امتیازات Call of Duty: WWII

چه متایی را برای این بازی پیش‌بینی می‌کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    65
  • نظرسنجی بسته شده است .

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
6qwd_cod_ww2.jpg

Developer: Sledgehammer Games
Publisher: Activision
Platforms: PC,PS4,Xbox One
Release Date: 3 November 2017

امسال Call of Duty: WWII تقریبا وضعیتی مشابه با AC Origins دارد؛ عنوانی‌ که بعد از چندین سال برگشته به جنگ جهانی دوم و همه انتظار دارند که بتواند دوباره روز‌های اوج این سری را تداعی کند؛ در بخش تک نفره بدرخشد و در بخش چند نفره نیز بتواند به شدت بازیکنان را درگیر کند. آیا می‌‍‌توانیم انتظار داشته باشیم که این نسخه شروع جدیدی برای این سری باشد و این فرانچایز را به روز‌های اوجش برگرداند؟ جواب این سوال در روز جمعه ساعت 7.30 صبح مشخص خواهد شد.

محدودیت منتشر شدن نقد‌ها برداشته شده است و نقد‌ها در حال منتشر شدن هستند.

Digital Chumps: 95
GamesBeat: 94
XboxAddict: 92
GameSpot: 90
Windows Central: 90
AusGamers: 90
Impulsegamer: 90
Gamers' Temple: 90
God is a Geek: 90
Hardcore Gamer: 90
JeuxActu: 90
PlayStation LifeStyle: 90
PSX-Sense.nl: 90
Attack of the Fanboy: 90
GamingTrend: 90
Game Informer: 88
The Games Machine: 86
XGN: 85
NZGamer: 85
Meristation: 85
IGN Italia: 85
Multiplayer.it: 85
COGconnected: 85
Critical Hit: 85
EGM: 85
Power Unlimited: 84
Hobby Consolas: 84
IGN Spain: 83
Vandal: 82
3DJuegos: 80
SpazioGames: 80
Everyeye.it: 80
Xbox Achievements: 80
GamesRadar: 80
Telegraph: 80
Eurogamer Italy: 80
Gameblog.fr: 80
PC Gamer: 70
M3: 70

Metacritic: 80 (49 Reviews)-PS4
Metacritic: 80 (10 Reviews)-Xbox One
Metacritic: 75 (7 Reviews)-PC​

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
داداش هیچوقت بازی که هنوز بازی نکردی فکت نده اینم جنگ جهانی خوب پیاده کرده دیگه بهتر از اینا نمیشه معمولا داستانی بتلفیلدم که قسمت های کوتاه کوتاه بود از موارد مختلف
فعلا شما داری فکت میدی که فکر میکنی من دارم این بازی رو میکوبم
دوستمون گفت اکتیویژن بشدت از بقیه موفق تره متا هم اینو نشون میده گفتم اینطور نیست بقیه شرکتا هم هستن
بعدشم حرف من درمورد پیاده سازیه فضایه جنگ جهانی بود که هدف بتل فقط همین بود

• Like
Reactions: WCW and hitman68

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
جالبه شما این جمله رو برای بقیه بکار میبری بعد خودت از کسایی هستی که اساسین جدیدو بازی نکرده که اتفاقا جزو بهترینهای سری بود نسخشو پیچیدی!دستینی 2 رو همینطور و ... !شما خودتو درست کن نمیخواد برا بقیه نصیحت کنی
شما هم فقط ایستگاه ما رو بگیر من نسخه اساسین نپیچیدم ولی دستینی اصلا برام مهم نیست

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
متا یکهو خیلی افت کرد ولی خب به هر جهت من همیشه سری COD رو به خاطره کمپین ش میگرفتم و این نسخه هم به خاطره کمپین گرفتم و واقعا از بازی راضی هستم

در کل عملکرد اکتیویژن امسال با ریمستر کرش، دستینی 2(البته خودم بازی نکردم ولی اکثرا راضی بودند مثل اینکه) و WWII قابل تحسین هست

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من کمی بازیش کردم و خیلی باهاش حال نکردم فرق چندانی با cod قدیمی نکرده می شه گفت شماره 3 با گرافیک بهتره ایده احمقانه استفاده از پک کمک های اولیه با سیستم جون به سبک قدیم هم در گند زدن به گیم پلیش بی تاثیر نیست همچین سیستمی برای بازی fps محض خیلی قدیمی و حوصله سر بر هست حتی همون زمان خودشم جذاب نبود.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
با کله دایو زد متای اینم که/:)
همینجوری دارن ۶-۷ میدن

سرورهاشم که منهدمه برای آنلاین از لیست خرید داره در میاد:-?:D

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
من فکر میکنم یه ترسی هست بین منتقدای جریان اصلی که نمیتونن به سری کالاف از یه حدی کمتر نمره بدن. چون اینطوری ممکنه (ممکنه که نه، حتما!) اکتیویژین اونا رو از فراهم کردن نسخه review محروم کنه و این یعنی نقدشون دیرتر از بقیه سایتا میره رو نت! و این براشون از لحاظ بازدید و مخاطب گرون تموم میشه.
اما منتقدهای مستقل تر و کم بازدیدتر این چیزا واسشون مهم نیست و راحت تر نمره میدن و متعاقبا میتونن نقد منصفانه تری ارائه بدن.

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
من فکر میکنم یه ترسی هست بین منتقدای جریان اصلی که نمیتونن به سری کالاف از یه حدی کمتر نمره بدن. چون اینطوری ممکنه (ممکنه که نه، حتما!) اکتیویژین اونا رو از فراهم کردن نسخه review محروم کنه و این یعنی نقدشون دیرتر از بقیه سایتا میره رو نت! و این براشون از لحاظ بازدید و مخاطب گرون تموم میشه.
اما منتقدهای مستقل تر و کم بازدیدتر این چیزا واسشون مهم نیست و راحت تر نمره میدن و متعاقبا میتونن نقد منصفانه تری ارائه بدن.
بازی مولتی پلیر جذابی داره،بخش زامبی پیشرفت داشته،کمپین بازی هم در بدبینانه ترین حالت متوسط بوده.....چرا باید نمره کم بدن؟حالا کاری به فضا و جو و داستان این چنتا سری آخر ندارم ولی cod همیشه گیم پلی منسجم و خوبی داشته...
حتی گوست و اینفینیت هم گیم پلی خوبی رو داشتن.حالا هرچقدر میخواد تکراری بشه ولی شوتره جذابیه درکل

• Like
Reactions: FUTURE

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
بازی مولتی پلیر جذابی داره،بخش زامبی پیشرفت داشته،کمپین بازی هم در بدبینانه ترین حالت متوسط بوده.....چرا باید نمره کم بدن؟حالا کاری به فضا و جو و داستان این چنتا سری آخر ندارم ولی cod همیشه گیم پلی منسجم و خوبی داشته...
حتی گوست و اینفینیت هم گیم پلی خوبی رو داشتن.حالا هرچقدر میخواد تکراری بشه ولی شوتره جذابیه درکل
نمره بد كه معموليه ، انچارتد جديدم نمره ٦٠ داشته به اونا توجه نكنيد متاسفانه متا جديدن داره تموم سايت هاي غير معتبر هم وارد نقد مي كنه اصلن معلوم نيست اون كسي كه منتقد هست اصلن سواد نقد داره من ديدم مثلا منتقد هاي سينما در مورد گيم نمره ميدن ، يارو نميدونه gamecube چيه بعد مياد بازي نقد مي كنه البته نقد بازي سنتر هم هست كه خوبه ولي بازم نبايد همه نقد ها رو بزارن خيلي مسخره شده ،

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
متقدای انتحاری به دست وارد شدن =P~
کارش تموم میکنن:D اکتی کلا از دور بازی هاش دل میبرن از نزدیک زهره قبل این که بیاد هی هایپ میکنن کمپین فلان کردیم ۳ سال تو ساخت بوده سیستم سلامتی اینجوریش کردیم بعد میاد میخوره تو ذوق بعضی منتقدها

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
اینکه منتقدا حالیشون نیست و معلوم نیس از پشت کدوم کوه اومدن نشد حرف
ولفنشتاین ۲ هم شوتره داره از همین منتقدا همینجوری ۹ میگیره اون طرف، بدون آنلاین!
عوض ننه من غریبم بازی بهتره امیدوار باشید اکتیویژن به خودش بیاد و بازی درست درمون عرضه کنه و قید سال به سال یه نسخه دادن رو بزنه
با این روند بعید میدونم دیگه کال آف به اوج خودش برگرده...

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
اینکه منتقدا حالیشون نیست و معلوم نیس از پشت کدوم کوه اومدن نشد حرف
ولفنشتاین ۲ هم شوتره داره از همین منتقدا همینجوری ۹ میگیره اون طرف، بدون آنلاین!
عوض ننه من غریبم بازی بهتره امیدوار باشید اکتیویژن به خودش بیاد و بازی درست درمون عرضه کنه و قید سال به سال یه نسخه دادن رو بزنه
با این روند بعید میدونم دیگه کال آف به اوج خودش برگرده...

داداش تو خوابم نمیبینی . بازی نیومده از لحاظ فروش ترکونده سروراش داره میترکه :D هر چند که من از single ش تا اینجا خوشم اومده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر