طرفداران ناروتو -Naruto

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,422
نام
مجتبی
دوستان یه سوال
من الان حدودای قسمت 180 سری اول هستم,تا جایی که میدونم دیگه همش فیلره نه؟؟
اگه باقیش رو نبینم و یه راست برم سر سری بعدی چیز خاصی رو از دست میدم؟؟به داستان مربوطه باقیش؟؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دوستان یه سوال
من الان حدودای قسمت 180 سری اول هستم,تا جایی که میدونم دیگه همش فیلره نه؟؟
اگه باقیش رو نبینم و یه راست برم سر سری بعدی چیز خاصی رو از دست میدم؟؟به داستان مربوطه باقیش؟؟

هیچی رو از دست نمیدی.ولی یه تعداد قسمت خنده دار از دستت می پره!

kasra 360

کاربر سایت
May 12, 2013
24
نام
کسری مدی
من تقریبا از اون اولش دیدم تا الان هر هفته یکی اومده و من دانلود کردم نگاه کردم واقعا داستانش جالبه مانگا هم میخوانم الان مانگا آخراشه ولی انیمیشن رو دارن طول میدن

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
یک فرضیه در مورد چهره ی واقعیه Tobi :
اگر شما یادتون باشه در بعضی جاها که Tobi می خواد چهره ی واقعیه خودش رو به همه نشون بده چهره ی مادارا رو به همه نشون میده اما وقتی به به مبارزه با کاکاشی میرسه چهره ی Obito رو نشون میده .
به نظر من این مرد هیچکدوم از این اشخاص نیست , این شخص فقط میتونه تغییر صدا و چهره بده و با یک قصد دیگه می خواد که دنیا رو نابود بکنه .
این شخص Obito هم نیست .
پ.ن: من فقط قسمتی که Tobi ماسکش رو در میاره رو در مانگا دیدم , اون هم به خاطر کنجکاوی و دیگر هیچی ندیدم .

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
یک فرضیه در مورد چهره ی واقعیه Tobi :
اگر شما یادتون باشه در بعضی جاها که Tobi می خواد چهره ی واقعیه خودش رو به همه نشون بده چهره ی مادارا رو به همه نشون میده اما وقتی به به مبارزه با کاکاشی میرسه چهره ی Obito رو نشون میده .
به نظر من این مرد هیچکدوم از این اشخاص نیست , این شخص فقط میتونه تغییر صدا و چهره بده و با یک قصد دیگه می خواد که دنیا رو نابود بکنه .
این شخص Obito هم نیست .
پ.ن: من فقط قسمتی که Tobi ماسکش رو در میاره رو در مانگا دیدم , اون هم به خاطر کنجکاوی و دیگر هیچی ندیدم .
کلا تو کارتونش زمانی که ساسکه رو نجات میده لباسشو در میاره بدنش کلا سیاهه فکر نکنم قیافه ای داشته باشه . البته هنوز مشخص نیست
لطفا فن های ناروتو نذارید تاپیک خوابه .لطفا ;;)

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
227
نام
ستار
کلا تو کارتونش زمانی که ساسکه رو نجات میده لباسشو در میاره بدنش کلا سیاهه فکر نکنم قیافه ای داشته باشه . البته هنوز مشخص نیست
لطفا فن های ناروتو نذارید تاپیک خوابه .لطفا ;;)
یه سالی میشه که مشخص شده ...ولی نمیشه اینجا گفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر