طرفداران ناروتو -Naruto

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
همه جور آنامی با قیمت هر دیویدی 1500. دیویدی اورجینال با پک از جانب خودم
رایت هم با دستگاه
زبان همه ژاپنی
زیر نویس همه انگلیسی
من خودم از سایت بالا خرید کردم کیفیتشون غیر قابل قبول
79 در صد آنامی هم به خاطر زبان ژاپنیشه که آقایون همه رو انگلیسی میدن بیرون!!!!!!!!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من خودم از سایت بالا خرید کردم کیفیتشون غیر قابل قبول
79 در صد آنامی هم به خاطر زبان ژاپنیشه که آقایون همه رو انگلیسی میدن بیرون!!!!!!!!
جدی؟؟پس خوب شد ازشون خرید نکردم...حالا چیا رو خریدید؟

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
یعنی هرچی پک+ چاپ با دستگاه باشه ارجینال محسوب میشه؟! نکنه امضای کیشیموتو هم روشه؟!:biggrin1:
در مورد زبان واقعا باهات موافقم چون خودمم حالم از english به هم میخوره :sick:
بعد این سایتی که گفتم تازه تاسیسه شما کی خریدی چی خریدی؟! مطمئنی همینجا بوده احیانا؟! :biggrin1:
چون دوست خودمم خرید کرده و موردی نداشته وگرنه نمیومدم اینجا بزارم.

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
از کجا میتونم ناروتو شیپودن رو دانلود کنم تا حجم هر قسمت 200مگ البته دو قسمتیهاش خود به خود دو برابر میشه:smile:

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
یعنی هرچی پک+ چاپ با دستگاه باشه ارجینال محسوب میشه؟! نکنه امضای کیشیموتو هم روشه؟!:biggrin1:
نسبت به این که /طرف سیدی فله ای رایت میکنه با پلاستیک میفرسته واست که یک بار نگاه کنی با زور خشی که برداشته دیگه بالا نمیاد/ بالاتر از اورجیناله.
پک با عکس رنگی و کیفیت عالی با دیویدی عالی که با دستگاه رایت میشه و عکس رنگی روش چی از دیویدی اورجینال کم داره؟:mad:
کیشیموتو؟
امضاش که هیچ خودش توشه:mad:
بعد این سایتی که گفتم تازه تاسیسه شما کی خریدی چی خریدی؟! مطمئنی همینجا بوده احیانا؟! :biggrin1:
چون دوست خودمم خرید کرده و موردی نداشته وگرنه نمیومدم اینجا بزارم. 28-09-2009 01:00
تازه تاسیس بودن مبنی بر این که اینجا اسمشو بزاری نیست:-"
فکر میکنی فقط همین سایت رفت و آمد دارم؟؟
خودت ثابت کردی که فرصت برا خرید بوده.
دوستت خریده؟؟؟
مبارکش باشه.
شما چند تا آنامی از من خریدی؟؟؟
کیفیت منو خیلیا تو این سایت میشناسن
برای اطلاعتون من ناروتو سرس اول.دیگری من .الفن لید و....... رو کامل دیویدی اورجینال دارم. با جعبه از ژاپن آوردند.فامیل زحمت کشیده. جالبه که امضای طرف هم توشه
دیویدیهای 9 هستند. و با عرض شرمندگی فروشی هم نیستند.:mad:
از کجا میتونم ناروتو شیپودن رو دانلود کنم تا حجم هر قسمت 200مگ البته دو قسمتیهاش خود به خود دو برابر میشه:smile:
narutocentral
این سایت دانلود خودمه
با هر مشخصاتی هم قابل دانلوده.
جدی؟؟پس خوب شد ازشون خرید نکردم...حالا چیا رو خریدید؟
چیزها رو نخریدم
چیز خریدم:biggrin1:. کفتم کیفیت بده چون زبانش ژاپنیه. و من خودم راضی نبودم
بین محصول من و این سایت فرق خاصی نیست . من hd میدم ایشون sd من با عکس و... ایشون ساده
اطفاقا" ارزون تر هم هست.اگه کسی ناروتو با قیمت ارزون میخواد سایت تازه تاسیس آقای kane بهتره
اگه زبا انگلیسی رو تحمل دارید حتما" بجای من یا کس دیگه فقط از اون جا بگیرید چون ارزون تره.

آخرین ویرایش:

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
narutocentral
این سایت دانلود خودمه
با هر مشخصاتی هم قابل دانلوده.
نمیدونم چرا ارور "دسترسی به این سایت امکان پذیر نمیباشد" رو میده:(((موقعی میده که میخام یه قسمت رو دانلود کنم البته ن تنها برا این سایت اینطور بگم که اصلا من نمیتونم هیچ انیمه ای دانلود کنم ) اینم بگم که من فعلا Diall up هستم:biggrin1: ولی تا یه هفته دیگه ADSL آماده میشه بخاطر همین گفتم این سایتها رو پیدا کنم که وقتی ADSL راه افتاد وقتم صرف پیدا کردن سایت ها نشه.:smile:
یعنی این پیغام بخاطر Diall up بودنه یا اگر ADSL هم باشه همین پیغام ها رو میده;):confused:

کسی از شماها این مشکلو داره؟

آخرین ویرایش:

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
نمیدونم چرا ارور "دسترسی به این سایت امکان پذیر نمیباشد" رو میده:(((موقعی میده که میخام یه قسمت رو دانلود کنم البته ن تنها برا این سایت اینطور بگم که اصلا من نمیتونم هیچ انیمه ای دانلود کنم ) اینم بگم که من فعلا Diall up هستم:biggrin1: ولی تا یه هفته دیگه ADSL آماده میشه بخاطر همین گفتم این سایتها رو پیدا کنم که وقتی ADSL راه افتاد وقتم صرف پیدا کردن سایت ها نشه.:smile:
یعنی این پیغام بخاطر Diall up بودنه یا اگر ADSL هم باشه همین پیغام ها رو میده;):confused:

کسی از شماها این مشکلو داره؟
من کل ناروتو 1 و 150 جلسه بلیچ رو با دایل آپ گرفتم مشکلی هم نداشت.
الانم تو adsl مشکلی با سلیت ندارم ممکنه که ف یلتر باشند
از تورنت استفاده کن
صفحه اول پست وجود داره برای هر جلسه تورنت hd و sd گذاشتن.
هرکدوم که خواستی میتونی دانلود کنی.
اینم نرم افزار تورنت
http://www.utorrent.com/
با این دانلود کن.

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
چی از دیویدی اورجینال کم داره؟:mad:
هیچی والا !:biggrin1:
شما چند تا آنامی از من خریدی؟؟؟
بنده تا بحال فرصت خرید از شمارو پیدا نکردم و البته هیچ وقت هم ادعایی در مورد اجناس شما مبنی بر ضعیف بودن کیفیت نکردم.
اطفاقا" ارزون تر هم هست.اگه کسی ناروتو با قیمت ارزون میخواد سایت تازه تاسیس آقای kane بهتره
اگه زبا انگلیسی رو تحمل دارید حتما" بجای من یا کس دیگه فقط از اون جا بگیرید چون ارزون تره.
آقای محترم چرا حرف غیر منطقی میزنی؟! این سایت نه بره منه نه بابای من. شما هم درست نیست به خاطر فروش خودت بیای یه جا دیگرو زیرسوال ببری.فکر کنم با این حرفت هم نشون دادی که از اونجا نخریدی یا حتی اگه خریدی دوست نداری کسی بیاد جای دیگرو معرفی کنه. در ضمن من هیچ رقابتی با شما در خریدو فروش انیمه ندارم و اصلا هم تو خطش نیستم. اتفاقا شمارو هم قبل ها به یکی از دوستانم واسه خرید ناروتو معرفی کرده بودم(گفتن نداره. فقط میخوام بگم من نه فروشنده ام نه مشکلی با شما دارم)
من اومدم میگم یه جای خوبو تازه تاسیس میشناسم اونوقت میگی سایت آقای کین؟! مطمئن باش من اگر شمارو یادم بود خودتونو میگفتم . درمورد فروشنده هم به اندازه ی کافی تو همین تهران میشناسم که همین الانم میتونم آدرسشونو بدم . جاییم میشناسم میده هر dvd سیصد تومن ولی من واسطه و دلال نیستم بیام اینجا واسه اینو اون تبلیغ کنم یا واسه اینکه جنس خودمو بفروشم بیام شمارو زیر سوال ببرم. اون آقا اومد سوال کرد از کجا میشه خرید و منم فقط قصد کمک کردن داشتم.
واقعا که ...

Blood Wars

کاربر سایت
Apr 22, 2008
87
نام
Symbolic
بچه ها من یه سایت خوب پیدا کردم که بعلاوه ایننکه خوبه کلی هم ضد حاله چون همه چیزو نوشته که کی میمیره و کی چی میشه! خیلی ضد حال ها خوردم توی این سایت ولی خب بازم سایت خوبیه!

http://naruto.wikia.com

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
دارم الان به فکر میکنم که واقعا" ارزش داره که این همه زحمت بکشی . و بعد این طور بهت بگند
پس من برای دلالی تبلیغات منفی میکنم؟؟؟؟؟
چقدر راحت ارزش آدم رو پست میکنید. منو باش که به این سایت چقدر ارزش دادم. فقط برای بچه های این سایت برای بعضیهاشون مانگا مجانی چاپ کردم و ........آخرش منو با دلالای کنار خیابون یکی میکنید دمتون گرم خیلیا دلیل واقعی منو برا ناروتو فروختن میدونند. اگه قیمتم بالا رفته دلیل کیفیت کارام هست.
لیاقت ندارید
دیگه دلیلی ندارم که همچین محصولایی رو حرومتون کنم . ناروتو فروشی نداریم و هیچی
دیگه هم تو این تایپیک وقت تلف نمیکنم. خوش باشید.

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
دارم الان به فکر میکنم که واقعا" ارزش داره که این همه زحمت بکشی . و بعد این طور بهت بگند
پس من برای دلالی تبلیغات منفی میکنم؟؟؟؟؟
چقدر راحت ارزش آدم رو پست میکنید. منو باش که به این سایت چقدر ارزش دادم. فقط برای بچه های این سایت برای بعضیهاشون مانگا مجانی چاپ کردم و ........آخرش منو با دلالای کنار خیابون یکی میکنید دمتون گرم خیلیا دلیل واقعی منو برا ناروتو فروختن میدونند. اگه قیمتم بالا رفته دلیل کیفیت کارام هست.
لیاقت ندارید
دیگه هم تو این تایپیک وقت تلف نمیکنم. خوش باشید.
جنابعالی هر وقت یاد گرفتی چجوری حرف بزنی اونوقت به بقیه لطف کن. با طرز حرف زدنت هم میشه به خیلی از چیزا پی برد.
در ضمن هیچ کدوم از اینایی که گفتی ربطی به حرفای من نداشت و دلمم نمیخواست 2 باره این بحثو کش بدم ولی با حرفایی که زدی فکر کنم خودتو نشون دادی (جالب اینجاست که کوچکترین توهینی به شما نکردم)
ملتو معلوم نیست چی فرض کردی dvd رایتیو میگی ارجینال. بعدم یه کم قشنگش میکنی (سرو تهش فکر کنم 800 تومن هر dvd در نیاد واست) بعدم با این قیمت میدی اونوقت فلان جا برای رواج انیمه میاد یه هار با آرشیو بالای انیمه به قیمت خود هارد میفروشه یا هر dvdـشو برای رواج انیمه میده 300 و هیچ ادعایی نمیکنه ُ تو سر کسیم نمیزنه.
من نه مدیرم نه کاره ای که بگم کی میخواد بیاد کی نیاد .
برای اطلاعتون من ناروتو سرس اول
LoL !
بعلاوه ایننکه خوبه کلی هم ضد حاله چون همه چیزو نوشته که کی میمیره و کی چی میشه! خیلی ضد حال ها خوردم توی این سایت ولی خب بازم سایت خوبیه!
آره این سایت مشکلش همینه . یهو میزنی شارینگان ممکنه تمام قضیشو برات رو کنه.
بهترینش به نظر من همون www.leafninja.com هست. مختصر مفید توضیح داده. این ناروتو ویکی الکی کش میده موضوعو با توضیحات اضافه و به درد نخور.

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
سلام چطورین؟:smile:

کسی از شماها نمیدونه از کجا میتونم زیرنویس های ناروتو شیپودن رو البته Taka رو دانلود کنم هرجا که میرم Horrible هست.:smile:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
لیاقت ندارید
چه طرز صحبت کردنه؟مگه فقط شما تو ایران انیمه داری که اینجوری تاقچه بالا میذاری؟نده چیکار کنیم انقدره الان سایت فروش انیمه هست که اصلا نیازی به آدم هایی مثل تو نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر