طرفداران ناروتو -Naruto

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
بچه ها یک سوال دارم به محض جواب این پست ویرایش میشود . این ناروتو شماره 2 است یا 3 آخه :
http://www.tailedfox.com/page-naruto-movie-3

اقا این فیلمش هس که به خود انیمه هیچ ربطی نداره خود انیمه در حال پخشه که تا قسمت 59 اومده که 59 هم من امروز دانلود کردم در جواب اون دوستمون هم باید بگم که ایتاچی که مرد و تمموم شد رفت جیرایا هم که توسط پین کشته شد ولی ناروتو و ساسوکه که هنوز نمردن و فکر هم نمیکنم که بمیرن در ضمن ایتاچی و جیرایا تو مانگا مردن و تو انیمه هنوز نمردن یعنی هنوز ساخته نشده که بمیرن :biggrin1: فیلم های ناروتو هم 3 تا برای ناروتو و 1 دونه برای ناروتو شیپودن تا الان اومده :biggrin1:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
اینجا هم بخوانید بد نیست .
http://forums.narutofan.com/showthread.php?t=192396
درباره ناروتو و پرسش به سوال مدنش است
فروم یک سایت است . دوستان یک سایت توپ بود که در مورد بیشتر انیمه ها بود کسی اسم سایت و یادشه .

آخرین ویرایش:

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
من الان رو جلسه 70 shepuden هستم دارم ميتركم
كي فكر ميكرد sora و kiubi با هم رابطه داشته باشند
راستي سوال?
جريان مانگا چيه

Last edited by a moderator:

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
سلام بچه ها!
منم از کانال ماهواره ایه گیم وان این انیمه رو دنبال میکردم.
وایییییییی من عاشق sasuke و ino و kakashi sense و اون پسره که داداش ایناتا بود هستم!
واییییییی تورنومنتشون محشر بود! باید میزدن همدیگرو نفله میکردن!
به خصوص جنگ بین ساکورا و اینو!
آخر ما نفهمیدیم این ساسوکه واسه چی یهو غیبش زد؟!
یا اون زن مو طلاییه چطور هوکگه شد؟! بجای اون پیریه؟؟؟
یا اصلا اون قورباغه گندهه دیگه کیه؟
یا اون مرد مو طلاییه که ارادت خاصی به خانومها داره:cheesygri
والا زبونش فرانسویه منم که فرانسه بلد نیستم:-"
یه سوال؟ این ساکورای نامرد مگه ساسوکه رو دوس نداشت؟ پس چی شد یهو رفت چسبید به ناروتو؟؟؟؟!!!!:mad:

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
منم قضیه ی انیمه و مانگا رو نفهمیدم!
game one داره شیپودن رو پخش میکنه!
تا حالا 6 قسمتش رو داده!!!!!!! ایکامارو چقذه بزرگ شده... ناروتو هم خیلی بد هیکل و بد لباس شده همینطور ساکورا...:mad:

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
وایییییییی من عاشق sasuke و ino و kakashi sense و اون پسره که داداش ایناتا بود هستم!
سلام ...
نجی پسر عموی هیناتا است.

خر ما نفهمیدیم این ساسوکه واسه چی یهو غیبش زد؟!
یا اون زن مو طلاییه چطور هوکگه شد؟! بجای اون پیریه؟؟؟
یا اصلا اون قورباغه گندهه دیگه کیه؟
یا اون مرد مو طلاییه که ارادت خاصی به خانومها داره:cheesygri
والا زبونش فرانسویه منم که فرانسه بلد نیستم:-"
یه سوال؟ این ساکورای نامرد مگه ساسوکه رو دوس نداشت؟ پس چی شد یهو رفت چسبید به ناروتو؟؟؟؟!!!!

این انیمه 220 قسمت هست وقتی شما از اواسط شروع میکنی به دیدن و با این پخش نامنظم شبکه گیم میشینی میبینی اونم با زبان فرانسه که نصف جذابیت انیمه را میگیره و کلماتش هم اصلا متوجه نمیشی مشخص هست که سوالات زیادی برات ایجاد میشه. بهتره شروع کنی از اول این انیمه را ببینی میتونی داخل اینترنت سری کامل را با زیرنویس انگلیسی و زبان ژاپنی یا حتی دوبله انگلیسی با فرمت های مختلف تهیه کنی.

منم قضیه ی انیمه و مانگا رو نفهمیدم!
game one داره شیپودن رو پخش میکنه!
تا حالا 6 قسمتش رو داده!!!!!!! ایکامارو چقذه بزرگ شده... ناروتو هم خیلی بد هیکل و بد لباس شده همینطور ساکورا..

اگر تا انتهای سریال ناروتو میدی متوجه میشدی که ناروتو چند سال برای تمرین از دهکده خارج میشه و در شیپودن بعد از گذشت این زمان برمیگرده که علاوه بر افزایش سن و سال شخصیت ها اتفاقات مهم دیگری هم افتاده که به مرور متوجه میشه.

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
راس میگی... با اون زبون مزخرف...
آره آره دیدم از دهکده با اون مو سفیده رفت و وقتی برگشت...!!!!
پس نجی پسر عموشه... حالا چرا انقدر با این هیناتا لجه؟!:confused:
بی رحم چجوری میزدتش... فقط یه سوال! ساسوکه چرا رفت؟

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
آره آره دیدم از دهکده با اون مو سفیده رفت و وقتی برگشت...!!!!
سلام ...
اون مو بلند سفید اسمش جیرایا است و یکی از 3 سانین افسانه ای بشمار میاد که دوتای دیگه اوروچیمارو و سوناده هستند که قدرت زیادی دارند. نارتو برای تمرین و دست یافتن به قدرت های جدید با جیرایا به سفر میره تا اموزش ببینه.

پس نجی پسر عموشه... حالا چرا انقدر با این هیناتا لجه
نجی مقصر مرگ پدرش و نفرینی که بر پیشانیش هست را عمو و در کل خانواده اون میدونه که باید اینو در مسیر سریال داستانشو دنبال کنی که چه اتفاقاتی میافته بین دو خانواده و چطور میشه که نجی اینقدر ناراحت هست اما بعد از اینکه از نارتو در مسابقات شکست میخوره که مبارزه بسیار زیبایی هم هست پدر هیناتا تمام ماجرا را برای نجی تعریف میکنه و میفهمه که پدرش بخاطر حفظ خانواده کشته شده و او تابحال اشتباه میکرده از این به بعد رفتارش با خانواده و بخصوص هیناتا تغییر میکنه و حتی در صحنه هایی علاقه خودش به هیناتا را هم نشون میده.

فقط یه سوال! ساسوکه چرا رفت؟
ساسکه داستان بلندی داره ولی خلاصه اش این میشه که تمام خانواده و کلنشون توسط برادرش به نام ایتاچی در کودکی ساسکه کشته میشن و اون شاهد مرگ همه بوده و از اون زمان تنها میشه و همیشه درون خودش نفرت از برادر و انتقام از اونو پرورش میده تا روزی برسه که برادرش را پیدا کنه و بکشه. اینجوری میشه که وقتی اروچیمارو بهش میگه من میتونم قدرتی بهت بدم که بتونی ایتاچی را شکست بدی و انتقام خودت را بگیری به دهکده و دوستانش پشت میکنه و پیش اروچیمارو میره. البته باید اینو بدونی که ایتاچی برادر ساسکه بسیار قدرتمند هست و قدرت چشمان شارینگان خودش را بسیار پیشرفت داده که هیچ کس توان مبارزه با اونو نداره بطوری که در مبارزه ای کوتاه کاکاشی را به شدت مسدوم میکنه.

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
عجب بابا...
ببین برنده ی اون مسابقات کیه؟؟؟؟ g o نصفه نیمه پخشش میکنه. در حال حاضر نبرد بین کیبا و ناروتوئه!
پس نجی هیناتا رو دوس داره... این کاکاشی جیگر منه انقدر دوسش دارم که حد نداره! این کتابی هم که دستشه قضیه ش چیه؟؟
راستی! اون دختره رو چرا اوروشیمارو گاز گرفت؟ همونیکه...اوممم... سنسه بود! :(
آخر ناروتو چی میشه؟؟؟ :biggrin1::biggrin1:

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
ببین برنده ی اون مسابقات کیه؟؟؟؟ g o نصفه نیمه پخشش میکنه. در حال حاضر نبرد بین کیبا و ناروتوئه!

خب این یک مسابقه و بقولی امتحان برای رفتن به درجه بالاتری در کلاس های نینجاست که باید از چندین تست و ازمایش سخت سربلند خارج بشن اینجوری که پرسیدی کی برنده میشه اخرش کمی درست نیست چون اخرش دهکده مورد هجوم قرار میگیره توسط گارا که اونم زیر سر اروچیمارو هست و نیمه کاره تموم میشه.

این کاکاشی جیگر منه انقدر دوسش دارم که حد نداره! این کتابی هم که دستشه قضیه ش چیه؟؟

کتابی که میخونه یکی از نسخه های نوشته شده توسط جیرایاست! که تبحر خاصی در چشم چرونی و دلبری داره !! و بقول خودش اینا تحقیقات برای نوشتن کتاب است! کاکاشی وحشتناک علاقه داره به این کتاب ها بطوری که حتی میشه گفت تنها نقطه ضعفش همینه!

راستی! اون دختره رو چرا اوروشیمارو گاز گرفت؟ همونیکه...اوممم... سنسه بود!

خب اینجوری که معلومه اصلا هیچی از داستان متوجه نشدی بهتره دیگه ادامه ندی به دیدنش از این شبکه و سری کاملشو تهیه کنی و از اول ببینی چون انیمه با ارزشی هست. اون یکی از شاگردهای اروچیمارو بوده به دلایلی که باید در سریال ببینی اون نشان نفرین شده را اروچیمارو براش به یادگار میزاره

آخر ناروتو چی میشه؟؟؟

انیمه ناروتو از روی مانگا ساخته میشه که تا اونجایی که میدونم مانگاش الان بالای شماره 400 منتشر شده و هنوز هم ادامه داره و تموم نشده حالا سریالش که خیلی عقب هست!

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
آره میدونم باید adsl رو راه بندازم... برم دانلودش کنم...
به لطف یکی از بچه ها داستان رو کمی تا قسمتی گرفتم(فهمیدم)! :smile:
آره از عکس روی جلد کتابها هم معلومه... ولی گندشو درمیاره وقتی با ناروتو میره از دهکده بیرون دیگه از اون قسمت به بعد قابل دیدن نیست(در انظار!)
از تیتراژش گرفته تا...!!!
این زن مو طلاییه چجوری هوکاگی شد؟! (این قسمت رو دیگه game one نشون نداد. پخشش رو نیمه رها کردن و بعد از یه مدت رفت از قسمت اول!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر