طرفداران ناروتو -Naruto

feng wai

کاربر سایت
Sep 29, 2006
89
يكي به ما بگه چه جوري dvd شو گير بيارم من سيزن اولشو با زبان و زير نويس انگليسي ميخوام
please help :biggrin1:

به نظر من بهتره با زبون ژاپنی باید نگاه کنی چون خیلی حلش بیشتره بعضی چیزا مثل طریقه صحبت کردن ناروتو فقط تو ژاپنیشه که حال می ده چون لحجه خودشو داره من بازی 360 رو بازی کردم با زبون اینگلیسی اصلآ حال نداد برای سری های اول چون dattebayo کار نکرده باید مال یه گروه دیگه رو بگیری مثلANBU-AonE اینم کارش خوبه مال خود من مال همین گروه راستی اون dattebayo لحجه ناروتو که گفتم تو ژاپنی جمله هاش اینجووریه برای مثال:
hayako:hurry
NARUTO:hayakodattebayo
یا
wakkate:I got it
NARUTO:wakkatedattebayo

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اخه چه طوري ناراتو 360 زبونه دموهاشم انگليسي زبون فرانسويشم هم هست اونوقت انگليسيش نيست
اقا تكاوچ مال شما چه زبوني ؟

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
به سلام محمد رضا خان گل خودم ...
بالاخره این کار خودتو کردی و تاپیکشو زدی ایول با اینکه 4 قسمت بشتر ندیدم ( ازت می گیرم ) به نظر انیمه خفن با حالیه:love:

--------------------------
پ.ن: بدم نیست آدم آواتور بقیه رو با فتوشاپ ویرایش کنه بذاره برا خودش.../:)
2) آقا تکاوچ خوشحالم می بینمت دوباره ( من دوست صمیمی برادر علیرضا خلیلی ام...تعریفتونو زیاد شنیدم... );)
3) آقا فریدون بیشتر تون تاپیک پست بزنی خوشحال می شیم:-"

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
مرسی

دوست عزیز Kakashi رو نمیدونم ولی من که نگاه می کنم از شبکه Game One صحبت کردن اشون می خوره به Takashi نه Kakashi نمی دونم شایدم شما راست میگید.

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
سلام به همه قبل از هر چیز باید بگم مخلص همه هم هستم .
به علیرضا جانم سلام برسونید خیلی از آشناییتون خوشبختم :love:.
در مورد این انیمه جذاب من همه قسمتهاشو دارم به زبون ژاپنی و زیرنویس انگلیسی خودمم اولش خیلی دنبال انگلیسیش بودم ولی جداَ به این نتیجه رسیدم که ژاپنیش یه چیز دیگست من خودم از زبون ژاپنی خوشم نمیاد مخصوصاَ تو بازیها ولی روی ناروتو واقعاَ استثنا هستش . هر کس خواست بگه بهش حاضرم همه قسمتهاشو بدم فقط همه رو باهم نبینید مثل منو برادرم، جیره بندی کنید الان خیلی وقته ما داریم سماخ(یا سماغ هر چی که هست همون که رو کباب میدن:laughing:) می مکیم :biggrin1:.

بازم چاکر همتونم.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
مربی ناروتو و شاید جالب باشه که بدونی مربی این شخص پدر ناروتو هستش که همون هوکاگه چهارم هستش .
:laughing: جک باحالی بود واقعا!!. در هیچ مرجع و قسمتی از پدر Naruto کوچکترین مطلبی یاد نشده و این شخصیت تا الان یک یتیم بشمار میاد که هیچکس از گذشت و والدینش چیزی نمیدونه. نمیدونم این رو از کجا سرهم کردی ;).
دوست عزیز Kakashi رو نمیدونم ولی من که نگاه می کنم از شبکه Game One صحبت کردن اشون می خوره به Takashi نه Kakashi نمی دونم شایدم شما راست میگید.
RANGER_NAVAL_USA رد خور نداره!! 100% اسمش کاکاشی ست عزیز جان. عشق منه اگر اسمش رو درست ندونم که دیگه باید.... .

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
نقل قول:
:laughing: جک باحالی بود واقعا!!. در هیچ مرجع و قسمتی از پدر Naruto کوچکترین مطلبی یاد نشده و این شخصیت تا الان یک یتیم بشمار میاد که هیچکس از گذشت و والدینش چیزی نمیدونه. نمیدونم این رو از کجا سرهم کردی ;).
جک نیست آقا فریدون عزیزم:biggrin1:
تا آخرین قسمتی که اومده را ببین بعد خودت می فهمی که
پدر ناروتو هوکاگه چهارم می باشد و همون کسی است که روباه نه دم رو در بدن ناروتو سیل کرده

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
:laughing: جک باحالی بود واقعا!!. در هیچ مرجع و قسمتی از پدر Naruto کوچکترین مطلبی یاد نشده و این شخصیت تا الان یک یتیم بشمار میاد که هیچکس از گذشت و
دوست عزیز این جک نیست اگه مانگا رو بخونید میبینید که:
پدر ناروتو هوکاگه چهارمه و قبل از هوکاگه شدن مربی تیم کاکاشی به اضافه ی ابیتو که الان عضو آکاتسوکی با اسن توبی است و یک دختر به نام رین بوده خواستید لینک مانگاش رو میدم بخونید

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
ممنونم از همه :biggrin1: .
من مانگاش رو نخوندم ولی داستانش رو خیلی دقیق دنبال می کنم و حرفاشونو کامل سعی می کنم بفهمم اینارم اینطوری فهمیدم حتی مطمئنم میدونید که ضربه خوشگل ناروتو (راسنگان )هم از ابداعات پدرش هست و همینطور اون ضربه مرگ که هوکاگه سوم سعی کرد اوراچیمارورو بکشه باهاش ولی نتونست و اینکه هوکاگه چهارم یعنی باباش بود که با روباه نه دم جنگید و اونو کرد تو بدن ناروتو ولی متاسفانه خودش مرد :(.

اگه خواستید بازم هست می گم :biggrin1: البته میدونم که همه میدونید جز یه عده کم ;)

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
جک باحالی بود واقعا!!. در هیچ مرجع و قسمتی از پدر Naruto کوچکترین مطلبی یاد نشده و این شخصیت تا الان یک یتیم بشمار میاد که هیچکس از گذشت و والدینش چیزی نمیدونه. نمیدونم این رو از کجا سرهم کردی

اسم پدر ناروتو Minato Namikaze هست که همون Hokage چهارم بود
و اسم مادرش هم Kushina Uzumaki هست ...که زنی زیبا با موهای قرمز بود و فامیل ناروتو هم مربوط به مادرش میشه
با وجود اینکه ناروتو از نظر ظاهری شبیه پدرشه اما از نظر شخصیتی شباهت بسیار زیادی به مادرش کوشینا داره

تا اونجایی که می دونم هنوز راه بسی درازی مونده که در Anime این توضیحاتی که من دادم عنوان بشه ... فکر کنم باید حداقل یه یکسالی صبر کنید شایدم بیشتر

اینم عکس پدر و مادر ناروتو ( پدر و مادر ناروتو در این عکس خطاب به Jiraiya sama صحبت می کنند)

کلا Season اول 220 قسمت هست روی 16 عدد DVD و Season دوم هنوز آمار درستحسابی ازش ندارم

البته تا Sesson نهم 220 قسمت میشه :)
Part 2 هم که همون Shipuudden میشه تا حالا 42 قسمتش پخش شده

پیشنهاد می کنم در Part 1 تا قسمت 135 را بیشتر نبینید و یراست برید سراغ Shippuuden .....این قسمت های 136 تا 220 این Anime ناروتو را لکه دار کرد :sick:

آخرین ویرایش:

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دستت درد نکنه گفتی جیرایا یاد یه مطلب جالب افتادم که گفتم بدنیست اینم بگم که استاد پدر ناروتو هم همین شخص بوده:biggrin1: .(عمر ماموت داره البته بعد از هوکاگه سوم :biggrin1:)

می گم الان دیدم گفتی مادرش هم موقرمز بوده نکنه بخوان ساکورا رو بدن به ناروتو بدبخت هیناتا خودکشی میکنه :biggrin1:

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
عمر ماموت داره البته بعد از هوکاگه سوم

بیچاره خیلی هم پیر نیست ... در قسمت Part 1 حدود 50-51 سال و در قسمت Part II حدود 53 سالش بود ....
Jiraiya دقیقا همسن Orochimaro و Tsunade هست که هر سه زمانی در یک گروه بودند و استادشون هم Hokage سوم بود ... بعدها بخاطر استعداد و توان مندی های فوق العاده ی این سه نفر گروهشون به "3 نینجای افسانه ای" مشهور شد

خوندن این قسمت به هیچ عنوان توصیه نمیشه
Spoiler
:arrowd:!!!!!!!
Jiraiya در نهایت توسط رئیس گروه Akatsuki کشته میشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر