که سختیش چجوریه

داداش لطفا تاپیک رو خراب نکن بذار چند نفر بیان استفاده کنن

سختیش در اون حدی هست که هنگام بازی کردن درود و رحمت نثار هیولا های بازی بکنید ... بازی سریع تر از دارک هست به شدت....من خودم نیمی از زمان بازی رو یه لنگه پا جلوی این کلبه های مقدس در حال دعا کردن هستم..
( این شراین ها حکم بن فایر تو دارک سول رو دارند ....
خودم خیلی بازی نکردم یک باس کشتم که راحت بود ..ولی جلوتر شمشیر های قرمزی روی زمین هست که اگه اینترکت کنیدشون احتمالا مردید....ولی تو انجمن کنسول خیلی ها از سختی باس ها می گفتند...
به نظرم دارک هم خیلی سخت نیست اگه یک مقدار بازی کنید و سبک بازی خودتون رو بسازید اینجا هم مثل دارک روح هایی (اینجا آمریتا ) که جمع می کردید از دست میدید و گاردین تون براتون فکر کنم یک بار نگه می داره ( این گاردین هاش خیلی قشنگ هستند من خودم کوسه انتخاب کردم..) ولی خبری از هالو شدن و از دست دادن هیومنیتی نیست فعلا ....فقط گاردین تون اونجا می ایسته تا آمریتا ها رو ندزدند و تا شما بخواهید به اونجا برسید گاردین ندارید ... (اینم پانیش چون با کشتن دشمن ها یک نوار یا حالا دایره مربوط به گاردین پر میشه که حکم قدرت ویژه رو داره )
ولی چیزی که به شخصه خودم خیلی دوست دارم طراحی و ظاهر هیولا ها و دشمن ها هست نمی دونم طرفدار اونیموشا هستید یا نه ..اگه باشید از بازی سیر نمی شید....

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
یکی از برادر ها تو صفحه مربوط به کنسول این بازی لینکی گذاشته بود که اطلاعات جالبی رو در مورد این بازی و پیشینه تاریخی و
ریزه کاری های بکار رفته در اون میده ....خوندنش خالی از لطف نیست ...منم اینجا قرار میدم...

سرگذشت NIOH و هر آنچه که باید در موردش بدانید

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
بالاخره اولین boss رسمی بازی یعنی onryoki رو به یاری و فضل خداوند از پا در آوردم
(اونی که توی لندن هست بیشتر شبیه جک می مونه )
onryoki

من و برادر onryoki ..یهویی ....:-s....:((......

Lvl من 28 بود و بعد از تقریبا ده دوازده بار مورد عنایت واقع شدن فک و دهان این حقیر توسط این دوست خوبمون این مهم بدست آمد (شما سعی کنید با لول پایین تر این کار رو بکنید و برای خود و خانواده افتخار کسب کنید)
گفتم استراتژی اتخاذ شده توسط خودم برای این امر رو خدمت دوستان ارائه بدم...:-B
اول اینکه با جیب پر از آمریتا نزدیک کشتی نشید اینجا مثل دارک قبل باس فایت گرد و غباری نیستا ...از من گفتن...
دوم اینکه دعا زیاد بخونید خوبه...(کلا تو این بازی باید آدم مذهبی باشید...)
سوم اینکه برای مرحله اول فایت که دوستمون زنجیر هاش پاره نشده برید پشت باسن ایشون قرار بگیرید
تقریبا لب به لب
(فکر حرف مردم رو هم نکنید ... رو هدفتون تمرکز داشته باشید) و وقتی خواست دور بزنه شما رول کنید....
چهارم وقتی دیگه زنجیر هاش پاره شد دورش بچرخید و قل بخورید و مواظب باشید زیر عضلات سر و شونه این عزیز دل له نشید
باز قل بخورید و رول کنید اگر راه داشت و شد یک ضربه هم بزنید اگرم نشد باز قل بخورید...#:-S....
و دیگه استراتژی وجود نداره ...توکل به خدا کنید ...و بپذیرید که شکست مقدمه پیروزیست....

تا یادم نرفته ...گاردین تون رو هم ول بدید.......موفق باشید....​

Last edited by a moderator:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی قشنگی هست قبلا هم در ps4 کمی بازی کرده بودم اما متاسفانه بازی خیلی بهینه نیست بازی انگار انداختن داخل شبیه ساز اجراش کردن اما با این حال مشکل خاصی نداره فقط الکی سنگینه سنگین gpu نه cpu البته

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
Hino Enma

>:) اینم از boss دوم >:)
این آبجی مون ملت رو روی سقف لواشک می کنه و ازشون تغذیه ...(کافیه به رنگ زبونش توجه کنید)بخاطر همین نوع تغذیه , خیلی سریع هست پس فکر مبارزه با تبر یا پتک رو نکنید بهتره یک شمشیر سبک یا دو شمشیر استفاده کنید و
تا می تونید لباس های سبک بپوشید حتی شده چند تا چیز نپوشید (پیشنهاد خودم شلواره یا کفش...:-?... خجالت نداره که..مبارزه توی یک غاره بزرگ و تاریکه ..کسی هم نیست, این خانم هم قرار نیست زنده بمونه که بخواد به کسی چیزی بگه.. )
دوم اینکه از ایشون فاصله بگیرید بدترین حرکت این بانوی محترم فرستادن موج منفی بنفش رنگی هست که شما رو خشک میکنه و تا چند لحظه نمی تونید تکون بخورید و کاملا در اختیار هستید (حالا فکر کنید شلوار هم نداشته باشید.....:">...
البته قبل از اینکه این موج رو ول بده به طرفتون یک صدایی از خودش در میکنه که می تونید سریع جاخالی بدید ..چه وقتی که روی زمینه و چه روی هواست ...حواستون باشه بعضی وقت ها هم به سمتتون سنجاق سر پرت میکنه ( این خودش نشون می ده که یک دختر تا چه حد می تونه وحشی و خطر آفرین باشه........)

در ضمن به هیچ وجه نگذارید بغلتون کنه ..x_x...(چه معنی داره زن غریبه ...بالاخره ما به یک چیزایی اعتقاد داریم....اونهایی که ندارند هم بعد از چند بار مردن احتمالا اعتقاد پیدا می کنند...)
از آیتمی که اسلحه رو آتیشی یا برقی میکنه (حداقل برای من برقیش تو اون مرحله زیاد دراپ شد ..8 تا) استفاده کنید چون زیاد دستتون به این خانم نمیرسه چند ثانیه ای که می تونید بزنیدش, پس خوب بزنید...من که نتونستم با تیروکمون یا تفنگ ایشون رو مورد اصابت قرار بدم چون خیلی سریعه و هدف گیری روی pc دوشواری های خاص خودش رو داره....همین...مردن خوش بگذره...

آخرین ویرایش:

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
بازی قشنگی هست قبلا هم در ps4 کمی بازی کرده بودم اما متاسفانه بازی خیلی بهینه نیست بازی انگار انداختن داخل شبیه ساز اجراش کردن اما با این حال مشکل خاصی نداره فقط الکی سنگینه سنگین gpu نه cpu البته
رو خود PS4 هم سنگین بود گرچه مشکل افت فریم و اینا نداشت ولی وسطهای بازی فن زوزه میکشید که نشون دهنده کار زیاد CPU و GPU هستش.

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
Boss Fight سوم

همه ما توی اکثر بازی های hack&slash یا action RPG با یک باس رو برو شدیم که چیزی تو مایه های گرگ, ببر یا شیر ...کلا چهار پا و عظیم الجثه هست.. نمونه هاش هم زیاده مثل گرگی که شمشیر توی دهنش بود دارک سول 1 ...یا موشی که چشماش زده بود بیرون توی دارک سول 2 و توی گاد آف وار خیلی زیادن ( شیر یا سربروس )حتی توی اونیموشا و شاهزاده فارس 2 هم شاهد این عزیزان بودیم و حالا نوبت nioh رسیده... با این تفاوت که موجودی که اینجا باهاش روبرو میشید خیلی زشت تره خیلیییییییی....

Nue

همونطور که گفتم با موجود خیلی بدقیافه ای طرفید (دست و پاهاش ببره با مقدار پر مرغ روی اون ...دم مار داره به همراه سم.. قفسه سینه ای بدون گوشت که توش یک لامپ 100 روشنه و هر چی دقت کردم متوجه نشدم صورتش مال کی هست ...:-??
در هر صورت برای خاتمه دادن به زندگی این موجود کریه المنظر دو گزینه روی میز دارید :
یکی مبارزه جوانمردانه و دیگری ناجوانمردانه
اولا این هیولا مجهز به برق هست و حالا در نظر بگیرید قارپ و قارپ بارون هم داره می باره ..خدا خودش کمک کنه..[-o<..
کلا روش کشتن این رقم باس ها اینه که دورشون بچرخید و از پشت یا جناحین حمله کنید نه رو در رو
منتها ایشون کاری ندارند شما کجا تشریف دارید , هر جا باشید رعد و برقه که روی سرتون فرود میاد پس سبک باشید تا بتونید زیاد بدوید و جا خالی بدید ..لباس عایق هم پیدا کردین بپوشید...

اما راه ناجوانمردانه که خودم هم استفاده کردم (جوانمردی کیلو چند..؟>:) ) توی حیاطی که با ایشون مبارزه می کنید دو عدد کلبه چوبی سقف دار هست برید کنارش بایستید و جلب توجه کنید تا ایشون به سمتتون بیاد و دیوار هاش رو براتون داغون کنه..بعد برید زیرش و با خیال راحت مبارزه کنید (دیگه رعد و برق نمی تونه روی مغزتون فرود بیاد ) فردین بازی در نیارید بیایید بیرون ...تجربه نشون داده هر کی بیرون اومده هلاک شده...همونجا راحت بمونید و از بارش باران لذت ببرید و اینقدر با سنگ بزنیدش تا بمیره (خودم 30 40 تا سنگ زدم)

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
boss fight چهارم

Tachibana Muneshige

همین اول بگم ایشون با برادران تاچی بانای فوتبالیست ها نسبتی ندارند (خودم اول فکر کردم دارند توی اینترنت سرچ کردم دیدم اون داداش ها ته فامیلی شون یک پسوند قزل تپه اصل دارند ...یعنی میشه تاچی بانا مونشیگ قزل تپه اصل....)

برای شکست آقای تاچی بانا (البته ایشون قلابی هستند ..) هیچ کار خاصی لازم نیست بکنید...با قضیه خیلی ساده و صمیمی برخورد کنید ..فاصله رو رعایت کنید وقتی ایشون هر چی بلد بود رو کرد و دیگه قر و فر دیگه ای نداشت ..خسته میشه اون وقت شما وارد عمل بشید و خودی نشون بدید ...نیزه با mid stance خوب جواب میده ( تا حالا آسون ترین باس بود ...من همون بار اول کار رو یکسره کردم)

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
به نظرم بازی چیزی برای گفتن نداره
چون از چند تا بازی اسکی تشریف بردن
شوخی بود دیگه؟ سیستم مبارزاتی دارک سولز و بلاد برن در مقابل این شوخی بیش نیست من خودم فن دارک سولز هستم .اما از لحاظ گیم پلی سری سولز هیچی نیست در مقابل این بازی کاری به Lore داستان ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر