طرفداران ناروتو -Naruto

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
من هیچی از این Naruto نمیدونم ولی یه بار همین طوری داشتم بعد عمری GameOne نگاه میکردم دیدم این کارتون رو نشون میده. بعد این شخصیت اصلیه ( اسم خودش Naruto هست ؟!! همین مو زرده ) داشت با یه نفر دعوا و جنگ و جدال میکرد که انگار اون یارو قبلآ خوب بوده و بعدش بد شده ! قضیه اون رو یکی مختصر و مفید میشه بگه ؟! بعد قضیه اینکه Naruto یه دفعه 10 تا میشه چیه ؟!!! :biggrin1:

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
من هیچی از این Naruto نمیدونم ولی یه بار همین طوری داشتم بعد عمری GameOne نگاه میکردم دیدم این کارتون رو نشون میده. بعد این شخصیت اصلیه ( اسم خودش Naruto هست ؟!! همین مو زرده ) داشت با یه نفر دعوا و جنگ و جدال میکرد که انگار اون یارو قبلآ خوب بوده و بعدش بد شده ! قضیه اون رو یکی مختصر و مفید میشه بگه ؟! بعد قضیه اینکه Naruto یه دفعه 10 تا میشه چیه ؟!!! :biggrin1:

خوب دوست عزیز اون شخصیت ساسکه بوده (sasuke uchiha) برای گرفتن انتقام از برادرش که خانوادش رو کشته میره سراغ یک فرد به نام اوروچیمارو که بهش قدرت بده بعد آخر اینها باهم میجنگند و ساسکه برنده میشه و میره پیش اوروچیمارو و بقیه داستان هم از 2 و نیم سال بعد شروع میشه البته فیلر ها رو حساب نکنیم این طوره
قضیه 10 شدنشم یه تکنیک (jutsu) به نام (shadowclone) یا به ژاپنی (kagebunshin no jutsu) است که ناروتو با کمک اون ار خودش بدل هایی رو درست کنه

موفق باشید

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوست من میدونم به من مربوط نیست ولی ما داریم کل داستان رو می گیم و اونایی که ندیدن ممکنه براشون جذابیت نداشته باشه من می گم فقط اطلاعات تکمیلی رو بگیم که تو فهم این داستان کمک کنه نظرت چیه ؟:love:.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
راستی یه چیزی رو یادم رفت بگم. سری اول Naruto رو دارم که 220 قسمت هست با کیفیت DVD به همراه زبان ژاپنی و زیر نویس بسیار دقیق انگلیسی.
هرکی میخواد بره پیدا کنه :biggrin1:.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
چند قسمته این naruto !؟؟؟ الان فکر کنم 2سالی هست game one داره نشون میده هنوز تموم نشده :D
کلا باحاله ولی چون فرانسوی هست تو g1 من به شخصه هیچی نمیفهمم :D

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
هرکسی خواست من تمام قسمتهارو با بهترین کیفیت میدم بهش در ضمن زبون ژاپنی و زیرنویس انگلیسی هستش :biggrin1:.
قیمتشم مهم نیست برام همون قیمتی که گفتید تو اون سایته برای فروش گذاشتنم بهتون میدم تازه با کیفیت تر :-" منهای قسمتهای اصلی قسمتهای فرعی این انیمه رو هم دارم حتی تیکه های جکش در کل هست و نیستش رو تا این لحظه دارم :biggrin1: اینکارم فقط برای طرفدارای ناروتو می کنم :love:

باتشکر

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
چند قسمته این naruto !؟؟؟ الان فکر کنم 2سالی هست game one داره نشون میده هنوز تموم نشده :D
کلا باحاله ولی چون فرانسوی هست تو g1 من به شخصه هیچی نمیفهمم :D
220 قسمت اول + تاحالا 42 قسمت دوم هر هفته هم جدید داره میاد
تکاوچ جان قيمت چجورياست:D؟
فرمودن قیمت همون سایت اون سایت میده دیویدی 500 تومان + هزینه پست

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
برو بچ نمی خواهین یک نظر سنجی بین شخصت های این اونیمای قشنگ راه بیاندازیم !؟ بابا ، تا بفهمیم که کی طرفدار کیه ؟؟ :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

Devil_May_Cry__Dante_by_starxade.jpg

whatcolor_isblack.jpg

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
تکاوچ جان قيمت چجورياست:D؟
در مورد قیمت دوست عزیزمون زحمت کشیدن و گفتن که من ازشون ممنونم (مثل این میمونه که یه بازی 360 روی ورباتیم خریده باشید فقط بااین تفاوت که از نظر ارزشی قابل مقایسه نیست با یه بازی 360)
برو بچ نمی خواهین یک نظر سنجی بین شخصت های این اونیمای قشنگ راه بیاندازیم !؟ بابا ، تا بفهمیم که کی طرفدار کیه ؟؟ :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

والا دیگه فکر کنم معلوم باشه کی طرفداره کیه همه تو آواتار و امضاشون گذاشتن که من خیلی خوشم میاد از عکساشون ایشالا همه ناروتویی بشن:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
الان فکر کنم 2سالی هست game one داره نشون میده هنوز تموم نشده

تا حالا 100 بار تا قسمتهای 120 اینا رفتن دوباره از اول شروع کردند!!!
ما که فقط یه "اوهی" میدونیم میشه چی!!

من پیشنهاد می کنم در کنار انیمه ناروتو ، انیمه bleach رو هم ببینید..اونم خیلی زیباست

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
بچه یه خبر خوب قسمت 43 از این شاهکار انیمه ها اومده دارم می گیرم البته امروز خط افتضاحه ولی بازم ما سیریش تریم :biggrin1: .
خبرتون می کنم که چی شد یه توصیه هم می کنم به نظرم اگه می خواین با انیمه واقعاَ حال کنید و سوپرایز بشید مانگاها رو نخونید اینطوری خیلی کیفش بیشتره .

منتظر خبرهای بعدی باشید :biggrin1:

mmx_2020

کاربر سایت
Oct 12, 2007
13
سلام

من قبلاً تو يه سايت ديگه كارتون پخش ميكردم ولي با فيل تر شدن اون سايت آلان تو قسمت فروشگاه مجازي تاپيك زدم دوستاني كه ناروتو رو ميخوان ميتونن
سري كامل ناروتو رو

از 1-220
و سري جديد 1-42 (تا آخرين قسمتي كه اين هفته پخش شده اونجا تهيه كنند )

ضمناً آنيمه هاي معروف ديگه اي هم هست كه خيلي طرفدار داره و من اونا رو دارم .

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=11078

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر