مراسم PlayStation Experience 2017

گفتگو در 'نمایشگاه ها و کنفرانس های خبری' ایجاد شده توسط .Amirone, ‏Nov 10, 2017.

?

بهترین استودیوی بازیسازی جهان ؟

1. Bethesda

2. Capcom

3. CD Projekt RED

4. From Software

5. Kojima Productions

6. Naughty Dog

7. Santa Monica

8. Sucker Punch

9. Take Two Interactive

Results are only viewable after voting.
  1. Anonymous M3

Anonymous M3 人類に栄光あれ
    عضو تحریریه

نام:
    امیر مسعود
    خیلی خوبه گیم‌پلی. خیلی تمیز در آوردن به عنوان بازیی که تا همین چند وقت پیش فقط یه نفر داشته روش کار میکرده !
    امیدوارم دیگه با رفتن تو «Playstation's China Hero Project» سونی و استدیو دار شدن بازی قشنگ بتونن رو بازی کار کنن از نظر محتوی و ... تا با یه بازی عالی طرف بشیم :D

0zero0, cloud _ strife, morteza75 و 7 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. zilyzal

zilyzal 「Shouko Nishimiya」
    Gold User

دقیقا!
    چیزی که خیلی باهاش حال کردم سخت بودن بازی بود (حداقل توی ویدئو که اینطور بود)
    طرف بعد از کلی زور زدن جون باسو خالی کرد باس تازه رفت تو فاز دوم :D
    امیدوارم اطلاعات بیشتری از بازی منتشر کنن دوباره نرن تو سکوت تا یه کنفرانس دیگه

voldmort و Anonymous M3 این نوشته را Like کرده اند.
  3. darkworld

کاربر سایت

دیوونه خونه راه انداختن جای کنفرانس

4. The End Of Ps

کاربر سایت

نام:
    علی
    اینایی که مثبت گذاشتی 2018 میان + SOC و concrete genie:D البته NNK2 هم انحصاری کنسولیه که اوایل سال میاد ولی خب ناشرش سونی نیست ولی به هر حال خیلی شلوغه ! از بین اینا فقط Days gone احتمال تاخیر خوردن داره (که اونم با توجه به 2 تا نمایش طولانی گیم پلی که داشته شاید بعید باشه و ساختش داره خوب پیش میره:-") بقیه رو قطعا گفتن 2018 میاد اوایل سال هم میاد :| نمونه همین شلوغی رو امسال هم داشتیم دیگه GR2, هورایزن, NIOH, NIER, پرسونا5, کرش, U:LL, GTS, نک2(:D) ، هیل بلید . ولی خب فرق 2018 اینه که اکثرش ناشر سونیه و باید طوری ریلیزها رو بچینه که ضربه تو فروششون نخوره مخصوصا اینکه دور و وره ریلیز RDR2 نباشن :D لست2 و DS و گوست آو سوشیما هم که قطعا میرن برا 2019

vivanred این نوشته را Like کرده است.
  5. .Amirone

Gold User

\m/

jhoobin, 0zero0, Phantom Pain V و 11 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. Kurt117

کاربر سایت

نام:
    Ali
    Monster hunter world تاپیک نداره؟ :/
    فقط اومدم بگم چقدر خوبه :) preview های بازی رو که ميخوندم همه مثبت بودن و فبل از اینکه دمو رو شروع کنم انتظار داشتم بازی خوبی باشه ولی بازی بازم از اتتظاراتم بهتر بود :D
    اولین موردی که خیییلی چشم ادمو میگیره دنیای بازی و موجوداتش هستن، چون این دفعه بازی برای کنسول های خونگی طراحی شده سازنده ها دستشون خیلی بازتر هست و از همین دموی محدود میشه پیشرفت بازی رو دید. رفتار همه حیوونا :D و طراحی محیط زندگیشون و... عالی هستن. مخصوصا موجودات یا شکارهای بزرگ. مثلا هر حیوونی زندگی خودشو داره‌:D میره برا خودش اب و غذا میخوره، با بقیه دعوا میکنه و... و اگه ادم به اندازه کافی اطلاعات در مرد یه حیوون خاص داشته باشه میشه راحت براش تله گذاشت. این تله گذاری هم میتونه به سادگی گذاشتن بمب باشه یا مسموم کردن غذای اون بنده خداها :D
    سلاح های مختلف هم عالی هستن و نسبت به بازی های قبلی خیلی پیشرفت داشتن. یه نکته ای در مورد مبارزه و سلاح ها توی سری MH هست اینه که زمان بندی حمله ها و کمبو هاخیلی مهمه. میشه یجورایی مقایسش کرد با jrpg های کلاسیک که ادم باید به وضعیت دشمن هم توجه داشته باشه و توی بهترین موقعیت حمله کنه یا یه کمبوی خاص رو اجرا کنه.

در کل اینکه از بازی به شدت راضیم و همچنان به همه پیشنهاد ميشه، اوایل بازی یکم میتونه پیچیده باشه و شاید یکم زمان ببره تا ادم همه چیز رو یاد بگیره ولی وقتی با دنيا و سیستم های بازی اشنا بشید خیلی بد معتادتون میکنه :D

- من prioritize framerate رو انتخاب کردم ولی به نظرم فریم ریت خیلی بالا پایین میپرید و بیشتر دوروبر 40-50 میچرخید :(
    بعدا با بقیه اپشن ها هم امتحان ميکنم ببینم وضع فریم ریت چطور میشه.
    -بازی یکم باگ داره :/ امیدوارم تا تاریخ انتشارش باری رو بیشتر پولیش کنن، هم باگ ها و هم پرفورمنس.

NINJѦ, PPPPPishrOOOOO, cloud _ strife و 7 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. .Amirone

Gold User

اگه دوس داشتی دو صفحه قبل آخرین پستو بخون

Kurt117 این نوشته را Like کرده است.
  8. voldmort

کاربر سایت

نام:
    ali
    صفحه قبل هم گفتم از اون بازی های مورد انتظاره
    البته طرف کلا بد مبارزه میکرد!
    زود دوج میزد و جا خالی میداد و دیمج میخورد:D
    فاز دوم باس عالی بود کلا زمین و زمان شده بود آرکان!

9. .Amirone

Gold User

یعنی سازنده ی این بازی :
    فقط همینه ؟؟؟!!! برووووو
    (دو نفره هم دیدم گرافیک دار دادن ) با وجود یک تیم هنوز کار داره ولی اگه یک نفره کارش تمیزه و خاک بر سر تیمای بازیسازی دیگه کنن :D

jhoobin, arash1996, morteza75 و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. Sunderland

کاربر سایت

نام:
    Ebrahim

Lost Soul Aside پدیده ای در بازی های مستقل
    بالاخره پلتفرم عنوان Lost Soul Aside مشخص شد

:D:D:D کارش خیلی درسته

Milad_HW, jhoobin, morteza75 و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. p990_judi

کاربر سایت

آقا من تو کتم نمیره
    بدونه نیتن و آنچارتد چه کنم ؟؟؟
    این رسما مث تماشای یه ending cast بود انگار یه فیلم پایان باز دیدی
    حس بدی بود برام واقعا
    نولان وقتی حرف میزد اصلا نگاش نمی کردم و برام جوری بود که انگار خود نیتن اونجا نشسته
    =((

voldmort این نوشته را Like کرده است.
  12. voldmort

کاربر سایت

نام:
    ali
    دوستان از راکون شمشیر به دستمون(Biomutant)خبری نشد؟؟؟؟:D
    و مهم تر!
    میازاکی زندس؟؟؟؟؟؟
    چرا هیچ خبری ازش نیست

#792 voldmort, ‏Dec 11, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Dec 11, 2017
  13. .Amirone

Gold User

آره کوجیما سان ، زودتر از اینا باید میومدی پیشمون تا معنی عشقوحالو آزادیو بفهمی .

اونجور که شاون ، کوجیما رو توی بغلش گرفته بود (تاپیک DS صفحه 35) فکر نکنم با زنش تا حالا اونجوری عکس انداخته باشه :D

voldmort, arash1996, bezad و 10 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. .Amirone

Gold User

در مورد Dreams کسی صحبت نمیکنه ؟
    پنلهاشو دیدم ، ایده هاشو گرفتم چیه ، یوشیدا هم اومد توی پنل .
    برای من جذابیت نداره . منظورم این نیست که خوب نیست بازی ، میشناسینم سریع میرم سر اصل مطلب ، مختصرش LBP رو که بازی کردین ؟ با توجه به آیتمهایی که داشتین میلیون میلیون مرحله براش گیمرا ساختن ، این ایده از همونه با این تفاوت : فرض کنین یک خمیر به شما دادن با تمام رنگهای موجود ، حالا میگن شکل دلخواهتو و ایده ای که داری پیاده کن . حالا آیتمهایی مثل عنصر آبو فلان هم داری ، میتونی اضافه کنی با اشکال مختلف ، برای من مناسب نیست ولی برای ذهن بچه ها واقعا عالیه چون به نبوغشون و هوششون اضافه میکنه (فکت)
    مثلا من در کودکی دنبال گل بازی بودم (الانم ولم کنن بدم نمیاد :D) دوس داشتم با خمیرای بدبوی :D اونموقعها که مثل سنگم بودن اشکال مختلف بسازم ، الان که نگاه میکنم میبینم نسل سوخته به خدا ماهاییم :|:D ، باشه بریم سراصل مطلب :D ، کلا ایده ی بازی برای کودکو نوجوان حرف نداره کلی سرگرمی داره و غرق میشن داخلش . ولی برای کسی مثل من که حوصله ی ساختو دیدن کارای دیگران ، حتی در LBPرو نداشت کنارش گذاشتم . حالا دلیل نمیشه بزرگترا بازیش نکنن آره ، ولی دستم اومد هدف بازی چیه که اتفاقا خیلی خوبه برای خونواده ها که بزارن نبوغ و استعداد بچشون بجای صرفا نقاشی کشیدن بصورت داینامیک در این بازی پدیدار بشه . مشاور شما Amirone در خدمت خانواده :))

voldmort, morteza75, ps3_360_wii و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  15. mgh2225

کاربر سایت

دیگه لازم شد پنل ها رو ببینیم.
    کسی لینک دانلودش رو نداره؟