1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

مراسم PlayStation Experience 2017

گفتگو در 'نمایشگاه ها و کنفرانس های خبری' ایجاد شده توسط .Amirone, ‏Nov 10, 2017.

?

بهترین استودیوی بازیسازی جهان ؟

1. Bethesda

2. Capcom

3. CD Projekt RED

4. From Software

5. Kojima Productions

6. Naughty Dog

7. Santa Monica

8. Sucker Punch

9. Take Two Interactive

Results are only viewable after voting.
  1. AminMoradiX

کاربر سایت

LBP3 رو من چن وقت پیش بازی کردم و نظرم مثل تو بود که این یه بازی نیس. اخیرا واسه پلات کردنش دوباره بازیش کردم و این بار بازیش واسم خیلی جذاب شد تا حدی که رفتم چلنج ومرحله های کامیونیتی رو هم بازی کردم بعد پلات کردن. دریمز که قطعا هیچی چون بخش داستانی نداره اما نظرم در مورد lbp انقدرا هم بد نیس. میدونم آزادی عمل لذت بخشه، اما به شخصه اگه بخوام بازی بسازم میرم با یه موتور کار میکنم نه با یه بازی دیگه که نهایتش بشه چن تالایک

2. AminMoradiX

کاربر سایت

یه نکته راجع به این عکسه: تروی بیکر فک کنم گرالت دنیای بازیسازی باشه با این همه جماعت اناث دور و برش :))
    نکته دوم یه بازی که اصن تو ایران کسی ازش یاد نمیکنه ni no kuni ه که خیلی بازی قشنگیه. فقط کاش اسمش یه چیز دیگه بود. خدایی نمیتونم به چشم دیگه نگا کنم به پسره :))

R@OUF و S0lid Snake این نوشته را Like کرده اند.
  3. Akiba

Akiba king of the majestic oceans of the world
    کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    دریمز رو همین PSX و اون کنفرانس بی اطلاعات (الان پی میبریم بی اطلاعاتم نبوده:-")، تایید کردن که سه بخش داستانی داره:D مثل سه تا از دنیاهای LBP... ولی اون چیزی که از مپ بازی نشون دادن، تعداد مراحل یک دنیاش بیشتر از LBPهه :-"

morteza75, The End Of Ps, Milad_HW و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. .Amirone

Gold User

Lost Sphear رو کسی بازی کرده ؟
    یکم بازی کردم ، جالب میزنه ، به بخش مبارزات نرسیدم ، ظهر میشینم ببینم چیه .
    جای ژانر RP خالی بود ، مثل اینکه برای ساخت مناطق باید استراتژی داشته باشی . موسیقی قشنگی داره ، قسمت خرید سلاح و آیتم هم برای دمو ساختار متنوعی رو داره نشون میده ، وقتی سوییچ کردم به حالت مبارزه آرمور خفنی داشت ، با همه ی اینها نمیدونم هنوز چی به چیه باید براش وقت بزارم .

#799 .Amirone, ‏Dec 12, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Dec 12, 2017
    m.a.t, voldmort, ps3_360_wii و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. .Amirone

Gold User

هر چی خواستم با توضیح بگم دیدم هم حوصله بره هم نمیشه با کلمه تفسیر کرد گیم پلیو . برا همین کپچرش کردم .

توضیحات اجمالی :
    خیلی خوبه ، واقعا خوبه و البته از PERSONA هم الهام گرفتن ، مثلا مسموم کردن قلب برای زدن یار خودی .
    مبارزات نوبتیه ولی ایندفعه داینامیکه ! ، یعنی شما هر چقدر بتونی CH بزنی یا حرکاتت تمیز باشه میتونی مبارزه رو تا Missed نداده حریف ادامه بدی ، و یک نکته ی جالب ، حریف صبر نمیکنه تا شما به حرکتت فکر کنی چه اسکیلی یا اتکی بزنی ، دیر بجنبی یه حرکت سرت پیاده کرده ! ، از این نظر مبارزه خیلی چالش داره . قسمت بعدی استراتژی شماست ، درسته مبارزه نوبتیه ولی شما در حین مبارزه باید تغییر موضع بدین ، اگر یکجا جمع بشن یارانتون طرف با یه اسکیل میتونه نقطه زنی کنه و همه رو یدفعه قلباشونو مسموم کنه یا از بین ببره . مبارزات ساده نیست ، هم سرعت عمل میخواد هم اینکه به حریف فرصت ندی ، وگرنه دمار از روزگارت همین باس در میاره .

مورد آخر قیمت بازیه : ۵۰ دلار ! ، باید براش صبر کنم تا پایین بیاد ؟

PERSONA منو آورد توی مبارزات نوبتی ، دیگه این سبکو سیاق شده یکی از سبکهای بسیار مورد علاقم .

گیم پلی :

#800 .Amirone, ‏Dec 12, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Dec 12, 2017
    voldmort, ps3_360_wii و Oakenshield این نوشته را Like کرده اند.
  6. vaan 2

کاربر سایت

نام:
    مازیار
    چقدر جالب یه تغییر تو سبک گیم پلی دادن ولی چه تفاوتی ایجاد کردن ! چه نواوری و گیم پلی جذابی داره ! تازه یه جورای تاکتیکال هم شده گیم پلی ! اومد جز مورد انتظار هام ! فقط یه کم موسیقی متنش ضایع است

.Amirone این نوشته را Like کرده است.
  7. .Amirone

Gold User

در مورد ساندترکهاش مطمئن باش شیفتش میشی ، دلرباست ، این قسمت بخاطر هیجانش تند شد ولی آره قسمت نبرد میتونست بهتر باشه ساندترک که البته این یکی از موسیقیهای کامبته ، موسیقی متن خود بازی عالیه .

خیلی خوبه گیم پلی ، تازه این دمو یک قسمت از آپگرید سلاحها و قدرت رو نشون داد . یک مورد دیگه هم بگم شما وقتی با آرمور وارد مبارزه بشید سبک مبارزتون باز هم فرق خواهد کرد ، قدرتتون زیادتره ولی زودتر هم انرژیتون تخلیه میشه .

vaan 2 این نوشته را Like کرده است.
  8. .Amirone

Gold User

هم خنده داره ، هم گریه

Barcelona FC, arash1996, RohFa و 17 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. .Amirone

Gold User

اجرای موسیقی قدرتمند در طول تاریخ کنفرانسها

تروی که فکر کنم خواننده های کانتری رو با صداش ، مو به تنشون سیخ کرد .

Barcelona FC, arash1996, voldmort و 8 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. .Amirone

Gold User

IGN در مورد Dreams از ۳ کلمه استفاده کرده : پیچیده ، زیبا ، دارای پتانسیل بی پایان .

پن : یک دمو حتما باید بدن

#805 .Amirone, ‏Dec 13, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Dec 13, 2017
    arsenalmom, morteza75, mohsen2012 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. .Amirone

Gold User

کار به جایی رسیده که نبود نیتن اذیتم نمیکنه ، هر چیزی از UC میبینم فقط چهره ی بروس میاد جلو چشمم . رفتنش قوز بالا قوز شده .

arash1996, ZeroBoy, ps3_360_wii و 7 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. Cpt. price

کاربر سایت

آقا من یه حماقتی کردم رفتم اون پنل مربوط به IGN و 10 بازی برتر پلی استیشن رو دیدم، که ای کاش نمیدیدم. :|
    ورداشتن Until Dawn رو گذاشتن تو لیستشون اون وقت Gow و کرش و آنچارتد و هزارتا بازی دیگه رو نذاشتن. :))

Lions Gate و Oakenshield این نوشته را Like کرده اند.
  13. LiFE iS 5TrAnG3

LiFE iS 5TrAnG3 ⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
    Gold User

نام:
    ∂αнмα

فقط میشه گفت WOW
    بدون شک سونی بهشت بازی ساز هاست ....

jhoobin, Milad_HW, mahdi-ps4 و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. vivanred

کاربر سایت

نام:
    Alireza
    واقعا عالیه .
    طرف دو سال از عمرش گزاشته برای این بازی واقعا هم عالی ساخته همین نشون میده که مشکل تیم های ایرانی آموزش ندیدن درست هستش . طرف دو سال این ساخته چطور میشه تیم های ما با بودجه و ... نمیتونن یه همینم بسازن خدا میدونه.

15. .Amirone

Gold User

قیاس یه نابغه با یک مجموعه اصلا کار درستی نیست . بحث آموزش یه چیزه ، بحث اینکه هنر هشتم توی خونت باشه یه چی دیگست ، تا وقتی خلاقیت هنری نداشته باشی هر چقدر هم آموزش ببینی هنوز نقطه ی شروعی . توی هر مجموعه بزرگو نگاه کنی یک اسمه که گروه بازیسازی رو هدایت میکنه ، همون یه نفر که نباشه بازی سرنوشتش تغییر میکنه ، یوئدا ، نیل ، بروس :( ، هرمن ، میازاکی ، سوزوکی ، داوود ، امیروان و...:D از مشاهیر این صنعتن .