مراسم PlayStation Experience 2017

گفتگو در 'نمایشگاه ها و کنفرانس های خبری' ایجاد شده توسط .Amirone, ‏Nov 10, 2017.

?

بهترین استودیوی بازیسازی جهان ؟

1. Bethesda

2. Capcom

3. CD Projekt RED

4. From Software

5. Kojima Productions

6. Naughty Dog

7. Santa Monica

8. Sucker Punch

9. Take Two Interactive

Results are only viewable after voting.
  1. darkworld

کاربر سایت

من فکر میکنم مایکروسافت داره موذیانه بازار گیم و آینده گیم رو تحلیل میکنه و خودش رو درگیر بازی هایی که فقط یه هایپ مقطعی و زودگذر زمان انتشارشون دارن نمیکنه‌. شاید دلیل کنسل شدن scalebound هم همین بوده.
    مسئله دیگه اینکه اصلا سونی توجهی نمیکنه به این موضوع و واقعا برای من عجیبه. مثلا بازی no man sky میتونست یه فرنچایز عالی بشه واسه آنلاین. اینکه بتونی سیاره خودت داشته باشی با بقیه سر گرفتن سیارشون درگیر بشی. یا اصلا همین Horizon میتونست بخش آنلاین عالی داشته باشه. اون نقشه انقد گسترده منو یاد GTA مینداخت که هر کس میتونست تو اون دنیا شخصیت خودش بسازه و بازی کنه. متاسفانه سونی شاید در آینده چوب این بی توجهی خودش رو بخوره و براش گرون تموم بشه.

Sorcerer 17 این نوشته را Like کرده است.
  2. Farh@d

کاربر سایت

نام:
    فرهاد
    وقتی نظرسنجی مقایاسش بهترین‌های جهان هست،پس ربطی نداره کدوم استودیو رو کدوم پلتفرم بازی میسازه! اصلا مگه همه استودیو‌ها بازیاشون باید روی PS یا Xbox بیاد که بشن بهترین بازی ساز! اصلا ربطی نداره. درست طرفدار سونی هستیم ولی دیگه تو اینجور مساعل منطق و واقعیت هست.

این نظر سنجی اصلا جاش اینجا نیست و از پایه مشکل داره، اونم بخاطر اینه که تو کنفرانس سونی داریم دنبال بهترین استودیو بازی سازی جهان میگردیم. آره ND جزو بهتری های دنیاس، ولی اگر میخواییم نظر سنجی بگیریم باید تمام جوانب رو ببینیم. یا نباید نظر سنجی کنیم، یا اگر میشه باید همه استودیوهای درست باشن.

#422 Farh@d, ‏Dec 7, 2017 at 5:04 PM
    آخرین ویرایش: ‏Dec 7, 2017 at 5:09 PM
    benjohn, m.a.t, Metal Gear و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. Akiba

Akiba king of the majestic oceans of the world
    کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    منم با بلیزارد مخالفم، حالا درسته بحث کلیه، ولی حداقل استودیویی باشن که با PS بوده باشن!(حالا نه صرفا بحث بازی انحصاری)، ولی حداقل خیلی وقت باشه که رو کنسول فعالن!
    نینتندو و بلیزارد که دیگه جوکه:-"
    ---

ولی قبل تر هم به امیر پیشنهاد دادم که نظرسنجی ها به کنفرانس مربوط تر باشن و دوتا مثال زدم، ولی خوب تصمیم با خودشه و حال نکرد با پیشنهادها:-" و ضد حمله نمود:-" البته ما اینجا حمله نکردیم، صرفا پیشنهاد دادیم:D

حالا به هر حال، امسال که گذشت، سال دیگه یکی از مخالف ها آستین بالا بزنه و تاپیک بزنه و بهش برسه:D امسال فکر کنم اگر امیر نمیزد هیچکی دیگه هم نمیزد:-"

---
    اینا رو ولش! با اینکه گفتن کنفرانس جمع و جوره، به هر حال امیدوارم دوتا خبر خوب داشته باشه>:) تاریخ انتشار GOW که لو رفت:-" ، فعلا خبر بعدی(غیر از CTR و Spyro ) ریمستر U:GA میخوام:-"
    ببینیم سونی چه میکنه:-" آخرین بازی ویتا هم برای PS4 میده یا یکی دو سال دیگه باید صبر کنیم:-"

vivanred و .Amirone این نوشته را Like کرده اند.
  4. Donger Reborn

کاربر سایت

Killzone هم هست البته

5. jhoobin

کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    یادی هم از این
    خدا بیامرز ها بکنیم که بنظرم قسمت دومش پتانسیل یه داستان فوق العاد(خوب:D) و یه مولتی رو داره نسخه اول که انگار تازه شروع شده بود ولی تموم شد:| حتی یه داستان خوبم برامون روایت نکرد تا راضی بشیم

benjohn, arsenalmom و IMANOKA این نوشته را Like کرده اند.
  6. .Amirone

Gold User

حداقل از جف که بدتر نبودم :D ، حقیقتا از شروع نظرسنجی تصمیممو گرفتم ، میخواستم روند همیشگی رو نداشته باشه ، با خودم گفتم نههههه کسل کننده و تکراری شده این شکل نظرسنجی ، بیام رقابتیش کنم ! readam میدونم :)) ، اتفاقا اهل جبهه گرفتن نیستم ، گفتم همه دوستان من هستین ، اتفاقا مخالفامو (که بیشترشون دوستان عزیز من هستن) لایکم میکنم ، اهل تاپیک زدن نیستم میشناسینم اول میرم سوال میکنم و میگم کی دوس داره بزنه تاپیکو اسمم میارم کی میتونه جمعش کنه ، شاهد این ماجرا بودین ، خودم بزنم حتما باید تمیز جمعش کنم واقعا انرژی میبره ، حالا سالای قبل هم خودمو دوستان بودیم ، ولی امسال چون استارترش خودم بودم یه تنوع افراطی هم بهش دادم .
    فقط ای کاش مثل همین مخالفت کردنا که تاپیک شلوغ میشه ، به همون صورت هم حضور مثبت خودشونو کاربرا اعلام کنن یکم گرم بشیمو تبادل اطلاعاتمون صرفا به جاروجنجال ختم نشه . اینا همش بهانس برای دور هم جمع شدن ،
    در پایان همتونو دوس دارم .

s.snake2, uriel و mgh2225 این نوشته را Like کرده اند.
  7. Akiba

Akiba king of the majestic oceans of the world
    کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    هممم...اون کیلزونه داستان خاصی هم داشت؟(قبلیا یه نیمچه داشتن به هر حال:-")
    یعنی جوری هست که در صورت بازی نکردن حس کنی بخشی از دنیای کیلزون رو از دست دادی؟:-"

---
    راستی بازی ما هم معرفی شد! البته توی PSX منتظرش نبودیم و در انتظار جامپ فستا بودیم:-"(البته قرار بود اول تو مجله جامپ معرفی بشه که شد:D )

One Piece : World Seeker
    باندای که خیلیی سرش هایپ کرده، ولی داستان اورجینال داره، بازی OWهه (چند روز پیش شایعش اومد و امروز با رسم شکل تایید شد)، محیطش کاملا اورجیناله(دوست ندارم اینو:-")
    توی تیزر (یک آرت ورک) که قبلا داده بودن هم یک نفر رو به ماریجواس در حال آتیش گرفتن ایستاده بود! که بسی این مورد هایپ داره:-"(ماریجواس،سرزمین اژدهایان آسمانی..البته لقبه و انسانند، و جایی که هیچ احدی اجازه ی ورود نداره و این جماعت گرداننده ی دنیان:-" ، کلا هدف نهایی مانگا حتما ترکوندن اونجاست:)) )

به هر حال، هایپ بالاست! منتظر تریلر میباشیم>:)

پ.ن: حیف که گرافیکش سل شید نیست:| موندم به کی بگیم برای انیمه ها بهترین گرافیک، سل شید به سبک ناروتو UNS و یا وان پیس UWR هست:(

8. Safety & Peace

Safety & Peace Я!5Ξ UP
    کاربر فعال

نام:
    تونی آلمِیدا
    DMC HD Collection برای PC, PS4 و X1 تایید شد! تاریخ عرضه 3/13/2018!

پ.ن: واقعا منتظرش بودم!:((

#428 Safety & Peace, ‏Dec 7, 2017 at 7:39 PM
    آخرین ویرایش: ‏Dec 7, 2017 at 7:55 PM
    agent 360, m.a.t, Silent Siren و 16 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. Sunderland

کاربر سایت

نام:
    Ebrahim
    1.jpg

وای خدا خیلی خوشحال شدم.:((:((:((

30 دلار قیمت بازی​

m.a.t, Silent Siren, sabco و 16 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. malek911

کاربر سایت

نام:
    malek
    ریمستر تو ریمستر :)
    من حافظم ضعیفه ولی به نظرم اینو قبلا نداده بودن بیرون؟؟

D_grayman این نوشته را Like کرده است.
  11. Donger Reborn

کاربر سایت

چرا قبلا یه Devil May Cry HD Collection داده بودن برای کنسول های نسل قبل

IMANOKA این نوشته را Like کرده است.
  12. Cpt. price

کاربر سایت

دیسکم میدن یا فقط دیجیتالیه؟

13. jhoobin

کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    پس قطعا 5 انحصاری نیست شایدم ربطی نداره:-"

#433 jhoobin, ‏Dec 7, 2017 at 8:10 PM
    آخرین ویرایش: ‏Dec 7, 2017 at 8:16 PM
  14. Sunderland

کاربر سایت

نام:
    Ebrahim
    هم دیسک و هم دیجیتالی

Cpt. price این نوشته را Like کرده است.
  15. IMANOKA

کاربر سایت

نام:
    Iman
    چندین سال قبل رو ps3 بازی کردم:|
    فازشونو نمیفهمم یه بازی رو چند بار ریمستر میکنن؟
    الان این یه ریمیکس حساب میشه؟یا باید بهش بگیم ریمستر تدوین 2 :)):D

REZA TAEL این نوشته را Like کرده است.